Intencje

     

INTENCJE MSZALNE 19.05.2024 r. – 26.05.2024r.

 

19.05.2024 r.  – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

8:00 +Mieczysław Wątroba – od rodziny Kosibów
8:00 – Za parafian
10:30 – W 60 r. ślubu Zofii i Jana z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o dalsze Boże błog., piekę M. Bożej, potrzebne łaski – z int. córek z rodzinami
 12:00 – W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców
 17:00 +Barbara Kotula – od Krystyny Mularskiej

 

Poniedziałek  – 20.05.2024r. – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

7:00 +Andrzej Nowosielski – od rodziny Prokopów
+Stanisława Owczarska – od uczestników pogrzebu – poza parafią
9:00 +Alfreda Bartuś
18:00 + Mariusz Wójcik – od kolegów z firmy „UNIMOT”

 

 

Wtorek – 21.05.2024 r.

7:00 +Barbara Kotula – od Janiny Kardasz z\ rodziną
7:00 +Stanisław Pawluś – od rodziny Woźniaków
18::00 +Mariusz Wójcik – od kolegów z firmy „UNIMOT”
18:00 +Barbara Mróz – od sióstr z Róży pw. św. Kingi

 

Środa  – 22.05.2024 r. – św. Rity

7:00 +Władysław Kubas – od Ewy Serwa z rodziną
7:00 +Andrzej Nowosielski – od Bogusława Wątroby
18:00 + Irena Książkiewicz – od rodziny Cysarz
18:00 +Stanisława Bartuś – – od syna Krzysztofa z rodziną

 

Czwartek – 23.05.2024 r. – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Pasterza

7:00 +Emilia Bajorek – Od syna Ryszarda z żoną
7:00 +Grażyna Wickowska – od kolegów brata Marka z gazowni Jasło
18:00 +Zdzisław Konop – od Danuty i Janusza Palki
18:00 +Andrzej Nowosielski – od kuzyna Marka z żoną Anną i dziećmi

 

Piątek –24.05.2024 r. N.M.P. Wspomożycielki Wiernych

7:00 +Mieczysław Wątroba – od rodziny Balawajdrów
7:00 +Józef Szydło – od swatowej Haliny
18:00 +Paweł Baumgatner w 1 r. śmierci
18:00 +Kazimierz Żółtek – od Wiesława Szydło z rodziną

 

Sobota –  25.05.2024 r. – św. Czcigodnego Bedy 

7:00 +Magdalena Bara – od Tomasza Ryznar z żoną
18:00 +Kazimiera Mart6yka – od Środowiskowego Domu Samopomocy w Jaśle

 

26.05.2024 r.  – Uroczystość Najświętszej Trójcy

8:00 +Stanisław Bartuś w 20 r. śmierci; +Stanisława Bartuś w 1r. śmierci
8:00 – z parafian
10:30 +Beata Fitacz – od synów; +Maria Wątroba – od córki
 12:00 – W intencji dzieci obchodzących rocznicę Pierwszej Komunii św.  i ich rodziców
 17:00 +Monika Jędryczka – w Dniu Matki – od córek.

Do użytku wewnętrznego.

 

INTENCJE MSZALNE 12.05.2024 r. – 19.05.2024r.

 

            VII Niedziela Wielkanocna – 12.05.2024 r.  – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8:00 +Jan Najbar w 44r. śmierci i jego rodzice i bracia
8:00 – Za parafian
10:30 +Zygmunt Pęta w 2r. śmierci
12:00 – W 18 rocznicę ślubu Katarzyny i Arkadiusza z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o dalsze błogosławieństwo
 12:00 +Maria Starzec w 19 r. śmierci
 17:00 +Stanisława i Stanisław Garbacik

 

Poniedziałek  – 13.05.2024r. – wsp. N.M.P. z Fatimy

7:00 +Katarzyna Martyka – od Katarzyny Sanockiej – Dernoga
+Stanisław Pawluś – od uczestników pogrzebu – poza parafią
18:00 +za zmarłych z rodziny Tuchowskich: Stanisław, Danuta, Tadeusz, Wojciech i Julia

 

Wtorek – 14.05.2024 r. – św. Macieja Apostoła

7:00 +Grażyna Wickowska – od kuzynki Ireny Mroczka z rodziną
7:00 +Józef Macnar – od rodziny Jureczko
18::00 – O boże błog. dla dzieci, a w szczególności o rozwiązanie bardzo trudnej sprawy dla najmłodszego syna – od rodziców: Haliny i Janusza Michalików
18:00 +Emilia Bajorek – od córki Małgorzaty z mężem Januszem

 

Środa  – 15.05.2024 r. – św. Zofii

7:00 +Zofia Pięta; +Ludwik i Maria Krupa
7:00 +Janusz Sowa – – od szwagra Tadeusza z rodziną
18:00 +Zofia, Ludwik i Zygmunt Pięta +Barbara i Tadeusz Chochół; +Zdzisław Sopalski
+Andrzej Nowosielski – od Zbigniewa Ochały z rodziną poza parafią

 

Czwartek – 16.05.2024 r. – św. Andrzeja Boboli

7:00 +Franciszek Szewczyk – od Mieczysława z rodziną
7:00 +Tadeusz Śnieżek – od rodziny z Żurowej
18:00 +Ryszard Stopkowicz – od żony Marii z dziećmi z rodzinami
18:00 +Władysław Kubas – od sąsiadów z klatki IV

 

Piątek –17.05.2024 r.

