Intencje

INTENCJE MSZALNE  XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09.2020 r.

 

26 Niedziela zwykła 27.09.2020 – św. Wincentego a Paulo

8.00
+Zofia Sokołowska w 4 rocznicę śmierci – od córki i syna z rodzinami
8.00 +Michalina w 2 rocznicę śmierci i Jan
10.30

11:00

+Eugeniusz

– Za parafiian

17.00 +Stanisław Sierakowski w 25brocznicę śmierci i +Maria Sierakowska

 Poniedziałek  28.09.2020r.  – św. Wacława

7:00 +Eugeniusz /gr/
18:00 – O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Gabrieli w 14r. urodzin – od rodziców

 Wtorek 29.09.2020r. – świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

7:00 +Eugeniusz /gr/
18:00 +Mieczysław Polek w 22r. śmierci – od żony

 Środa 30.09.2020r.  – św. Hieronima

7:00 Za zmarłych z rodzin: Guzików i Nowaków
18.00 +Jan Dziki w 6r.śmierci – od żony i dzieci
18:00 +Eugeniusz /gr./

 Czwartek 1.10.2020r. – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7:00 +Jan Sienicki – od kolegów z pracy syna Łukasza
18.00 +Cecylia Setlak – od Zofii i Bronisława Kamińskich z rodziną
18:00 +Augustyn Sienicki – od rodziny Bartula

 Piątek 2.10.2020r. – św. Aniołów Stróżów

7:00 +Natalia – od Matki chrzestnej
18.00 +Cecylia Setlak – od rodziny Setlaków z Radości
18:00 +Julian Łącki w 17r. śmierci

 Sobota  3.09.2020r. – Niepokalanego Serca N.M.Panny

7:00 +Mira Turek
18:00 +Cecylia Setlak – od rodziny Setlaków z Radości
18:00 +Anna Wasilewska w 6r. śmierci – od męża i córki Beaty z rodziną

 27 Niedziela zwykła 4.09.2020 – św. Franciszka

8.00 W intencji sióstr z Róży pw. Św. Anny o zdrowie, Boże błog. i opiekę M.Bożej dla sióstr  i ich rodzin i za zmarłe siostry o życie wieczne
8.00 +Jan Konik  w 2r. śmierci – od żony i rodzeństwa
10.30

10:30

+Bernadetta Filar – od uczestników pogrzebu

– za parafian

17.00 +Cecylia Setlak – od Jana Biesiady z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

 

 

INTENCJE MSZALNE 25 NIEDZIELA ZWYKŁA 

21.09 – 27.09.2020r.

 

25 Niedziela zwykła 20.09.2020 – św. Andrzeja KIM TEAGON

8.00 +Antoni Lupa w 25 rocznicę śmierci
8.00 +Bernadetta Filar – od cioci Żychowskiej z rodziną
10.30

 

11:00

– W intencji Adama i Małgorzaty w 20 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej

Będzie odprawiona dziś w Dębowcu  – za parafian

17.00 +Eugeniusz /gr./

 

Poniedziałek  21.09.2020r.  – św. Mateusza Ewangelisty

7:00 +Bernadetta Filar – od Jolanty
 7:00 +Edward Czerwiński w 7 dzień śmierci – od synów z rodzinami
18:00 +Eugeniusz /gr/

 

Wtorek 22.09.2020r. – św. Maurycego

7:00 +Bernadetta Filar – od rodziny Czaszyńskich
18.00 +Nina i Edward Szymańscy, córka Tatiana, dziadkowie: Jerzy Walentyna, Anna
18:00 +Eugeniusz Grzywacz /gr./

 

Środa 23.09.2020r.  – św. – Ojca Pio

7:00 +Eugeniusz /gr./
18.00 +Bernadetta Filar – od uczestników pogrzebu
18:00 +Janusz Betlej – od rodziny Juszcyków

 

Czwartek 24.09.2020r. – św. Gerarda i św. Tekli

7:00 +Cecylia Setlak – od Czesławy Barzyk
18.00 +Zdzisław; rodzice, Władysława i Józef Mazurek
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Piątek 25.09.2020r. – św. Władysława z Gielniowa

7:00 +Marek Lupa  w 17 rocznicę śmierci
18.00 +Edward Czerwiński – od wnuczki Katarzyny
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Sobota  26.09.2020r. – św. Kosmy i Damiana

7:00 +Cecylia Setlak – od Bernadetty Staniszewskiej
18:00 +Eugeniusz./gr./

 

26 Niedziela zwykła 27.09.2020 – św. Wincentego a Paulo

8.00 +Zofia Sokołowska w 4 rocznicę śmierci – od córki i syna z rodzinami
8.00 +Michalina w 2 rocznicę śmierci i Jan
10.30

10:30

– +Eugeniusz

– za parafian

17.00 +Stanisław Sierakowski w 25brocznicę śmierci i +Maria Sierakowska

 

Do użytku wewnętrznego

 

 

 

INTENCJE MSZALNE 24 NIEDZIELA ZWYKŁA 

13.09 – 20.09.2020r.

