Intencje

      

                                         II NIEDZIELA ADWENTU 4.12.2022r.

                   II NIEDZIELA ADWENTU  4.12.2022r. św. Barbary i św. Jana Damasceńskiego

8:00 +Jan Bosak w 3 r. śmierci – od żony i dzieci
8:00 – W int. Sióstr z Róży św. Barbary, o Boże błog., o zdrowie dla sióstr i ich rodzin, a dla zmarłych o radość życia wiecznego
10:30

10:30

+Mieczysław Podkulski  w 32 r. śmierci – od dzieci z rodzinami

– Za parafian

12:00 – W intencji Barbary w dniu imienin o zdrowie, Boże błog., potrzebne łaski
17:00 +Władysław Nowakowski w 4 r. śmierci – od żony z dziećmi

 

Poniedziałek 5.12.2022r.

7:00 +Marian Szydłowski w 10 r. śmierci
7:00 +Bronisława
18:00 +Józef Szot w 2r. śmierci
18:00 +Stanisław Bara – od sąsiadów syna Janusza – poza parafią

Wtorek 6.12.2022r. św. Mikołaja

7:00 +Bronisława
7:00 +Henryk Juszczyk – od Haliny i Zygmunta Jandura
18:00 ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­- Msza święta dziękczynna za znalezienie pracy, z prośbą o Boże błog. opiekę M. Bożej w nowej pracy.
18:00 +Władysław Marek – od Mirandy Antas ze Skołyszyna

Środa 7.12.2022r. – św. Ambrożego

7:00 +Bronisława
7:00 +Janina Faryj – od rodziny Famuratów
18:00 +Henryk Juszczyk – od sąsiadów z bloku nr. 5 z kl.III
18:00 +Zdzisław Michnal w 1v r. śmierci – od Iwony Prokop z rodziną

Czwartek 8.12.2022. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N. M. Panny

7:00 +Bronisława
9:00 +Maria Juszczyk – od córki z rodziną
12:00 +Janina, Eugeniusz, Stanisław
18:00 +Henryk Juszczyk – od koleżanek Elżbiety Gawlińskiej i Marii Dybaś
18:00 +Jan Kmiecik w 15 r. śmierci; +Zofia, Władysław

 

Piątek 9.12.2022r. –

7:00 +Marianna Ryl – od Eweliny i Dawida Rzońca
7:00 +Bronisława
18:00 +Henryk Juszczyk – od sąsiadów z bloku nr. 5 kl. III
18:00 +Barbara w 7 dz. śmierci

Sobota10.12.2022r. N.M.P. Loretańskiej

7:00 +Bronisława
7:00 +Helena Marszałek – od Teresy i Zbigniewa Stec
18:00 +Maria Juszczyk –
18:00 +Mariusz Czajka w 2r. śmierci – od rodziców i siostry z rodziną

III NIEDZIELA ADWENTU 11.12.2022r. „GAUDETE”

8:00 +Jan i Maria Gronkiewicz
8:00 – Za parafian
10:30

10:30

+Janina Myśliwiec w 6 r. śmierci; Władysław; Maria; Stanisław

+Bronisława

12:00 +Eugeniusz Bigos w 1r. śmierci
17:00 – W 4r. ślubu Pauliny i Michała, o Boże błog., opiekę M. Bożej, oraz o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla Pauliny

Do użytku wewnętrznego 

W wypadku pomyłki prosimy o informację.

                  I NIEDZIELA ADWENTU  27.11.2022r.

8:00 Marian Nowak w 19 r. śmierci
8:00 – Za parafian
10:30 +Danuta Piekarz w 27r. śmierci – od męża i dzieci
12:00 +Janusz Bułat w 12 r. śmierci
17:00 +Stanisław Mastaj w 5r. śmierci

Poniedziałek 28.11.2022r.

7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od kuzyna Kazimierza z Wiejskiej
7:00 +Zofia Pięta – od Iwony i Zenona Szarek z rodziną
18:00 +Alfred Chojecki w 13 r. śmierci
18:00 +Czesław Źrebiec – od uczestników pogrzebu – poza parafią

Wtorek 29.11.2022r.

7:00 +Jan Krajewski – od sąsiadów z ulicy Wiejskiej, Krzywej i Brzyścia
7:00 +Maria Źrebiec – od rodzin: Konop, Żywiec, Syzdek, Dranka, Bugała
18:00 ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­+Zmarli z rodzin: Flaga, Barzyk, Michallek, Piekarz, Konop
18:00 +Czesław Źrebiec – od uczestników pogrzebu poza parafią

Środa 30.11.2022r. – św. Andrzeja

7:00 +Andrzej i Aniela Szewczyk; Jan i Aniela Czech
7:00 + Józef Poręba – od rodziny Żychowskich
18:00 – W 80 rocznicę urodzin Janiny. Z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, dalsze Boże błog. – z int. córek z rodzinami
18:00 +Ewa Szura – od pracowników Poradni Medycyny Pracy przy ulicy Szopena

Czwartek 1.12.2022.

7:00 +Maria Jaworska – od rodziny Pisz
7:00 +Alicja Czechowicz – od pracowników Biura Galerii Jasło
18:00 +Stanisława Kobylińska – od Bożeny i Agaty z rodzinami
18:00 +Janina Faryj – od Jadwigi Urban i córek z rodzinami

 

Piątek 2.12.2022r.

7:00 +Wanda Leśniak –  od Anety i Arkadiusza Krygowskich z rodziną
7:00 +Helena Marszałek – od rodzin: Dybasiów, Wołtoszów, oraz od Katarzyny Brągiel
18:00 – O zdrowie, Boże błog. o udaną operację dla córki Doroty – od mamy
18:00 +Marianna Ryl – od kolegów i koleżanek męża Józefa ze Związku Zawodowego Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa

Sobota 3.12.2022r.

7:00 +Bogdan Idec w 4 r. śmierci – od mamy
7:00 +Czesława i Edward Jędrzejczykowie
14:00 – W intencji dziecka ochrzczonego, jego  rodziców i chrzestnych
18:00 +Winicjusz Dietzius w 6 r. śmierci

II NIEDZIELA ADWENTU  4.12.2022r. św. Barbary i św. Jana Damasceńskiego

8:00 +Jan Bosak w 3 r. śmierci – od żony i dzieci
8:00 – W int. Sióstr z Róży św. Barbary, o Boże błog., o zdrowie dla sióstr i ich rodzin, a dla zmarłych o radość życia wiecznego
10:30

10:30

+Mieczysław Podkulski  w 32 r. śmierci – od dzieci z rodzinami

– Za parafian

12:00 – W intencji Barbary w dniu imienin o zdrowie, Boże błog., potrzebne łaski
17:00 +Władysław Nowakowski w 4 r. śmierci – od żony z dziećmi

Do użytku wewnętrznego 

W wypadku pomyłki prosimy o informację.

        XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.11.2022r. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

           XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.11.2022r. Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

8:00 – W 40 rocznicę ślubu Alicji i Zenona z podziękowaniem za lata, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata.
10:30 +Zofia i Władysław Cetnarowicz w kolejną rocznicę śmierci – od wnuków i prawnuków
 Chrzest św.
12:00 – W intencji Jakuba w 18r. urodzin z prośbą z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej – od rodziców

Za parafian – poza parafią

17:00 +Anna i Władysław Mazur

Poniedziałek 21.11.2022r. – Ofiarowanie N.M.P.

7:00 +Józef Poręba – od Józefa Machowskiego
7:00 +Ewa Szura – od matki chrzestnej z rodziną
18:00 – W intencji Marka o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej – od mamy
18:00 +Wanda, Marian, Józef i Bronisław Widziszewscy

Wtorek 22.11.2022r. – św. Cecylii

7:00 +Zofia Pięta – od Mieczysława Wątroby i od rodzin Cholewiaków i Opielów
7:00 +Maria Jaworska – od Marty i Jerzego Mosoniów
18:00 ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­- W intencji sióstr z Róży pw. św. Cecylii, o Boże błog., potrzebne łaski, dla ich rodzin, a dla zmarłych sióstr o radość życia wiecznego.
18:00 +Czesława Szczepańska – od siostr z Róży pw. św. Katarzyny – poza parafią

Środa 23.11.2022r. – św. Klemensa

7:00 +Tomasz i Marian Chojeccy
7:00 +Janina Faryj – od Marii i Stanisława Wickowskich
18:00 +Jan i Stefania Łądziccy
18:00 +Ewa i Jacek

Czwartek 24.11.2022. św. Andrzeja Dun – Lac i współbraci

7:00 +Helena Marszałek – od rodzin: Dybasiów, Wołtoszów, oraz od Katarzyny Brągiel
7:00 +Marianna Ryl – od Renaty Wątroba z rodziną
18:00 +Maria Rybka w 13r. śmierci i Grzegorz Dybaś w 13r. śmierci – od Marii z synem
18:00 +Brej Lucyna i Nowak Janina

 

Piątek 25.11.2022r. – św. Katarzyny Aleksandryjskiej

7:00 – W intencji Katarzyny Jasienkiewicz, o zdrowie, Boże błog., opiekę M. Bożej – od dzieci
7:00 +Stanisław Bara – od sąsiadów syna Janusza
18:00 – W intencji sióstr z Róży pw. św. Katarzyny o zdrowie, Boże błog. w ich rodzinach i za zmarłe siostry.
18:00 +Za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 26.11.2022r.

7:00 +Stanisława Kobylińska – od Bolesława i Janiny Kobylińskich
7:00 +Wanda Leśniak – od Stanisława i Mariana Sanockich z Warzyc
18:00 +Jan Krajewski – od sąsiadów z ulicy Wiejskiej, Krzywej i Brzyścia
18:00 +Marianna i Edward Winiarski

I NIEDZIELA ADWENTU  27.11.2022r.

8:00 Marian Nowak w 19 r. śmierci
8:00 – Za parafian
10:30 +Danuta Piekarz w 27r. śmierci – od męża i dzieci
12:00 +Janusz Bułat w 12 r. śmierci
17:00 +Stanisław Mastaj w 5r. śmierci

Do użytku wewnętrznego 

W wypadku pomyłki prosimy o informację.

              XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11.2022r.

 

          XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11.2022r.

8:00 +Stanisław Marszałek w dzień imienin
8:00 – za parafian
10:30 +Stanisława Podkulska w 2r. śmierci – od dzieci z rodzinami
12:00 +Edward Dubiel w 11r. śmierci – od żony i syna z rodziną
17:00 +Zbigniew Dybkowski w 5 r. śmierci

Poniedziałek 14.11.2022r.