7:00 +Andrzej Nowosielski – od Łukasza, Katarzyny, Marka
7:00 +Andrzej Budziak – od cioci Jadwigi Zajdel i kuzynek Anki i Iwony z rodzinami
18:00 – W intencji ks. Prałata Eugeniusza Królika w 80 r. urodzin o zdrowie, Boże błog. opiekę Matki Bożej w posłudze kapłańskiej – z intencji parafian
18:00 +Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Sobota –  18.05.2024 r. 

7:00 +Bogumił Ciuła – od sąsiadów z Brzyścia
7:00 +Zbigniew Sanocki – od rodziny Piotrowskich z Brzysk
18:00 +Stanisława Róg – od brata Janka z rodziną

 

VII Niedziela Wielkanocna – 19.05.2024 r.  – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

8:00 +Mieczysław Wątroba – od rodziny Kosibów
8:00 – Za parafian
10:30 – W 60 r. ślubu Zofii i Jana z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o dalsze Boże błog., piekę M. Bożej, potrzebne łaski – z int. córek z rodzinami
 12:00 – W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców
 17:00 +Barbara Kotula – oKd Krystyny Mularskiej

Do użytku wewnętrznego.

INTENCJE MSZALNE 5.05.2024 r. – 12.05.2024r.

VI Niedziela Wielkanocna – 5.05.2024 r.  – św. Stanisława Kazimierczyka

8:00 +Lucyna Brej w 8 r. śmierci – od Sylwii z rodziną
8:00 – W intencji Kamila o dary Ducha Świętego podczas egzaminu maturalnego, oraz o Ducha Bożego w wyborze studiów
10:30 +Ewa Piątek w 5 r, śmierci – od męża i synów
10:30 – Za parafian
 12:00 – W 3 r. urodzin Maksymiliana z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
 17:00 +Magdalena Bara – od siostry Marii Ryznar

 Poniedziałek  – 6.05.2024r. – św. Apostołów Filipa i Jakuba

7:00 +Tadeusz Śnieżek – Od rodziny Stopkowiczów
+Władysław Kubas – od uczestników pogrzebu – poza parafią
18:00 +Zbigniew Warchol w 22 r. śmierci – z int. żony i dzieci

 Wtorek – 7.05.2024 r. – N.M.P Matki Łaski Bożej

7:00 Stanisława Bartuś – od Zofii Szot z rodziną
7:00 – O uświęcenie pracy ludzkiej
18::00 +Mariusz Wójcik – od żony
18:00 +Dionizja Sierpińska; Bożena Pyznar i zmarli z rodziny Myśliwców

 Środa  – 8.05.2024 r. – Uroczystość św. Stanisława B i M. Patrona Polski

7:00 – O zdrowie dla Piotrusia
7:00 +Stanisław Szlachta z okazji imienin
18:00 +Stanisław Bara
18:00 +Stanisław Flaga z okazji imienin; Stefania, Józef, Wacław, Władysław i Zofia

 Czwartek – 9.05.2024 r.

7:00 +Barbara Mróz –  od rodziny Piekarzów z Olszyn
7:00 +Irena Książkiewicz – od Roberta Cichoń z rodziną
18:00 +Mariusz Wójcik – od syna z rodziną
18:00 +Wacław Dubiel w 33 r. śmierci

 Piątek –10.05.2024 r.

7:00 +Robert Kocioł – od córek z rodzinami
7:00 +Alfreda Bartuś – od Kazimiery Krystyniak z rodziną
18:00 +Ewa i Jacek
18:00 +Kazimierz Żółtek – od Antoniny i Mariana Stopkowicz

 Sobota –  11.05.2024 r.  

7:00 +Andrzej Nowosielski – od Ewy, Agnieszki i Krzysztofa
+Stanisław Pawluś – od uczestników pogrzebu – poza parafią
18:00 +Mariusz Wójcik – sąsiadów z bloku 5A z klatki II

 VII Niedziela Wielkanocna – 12.05.2024 r.  – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8:00 +Jan Najbar w 44r. śmierci i jego rodzice i bracia
8:00 – Za parafian
10:30 +Zygmunt Pęta w 2r. śmierci
12:00 – W 18 rocznicę ślubu Katarzyny i Arkadiusza z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o dalsze błogosławieństwo
 12:00 +Maria Starzec w 19 r. śmierci
 17:00 +Stanisława i Stanisław Garbacik

Do użytku wewnętrznego.

 

V Niedziela Wielkanocna – 5.05.2024 r.  – św. Stanisława Kazimierczyka

8:00 +Lucyna Brej w 8r. śmierci – od Sylwii z rodziną
8:00 – W intencji Kamila o dary Ducha Świętego podczas egzaminu maturalnego, oraz o Ducha Bożego w wyborze studiów
10:30 +Ewa Piątek w 5 r, śmierci – od męża i synów
10:30 – Za parafian
 12:00 – W 3 r. urodzin Maksymiliana z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
 17:00 +Magdalena Bara – od siostry Marii Ryznar

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE 21.04.2024 r. – 28.04.2024r.

IV Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024 r. 

8:00 +Wojciech i Maria Grodziccy
8:00 – Za parafian
10:30 +Jerzy Gryga z okazji imienin – od żony Ewy i synów z rodzinami
 12:00 – W 60 r. ślubu Czesławy i Mariana  prośbą o dalsze błogosławieństwo opiekę Matki Bożej z intencji synów z rodzinami
 17:00 +Franciszek Szewczyk – od szwagierki Danuty z rodziną

 

Poniedziałek  –22.04.2024 r.

