Custom image

20.05.2017r.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Zesłania Ducha Świętego. Na sumie o godz. 10.30 przeżywamy uroczystość I Komunii św. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu tego ważnego wydarzenia. Pamiętajmy o nich wszystkich w modlitwie aby tak jak dzisiaj zawsze byli blisko Jezusa Chrystusa. O godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe. W dni powszednie nabożeństwo majowe odprawiane jest o godz. 17.30 i bezpośrednio po nim będzie Msza św. W białym tygodniu zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę wspomnienie św. Filipa Nereusza. W następną niedzielę wypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

3. W tym tygodniu odbędą się spotkania: we wtorek zajęcia sportowe na hali dla ministrantów i zajęcia dla dzieci z logopedą, w czwartek zbiórka ministrantów, w piątek spotkania Oazy i scholii.

4. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za udekorowanie i posprzątanie kościoła oraz uporządkowanie skalniaków i ogrodu przy kościele. W tym tygodniu o dbanie o porządek w kościele prosimy mieszkańców bloku nr 11a mieszkania 31 - 40.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia Mały Gość Niedzielny.

6. Intencje Mszy św.:

2017© Parafia Miłosierdzia Bożego w Jaśle;