7:00 +Marianna Ryl – od rodziny Zubel i Nowickich
7:00 +Janina Faryj – od Ryszarda i Szczepana z Krakowa
18:00 +Maria Jaworska – od Wojciecha Kempskiego z rodziną
18:00 +Zbigniew Dybkowski

Wtorek 15.11.2022r. – św. Alberta Wielkiego

7:00 +Irena Czerwińska – od rodziny Kmietków
7:00 +Wojciech Fornalczyk – od rodziny z Cieklina
18:00 + Wanda Leśniak – od Jacentego Bubenko
18:00 +Tomasz Marszałek

Środa 16.11.2022r. – Rocznica poświęcenia Bazylik Piotra i Pawła; M.B. Ostrobramskiej.

7:00 +Józef Poręba – od Jana i Marii Czechowicz
7:00 +Zygmunt Pięta –  od wspólnoty sióstr Michalitek i wychowanek z Widełki
18:00 +Krystian Dybkowski
18:00 +Rozalia i Julian

Czwartek 17.11.2022. św. Elżbiety Węgierskiej.

7:00 +Władysław Marek – od Mirandy Antas ze Skołyszyna
7:00 +Julianna Mróz – od pracowników Dziennego Ośrodka Wsparcia,  Środowiskowego Domu Samopomocy w Gorlicach
18:00 +Jan Jędrzejczyk w 8r.śmierci – od żony z dziećmi
18:00 +Helena i Jan Widziszewscy

 

Piątek 18.11.2022r. – bł. Karoliny Kózka, patronki Diecezji Rzeszowskiej i młodzieży

7:00 +Helena Miluk – od wnuka Krystiana z rodziną
7:00 +Zofia Lupa – od siostrzeńca Kazimierza z rodziną
18:00 – Wint. sióstr z Róży pw. bł. Karoliny, o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla sióstr i ich rodzin, a dla zmarłych sióstr o radość życia wiecznego.
18:00 +Albina Matysik – od siostrzenicy Małgorzaty

Sobota 19.11.2022r.  – św. Seweryna.

7:00 +Maria i Witold Gorczyca – od córki Ewy
7:00 +Wanda Leśniak – od koleżanki Elżbiety Tułeckiej z mężem
18:00 – W 18r. urodzin Szymona o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i właściwe wybory w życiu.
18:00 +Helena i Tadeusz Dybkowscy

 

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.11.2022r. Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

8:00 – W 40 rocznicę ślubu Alicji i Zenona z podziękowaniem za lata, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata.
10:30 +Zofia i Władysław Cetnarowicz w kolejną rocznicę śmierci – od wnuków i prawnuków
 Chrzest św.
12:00 – W intencji Jakuba w 18r. urodzin z prośbą z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej – od rodziców

Za parafian – poza parafią

17:00 +Anna i Władysław Mazur

Do użytku wewnętrznego

 

                       XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.11.2022r.

 

                     XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.11.2022r.

8:00 +Katarzyna, Piotr, Wiesław i Jan z rodziny Szewczyk
8:00 – Za parafian
10:30 +Lech Kuk, oraz Daniela Szyk
10:30 +Dariusz Mazurek w 8r. śmierci – od kolegi Krzysztofa
12:00 +Edward Leśniak w 12 r. śmierci – od żony z rodziną
17:00 +Lazar Wawrzyniec w 29r. śmierci; +Helena Lazar

 

Poniedziałek 7.11.2022r.

7:00 +Jan i Julia Leśniak – od rodziców
7:00 +Maria Jaworska –  od Justyny Cholewiak z rodziną
18:00 +Marcela i Jan Cyntler
+Ryszard Trzesiński – od uczestników pogrzebu – poza parafią

 

Wtorek 8.11.2022r.

7:00 +Janina Faryj – od rodziny Gustek
7:00 +Ewa Szura – od koleżanek i kolegów z pracy
18:00 +Jan Zając w 7r. śmierci – od żony i córki z rodiną
+Ryszard Trzesiński –  od uczestników pogrzebu – poza parafią na rekolekcjach

 

Środa 9.11.2022r.

7:00 +Komisarz Anna i Józef – od rodziny
7:00 +Andrzej Gromkiewicz + od rodziny Felkiel
18:00 +Kazimierz Marszałek
18:00 +Jolanta Wójtowicz w 28 r. śmierci, oraz +Marian Wójtowicz –  poza parafią na rekolekcjach

 

Czwartek 10.11.2022. św.

7:00 – W intencji Stefanii Leśniak o zdrowie, Boże błog. dla niej i dzieci
7:00 +Zofia Nowak – od uczestników pogrzebu –  poza parafią
18:00 +Ilona w 8r. śmierci
18:00 +Marianna Ryl – od koleżanek i kolegów z Firmy „Exalo” z Jasła

 

Piątek 11.11.2022r. św.

7:00 +Stanisław
7:00 +Zofia Nowak – od uczestników pogrzebu – poza parafią
18:00 +Honorata i Kazimierz Wojdacz

 

Sobota 12.11.2022r.

7:00 +Józef Poręba – od rodziny Hendzlów
7:00 +Julianna Mróz – od uczestników pogrzebu – poza parafią
18:00 +Helena Marszałek – od Doroty i Wojciecha Podkulskich

 

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11.2022r.

8:00 +Stanisław Marszałek w dzień imienin
8:00 – za parafian
10:30 +Stanisława Podkulska w 2r. śmierci – od dzieci z rodzinami
12:00 +Edward Dubiel w 11r. śmierci – od żony i syna z rodziną
17:00 +Zbigniew Dybkowski w 5 r.śmierci

Do użytku wewnętrznego

 

                            XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.10.2022r.

 

               XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.10.2022r.

8:00 +Janusz Dybaś w 31r. śmierci i zmarli rodzice
8:00 – Za parafian
10:30 +Tadeusz Zieliński z okazji imienin – od córki Ewy i syna Piotra z Kingą
12:00 – Z okazji 18 urodzin dla Zuzanny, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
17:00 +Zbigniew Dybkowski

 

Poniedziałek 31.10.2022r.

7:00 +Ewa Szura – od koleżanek z Ośrodka Zdrowia z Osobnicy
7:00 +Alicja Czechowicz – od mieszkańców bloku 5D klatka 2
18:00 +Maria Jaworska – od koleżanek z ulicy Bieckiej
18:00 +Roman Jurusik

 

Wtorek 1.11.2022r. UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

8:00 +Cecylia, Franciszek, Stanisław i Stanisława; Feliks z rodziny Wierzbickich
8:00 – Za zmarłych parafian
10:30 +Józef i Apolonia Wojdyła
12:00 +Leszek Gorczyca – od żony i dzieci
14:00 +Stanisława Tuchowska; Danuta i Tadeusz

 

Środa 2.11.2022r. DZIEŃ ZADUSZNY

7:00 +Tadeusz Osika w 2 r. śmierci – od syna z rodziną
Za wszystkich zmarłych i w intencjach Ojca świętego
18:00 +Mieczysław Polak – od syna Rafała

 

Czwartek 3.11.2022. św. Marcina de Porres, św. Huberta

7:00 +Marianna Ryl – od Marii i Ryszarda Dybaś z Brzyścia
7:00 +Zofia Pięta – od rodziny Szerlągów z Jasła
18:00 +Anna, Helena, Maria, Eugeniusz, Władysław i Tadeusz z rodziny Pawluś
18:00 +Marzena Cyntler w 4r. śmierci

 

Piątek 4.11.2022r. św. Karola Boromeusza

7:00 +Lucyna Majka w 1r. śmierci – od męża
7:00 +Helena Marszałek – od Grażyny i Stanisława Więcek
18:00 +Władysława Marian Tadeusz
18:00 +Józef Poręba – od rodziny Hendzlów

 

Sobota 5.11.2022r.

7:00 +Anna i Jan Więcek w rocznicę śmierci – od wnuczek
7:00 +Wanda Leśniak – od Małgorzaty i Stanisława Byczek
18:00 +Janina Faryj – od sąsiadów Marii i Ryszarda Dybaś i Ewy Gorczyca
18:00 +Tadeusz Kruczak z okazji imienin – od żony i dzieci

 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.11.2022r.

8:00 +Katarzyna, Piotr, Wiesław i Jan z rodziny Szewczyk
8:00 – Za parafian
10:30 +Lech Kuk, oraz Daniela Szewczyk
10:30 +Dariusz Mazurek w 8r. śmierci – od kolegi Krzysztofa
12:00 +Edward Leśniak w 12 r. śmierci – od żony z rodziną
17:00 +Lazar Wawrzyniec w 29r. śmierci; +Helena Lazar

Do użytku wewnętrznego

               XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.10.2022r.

 

        XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.10.2022r. św. Józefa Bilczewskiego

8:00 -+Janina Faryj w 62r. śmierci
8:00 – Za parafian
10:30 +Biernacki Stanisław w 26r. śmierci – od syna z rodziną
12:00 +Marianna Ryl – od Kazimiery i Andrzeja Woźniak z Brzyścia
17:00 +Alicja Czechowicz – od mieszkańców bloku 5D klatka 2

 

      Poniedziałek 24.10.2022r.

7:00 +Wanda Leśniak – od Jadwigi z Tarnobrzega z rodziną
7:00 +Albina Matysik – od siostrzenicy Jolanty
18:00 +Maria Lemanowicz w 1r. śmierci
18:00 +Zygmunt Pięta – od Krystyny Flaga z rodziną

 

Wtorek 25.10.2022r.

7:00 +Wojciech Fornalczyk – od wnuków Wiktora i Mileny
7:00 +Zofia Pięta – od Stanisławy Madejczyk z rodziną
18:00 +Władysław Mazur w 3 r. śmierci
18:00 +Zofia Lupa – od sióstr z Róży pw. bł. Bronisławy

 

Środa 26.10.2022r.

7:00 +Irena Czerwińska – od Mariusza i Bożeny Bojan
7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od kuzynki Krystyny i Władysława Koś
18:00 +Kazimierz Szydło – od wnuczki Gosi z Kamilem
18:00 +Helena Marszałek – od Kazimierza Więcek

 

Czwartek 27.10.2022.

7:00 +Ewa Szura – od sołtysa i Koła Gospodyń z Błażkowej
7:00 +Maria Jaworska – od Władysława Stygara
18:00 +Janina Rochecka – od koleżanek córki Teresy, Marleny i Agaty z rodzinami
18:00 +Helena Miluk – od wnuka Patryka z rodziną

 

Piątek 28.10.2022r. św. Apostołów Szymona i

7:00 +Janina Faryj -od Pawła Karoliny i Emilki Wickowskich
7:00 +Józef Poręba – od Danuty Kamińskiej i rodziny Grzesiaków
18:00 +Marian Myśliwiec w 4 r. śmierci
18:00 +Władysław Marek – od rodziny Pauliny

 

Sobota 29.10.2022r.