7:00 +Katarzyna Szopniewska – od syna z rodziną
7:00 +Tadeusz Śnieżek – od rodziny Macnarów i Jureczków
18:00 +Bogumił Ciuła – od sąsiadów z Brzyścia
+Józef Macnar – od uczestników pogrzebu – poza parafią

 

Wtorek – 23.04.2024 r. – Uroczystość św. Wojciecha – Patrona Polski

7:00 +Marian i Maria Biernacy – od sióstr z rodzinami
7:00 +Zbigniew Sanocki – od rodziny Krzanowskich z Załęża
18::00 +Mariusz Musiał – od sąsiadów z Brzyścia
18:00 +Barbara Mróz – od Krystyny i Henryka Ryba

 

Środa  – 24.04.2024 r. – św. Jerzego

7:00 +Kazimierz Żółtek – od Antoniny i Mariana Stopkowicz
7:00 +Alfreda Bartuś  – od Stanisławy Budziak z rodziną
18:00 +Krystian Dybkowski
18:00 +Andrzej Nowosielski – od Karoliny Jaskółka z apteki

 

Czwartek – 25.04.2024 r.  – św. Marka Ewnangelisty

7:00 +Mieczysław Wątroba – od Elżbiety Główka z rodziną i Zofii Pięta
7:00 +Emilia Bajorek – od córki Małgorzaty z mężem Januszem
18:00 +Jan Polak w 55 r. śmierci i +Bronisława Polakw 45r. śmierci
18:00 +Irena Książkiewicz – od kolegów i koleżanek z PKS – u w Jaśle

 

Piątek – 26.04.2024 r.

7:00 +Franciszek Szewczyk – od szwagierki Danuty z rodziną
7:00 +Stanisław3 Pawluś – Od kolegów z Polwaxu
18:00 +Helena i Tadeusz Dybkowscy
18:00 +Andrzej Nowosielski – od rodziny Buławów

 

Sobota –  27.04.2024 r.

7:00 +Andrzej Budziak  –  od Andrzeja Budziaka z rodziną
7:00 +Czesław Wojnarowicz – od chrześniaka Michała
18:00 – W intencji Szymona o światło Ducha Świętego w czasie egzaminów maturalnych
18:00 +Grażyna Wickowska – od Marii Wojdyła

 

V Niedziela Wielkanocna – 28.04.2024 r. 

8:00 +Janusz sowa Sowa – od Heleny i Andrzeja Wędrychowicz
8:00 – Za parafian
10:30 +Alfreda Bartuś w 1 r. śmierci
 12:00 +Władysław Tęcza w 3 r. śmierci
 17:00 +Magdalena Bara – od opiekunek PCK

Do użytku wewnętrznego.

INTENCJE MSZALNE 14.04.2024 r. – 21.04.2024r.

III Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024 r. 

8:00 +Rafał Czeluśniak
8:00 – Za parafian
10:30 +Stefania Flaga w 19r. śmierci; Stanisław, Józef, Wacław, Władysław i Zofia
 12:00 – W 70 rocznicę urodzin Wandy z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.
 17:00 +Stanisław Górka w 12 r. śmierci

 

Poniedziałek  –15.04.2024 r.

7:00 +Stefania i Józef Piekarz; Maria i Wktor Apanasiewicz; Maria Krupa
+Janusz Sowa – od uczestników pogrzebu – poza parafią
18:00 +Stanisław Jarecki w 30 r. śmierci

 

Wtorek – 16.04.2024 r.

7:00 +Barbara Kotulak – od sąsiadów Beaty i Waldemara Juszczyk
7:00 +Czesław Wojnarowicz – od sąsiadów z ul. Słonecznej
18::00 +Leszek Gorczyca – od żony dzieci
18:00 +Mieczysław Wątroba – od Ireneusza Zagórskiego

 

Środa  – 17.04.2024 r.

7:00 +Stanisława Bartuś – od Andrzeja Szot z rodziną
7:00 +Kazimierz Żółtek – od Romana Janigi z żoną
18:00 +Irena Książkiewicz w 1r. śmierci – od męża i syna z rodziną
18:00 +Józef Macnar – od pracowników Oddziału Dermatologii

 

Czwartek – 18.2024 r.

7:00 +Władysław Kubas – od sąsiadów z klatki IV
7:00 +Janusz Sowa – od Marii i Jana Rak
18:00 +Stanisława Róg – od kuzynek i kuzynów
18:00 +Grażyna Wickowska – od chrzestnej Agnieszki

 

Piątek – 19.04.2024 r.

7:00 +Stanisław PawluśOd kolegi Aleksandra Wojnarowicza
7:00 +Magdalena Bara – od Jolanty i Tomasza Bora z rodziną –
18:00 +Marek Huziuk w 7 r. śmierci – od brata
18:00 +Andrzej Nowosielski – od przyjaciół rodziny

 

Sobota –  20.04.2024 r.

7:00 +Marek Huziuk w 7 r. śmierci – od żony i syna
7:00 +Zdzisław Konop – od Marii Myśliwiec i Andrzeja Wiśniowskiego
18:00 +Józef Szydło – od wnuków: Krystiana, Beaty i Huberta
18:00 +Józef Macnar – od uczestników pogrzebu – poza parafią

 

IV Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024 r. 

