Custom image

22.04.2018r.

IV Niedziela Wielkanocna

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza i rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Pamiętajmy o tej intencji w naszych prywatnych modlitwach. O godz. 16.30 Wypominki Roczne i różaniec za zmarłych.

2. W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika – patrona Polski, w środę wspominamy św. Marka Ewangelistę, zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Częstochowskiej, a w piątek do Miłosierdzia Bożego.

3. W następną niedzielę będziemy gościć kapłana, który wygłosi do nas Słowo Boże oraz chór z parafii pw. Chrystusa Króla w Jaśle. Składkę ze wszystkich Mszy św. przeznaczymy dla tej wspólnoty jako pomoc w budowie nowego kościoła.

4. W tym tygodniu we wtorek nasza młodzież przyjmie sakrament bierzmowania, polecajmy ją Bogu w modlitwie, w czwartek zbiórka ministrantów, w piątek spotkania Oazy i scholi.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jest do odebrania kolejny nr Echa z Afryki i Mały Gość Niedzielny.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu i porządki w świetlicy parafialnej. W tym tygodniu o dbanie o porządek w kościele prosimy mieszkańców bloku nr 11a mieszkania 1-10.

7. Intencje Mszy św.

2017© Parafia Miłosierdzia Bożego w Jaśle;