7:00 +Marianna Ryl – od sąsiadów Kmiecików
7:00 +Jan Krajewski – od sąsiadów z ulicy Wiejskiej, Krzywej i Brzyścia
15:30 – Chrzest
18:00 +Tadeusz z okazji imienin
18:00 +Czesława Szczepańska – od rodziny Baran z Łubienka

 

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.10.2022r.

8:00 Janusz Dybaś w 31r. śmierci i zmarli rodzice
8:00 – Za parafian
10:30 +Tadeusz Zieliński z okazji imienin – od córki Ewy i sina Piotra z Kingą
12:00 – Z okazji 18 urodzin dla Zuzanny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
17:00 +Zbigniew Dybkowski

Do użytku wewnętrznego

            XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.10.2022r.

 

             XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.10.2022r.

8:00 – W intencji sióstr z Róży św. Jadwigi Śląskiej o zdrowie, Boże błog. i opiekę M. Bożej dla sióstr i ich rodzin i za zmarłe siostry
8:00 – Za parafian
10:30 +Irena Czerwińska w 30 dzień śmierci – od synów z rodzinami
12:00 +Wanda Leśniak – od sąsiadów z klatki IV z bloku 11 A
17:00 +Andrzej Gromkiewicz – od rodziny Młyńczyków

 

        Poniedziałek 17.10.2022r. św. Ignacego Antiocheńskiego

7:00 +Irena Czerwińska – od Patrycji i Piotra Kozioł
7:00 +Maria Jaworska – od koleżanek i kolegów córki
18:00 +Józef Poręba – od Przemysława Rogowskiego z mamą i babcią
18:00 +Alicja i Edward Cichoń – od rodziny

 

            Wtorek 18.10.2022r. św. Łukasza Ewangelisty

7:00 +Jan Krajewski – od rodziny Gorczyców i Matiaszewskich
7:00 +Czesława Szczepańska – od rodziny Sanockich
18:00 +Łukasz i Tadeusz
18:00 +Zdzisław Michnal – od uczestników pogrzebu – poza parafią

 

          Środa 19.10.2022r. św. Jana de Brebeuf; Izaaka Jogues i towarzyszy

7:00 +Janina Rochecka – od Małgorzaty, Mateusza, Renaty, Jonatana
7:00 +Kazimierz Szydło – od wnuka Rafała
18:00 +Mieczysława Czekaj z Wieliczki – od rodziny z Jasła
18:00 +Ewa Szura – od sołtysa i Rady Sołeckiej z Brzysk

 

         Czwartek 20.10.2022. – św. Jana Kantego

7:00 +Kazimiera Więcek w 10 r, śmierci – int. od siostrzenic
7:00 +Edward Mróz – od rodziny Marcinkiewicz z Nowego Sącza
18:00 +Tadeusz Brączyk w 32r. śmierci
18:00 +Janina Faryj – od Teresy i Adama Sajdak z rodziną

 

         Piątek 21.10.2022r. bł. Jakuba Strzemię.

7:00 +Julianna Mróz – od Kadry Dziennego Ośrodka Wsparcia w Bobowej
7:00 +Maria Źrebiec – od rodziny Osika
18:00 +Kazimiera Marszałek
18:00 +Helena Marszałek – od siostry Janiny z rodziną

 

Sobota 22.10.2022r.  św. Jana Pawła

7:00 +Teresa i Stanisław Świdrak w 1r. śmierci Stanisława – od rodziny
7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od uczestników pogrzebu – poza parafią
18:00 +Wanda Leśniak – od rodziny Smołkowiczów

 

           XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.10.2022r. św. Józefa Bilczewskiego

8:00 -+Janina Faryj w 62r. śmierci
8:00 – Za parafian
10:30 +Biernacki Stanisław w 26r. śmierci – od syna z rodziną
12:00 +Marianna Ryl – od Kazimiery i Andrzeja Woźniak z Brzyścia
17:00 +Alicja Czechowicz – od mieszkańców bloku 5D klatka 2

Do użytku wewnętrznego

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.10.2022r.

 

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.10.2022r. – bł. Wincentego Kadłubka

8:00 +Stanisława i Kazimierz Nowosielscy
8:00 – Za parafian
10:30 +Jan Zaklikiewicz w 25 r. śmierci
12:00 +Jan Konik w 4r. śmierci
17:00 +Eleonora i Franciszek Mastaj

 

Poniedziałek 10.10.2022r.

7:00 +Irena Czerwińska – od Patrycji i Piotra Kozioł
7:00 +Marianna Ryl – od Janiny Marszałek z rodziną
18:00 +Anna Pięta – od Anny Węgrzyn z rodziną
18:00 +Wojciech Fornalczyk – od żony i synów z rodzinami

 

Wtorek 11.10.2022r. św. Jana XXIII

7:00 +Janina Faryj – od Jana Skiby
7:00 +Ewa Szura – od Rady Gminy Brzyska
18:00 +Marzena Klimowicz w 3r.śmierci – od męża i synów
18:00 +Alicja Czechowicz – od mieszkańców bloku 5D klatka II

 

Środa 12.10.2022r. św. Jana Beyzyma

7:00 +Edward Mróz – od Barbary i Andrzeja Czyżowicz
7:00 +Zygmunt Pięta – od Czesławy Barzyk z rodziną
18:00 +Maria Jaworska – od kolegów brata z pracy
18:00 +Romana Nowosielska – od uczestników pogrzebu – poza parafią

 

Czwartek 13.10.2022. – św. Honorat Koźmiński

7:00 +Janina Rochecka – od koleżanek z pracy córki Agnieszki
7:00 +Kazimierz Szydło – od wnuka Emila
18:00 +Adam Zaklikiewicz – od rodziny Wiśniewiczów z Łodzi

 

Piątek 14.10.2022r. św. Małgorzata Alacoque

7:00 +Maria Źrebiec – od rodzin: Konop, Żywiec, Syzdek, Dranka, Bugała
7:00 +Czesław Źrebiec – od rodzin: Konop, Żywiec i i Dranka
18:00 +Józef Poręba – od Marii i Anatola Nowosielskich
18:00 +Władysław Marek – od rodziny Pauliny

 

Sobota 15.10.2022r.  św. Teresy od Jezusa

7:00 +Helena Marszałek – od Agnieszki Cygan z rodziną
7:00 +Jan Krajewski – od Janiny Marszałek z rodziną
18:00 +Julianna Mróz – od uczestników Dziennego Ośrodka Wsparcia w Bobowej
18:00 +Wacław Lupa w 3r. śmierci

 

XXVIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.10.2022r.

8:00 – W intencji sióstr z Róży św. Jadwigi Śląskiej o zdrowie, Boże błog. i opiekę M. Bożej dla sióstr i ich rodzin i za zmarłe siostry
8:00 – Za parafian
10:30 +Irena Czerwińska w 30 dzień śmierci – od synów z rodzinami
12:00 +Wanda Leśniak – od sąsiadów z klatki IV z bloku 11 A
17:00 +Andrzej Gromkiewicz – od rodziny Młyńczyków

Do użytku wewnętrznego

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.10.2022r. 

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.10.2022r. – św. Aniołów Stróżów

8:00 +Barbara i Marian Czyż
8:00 – Za parafian – poza parafią
10:30 – W 20 rocznicę ślubu Anety i Daniela o Boże błog., potrzebne łaski, zdrowie na dalsze lata – int. od córek
12:00 +Anna Wasilewska w 8r. śmierci – od męża i córki Beaty z rodziną
17:00 +Tadeusz Zieliński w 1r. śmierci – od córki Ewy i syna Piotra z Kingą

 

Poniedziałek  3.10.2022r.

7:00 +Zofia Lupa – od kolegów i koleżanek syna z firmy „REM – SERWIS”
7:00 +Wanda Leśniak – od Marioli Olech
18:00 +Władysław Marek – od rodziny Barnasiów
18:00 +Janusz Krzysztof Mosoń – od siostry Jolanty z rodziną

 

Wtorek 4.10.2022r. św. Franciszka z Asyżu

7:00 +Albina Matysik – od siostrzeńca Grzegorza
7:00 +Adam Zaklikiewicz – od rodziny Wiśniewiczów z Łodzi
18:00 +Marian Brekiesz w 35 r. śmierci
18:00 +Janina Rochecka – od Agnieszki Maćkoś z rodziną,

 

Środa 5.10.2022r. św. Faustyny

7:00 +Wojciech Fornalczyk – od rodziny z Cieklina
7:00 +Maria Jaworska – od bratanka Pawła z rodziną
18:00 – W intencji sióstr Róży św. Faustyny o Boże błog. opiekę Matki Bożej dla sióstr i ich rodzin, oraz za zmarłe siostry: +Bogusławę i Barbarę
18:00 +Stefan Lechowski w 10 r. śmierci, oraz +Janina

 

Czwartek 6.10.2022. – św. Brunona

7:00 +Aniela Szewczyk w 25 r. śmierci
7:00 +Helena Marszałek – od rodziny Danuty i Jana Bochenek
18:00 +Wiktoria Walczyk w 50 r. śmierci; +Jan, +Kazimierz, +Wiesław
18:00 +Lech Kuk – Od Dyrekcji, pracowników i emerytów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle

 

Piątek 7.10.2022r. – N. M .P – RÓŻAŃCOWEJ

7:00 +Zygmunt Pięta – od Mariusza i Moniki Syzdek
7:00 +Jan Krajewski –  od Józefa Słodyczki z rodziną z Zakopanego
18:00 +Stefania, Franciszek, +Maria, +Marcin. +Aniela
18:00 +Maria Źrebiec – od przyjaciół z Rymanowa

 

Sobota 8.10.2022r.

7:00 +Tadeusz Zieliński – od uczestników pogrzebu – poza parafią
7:00 +Czesław Źrebiec – od pracowników Firmy „Zrembud”
18:00 +Stanisław Tuchowski w 19r. śmierci – od syna z rodziną

 

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.10.2022r. – bł. Wincentego Kadłubka

8:00 +Stanisława i Kazimierz Nowosielscy
8:00 – Za parafian
10:30 +Jan Zaklikiewicz w 25 r. śmierci
12:00 +Jan Konik w 4r. śmierci
17:00 +Eleonora i Franciszek Mastaj

Do użytku wewnętrznego

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.09.2022r.