8:00 +Wojciech i Maria Grodziccy
8:00 – Za parafian
10:30 +Jerzy Gryga z okazji imienin – od żony Ewy i synów z rodzinami
 12:00 – W 60 r. ślubu Czesławy i Mariana  prośbą o dalsze błogosławieństwo opiekę Matki Bożej z intencji synów z rodzinami
 17:00 +Franciszek Szewczyk – od szwagierki Danuty z rodziną

Do użytku wewnętrznego.

 

INTENCJE MSZALNE 7.04.2024 r. – 14.04.2024r.

II Niedziela – Wielkanocna – Miłosierdzia   Bożego 7.04.2024 r. –  Odpust Parafialny        

8:00 +Kazimierz Żółtek w r. śmierci
10:30 – O Boże błog. dla Mari i Ireny o pociesznie, umocnienie, pomoc w chorobie i wszelkich poważnych problemach
10:30 +Zdzisław Konop – od Danuty i Jana Wiśniowskich z Gamratu
 12:00 – Za parafian
 12:00 +Andrzej Budziak – od siostry Bogusławy z rodziną
17:00  Tadeusz Śnieżek – od szwagra Dariusza Bylinowskiego z żoną Danutą

 

Poniedziałek  – 8.04.2024 r.

7:00 +Andrzej Budziak – od siostry Lutki z rodziną
+Janusz Sowa – od uczestników pogrzebu – poza parafią
18:00 +Zbigniew Sanocki – od Bożeny Cichoń z rodziną

 

Wtorek – 9.04.2024 r.

7:00 +Barbara Mróz – od Jasi i Danusi z rodzinami
7:00 +Irena Książkiewicz – od rodziny Boroniów
18::00 +Kazimierz Żółtek – od sąsiadów z ul. Bieckiej 5 Macnar, Leśniak, Śnieżek
18:00 +Mariusz Musiał – od sąsiadów z Brzyścia

 

Środa  – 10.04.2024 r.

7:00 +Alfreda Bartuś – –  od koleżanki Eugenii Warakso z mężem
7:00 +Stanisława Bartuś – od rodziny Lazar z Przysiek
18:00 +Wanda, Mariusz. Bronisław Józef Widziszewscy
18:00 +Czesław Wojnarowicz – od ratowników z Pogotowia Ratunkowego z Jasła

 

Czwartek – 11.2024 r.

7:00 +Janusz Sowa – – od Anny i Mirosława Myśliwiec
7:00 +Grażyna Wickowska – od koleżanki Małgorzaty z mężem
18:00 +Władysław Kubas –  od sąsiada Wiesława z rodziną
18:00 +Emilia Bajorek – od córki Małgorzaty z mężem Januszem

 

Piątek – 12.04.2024 r.

7:00 +Józef Mocnar – od Barbary Dobosz z rodziną
7:00 +Stanisław Pawluś – od rodziny Świerzów
18:00 +Andrzej Nowosielski – od rodziny Świszczów i Ewy
18:00 +Aleksandra Bajorek w 1r. śmierci

 

Sobota –  13.04.2024 r.

7:00 +Marta Mikoś w 18r. śmierci, oraz Aleksander Trzesiński
7:00 +Franciszek Szewczyk – – od koleżanek i kolegów synowej z Oddziału Geriatrii w Gorlicach
18:00 +Józef Szydło – – od wnuka Przemysława
18:00 +Magdalena Bara – – od Anety

 

III Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024 r. 

8:00 +Rafał Czeluśniak
8:00 – Za parafian
10:30 +Stefania Flaga w 19r. śmierci; Stanisław, Józef, Wacław, Władysław i Zofia
 12:00 — W 70 rocznicę urodzin Wandy z podziękowaniem za Boże błogosławieństwo, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.
 17:00 +Stanisław Górka w 12 r. śmierci

Do użytku wewnętrznego.

 

INTENCJE MSZALNE 31.03.2024 r. – 7.04.2024r.

Wielka Niedziela – Wielkanoc – 31.03.2024 r. – Niedziela Zmartwychwstania Pana Jezusa.

6:00 +Kazimiera Marszałek
6:00 Za parafian
10:30 +Kazimierz Szydło –  od pracowników mikrobiologii Szpitala w Brzozowie
10:30 +Adam Zając – od szwagierki z rodziną
 12:00 +Andrzej Budziak – Od Franciszka Budziaka z rodziną
 12:00 +Zofia Lupa – Od Pawła Faryj z rodziną, Wiesława Faryj z rodziną, Anny Faryj z rodziną, Elżbiety Łopatkiewicz

 

Poniedziałek Wielkanocny – 1.04.2024 r.

800 +Magdalena Bara – od córki Danuty
8:00 +Magdalena Bara = od córki Elżbiety
10:30 – W 35 r. ślubu Renaty i Leszka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, Boże błog. ns dalsze lata – od mamy i siostry z rodziną
10:30 +Józef Szydło – – od wnuka Mateusza z rodziną
12:00 +ks. Mieczysław Paśko w 5r. śmierci

 

Wtorek Wielkanocny – 2.04.2024 r.

7:00 +Stanisław Pawluś – od Alicji Gorczyca
+Franciszek Szewczyk – od uczestników pogrzebu – poza parafią
18::00 +Barbara Kotulak – Od sąsiadów córki Marty

 

Środa Wielkanocna – 3.04.2024 r.