 

24 Niedziela zwykła 13.09.2020 – św. Filipa

8.00 +Stefan w 14 r. śmierci i Stanisława w 2r. śmierci Ledzińskich – od syna z rodziną
8.00  – Za parafian
10.30 +Eugeniusz /gr./
17.00 +Helena Jasiewicz w 13r. śmierci – od męża z dziećmi

 

Poniedziałek  14.09.2020r.  – Święto Podwyższenia Krzyża

7:00 +Bernadetta Filar – od Iwony z rodziną
18:00 +Eugeniusz /gr/

 

Wtorek 15.09.2020r. – wsp. Matki Boskiej Bolesnej

7:00 +Bernadetta Filar – od chrześnicy Anety z rodziną
18.00 +Cezary Miluk w 5 rocznicę śmierci – od żony i syna Janusza z rodziną
18:00 +Eugeniusz Grzywacz /gr./

 

Środa 16.09.2020r.  – św. Korneliusza i Cypriana męcz.

7:00 +Eugeniusz /gr./
18.00 +Bernadetta Filar – od Marii Zabawa z rodziną
18:00 +Bogusława Krzywińska w 13rocznicę śmierci

 

Czwartek 17.09.2020r. – św. Roberta Belarmina i św. Szczęsnego Felińskiego

7:00 +Marianna Majdosz w 21 rocznicę śmierci – od męża z dziećmi
18.00 +Helena Gajecka  w 23 rocznicę śmierci – od córki
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Piątek 18.09.2020r. – św. Stanisława Kostki

7:00 +Bernadetta Filar – od rodziny Marszałek z rodziną
18.00 +Augustyn Sienicki – od rodziny Ziółkowskich
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Sobota  19.09.2020r. – wsp. Najświętszej Marii Panny z La Salette

7:00 +Bernadetta Filar – od Ryszarda Filar z rodziną
18:00 +Eugeniusz./gr./

 

25 Niedziela zwykła 20.09.2020 

8.00 +Antoni Lupa w 25 rocznicę śmierci
8.00  +Bernadetta Filar – od cioci Żychowskiej z rodziną
10.30

 

10:30

– W intencji Adama i Małgorzaty w 20 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej

– za parafian

17.00 +Eugeniusz / gr./

 

 

        INTENCJE MSZALNE 22 NIEDZIELA ZWYKŁA 7.09 – 13.09.2020r.   

 

Poniedziałek  7.09.2020r.  – wsp św. Melchiora Grodzieckiego

7:00 +Bernadetta Filar – od rodziny Jedziniak
18.00 +Stanisław Szczyrba
18:00 +Eugeniusz /gr/

 

Wtorek 8.09.2020r. – Święto Narodzenia N. M. P

7:00 +Bernadetta Filar – od rodziny Sławniaków i Słowińskich
18.00 +Robert Rutana – od dzieci
18:00 +Eugeniusz Grzywacz /gr./

 

Środa 9.09.2020r.  – św. Piotra Klawera

7:00 +Bernadetta  Filar – od rodziny Sławniak
18.00 +Tora Józef w 10 rocznicę śmierci – od żony
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Czwartek 10.09.2020r.

7:00 +Eugeniusz /gr./
18.00 +Grażyna Setnik w 16 rocznicę śmierci
18:00 +Robert Rutana – od siostry Bożeny z mężem i dziećmi

 

Piątek 11.09.2020r.