 

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.09.2022r. św. Stanisława Kostki

8:00 +Bogusława Krzewińska w 15r. śmierci
10:30 +Joanna Pietraszek – od kuzynki Agaty z rodziną z Krosna
12:00 +Lucyna Majka o radość nieba, z okazji urodzin – z int. dzieci
17:00 – O Boże Miłosierdzie, siłę pokory w cierpieniu, w codzienności życia dla całej rodziny, a szczególnie dla chorej żony Haliny

 

Poniedziałek 19.09.2022r. N. M. Panny z la Salette, św. Januarego

7:00 +Wanda Leśniak – Teresy i Jana Nowak z rodziną
7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od rodziny Warchoł i Rewiś
18:00 +Janina, Eugeniusz, Stanisław

 

Wtorek 20.09.2022r. św. Andrzeja Kim Taegon i Pawła Chong Hasang

7:00 +Julianna Mróz – od uczestników Dziennego Ośrodka Wsparcia w Gorlicach
7:00 +Zofia Pięta – od Bogumiły Pawłowskiej z Sobniowa
18:00 +Wojciech Fornalczyk – od żony i synów z rodzinami

 

Środa 21.09.2022r. święto św. Mateusza Apostoła

7:00 +Zofia Nowak – od siostrzenicy Marii Śliż z synem i synową
7:00 +Jan Krajewski – od Józefa Słodyczki z rodziną z Zakopanego
18:00 +Helena Marszałek – od Ireny Żebrackiej z Jasła
18:00 +Wojciech Fornalczyk – od sąsiadów z kl. I

 

Czwartek 22.09.2022. – bł. Bernardyny Jabłońskiej

7:00 +Maria Żrebiec – od rodziny Samborskich
7:00 +Czesław Źrebiec – Od rodziny Samborskich
18:00 +Marianna Ryl – od sąsiadów Turek i Ryba
18:00 +Wojciech Fornalczyk – od żony i synów z rodzinami

 

Piątek 23.09.2022r. – św. Ojca Pio z Pietrelciny

7:00 +Józef Poręba – od rodziny Dybaś z Niegłowic
7:00 + Eugenia Bigos – od przyjaciółki
18:00 +Janina Faryj – od siostry Adeli
18:00 +Irena Czerwińska w 7 dzień śmierci – od synów z rodzinami

 

Sobota 24.09.2022r.

7:00 +Maria Jaworska – od kuzynów Barbary i Adama z rodzinami
7:00 +Adam Zaklikiewicz – od Janiny i Andrzeja Zdzienickich
18:00 +Michalina Kamińska w 4 r. śmierci, oraz +Jan Kamiński

 

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2022r. bł.Władysława z Gielniowa

8:00 +Zofia Sokołowska w 6r. śmierci – od córki i syna z rodzinami
8:00 – Za parafian
10:30 – W intencji Gabrieli w 16 r. urodzin, z prośbą o zdrowie, Dary Ducha św., Boże błog i opiekę M.B – od rodziców
12:00 +Helena i Józef Wietecha
17:00 +Andrzej Gromkiewicz w 1r.śmierci – od żony i dzieci

Do użytku wewnętrznego

 

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.09.2022r.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.09.2022r.

8:00 +Stanisława w 4 r. śmierci, oraz +Stefan Ledziński w 16r. śmierci
8:00 – za parafian
10:30 +Joanna Pietraszek – od koleżanek z pracy siostry Iwony
12:00 +Albina Matysik – od sąsiadów z klatki II, bloku 5C
17:00 +Helena Jasiewicz w 15r. śmierci – od męża i dzieci

 

Poniedziałek 12.09.2022r. N. M. Panny Rzeszowskiej

7:00 +Józef Poręba – od rodziny Sokołowskich i Czajków
7:00 +Tadeusz Zieliński – od uczestników pogrzebu – poza parafią
11:00 +Wojciech Fornalczyk – pogrzeb
18:00 +Wiktoria, Wojciech

 

Wtorek 13.09.2022r. św. Jana Chryzostoma

7:00 +Ewa Szura – od rodziny Pomarańskich
7:00 +Zofia Lupa – od kolegów i koleżanek syna z firmy „REM – SERWIS”.
18:00 +Cecylia, Jan, Paulina, Walerian

 

Środa 14.09.2022r. święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7:00 +Zygmunt Pięta – od chrzestnej Anety Woźniak z Dębowca
7:00 +Władysława Rutana – Od kolegów z grupy „AL – ANON JASŁO”.
17:30 DROGA KRZYŻOWA
18:00 +Helena Marszałek – od Teresy Sajdak z rodziną
18:00 +Marianna Ryl – od Jana Dybasia z rodziną

 

Czwartek 15.09.2022. – Matki Boskiej Bolesnej

7:00 +Maria Zielińska – od Darii i Marcina Korczykowskich
7:00 +Alicja Czechowicz – od rodziny Feldów
18:00 +Jan i Zofia Mosoń – od córki Jolanty z rodziną
18:00 +Wojciech Fornalczyk – od żony i synów z rodzinami

 

Piątek 16.09.2022r. – św. Korneliusza i Cypriana

7:00 +Maria Jaworska – od kuzynki Eli i rodziny Mikosiów i Marlewskich
7:00 +Adam Zaklikiewicz – od rodziny Gadzałów
18:00 +Maria Gądecka w 16r. śmierci – od rodziny
18:00 +Janina Faryj – Od zarządu firmy „El- mech – plast.”- będzie odprawiona w Dębowcu

 

Sobota 17.09.2022r. św. Roberta Belarmina i św. Zygmunta Szczęsnego

7:00 +Janina Faryj – od pracowników prywatnego „Bajkowego” przedszkola w Jaśle, od koleżanek Marty
14:30 Msza święta ślubna
18:00 +Wanda Leśniak – od Pracowników Spółki „Lotos” Kolej spółka z.o.o. Wydział Jasło
18:00 +Helena Gajecka w 25r. śmierci

 

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.09.2022r. św. Stanisława Kostki

8:00 +Bogusława Krzewińska w 15r. śmierci
10:30 +Joanna Pietraszek – od kuzynki Agaty z rodziną z Krosna
12:00 +Lucyna Majka o radość nieba, z okazji urodzin – z int. dzieci
17:00 – O Boże Miłosierdzie, siłę pokory w cierpieniu, w codzienności życia dla całej rodziny, a szczególnie dla chorej żony Haliny

Do użytku wewnętrznego

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.09.2022r.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.09.2022r.

8:00 – W intencji sióstr z Róży bł. Bronisławy, o zdrowie, Boże błog. dla żyjących, a za zmarłe o radość życia wiecznego
8:00 – za parafian
10:30 +Helena i Adam Ochoński; Kazimiera i Stefan Kobylińscy; Maria, Jan, Władysław Lawera
12:00 – W 20 rocznicę ślubu Katarzyny i Artura o Boże błog. i potrzebne łaski na dalsze lata
17:00 +Anna Szerląg – od sąsiadów mamy

 

Poniedziałek 5.09.2022r.

7:00 +Irena Banach
7:00 +Władysława Rutana – od Stanisława Kuchty – odprawiona poza parafią
18:00 +Józef Tora – z int żony

 

Wtorek 6.09.2022r.

7:00 +Edward Mróz – od Alfredy i Józefa Jurkowskich z rodziną
7:00 +Kazimierz Szydło – od wnuka Adama z rodziną
18:00 +Alicja Czechowicz w 1r. śmierci – z int. rodziny

 

Środa 7.09.2022r. św. Malchiora Grodzieckiego

7:00 +Lech Kuk – od znajomych z bazaru
7:00 +Janina Rochecka – od Zofii Koreckiej i Teresy Król
18:00 +Władysław Marek – od swatów z Jasła
18:00 +Kazimierz Filip i Stanisława Filip – od synowej i wnuków

 

Czwartek 8.09.2022. – Narodzenie N.M.Panny

7:00 +Maria Źrebiec – od Barbary i Kazimierza Liszka z rodziną
7:00 +Czesław Źrebiec – od rodziny Szafrańskich i Solarz
18:00 W intencji Alicji i Henryka Nowosielskich w 50 r. przyjęcia sakramentu małżeństwa z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę M. Bożej w rodzinie
18:00 – O szczęśliwą operację dla Rafała i powrót do zdrowia – od rodziców i siostry z rodziną

 

Piątek 9.09.2022r. – św. Piotra Klawera, bł. Anieli Salawy

7:00 +Albina Matysik – od siostry Marysi
7:00 +Janina Faryj – od pracowników biura „El – mech- plast”
18:00 +Maria Jaworska – od chrześniaka Daniela z rodziną
18:00 +Joanna Pietraszek – od koleżanek z pracy siostry Iwony

 

Sobota 10.09.2022r.

7:00 +Grażyna Setnik w 17 r. śmierci, oraz +Henryk Setnik
7:00 +Albina Matysik w 30 dzień śmierci – Od wnuczki Pauliny z Mateuszem i rodziną – poza parafią
18:00 +Tadeusz – w 22r. śmierci

 

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.09.2022r.

8:00 +Stanisława w 4 r. śmierci, oraz +Stefan Ledziński w 16r. śmierci
8:00 – za parafian
10:30 +Joanna Pietraszek – od koleżanek z pracy siostry Iwony
12:00 +Albina Matysik – od sąsiadów z klatki II, bloku 5C
17:00 +Helena Jasiewicz w 15r. śmierci – od męża i dzieci

Do użytku wewnętrznego

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2022r.

 

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2022r. św. Augustyna

8:00 +Barbara Zawisza w 9 r. śmierci i za zmarłych z rodziny
8:00 – za parafian
10:30 +Helena w 44 r. śmierci Adam w 22r. śmierci Nowak; Krystyna i Marek Nowak
10:30 +Eugeniusz Ciuła w 38r. śmierci
17:00 +Dorota Juszczyk w 13r. śmierci, +Wojciech Juszczyk w 35r. śmierci

Poniedziałek 29.08.2022r. wsp. męcz. św. Jana Chrzciciela

7:00 +Helena Miluk w 30 dzień po śmierci – od synowej Bożeny
7:00 +Helena Marszałek – od Józefa Marszałek z rodziną
18:00 +Helena Miluk – od kolegów i koleżanek z pracy syna Antka z firmy „Polwax S.A.”

 

Wtorek 30.08.2022r.

7:00 +Marianna Ryl – od rodziny Pancarowiczów z Brzyścia
7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od uczestników pogrzebu – odprawiona poza parafią
18:00 + Janina Faryj – od kolegów i koleżanek córki Anny z firmy „El – mech – plast”

Środa 31.08.2022r.