7:00 +Emilia Bajorek – od sąsiadów z bloku nr. 5 z klatki 6
7:00 +Janusz Sowa – od Anny i Stanisława Skiba
18:00 +Tomasz Marszałek
18:00 +Władysław Kubas – od brata Krzysztofa z rodziną

 

Czwartek Wielkanocny – 4.04.2024 r. –

7:00 +Grażyna Wickowska –  od kolegi Jerzego z żoną
7:00 +Franciszek Szewczyk –
18:00 +Józef Macnar – od Danuty Śnieżek
18:00 +Andrzej Nowosielski – od rodzin: Jurusik, Bora, Chalibożek

 

Piątek Wielkanocny – 5.04.2024 r.

7:00 +Magdalena Bara – od Marty Gorczyca
7:00 +Mieczysław Wątroba – od Angeliki Hajduk z rodziną
18:00 +Helena i Jan Widziszewscy
18:00 +Bogumił Ciuła – od Zdzisławy Szot z rodziną

 

Sobota Wielkanocna – 6.04.2024 r.

7:00 +Franciszek i Zofia Kardaś
+Franciszek Szewczyk – od uczestników pogrzebu = poza parafią
18:00 +zmarli z rodziny Faryj i Wilczak

 

II Niedziela – Wielkanocna – Miłosierdzia   Bożego 7.04.2024 r. –  Odpust Parafialny        

8:00 +Kazimierz Żółtek w r. śmierci
10:30 – O Boże błog. dla Mari i Ireny o pociesznie, umocnienie, pomoc w chorobie i wszelkich poważnych problemach
10:30 +Zdzisław Konop – od Danuty i Jana Wiśniowskich z Gamratu
 12:00 – Za parafian
 12:00 +Andrzej Budziak – od siostry Bogusławy z rodziną
17:00  Tadeusz Śnieżek – od szwagra Dariusza Bylinowskiego z żoną Danutą

Do użytku wewnętrznego.

       INTENCJE MSZALNE 24.03.2024 r. – 31.03.2023r.

 

              VI niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2024 r. – Niedziela Palmowa

8:00 + Maria Maksym – w 6. rocznicę śmierci
8:00 Za parafian
8:00 + Władysław Kubas – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
10:30 + Lucjan Brach w 22. rocznicę śmierci, + Maria Brach, +Joanna Pietraszek, ++ Dorota i Wojciech Juszczyk
12:00 + Józef Owczarski – z okazji imienin od żony i córek
17:00 + Zdzisław Konop – od siostrzenicy Pauliny Myśliwiec z mężem Bartoszem

 Poniedziałek – 25.03.2024 r.

7:00 +Danuta w 11 r. śmierci
7:00 +Stanisław Pawluś – od rodziny Lewickich
18:00 +Helena Wędrychowicz – od Grażyny Rak z rodziną

 Wtorek – 26.03.2024 r.

7:00 +Mieczysław Wątroba – od Elżbiety Ściepek
7:00 +Elżbieta Nowikow –  od Anny i Grzegorza Rzońca
18::00 +Józef Szydło – – od wnuczki Moniki z rodziną

 Środa – 27.03.2024 r.

7:00 +Danuta Woźniak; +Stanisław, Ryszard
7:00 +Janusz Sowa — od Bernadety i Jana z Jastrzębia Zdroju
18:00 +Andrzej Nowosielski – od Magdy Borkowskiej

 Czwartek – 28.03.2024 r. – Pamiątka Ostatniej Wieczerzy – Msza św. Wieczerzy Pańskiej

18:00 +Zbigniew Dybkowski
18:00 – Z podziękowaniem za dar kapłaństwa

 Piątek – 29.03.2024 r. Pamiątka Mę1)ki i śmierci Pana Jezusa

18:00 – Nabożeństwo Męki Pańskiej

 Sobota – 30.03.2024 r. Wigilia PASCHALNA

19:00 +Alfreda Bartuś –  – od siostrzenicy Sylwii z mężem
19:00 +Grażyna Wickowska –  – od Jolanty i Jana Brączyków

 Wielka Niedziela – Wielkanoc – 31.03.2024 r. – Niedziela Zmartwychwstania Pana Jezusa.

6:00 +Kazimiera Marszałek
6:00 Za parafian
10:30 +Kazimierz Szydło –  od pracowników mikrobiologii Szpitala w Brzozowie
10:30 +Adam Zając – od szwagierki z rodziną
 12:00 +Andrzej Budziak – Od Franciszka Budziaka z rodziną
 12:00 +Zofia Lupa – Od Pawła Faryj z rodziną, Wiesława Faryj z rodziną, Anny Faryj z rodziną, Elżbiety Łopatkiewicz

 

 

INTENCJE MSZALNE (17.03. – 24.03.2024 r.)

 V niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2024 r.

8:00 W intencji braci z róży św. Józefa, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla żyjących, a dla zmarłych braci o radość życia wiecznego.
8:00 Za parafian
10:30 + Zbigniew Ochwat – z okazji imienin

+ Katarzyna, Michał, Jan, Stanisław Wrona

+Antonina, Karolina Delimuta

12:00 + Stefania Jarecka – w 6. rocznicę śmierci
17:00 + Zbigniew Dybkowski – z okazji imienin

 Poniedziałek – 18.03.2024 r. – św. Cyryla Jerozolimskiego

7:00 + Józef Tora
7:00 + Józef Jachym – od żony
7:00 + Andrzej Budziak – od siostrzeńca Martina (poza parafią)

 Wtorek – 19.03.2024 r. – św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

18:00 + Sławomir Rodak
18:00 + Józef Poręba – z okazji imienin od żony z dziećmi

 Środa – 20.03.2024 r.