7:00 +Bernadetta Filar – od Marka i Pauliny Doktor
18.00 +Augustyn Sienicki – od syna Sebastiana z rodziną
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Sobota  12.09.2020r. – wsp. Matki Boskiej Rzeszowskiej 

7:00 +Bernadetta Filar – od Jana i Marii Bachta
18.00 +Augustyn Sienicki – od córki Katarzyny z rodziną
18:00 +Eugeniusz./gr./

 

23 Niedziela zwykła 13.09.2020 – św. Filipa

8.00 +Stefan w 14 r. śmierci i Stanisława w 2r. śmierci Ledzińskich – od syna z rodziną
8.00  – Za parafian
10.30 +Eugeniusz /gr./
17.00 +Helena Jasiewicz w 13r. śmierci – od męża z dziećmi

 

Do użytku wewnętrznego

 

 

INTENCJE MSZALNE 22 NIEDZIELA ZWYKŁA 31.08 – 6.09.2020r.

 

Poniedziałek  31.08.2020r. 

18.00 +Bernadetta Filar  od Katarzyny i Mateusza Gaweł
18.00 +Augustyn Sienicki – od syna Grzegorza z rodziną

 

Wtorek 1.09.2020r. – bł. Bronisławy

16.30 W intencji Dzieci, Rodziców i Nauczycieli o  zdrowie Boże błogosławieństwo w Nowym Roku Szkolnym
18.00 +Bronisław, Marian, Jan, Wiktoria, Alicja Zaklikiewicz
18:00 Eugeniusz Grzywacz /gr./

 

Środa 2.09.2020r.

7:00 Stefania Flaga z racji imienin; Stanisław, Józef, Wacław
18.00 +Cecylia Setlak – od brata Jana z żoną
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Czwartek 3.09.2020r. – św. GrzegorzaWielkiego

7:00 +Bernadetta Filar – od Piotra i Małgorzaty Prugar
18.00 +Marian Bronowicz
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Piątek 4.08.2020r. – bł. Marii Stelli

7:00 +Augustyn Sienicki – od córki Edyty i Kormaca
18.00 +Cecylia Setlak – od siostrzenicy Barbary z rodziną
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Sobota  5.09.2020r. – wsp. Św. Marii Teresy z Kalkuty  

7:00 +Robert Rutana – od siostry Beaty z rodziną

+Eugeniusz /gr./

18.00 +Wojciech i Dorota Juszczyk w 33 rocznicę śmierci Wojciecha i w 11 rocznicę śmierci Doroty – od córki z rodziną

 

22 Niedziela zwykła  6.09.2020 –

8.00 +Cecylia Setlak – od siostrzenicy Grażyny z rodziną
8.00 +Bernadetta Filar – od koleżanek i kolegów Wiesława z firmy „Polway – Jasło”
10.30 Za parafian
17.00 +Eugeniusz /gr./

 

Do użytku wewnętrznego

 

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE 21 NIEDZIELA ZWYKŁA 24.08 – 30.08.2020r.

 

Poniedziałek  23.08.2020r.  – św. Bartłomieja

18.00 +Bernadetta Filar  od Romana Filara z rodziną z Trzcinicy
18.00 +Jan Janiga – od sąsiadów z klatki VI

 

Wtorek 24.08.2020r. – św. Ludwika; św. Józefa Kalasantego

18.00 +Ludwik Zofia Pięta, Zdzisław Sonalski, Barbara, Marian Szydłowski
18.00 +Bernadetta Filar od Dawida i Patrycji Ostałeckich

 

Środa 26.08.2020r. –  Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej

18.00 +Bernadetta Filar – od Marii Marek, Andrzeja i Alicji Żebrackich, sąsiadów córki Ilony

 

Czwartek 27.08.2020r. – św. Moniki

18.00 +Bernadetta Filar – od Wojciecha i Marzeny Świątkowskich
18.00 +Jan Janiga – od rodzin Gęsiak, Gorczyca

 

Piątek 28.08.2020r. – św. Augustyna

18.00 +Bernadetta Filar  – od Teresy  Kurowskiej.
18.00 +Mirosława Turek – od sąsiadów z boku nr. 5, z klatki 5

 

Sobota  29.08.2020r. – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela 

18.00 +Mirosława Turek – od sąsiadów z bloku 5 klatki 5
18.00 +Bernadetta Filar – od Jana Gawła  z rodziną

 

22 Niedziela zwykła  30.08.2020 

8.00 W intencji sióstr z Róż pw. św. Bronisławy o zdrowie, Boże błog. dla sióstr i ich rodzin i o życie wieczne dla zmarłych
8.00 +Barbara Zawisza w 7 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny
10.30 W intencji Mariusza i Moniki w 25 rocznicę ślubu, z okazji imienin Moniki z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
17.00 Za parafian

 

 

Komentowanie jest wyłączone.