7:00 – O Boże błog. o zdrowie, a zwłaszcza o zdrowe oczy dla Marii
7:00 +Tadeusz Zieliński – od rodziny Libuszowskich i rodziny Dzików
18:00 +Wanda Leśniak – od Anny i Andrzeja Gorczyców z rodziną
18:00 +Maria Wątroba – od Tomasza Misiołek z rodziną

 

Czwartek 1.09.2022. –

7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od Marii Dybaś z rodziną
7:00 +Zofia Pięta – od rodzin: Raków i Wątrobów
8:00 – W dniu rozpoczęcia Nowego Roku szkolnego o boże błog., potrzebne łaski w pracy i nauce dla nauczycieli, rodziców i uczniów
18:00 – O Boże błog.; potrzebne łaski dla Katarzyny, Mateusza. Sary, Cypriana, z rodziny Fanfarów

 

Piątek 2.09.2022r. –

7:00 +Zofia Nowak – od rodziny Śliżów ze Strzyżowa
7:00 +Jan Krajewski – od Bożeny Turek z rodziną
18:00 +Stefania Flaga z racji imienin; oraz +Stanisław, Józef i Wacław
18:00 +Julianna Mróz – Od pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy w Bieczu, filia w Gorlicach

 

Sobota 3.09.2022r.

7:00 +Eugenia Bigos – od rodziny Bartuś
7:00 +Czesława Szczepańska – od Sylwii i Wojciecha Janigów z rodziną
18:00 +Maria Juszczyk – od Joanny i Wojciecha Kłosowskich
18:00 +Krystyna Rolek – od sąsiadów z klatki IV bloku 11A

 

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.09.2022r.

8:00 – W intencji sióstr z Róży bł. Bronisławy, o zdrowie, Boże błog. dla żyjących, a za zmarłe o radość życia wiecznego
8:00 – za parafian
10:30 +Helena i Adam Ochoński; Kazimiera i Stefan Kobylińscy; Maria, Jan, Władysław Lawera
12:00 – W 20 rocznicę ślubu Katarzyny i Artura o Boże błog. i potrzebne łaski na dalsze lata
17:00 +Anna Szerląg – od sąsiadów mamy

Do użytku wewnętrznego

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08.2022r.

 

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08.2022r. św. Piusa X pap.

8:00 +Stanisława Nowosielska w 18r. śmierci
8:00 – Za parafian
10:30 – W 20 r. ślubu Wioletty i Marcina – o Boże błog. opiekę M. Bożej i zdrowie na dalsze lata – int. od dzieci
10:30 +Tomasz Byczek w 30 r. śmierci; +Janina i Bronisław Faryj; Maria i Franciszek Byczek
17:00 +Bronisław Dedo w 12r. śmierci – int. od żony i dzieci z rodzinami

 

Poniedziałek 22.08.2022r. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ

7:00 +Albina Matysik – od Ani Rzońca i Pawła z dziećmi
7:00 +Wanda Leśniak – od Bogdana Dzik z rodziną
18:00 +Joanna Pietraszek od kuzynki Oli Wątroba

 

Wtorek 23.08.2022r. bł. Władysława Findysza

7:00 – W intencji Grażyny o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia
7:00 +Janina Faryj – Od kolegów i koleżanek córki Anny z firmy „El – mech – plast”
18:00 +Joanna Pietraszek – od rodziny Wnęków i Kamińskich

 

Środa 24.08.2022r. św. Bartłomieja Apostoła

7:00 +Albina Matysik – od sąsiadów z klatki II, bloku 5C
7:00 +Helena Marszałek – od sąsiadów z bloku 5A z klatki nr.III
18:00 +Ludwik, Klara, Helena Gorczyca

 

Czwartek 25.08.2022. – św. Ludwika

7:00 +Józef Różycki w 1 r. śmierci – od brata Antoniego z rodziną
+Maria Juszczyk – od Marii i Anetki Homlak z Brzezowej – odprawiona poza parafią
18:00 +Ludwik i Zofia Pięta; Zdzisław Sochalski, Barbara Chochół

 

Piątek 26.08.2022r. – UROCZYSTOŚĆ N.M.PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ

7:00 – W intencji Krzysztofa Kopeć z synami
+Janina Faryj – od siostry Zofii – poza parafią
18:00 +Adam Świątek – od bratowej Beaty z synami

 

Sobota 27.08.2022r. – św. Moniki

7:00 +Albina Matysik – od rodziny Goleniów
+Alicja Czechowicz – od kolegów brata Stanisława z firmy „ROM – SPAW” poza parafią
18:00 +Helena Skałba

 

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2022r. św. Augustyna

8:00 +Barbara Zawisza w 9 r. śmierci i za zmarłych z rodziny
8:00 – za parafian
10:30 +Helena w 44 r. śmierci Adam w 27 r. śmierci Nowak; Krystyna i Marek Nowak
10:30 +Eugeniusz Ciuła w 38r. śmierci
17:00 +Dorota Juszczyk w 13r. śmierci, +Wojciech Juszczyk w 35r. śmierci

Do użytku wewnętrznego

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.08.2022r.

 

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.08.2022r. św. Maksymiliana Marii Kolbe

8:00 +Adela, Ludwik Źrebiec; Anna, Michał Lubaś
+Stanisław Bara – od rodziny Grodzickich – ks. kat. poza parafią
10:30 +Matylda, Michał Wierzchowiak – z int. syna
17:00 +Władysław Brągiel w 5 r. śmierci – od żony z rodziną

 

Poniedziałek 15.08.2022r. UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA N.M.P. – M.B. Zielnej

8:00 +Zofia i Ludwik Pięta ; Marcin Szydłowski
10:30 – W intencji mieszkańców Brzyścia z podziękowaniem za plony, opiekę Bożą, zachowanie od nieszczęść z prośbą o zdrowie opiekę Bożą dla wszystkich mieszkańców.
17:00 +Maria Maksym z okazji imienin

 

Wtorek 16.08.2022r. św. Stefana Węgierskiego

7:00 +Helena Miluk – od opiekunki Moniki
7:00 +Albina Matysik w 7 dzień śmierci – od syna Bogdana
18:00 +Joanna Pietraszek zmarła w Chicago – od cioci Adeli

 

Środa 17.08.2022r. św. Jacka

7:00 +Bronisław i Janina Faryj – od córek i syna
+Maria Jaworska – od swatowej Kepskiej – poza parafią
18:00 +Joanna Pietraszek – od Ewy Konopka

 

Czwartek 18.08.2022. – bł. Sancji Szymkowiak

7:00 +Alicja Zaklikiewicz w 25 r. śmierci – od córek z rodzinami
+Adam Zaklikiewicz -od Marii Dybaś z rodziną – poza parafią
18:00 +Joanna Pietraszek – od Anny

 

Piątek 19.08.2022r. – św. Jana Eudes

7:00 +Helena Miluk – od syna Aleksandra z rodziną
7:00 +Ewa Szura – od kolegów i koleżanek ze stomatologii – poza parafią
18:00 +Joanna Pietraszek – od kuzyna Pawła Konopki z rodziną

 

Sobota 20.08.2022r. – św. Bernarda

7:00 +Helena Miluk – od córki Lidii
+Maria Zielińska – od rodziny Gustek
15:00 – Msza święta ślubna
18:00 +Joanna Pietraszek – od cioci Zofii Trzeciak z rodziną

 

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08.2022r. św. Piusa X pap.

8:00 +Stanisława Nowosielska w 18r. śmierci
8:00 – Za parafian
10:30 – W 20 r. ślubu Wioletty i Marcina – o Boże błog. opiekę M. Bożej i zdrowie na dalsze lata – int. od dzieci
10:30 +Tomasz Byczek w 30 r. śmierci; +Janina i Bronisław Faryj; Maria i Franciszek Byczek
17:00 +Bronisław Dedo w 12r. śmierci – int. od żony i dzieci z rodzinami

Do użytku wewnętrznego

 

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.08.2022r.

 

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.08.2022r. św. Sykstusa i współbraci

8:00 +Marian Korzeniowski w 37r. śmierci
8:00 – Za parafian
10:30 +Bożena Pyznar w 1r. śm., oraz Dioniza Sierpińska – chrzest
10:30 +Helena Miluk w 7 dzień śmierci – od syna Janusza
17:00 +Maria Brach z okazji imienin – od córki z rodziną

 

Poniedziałek 8.08.2022r. św. Dminika

7:00 +Stefania
7:00 +Alicja Czechowicz – od uczestników pogrzebu – ks. katecheta poza parafią
18:00 +Joanna Pietraszek zmarła w Chicago – z int Kingi, Magdy i Agnieszki z rodzinami

 

Wtorek 9.08.2022r. św. Teresy Benedykty od Krzyża, Edyty Stein

7:00 +Joanna Pietraszek zmarła w Chicago – matki chrzestnej
7:00 +Helena Miluk – od wnuczki Marioli z rodziną
18:00 + Joanna Pietraszek zmarła w Chicago – z int. Bogusi z rodziną

 

Środa 10.08.2022r. św. Wawrzyńca

7:00 +Augustyn – od żony i dzieci
7:00 +Helena Miluk – od wnuka Adriana z rodziną
18:00 +Bronisława Szot w 4 r. śmierci; +Adam Szot – od córki Marii z rodziną

 

Czwartek 11.08.2022. – św. Klary

7:00 +Zygmunt Pięta – od kuzyna Zbigniewa i Wiesławy Pięta
18:00 +Helena Miluk – od sióstr z róży św. Jadwigi Śląskiej
18:00 +Józefa Sienicka w 15 r. śmierci; +Augustyn Sienicki – z int. dzieci

 

Piątek 12.08.2022r. – św. Joanny Franciszki de Chantal.

7:00 +Wanda Leśniak – od kuzynki Czesławy Woźniak
+Maria Wojtunik – od koleżanki Barbary Wojtunik z mężem z Łazów Dębowieckich – ks. kat. poza parfią
18:00 +Maria Zielińska z okazji imienin – od córki Ewy i syna Piotra wraz z Kingą

 

Sobota 13.08.2022r. – św. Poncjana i Hipolita

7:00 +Helena Miluk – od wnuka Kacpra z żoną
+Stanisław Bara – od rodziny Muchów – ks. kat. poza parafią
18:00 +Eugeniusz Długosz w 17 r. śmierci

 

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.08.2022r. św. Maksymiliana Marii Kolbe

8:00 +Adela, Ludwik Źrebiec; Anna, Michał Lubaś
+Stanisław Bara – od rodziny Grodzickich – ks. kat. poza parafią
10:30 +Matylda, Michał Wierzchowiak – z int. syna
17:00 +Władysław Brągiel w 5 r. śmierci – od żony z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

 

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.07.2022r.