18:00 + Tomasz, Marian Chojeccy
18:00 + Maria Wątroba – w 3. rocznicę śmierci

 Czwartek – 21.03.2024 r. – Renowacja Misji Świętych

8:00 + Tadeusz Śnieżek od koleżanek córki Magdy
8:00 + Bogumił Ciuła – od kolegów brata Janka z MOSiR-u

9:30 – 10:30 – rekolekcje szkolne

18:00 + Tomasz, Marian Chojeccy
18:00 + Zbigniew Sanocki – od Małgorzaty Pszczoła z rodziną

 Piątek – 22.03.2024 r. – Renowacji Misji Świętych

8:00 + Mariusz Musiał od sąsiadów z Brzyścia
8:00 + Barbara Mróz od Jasi i Danusi z rodzinami

9:30 – 10:30 – rekolekcje szkolne

18:00 + Stanisław Pelczar – w 51. rocznicę śmierci oraz + Jan i Aniela Trzeciak
18:00 + Kazimierz Żółtek od rodziny Sanockich
18:00 + Czesław Wojnarowicz – od sąsiadów z ul. Słonecznej (poza parafią)

 Sobota – 23.03.2024 r. – Renowacji Misji Świętych

8:00 + Janusz Sowa od Barbary i Kazimierza z Tarnowa
8:00 + Stanisława Bartuś – od wnuczki Magdaleny z rodziną

Spowiedź wielkopostna

9:00 – 12:00 oraz 15:00 – 18:00

18:00 + Andrzej Nowosielski – od Zespołu „Studio 0 – 4”
18:00 + Irena Książkiewicz – od Stanisława Maczugi z rodziną
18:00 + Elżbieta Nowikow – od sąsiadów z klatki (poza parafią)

 VI niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2024 r. – Niedziela Palmowa

8:00 + Maria Maksym – w 6. rocznicę śmierci
8:00 Za parafian
8:00 + Władysław Kubas – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
10:30 + Lucjan Brach w 22. rocznicę śmierci, + Maria Brach, +Joanna Pietraszek, ++ Dorota i Wojciech Juszczyk
12:00 + Józef Owczarski – z okazji imienin od żony i córek
17:00 + Zdzisław Konop – od siostrzenicy Pauliny Myśliwiec z mężem Bartoszem

Do użytku wewnętrznego.

 

 

INTENCJE MSZALNE (10.03. – 17.03.2024 r.)

 IV niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2024 r.

8:00 + Kazimierz Nowosielski – w 37. rocznice śmierci
8:00 Za parafian
10:30 + Elżbieta Konik – w 14. rocznicę śmierci – od mamy z rodziną
12:00 + Jan Jarecki – w 5. rocznicę śmierci oraz + Jerzy
17:00 + Balbina Moskal – w 1. rocznicę śmierci

 Poniedziałek – 11.03.2024 r.

7:00 + Zdzisław Konop – od brata Jana Konop
7:00 + Józef Szydło – od wnuczki Klaudii z rodziną

 Wtorek – 12.03.2024 r.

7:00 + Helena Marszałek – w 3. rocznicę śmierci oraz + Stanisław Marszałek – w 29. rocznicę śmierci
7:00 + Czesław Trybek – intencja od żony i dzieci

 Środa – 13.03.2024 r.

18:00 W intencji Emilii, w 18. rocznicę urodzin, o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
18:00 + Barbara Kotulak – od Małgorzaty i Stanisława Byczek z dziećmi

 Czwartek – 14.03.2024 r.

7:00 + Emilia Bajorek – od córki Małgorzaty z mężem Januszem
7:00 + Mieczysław Wątroba – od rodziny Jodłowskich

 Piątek – 15.03.2024 r.

18:00 + Maria – 41. rocznica śmierci
18:00 + Andrzej Nowosielski – od Zespołu „Studio 0 – 4”

 Sobota – 16.03.2024 r.

7:00 + Janusz Sowa – od Stanisława i Marii Figura
7:00 + Franciszek Szewczyk – od rodzin: Załubska, Malikowscy i Władysław Byczek

 V niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2024 r.

8:00 W intencji braci z róży św. Józefa, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla żyjących, a dla zmarłych braci o radość życia wiecznego.
8:00 Za parafian
10:30 + Zbigniew Ochwat – z okazji imienin

+ Katarzyna, Michał, Jan, Stanisław Wrona

+Antonina, Karolina Delimuta

12:00 + Stefania Jarecka – w 6. rocznicę śmierci
17:00 + Zbigniew Dybkowski – z okazji imienin

 Do użytku wewnętrznego.

 

 

INTENCJE MSZALNE  – 03.03. – 10.03.2024 r.

 III niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024 r.

8:00 + Władysław Sokołowski, w 19. rocznicę śmierci – od córki i syna z rodzinami
8:00 Za parafian
10:30 + Józef Szydło – od córki Beaty z mężem
12:00 Za zmarłych z rodziny Kowalkowskich i Sławińskich
17:00 + Alfreda Bartuś – od siostrzenicy Barbary z rodziną

 Poniedziałek – 04.03.2024 r. – święto św. Kazimierza

7:00 + Kazimiera Marszałek – z okazji imienin
7:00 + Zdzisław Konop – od siostry Marii Musiał z synem Bogdanem

 Wtorek – 05.03.2024 r.

7:00 + Józef Szydło – od syna Roberta z żoną
7:00 + Emilia Bajorek – od Sióstr z Róży św. Cecylii

 Środa – 06.03.2024 r.

18:00 + Maria Klimowicz – w 11. rocznicę śmierci
18:00 + Mieczysław Wątroba – od kuzynek: Zofii Wątroba i Anny Labut z rodziną

 Czwartek – 07.03.2024 r.

7:00 + Władysław Kubas – od kuzyna Gustawa z rodziną
7:00 + Andrzej Nowosielski – od Anny i Bogdana Rumińskich

 Piątek – 08.03.2024 r.

18:00 + Piotr – w 19. rocznicę śmierci

+ Paweł, Józefa, Mieczysław, Ewa i Andrzej Jach

+Filomena, Bronisław i Marian Macek

18:00 + Alfreda Bartuś – od siostrzenicy Ireny z rodziną

 Sobota – 09.03.2024 r.

7:00 + Grażyna Wickowska – od Doroty i Michała Rolek
7:00 + Józef Macnar – od sąsiada

 IV niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2024 r.

8:00 + Kazimierz Nowosielski – w 37. rocznice śmierci
8:00 Za parafian
10:30 + Elżbieta Konik – w 14. rocznicę śmierci – od mamy z rodziną
12:00 + Jan Jarecki – w 5. rocznicę śmierci oraz + Jerzy
17:00 + Balbina Moskal – w 1. rocznicę śmierci

 Do użytku wewnętrznego.

 

INTENCJE MSZALNE  (25.02. – 03.03.2024 r.)

 II niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024 r.

8:00 + Edward i Marianna Winiarskich
8:00 Za parafian
10:30 + Irena i Antoni Błażejewscy
12:00 + Mariusz Musiał – w 1. rocznicę śmierci, od mamy i rodzeństwa
17:00 W 18. rocznicę urodzin Filipa, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie – intencja od rodziców i brata

 Poniedziałek – 26.02.2024 r.

7:00 + Wiktoria Tuchowska – w 10. rocznicę śmierci od męża i syna
7:00 + Józef Szydło – od żony Anny

 Wtorek – 27.02.2024 r.

7:00 + Kazimierz Szydło – od właścicieli i pracowników Restauracji „Grodzka” w Bieczu
7:00 + Tadeusz, Marianna, Wojciech, Agata

 Środa – 28.02.2024 r.

18:00 + Paweł Świątek

+ Helena Kędrek

18:00 + Zdzisław Konop – od syna Adama z żoną i córkami

 Czwartek – 29.02.2024 r.

7:00 + Rozalia, Władysław Świędrych – od córek z rodzinami
7:00 + Zbigniew Sanocki – od Moniki Pszczoła z rodziną

 Piątek – 01.03.2024 r. – Narodowy Dzień Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych

7:00 + Irena Książkiewicz – od Doroty i Marka Trzesińskich
7:00 + Józef Szydło – od syna Janusza z żoną
18:00 + Janusz Sowa – od Mariusza i Justyny Ochałek
18:00 + Adam Pasterz – w 1. rocznicę śmierci

 Sobota – 02.02.2024 r.

7:00 + Edward, Jan, Agata
7:00 + Stanisław Pawluś – od rodziny Melanii
18:00 + Andrzej Nowosielski – od rodziny Goleniów
18:00 + Franciszek Szewczyk – od rodzin: Leśniak, Kwilosz, Izabela Byczek

 III niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024 r.

8:00 + Władysław Sokołowski, w 19. rocznicę śmierci – od córki i syna z rodzinami
8:00 Za parafian
10:30 + Józef Szydło – od córki Beaty z mężem
12:00 Za zmarłych z rodziny Kowalkowskich i Sławińskich
17:00 + Alfreda Bartuś – od siostrzenicy Barbary z rodziną

 Do użytku wewnętrznego

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE  (18.02. – 25.02.2024 r.)

 I niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024 r.

8:00 + Adela, Ludwik Źrebiec oraz

+ Anna, Michał Lubaś

8:00 Za parafian
10:30 + Kazimierz Twaróg – w 30. rocznicę śmierci oraz

+ Wojciech i Dorota Juszczyk

12:00 + Jan Kamiński – w 18. rocznicę śmierci oraz

+ Michalina Kamińska

17:00 + Alfreda Bartuś – od rodziny Jędryczka z Dobryni

 Poniedziałek – 19.02.2024 r.

7:00 + Kazimierz Szydło – od właścicieli i pracowników Restauracji „Grodzka” w Bieczu
7:00 + Zofia Lupa – od rodzin Byczków i Kamińskich

 Wtorek – 20.02.2024 r.

7:00 + Stefania, Michał, Maria, Władysław z rodz. Niszczak
7:00 + Andrzej Budziak – od brata Tadka z rodziną

 Środa – 21.02.2024 r.

18:00 + Józef Sajdak – od syna Mirka z rodziną
18:00 + Andrzej Nowosielski – od Jerzego Bożek

 Czwartek – 22.02.2024 r. – święto Katedry św. Piotra

7:00 + Grażyna Wickowska – od Anny Jakubowicz z rodziną
7:00 + Janusz Sowa – od Natalii i Krzysztofa Myśliwiec

 Piątek – 23.02.2024 r. – św. Polikarpa

18:00 + Franciszek Szewczyk – od rodzin: Pancarowicz, Konopka, Tadeusz Byczek
18:00 + Alfreda Bartuś – od Bogdana Piątkiewicz z rodziną

 Sobota – 24.02.2024 r.

7:00 + Stanisława Bartuś – od wnuczki Moniki z rodziną
7:00 + Irena Książkiewicz – od emerytowanych koleżanek z PKS – u

 II niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024 r.