 

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.07.2022r. św. Ignacego Loyoli

8:00 +Katarzyna, Ludwik, Józef Leśniak
8:00 – Za parafian
10:30 +Anna i Józef Komisarz
10:30 +Władysław Marek – od Mateusza z rodziną
17:00 +Maria Zielińka w 1 r. śmierci – od córki Ewy i syna Piotra wraz z Kingą

 

Poniedziałek 1.08.2022r. św. Allfonsa Marii Liguoriego

7:00 +Maria Jaworska – od chrześniak Sławomira Świszcz z rodziną
7:00 +Ewa Szura – od kolegów i koleżanek ze stomatologii
18:00 +Zofia Lupa – od chrześnicy Renaty z rodziną

 

Wtorek 2.08.2022r. św. Euzebiusza z Vercelli

7:00 +Maria Juszczyk – od koleżanek i kolegi z pracy synowej Marii
7:00 +Janina Faryj – od siostry Adeli
18:00 +Joanna Pietrasik – od Anny Faryj i Łukasza Piekarza z rodzinami

 

Środa 3.08.2022r.

7:00 +Wanda Leśniak – od Haliny Leśniak z Żółkowa
7:00 +Marianna Ryl – od Ireny – poza parafią
18:00 +Grzegorz Filip w 10 r. śmierci – od żony z dziećmi

 

Czwartek 4.08.2022. – św. Jana Marię Vianneya

7:00 +Eugenia Bigos – od rodziny Zajdel z Krosna
7:00 +Czesława Szczepańska – od rodzin: Korzeniowskich i Machowskich
18:00 +Zofia Lupa – od rodziny Przewoźników
18:00 +Tadeusz Zieliński – od koleżanek z pracy córki Ewy

 

Piątek 5.08.2022r. – rocznica poświęcenia Bazyliki N.M.P.

7:00 +Małgorzata Bajorek o radość nieba z okazji urodzin – od mamy
7:00 +Józef Poręba – od rodziny Myśliwców
16:00 Chrzest
18:00 +Zofia Lupa – od Marii ii Ryszarda Dybaś z rodziną
18:00 +Adam Zaklikiewicz – od Ireny i Gabrysi z rodzinami

 

Sobota 6.07.2022r. – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

7:00 +Helena Marszałek – od sąsiadów z bloku 5A z klatki nr.3
7:00 +Maria Wątroba – od rodzin: Lepak i Nowak z Łazów Dębowieckich
18:00 +Eugenia i Julian Guzik o życie wieczne

 

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.08.2022r. św. Sykstusa i współbraci

8:00 +Marian Korzeniowski w 37r. śmierci
8:00 Za parafian
10:30 +Bożena Pyznar w 1r. śm., oraz Dioniza Sierpińska – chrzest

+Helena Miluk w 7 dzień śmierci – od syna Janusza

17:00 +Maria Brach z okazji imienin – od córki z rodziną

Do użytku wewnętrznego

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.07.2022r.

 

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.07.2022r. św. Kingi

8:00 +Józef Poręba w 1r. śmierci
8:00 +Andrzej Suszczyński, Julian, Maria, Feliks, Aniela
10:30 – za parafian
10:30 – W int. ks. Krzysztofa w dniu imienin, z prośbą o zdrowie, Boże błog.i opiekę Matki Bożej w dalszej posłudze kapłańskiej – od Rady Parafialnej i Parafialnego Koła Caritas
17:00 +Zofia Pięta – od Marka Pięty z rodziną

 

Poniedziałek 25.07.2022r. św. Jakuba Ap. i św. Krzysztofa

7:00 – W intencji ks. Krzysztofa w dniu imienin o zdrowie, Boże błog. w pracy kapłańskiej, opiekę Matki Bożej.
7:00 +Lech Kuk – od mieszkańców ulicy Bieckiej
18:00 +Stanisław Flaga w 13 r, śmierci, oraz Stefania, Józef, Wacław
18:00 +Władysława Rutana – od uczestników i pracowników Dziennego Domu Pomocy dla osób starszych w Jaśle

 

Wtorek 26.07.2022r. św. Anny

7:00 – O zdrowie i błog. Boże dla sióstr z Róży pw. św. Kingi i ich rodzin; o radość życia wiecznego dla zmarłych sióstr z tej róży
7:00 +Janina Rochecka – od Zofii Koreckiej i Teresy Król
18:00 – Wint. sióstr z Róży pw. św. Anny o zdrowie, Boże błog, dla sióstr tej Róży, ich rodzin, o radość życia wiecznego dla zmarłych sióstr tej Róży

 

Środa 27.07.2022r. – św, Joachima

7:00 +Maria Źrebiec – od rodzin: Szafrańskich i Solarz
7:00 +Czesław Źrebiec – od rodziny Kurczap – poza parafią
18:00 +Anna Mazur

 

Czwartek 28.07.2022. – św. Szarbela Maklufa

7:00 +Krystyna Rolek – od Mariana Czarnego z rodziną
7:00 +Edward Mróz – od pracowników Studio Figura i Studio pięknego Ciała – poza parafią
18:00 – W intencji Sylwii i Daniela w 20 rocznicę ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata, o Boże błog. wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

 

Piątek 29.07.2022r. – św. Marty

7:00 +Jan Krajewski – od rodziny Świątkowskich
7:00 +Zygmunt Pięta – od siostry Marii – poza parafią
18:00 +Zofia Lupa w 30 dzień śmierci – od wnuczki Marty

 

Sobota 23.07.2022r. – św. Piotra Chryzologa

7:00 +Zofia Nowak – od koleżanek i kolegów córki Małgorzaty z PKO BP S.A
7:00 +Kazimierz Szydło – od wnuka Mikołaja z Moniką i Bianką – poza parafią
18:00 +Emilia Mocnar w 42r. śmierci i Stanisław Mocnar w 17r. śmierci

 

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.07.2022r. św. Ignacego Loyoli

8:00 +Katarzyna, Ludwik, Józef Leśniak
8:00 – Za parafian
10:30 +Anna i Józef Komisarz
10:30 +Władysław Marek – od Mateusza z rodziną
17:00 +Maria Zielińka w 1 r. śmierci – od córki Ewy i syna Piotra wraz z Kingą

Do użytku wewnętrznego

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.07.2022r.

 

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.07.2022r. św. Aleksego

8:00 – W 30. rocznicę ślubu Danuty i Jerzego, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
8:00 +Stanisław Bara – od koleżanek i kolegów córki Anny z liceum
10:30 +Jan w 2. r. śmierci o radość wieczną
10:30 – Za parafian
17:00 – W 30. r. ślubu Sylwii i Mirosława, oraz ich urodzin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

 

Poniedziałek 18.07.2022r. św. Szymona z Lipnicy

7:00 +Joanna Pietraszek w 7. dzień po śmierci – od siostry z rodziną
7:00 +Ewa Szura – od kolegów i koleżanek ze stomatologii
18:00 +Kazimierz w 8. r. śmierci – od córki z rodziną

 

Wtorek 19.07.2022r.

7:00 +Maria Zielińska – od Roberta z rodziną
+Maria Zielińska – od uczestników pogrzebu – ks. Proboszcz poza parafią
18:00 +Zofia Lupa – od wnuka Wiktora

 

Środa 20.07.2022r. – bł. Czesława

7:00 +Joanna Pietraszek – od chrzestnej z rodziną
+Alicja Czechowicz – od uczestników pogrzebu oprawi ks. Proboszcz poza parafią
18:00 +Trybek Czesław z okazji imienin – od żony i dzieci

 

Czwartek 21.07.2022. – św. Wawrzyńca z Brindisi i św. Apolinarego

7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od rodziny Wanatów
+Maria Lemanowicz – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. Proboszcz poza parafią
18:00 +Józef Poręba w 1. r. śmierci – od żony i dzieci

 

Piątek 22.07.2022r. – Święto św. Marii Magdaleny

7:00 +Andrzej Tadeusz Ruczka, Ryszard Romański i Stanisław Kurowski
+Maria Lemanowicz – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. Proboszcz poza parafią
18:00 +Zofia Lupa – od wnuczki Marty

 

Sobota 23.07.2022r. – św. Brygidy

7:00 +Wacław Niziołek w 3 r. śmierci – od siostry z mężem i dziećmi
7:00 +Julianna Mróz – od sąsiada Staniszewskiego
18:00 +Marian Wójtowicz w 3 r. śmierci, oraz Jolanta Wójtowicz

 

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.07.2022r. św. Kingi

8:00 +Józef Poręba w 1. r. śmierci
8:00 Za parafian
10:30 +Andrzej Suszczyński, Julian, Maria, Feliks, Aniela
10:30 – W int. ks. Krzysztofa w dniu imienin, z prośbą o zdrowie, Boże błog.i opiekę Matki Bożej w dalszej posłudze kapłańskiej – od Rady Parafialnej i Parafialnego Koła Caritas
17:00 +Zofia Pięta – od Marka Pięty z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.07.2022r.

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.07.2022r.

8:00 +Stanisław Bara – od rodziny Warchołów
8:00 Za parafian
10:30 +Anatol Byczek w 23 r. śmierci ; w intencji Agnieszki o powrót do zdrowia
17:00 Wanda Leśniak – od rodziny Mikrutów i Żydków z Topolin

 

Poniedziałek 11.07.2022r. – św. Benedykta

7:00 +Adam Zaklikiewicz – w 1 r. śmierci – od córek z rodzinami
7:00 +Tadeusz Zieliński – od rodziny Myśliwiec
18:00 +Tadeusz Jędryczka w 31 r. śmierci – od córek

 

Wtorek 12.07.2022r. – św. Brunona, Bonifacego

7:00 + Jan Główka – od synowej Elżbiety z rodziną oraz Zofii
7:00 +Adam Zaklikiewicz – od rodziny Staniszewskich
18:00 +Kazimiera Marszałek
18:00 +Zofia Lupa – od kolegów i koleżanek syna z firmy „REM – SERWIS”

 

Środa 13.07.2022r. – św. Andrzeja Świerada i Benedykta – pustelników

7:00 +Janina Faryj – od koleżanek Marty pracowników prywatnego „Bajkowego” przedszkola w Jaśle
7:00 +Maria Jaworska – od brata Leopolda i swatów Nowaków z Brzysk
18:00 +Zofia Lupa – od wnuka Roberta z rodziną

 

Czwartek 14.07.2022. – św. Kamila de Lelills i św. Henryka

7:00 – W intencji Henryka w dniu imienin o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej
7:00 +Maria Juszczyk – od pracowników Zakładu „Pyszotka”
18:00 +Zbigniew Dybkowski
18:00 +Janina Nowak w 5 r. śmierci

 

Piątek 15.07.2022r. – św. Bonawentury

7:00 +Maria Wątroba – od koleżanek Marii Lepak i Bożeny Ropa z Łazów Dębowieckich
7:00 +Marianna Ryl – od Agnieszki Restori
18:00 +Helena Marszałek – od Anastazji i Andrzeja wraz z rodziną
18:00 +Zofia Lupa – od zięcia Jana Skiba

 

Sobota 16.07.2022r. – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

7:00 +Wanda Leśniak – od Renaty Marszałek z rodziną
+Janina Faryj – od kolegów i koleżanek córki Anny z firmy „El – mech – plast” odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Zofia Lupa – od wnuka Szymona

 

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.07.2022r.