8:00 + Edward i Marianna Winiarskich
8:00 Za parafian
10:30 + Irena i Antoni Błażejewscy
12:00 + Mariusz Musiał – w 1. rocznicę śmierci, od mamy i rodzeństwa
17:00 W 18. rocznicę urodzin Filipa, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie – intencja od rodziców i brata

 Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE  (11.02. – 18.02.2024 r.)

 VI Niedziela zwykła – 11.02.2024 r. – NMP z Lourdes (Światowy Dzień Chorego)

8:00 + Maria Brach w 11. rocznicę śmierci – od córki z rodziną
8:00 Za parafian
10:30 + Roman i Anna Orzechowski
12:00 + Maria, Wojciech Grodzicki
17:00 + Andrzej Budziak – od koleżanek i kolegów córki Sylwii z pracy

 Poniedziałek – 12.02.2024 r.

7:00 + Helena Wędrychowicz
7:00 + Barbara Kotulak – od Anny Gąsior

 Wtorek – 13.02.2024 r.

7:00 + Emilia Bajorek – od listonoszy i kierownictwa Urzędu Pocztowego Jasło 1
7:00 + Mieczysław Wątroba – od kuzynki Justyny Nabożny wraz z mężem i dziećmi

 Środa – 14.02.2024 r. – POPIELEC – wsp. św. Cyryla i Metodego, patronów Europy

7:00 + Grażyna Wickowska – od Alicji  Jerzego Szerląg z rodziną
7:00 + Józef Macnar – od córki Teresy z rodziną
9:00 + Andrzej Nowosielski – od Haliny i Jerzego Barowskich
18:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz powrót do zdrowia dla ks. Proboszcza

 Czwartek – 15.02.2024 r.

7:00 + Janusz Sowa – od koleżanek i kolegów żony ze Szkoły Podstawowej w Błażkowej
7:00 + Franciszek Szewczyk – od rodzin: Barzyk, Woźniak, Krygowscy

 Piątek – 16.02.2024 r.

18:00 + Maria Gorczyca – w 25. rocznicę śmierci oraz + Witold Gorczyca – w 15. rocznicę śmierci
18:00 + Stanisława Bartuś – od Edwarda i Danuty Dybaś z Osobnicy

 Sobota – 17.02.2024 r.

7:00 + Maria Szewczyk – w 8. rocznicę śmierci i zmarłe siostry
7:00 + Tadeusz Kraub – w 5. rocznicę śmierci od żony i córek

 I niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024 r.

8:00 + Adela, Ludwik Źrebiec oraz

+ Anna, Michał Lubaś

8:00 Za parafian
10:30 + Kazimierz Twaróg – w 30. rocznicę śmierci oraz

+ Wojciech i Dorota Juszczyk

12:00 + Jan Kamiński – w 18. rocznicę śmierci oraz

+ Michalina Kamińska

17:00 + Alfreda Bartuś – od rodziny Jędryczka z Dobryni

 Do użytku wewnętrznego.

 

 

 

INTENCJE MSZALNE  (04.02. – 11.02.2024 r.)

 V Niedziela zwykła – 04.02.2024 r.

8:00 + Stanisława Bartuś – od Edwarda Kuchta z Osobnicy
8:00 + Stanisław Bara – od rodziny Biernatów (poza parafią)
8:00 Za parafian (poza parafią)
10:30 + Ryszard Majkut – w 10. rocznicę śmierci
12:00 + Czesław i Maria Faryj – od dzieci
17:00 + Maria i Stanisław Pękala

 Poniedziałek – 05.02.2024 r. – św. Agaty

7:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agaty
7:00 + Józef Macnar – od Alicji Gutowskiej (poza parafią)
7:00 + Elżbieta Nowikow – – od Józefa Dybasia z rodziną (poza parafią)

 

Wtorek – 06.02.2024 r.

7:00 + Tadeusz Wojdyła w 17. rocznicę śmierci – od Marii Wojdyła, Małgorzaty i Marka Gorczyca
7:00 + Grażyna Wickowska – od rodziny Gadzałów (poza parafią)
7:00 + Władysław Kubas – Od Renaty i Rafała Kowalskich (poza parafią)

 Środa – 07.02.2024 r.

18:00 + Emilia Bajorek – od koleżanek i kolegów rodziny z Urzędu Pocztowego Jasło 1
18:00 + Stanisław Bara – od pracowników firmy MAJSTER z Gorlic (poza parafią)

 Czwartek – 08.02.2024 r.

7:00 + Jan, Marcela Cyntler
7:00 + Barbara Kotulak – od Mirosławy i Janusza Mastej (poza parafią)

 Piątek – 09.02.2024 r.

18:00 + Stanisława Wiącek – w 28. rocznicę śmierci – od siostry
18:00 + Stanisława Owczarska – od sąsiada Grześka z córką (poza parafią)

 Sobota – 10.02.2024 r. – św. Scholastyki

7:00 + Helena i Adam Faryj
7:00 + Mieczysław Wątroba – od kuzyna Zbigniewa z rodziną (poza parafią)

 VI Niedziela zwykła – 11.02.2024 r. – NMP z Lourdes (Światowy Dzień Chorego)

8:00 +Maria Brach w 11. Rocznicę śmierci – od córki z rodziną
8:00 Za parafian
10:30 +Roman i Anna Orzechowski
12:00 +Maria, Wojciech Grodzicki
17:00 + Andrzej Budziak – od koleżanek i kolegów córki Sylwii z pracy

 Do użytku wewnętrznego.

Komentowanie jest wyłączone.