8:00 – W 30 rocznicę ślubu Danuty i Jerzego o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
8:00 +Stanisław Bara – od koleżanek i kolegów córki Anny z Liceum
10:30 +Jan w 2 r. śmierci o radość wieczną
10:30 – Za parafian
17:00 – W 30 r. ślubu Sylwii i Mirosława, oraz ich urodzin, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

Do użytku wewnętrznego

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.07.2022r. – św. Tomasza Apostoła

 

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.07.2022r. – św. Tomasza Apostoła

8:00 Marian Korzeniowski z okazji imienin
Za parafian – odprawi ks. katecheta poza parafią
10:30 +Jerzy Gryga w 3r. śmierci – intencja od żony z synem
17:00 – O zdrowie, Boże błog., opiekę M. Bożej w pracy kapłańskiej dla ks. proboszcza – od Apostolstwa „Margeretek” z Bieździedzy

 

Poniedziałek 4.07.2022r. – św. Elżbiety Portugalskiej

7:00 +Józef i Helena Śmietana i Zofia
7:00 +Zofia Lupa w 7 dzień pogrzebu – od córki Wiesławy
18:00 +Władysław Mazur w dniu imienin

 

Wtorek 5.07.2022r. – św. Marii Goretti

7:00 +Janina Faryj – od Nowaków i Bieńkowskich
+Józef Poręba – od Sławomira Sanockiego z rodziną – ks. prob. poza parafią
18:00 – Z okazji 60 rocznicy urodzi dla mamy Wiesławy, o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej – int. od dzieci

 

Środa 6.07.2022r. – św. Marii Teresy Ledóchowskiej

7:00 +Franciszek i Katarzyna Sanoccy; Józef i Maria Sanoccy
+Ewa Szura – od ucz. pogrzebu – ks. prob. Poza parafią
18:00 +Lech Kuk – od żony i córki; Daniela Szyk

 

Czwartek 7.07.2022. – pierwszy czwartek miesiąca

7:00 +Józef i Stanisława Mikoś w 17 r. śmierci Józefa
+Ewa Szura – od uczestników pogrzebuodprawi ks. prob. poza parafią
18:00 +Janina Faryj w 1 r. śmierci

 

Piątek 8.07.2022r. – św. Jana z Dukli

7:00 +Alicja Czechowicz – od kuzynki Bronisławy Kucińskiej
+Julianna Mróz – uczestników pogrzebu – odprawi ks. prob. poza parafią
18:00 +Maria Jaworska; Czesław, Helena – od dzieci

 

Sobota 9.07.2022r. – św. Augustyna Zhao Rong i współbraci

7:00 +Bernadetta Filar w 2 r. śmierci – od rodziny
18:00 +Zofia Lupa – od syna z żoną i wnuczką Karolinką
18:00 +Lesława Mazur w 20 r. śmierci

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.07.2022r.

8:00 +Stanisław Bara – od rodziny Warchołów
Za parafian – poza parafią
10:30 +Anatol Byczek w 23 r. śmierci
17:00 Wanda Leśniak – od rodziny Mikrutów i Żydków z Topolin

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022r.

 

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022r.

8:00 +Teresa Goleń w 5 r. śmierci; Marian Goleń w 25r. śmierci
10:30 +Jan Zaklikiewicz
10:30 – W int. ks. proboszcza z okazji imienin, o Boże błog., opiekę Matki Bożej na dalsze lata w pracy kapłańskiej – z int. Rady Parafialnej i Koła Caritas.
12:00 +Maria Wickowska w 12r. śmierci
12:00 +Stanisława Podkulska; Mieczysław i Zdzisław Podkulski
17:00 +Władysława z okazji imienin

Do użytku wewnętrznego

 

Poniedziałek 27.06.2022r. – św. Cyryla Jerozolimskiego

7:00 +Teresa Chrzanowska – mamy Marii Wojnarowicz
+Adam Zaklikiewicz – od ucz. pogrzebu – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Władysław Mazur w dniu imienin

 

Wtorek 28.06.2022r. – św. Ireneusza

7:00 +Teresa Chrzanowska – od brata Adama Wojnarowicza
+Adam Zaklikiewicz – od ucz. pogrzebu – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Kazimierz Klimowicz w 24 r. śmierci

 

Środa 29.06.2022r. – św. UROCZYSTOŚĆ św. APOSTOŁÓW PIOTRA i PAWŁA

8:00 +Lech Kuk – od Stanisławy Żółtek wraz z córką
+Stanisław Bara – od Janiny Ptak – odprawi ks. katecheta poza parafią
10:30 +Paweł i Piotr Jach ; zmarli z rodz. Jach, Filomena, Bronisław, Marian Macek
18:00 +Anna Mazur w 6 r. śmierci

 

Czwartek 30.06.2022. – Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskokatolickiego

7:00 +Janina Rochecka – od Małgorzaty Smołońskiej Płocica
+Józef Poręba – od uczestników pogrzebuodprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Tomasz Szlachta w 6 r. śmierci

 

Piątek 1.07.2022r. – św. Ottona

7:00 +Kazimierz Szydło – od wnuczki Oli z mężem
+ Józef Poręba – od uczestników pogrzebuodprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Janina, Eugeniusz Stanisław

 

Sobota 2.07.2022r. – wsp. NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

7:00 +Władysława Rutana – od rodziny Lewków z Gorlic
+Wanda Zielińska – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Stefania, Władysław, Eugeniusz Kurcop

 

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.07.2022r. – św. Tomasza Apostoła

8:00 Marian Korzeniowski z okazji imienin
Za parafian – odprawi ks. katecheta poza parafią
10:30 +Jerzy Gryga w 3r. śmierci – intencja od żony z synem
17:00 – O zdrowie, Boże błog., opiekę M. Bożej w pracy kapłańskiej dla ks. proboszcza – od Apostolstwa „Margeretek” z Bieździedzy

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE – XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.06.2022r. –

 

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.06.2022r. –

8:00 +Jan i Marcela Cyntler
+Adam Kujawski – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. katecheta poza parafią
10:30 +Krystyna Rolek – od Anety i Jarosława Pisz z dziećmi
12:00 +Eugenia Bigos – od Janiny z rodziną
12:00 – W intencji Józefa o zdrowie, błog. Boże i opiekę Matki Bożej – od kolegi z klatki
17:00 +Czesława Szczepańska – od Jolanty z córkami

Poniedziałek 20.06.2022r. – św. Romualda

7:00 +Lech Kuk, Danela Szyk
+Janina Faryj – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. kat. poza parafią
18:00 – W intencji Józefa z prośbą o zdrowie, Boże błog, opiekę Matki Bożej

 

Wtorek 21.06.2022r. – św. Alojzego Gonzagi

7:00 +Maria Źrebiec – od Danuty i Andrzeja Jeziorskich
+Maria Jaworska – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Cecylia, Jan, Paulina Walerian

 

Środa 22.06.2022r. – św. Paulina z Noli, Jana Fischera, Tomasza Moore

7:00 – O łaskę nawrócenia i pojednania z P. Bogiem dla Jacka, Barbary i ich dzieci
+Adam Zaklikiewicz – od uczestników – odprawi ks. katecheta poza Parafią
18:00 – W intencji Danuty, o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej – od męża, wnuków, Martyny, Filipa, Kacpra Wiktorii z okazji imienin

 

Czwartek 23.06.2022. – UROCZYSTOŚĆ NAROZENIA św. JANA CHRZCICIELA

8:00 +Leszek Gorczyca z okazji Dnia Ojca – od żony i dzieci
+Adam Zaklikiewicz – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Janina Nowak z racji imienin

 

Piątek 24.06.2022r. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego 2021/22

7:00 +Jan Liszka w dniu imienin – od żony z rodziną
7:00 +Czesław Źrebiec – od przyjaciół z Rymanowa
8:00 W intencji ks. katechety, nauczycieli, rodziców i uczniów z podziękowaniem za Rok Szkolny 2021/22
18:00 +Jan Jędrzejczyk w dniu imienin – od żony z dziećmi

 

Sobota 25.06.2022r. – wsp. NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

7:00 – O łaskę nawrócenia i pojednania z Bogiem dla Stanisława, Heleny i ich dzieci
7:00 +Władysław Marek – od Lucyny i Jana Marek
18:00 +Jan o Miłosierdzie Boże
18:00 +Edward Mróz – od pracowników firmy „INST – BUD”

 

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022r. –

8:00 +Teresa Goleń w 5 r. śmierci; Marian Goleń w 25r. śmierci
8:00 – Za parafian
10:30 +Jan Zaklikiewicz
12:00 – W int. ks. proboszcza z okazji imienin, o Boże błog., opiekę Matki Bożej na dalsze lata w pracy kapłańskiej – z int. Rady Parafialnej i Koła Caritas.
12:00 +Maria Wickowska w 12r. śmierci
17:00 +Władysława z okazji imienin

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 12.06.2022r.

 

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 12.06.2022r. –

8:00 +Helena Lazar w 3 r. śmierci, oraz Wawrzyniec w rocznicę urodzin – od syna Janka z rodziną
8:00 – Za parafian
10:30 +Bogusław Czyżowicz w 3r. śmierci, oraz za zmarłych rodziców z obojga stron
12:00 +Zygmunt Pięta – od rodziny Stopkiewiczów
17:00 – W intencji Janusza Michalika w podzięce za 70 lat życia, za dar małżeństwa i rodziny, z prośbą o zdrowie, Boże błog. na dalsze lata i opiekę Matki Bożej

 

Poniedziałek 13.06.2022r. – św. Antoniego

7:00 +Józef Poręba – od pracowników i koleżanek z pracy Doktora Masteja
+Bronisław Żychowski – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. kat. poza parafią
18:00 +Władysław Bajorek w 20 r. śmierci; Stanisław Bajorek w 11 r. śmierci

 

Wtorek 14.06.2022r. – bł. Michała Kozala

7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od rodziny Kamińskich i Byczków
7:00 +Tadeusz Zieliński – od Eugeniusza i Edwarda Kapanowskich z rodzinami
18:00 +Cecylia i Józef Burda – od córki wraz z rodziną
18:00 +Adam Kochański – od rodziny Targoszyńskich

 

Środa 15.06.2022r. – bł. Jolanty

7:00 +Julianna Mróz – od Józefa i Teresy Przybyciel z Dębowca
17:00 – W intencji dziecka nowoochrzczonego i rodziców
18:00 +Zygmunt Pięta – od rodziny Woźniaków z Brzyścia
18:00 +Daniel Fałat w 3 r. śmierci – od rodziców

 

Czwartek 16.06.2022. – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA i KRWI CHRYSTUSA

8:00 +Zygmunt Pięta – od Zofii Kochańskiej
Za parafian będzie odprawiona przy Farze
10:30 +Alicja Czechowicz – od kolegów brata Stanisława z firmy „ROM – SPAW”
12:00 +Maria Lemanowicz – od Elżbiety Przybyłowskiej z rodziną
17:00 +Zofia Kmiecik – od Lucyny Kmiecik

 

Piątek 17.06.2022r. – św. Alberta Chmielowskiego

7:00 +Ryszard Trzesiński – od Żychowskiej z rodziną
7:00 +Zofia Nowak – od Zespołu Pieśni i Tańca „Jaślanie”
18:00 +Stanisław Kijowski w 21 r. śmierci; Michał i Apolonia

 

Sobota 18.06.2022r. – św. Elżbiety Węgierskiej

7:00 +Jan Krajewski – od koleżanek córki Agnieszki Stec
7:00 +Zdzisław Michnal – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. kat. – poza parafią
18:00 +Mieczysław Konopka w 19 r. śmierci, oraz +Wanda, Bronisław, Lucjan Brach

 

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.06.2022r. –

8:00 +Jan i Marcela Cyntler
8:00 – Za parafian
+Adam Kujawski – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. katecheta poza parafią
10:30 +Krystyna Rolek – od Anety i Jarosława Pisz z dziećmi
12:00 +Eugenia Bigos – od Janiny z rodziną
17:00 +Czesława Szczepańska – od Jolanty z córkami

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 5.06.2022r.

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 5.06.2022r.

8:00 +Helena Lazar w 3 r. śmierci – od wnuczki z rodziną
10:30 – O zdrowie dla Izabeli
12:00 +John Winn – od Zdzisławy Szot
17:00 +Wiesława Najbar, Franciszek, Edward, Stanisław, Jan

 

Poniedziałek – 6.06.2022r. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY MATKI KOŚCIOŁA

7:00 +Tadeusz Bigos w 10 r. śmierci
7:00 +Maria Juszczyk – od uczestników pogrzebu odprawi ks. katecheta poza parafią
9:00 +Maria Zielińska – od rodzin: Rewiś i Warchoł
18:00 +Zygmunt Pieta – od Ireny z Kanady z rodziną

 

Wtorek 7.06.2022r.

7:00 +Augustyn Baca w2 r. śmierci o radość życia wiecznego – od rodziny
7:00 +Maria Jaworska – od brata Leopolda z rodziną
18:00 +Alicja Głogowska – od syna z rodziną
18:00 +Józef Szot – od Krzysztofa Trznadel

 

Środa 8.06.2022r. – św. Jadwigi Królowej

7:00 +Zenon Bartuś w 1 r. śmierci o radość życia wiecznego – od rodziny
7:00 +Janina Faryj – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Zygmunt Pięta – od Justyny i Tomasza Nabożnych z dziećmi

 

Czwartek 9.06.2022. – JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

7:00 +Adam Zaklikiewicz – od rodziny Haasów
7:00 +Maria Jaworska – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Wojciech Wiktoria

 

Piątek 10.06.2022r. – bł. Bogumiła bpa

7:00 +Janina i Jan Faryj z okazji imienin
7:00 +Janina Faryj – od przyjaciółki Marty – Klaudii
18:00 +Zygmunt Pięta w 30 dzień śmierci – od córki Elżbiety
18:00 +Stanisław Bara – od Moniki i Marka Pszczoła

 

Sobota 11.06.2022r. – św. Barnaby Apostoła

7:00 +Zygmunt Pięta od sąsiadów Braczyk
7:00 +Zygmunt Pięta – od sąsiadów Daniło
18:00 +Wiesława i Henryk Buglewicz
18:00 +Ewa Szura – od kolegów i koleżanek ze stomatologii

 

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 12.06.2022r. –

8:00 +Helena Lazar w 3 r. śmierci, oraz Wawrzyniec w rocznicę urodzin – od syna Janka z rodziną
8:00 Za parafian
10:30 +Bogusław Czyzowicz w 3r. śmierci, oraz za zmarłych rodziców z obojga stron
12:00 +Zygmunt Pięta – od rodziny Stopkiewiczów
17:00 – W intencji Janusza Michalika w podzięce za 70 lat życia, za dar małżeństwa i rodziny, z prośbą o zdrowie, Boże błog. na dalsze lata i opiekę Matki Bożej

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE VII NIEDZIELA WIELKANOCNA Wniebowstąpienie P. Jezusa 29.05.2022r

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – Wniebowstąpienie P. Jezusa 29.05.2022r. – św. Urszuli Ledóchowskiej

8:00 +Marianna i Józef Chojeccy
10:30 +Stanisław Bartuś w 18r. śmierci
12:00 +Władysław Patlewicz w 45 r. śmierci; +Kazimiera Niepokój w 2 r. śmierci
17:00 +Kazimiera Marszałek w 32 rocznicę śmierci

 

Poniedziałek 30.05.2022r. – św. Jana Sarkandra

7:00 +Leopold Żychowski w 10 r. śmierci o życie wieczne
7:00 +Józef Szot – od Magdaleny Machowskiej z córką
18:00 +Roman Mazur w 43 r. śmierci

 

Wtorek 31.05.2022r. – ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYJI PANNY

7:00 +Zofia i Ludwik Pięta; Barbara i Tadeusz Chochół; Maria Strugała
7:00 +Stanisław Bara – od Rafała i Elżbiety Jurusik
18:00 – W podzięce za cud uzdrowienia, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę M. Bożej
18:00 – W podzięce za przeżyte 50 lat małżeństwa przeżyte w zgodzie i miłości i za całą rodzinę Rzońców i Woźniaków

 

Środa 1.06.2022r. – św. Justyna

7:00 – Z prośbą o zdrowie i siły w znoszeniu choroby dla Rafała – o rodziny
7:00 +Wanda Leśniak – od szwagra Zbyszka z żoną ze Skołyszyna
18:00 – O dary Ducha Świętego dla kandydatów do bierzmowania, rodziców i świadków

 

Czwartek 2.06.2022.- Uroczystość Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Rzeszowie

7:00 +Janina Faryj – od kolegów z pracy zięcia Andrzeja
7:00 +Helena Marszałek – od Zofii Gałuszka
18:00 +Zygmunt Pięta – od chrześniaka Marka Pięta z rodziną
18:00 +Beata Fitacz

 

Piątek 3.06.2022r. – św. Karola Lwangi i towarzyszy

7:00 +Marianna Ryl – od Moniki i Arkadiusza Buba z rodziną
7:00 +Maria Juszczyk – od rodziny Doktorów z Kątów
18:00 + Maria Wątroba – od rodziny Garbacik
18:00 +Jadwiga i Jan Opałka

 

Sobota 4.06.2022r. wsp. Niepokalanego Serca N.M.P

7:00 – Z okazji 75 r. urodzin Zofii o Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na dalsze lata
18:00 +Zuzanna Kusiak w 30 dzień śmierci – od Anny Kusiak z dziećmi

 

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 5.06.2022r.

8:00 +Helena Lazar w 3 r. śmierci – od wnuczki z rodziną
10:30 – O zdrowie dla Izabeli
12:00 +John Winn – od Zdzisławy Szot
17:00 +Wiesława Najbar, Franciszek, Edward, Stanisław, Jan

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.05.2022r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 22.05.2022r. – św. Rity

8:00 – W 90 rocznicę urodzin Marii Byczek z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog, opiekę M.Bożej – od dzieci z rodzinami
8:00 – Za parafian
10:30 +Lucyna Majka o życie wieczne – od córki z rodziną
12:00 – W intencji Dzieci i Rodziców przeżywających Rocznicę I – szej Komunii świętej
17:00 +Edward Mróz – od kolegów i koleżanek syna Jacka z Firmy ”Orion”

 

Poniedziałek 23.05.2022r.

7:00 +Stefania i Józef Piekarz, Maria Szydłowska, Zdzisław Sopalski
7:00 +Czesława Szczepańska – od rodziny Kurczab
18:00 – O zdrowie w rodzinie Gołdów o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

 

Wtorek 24.05.2022r.- N.M.P Wspomożycielki Wiernych

7:00 +Maria Źrebiec – od rodziny Gorczyców z Jasła
7:00 +Czesław Źrebiec – od Bernadetty i Franciszka Pabisz z rodziną
18:00 +Łucja Węgrzyn w 4 r. śmierci – od dzieci
18:00 +Zygmunt Pięta – od Marioli i Marka Mazur z rodziną

 

Środa 25.05.2022r. – św. Bedy Czcigodnego

7:00 +Janina Rochecka – od sąsiadów z klatki
7:00 +Lech Kuk – od rodziny Stanowskich
18:00 – W intencji P. Bogu wiadomej
18:00 +Monika Jędryczka w Dniu Matki – od córek

 

Czwartek 26.05.2022. – św. Filipa Neri

7:00 – O Boże błog. dla Katarzyny Jasienkiewicz i o potrzebne łaski.
7:00 +Kazimierz Szydło – od wnuka Krystiana z żoną
18:00 +Beata Fitacz – od synów
18:00 +Maria Wątroba z okazji Dnia Matki – od córek

 

Piątek 27.05.2022r. – św. Augustyna

7:00 +Zdzisław Michnal – od pracowników restauracji i hotelu „Imperial”
+Marianna Ryl – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Maria Myśliwiec w 12 r. śmierci

 

Sobota 28.05.2022r.

7:00 +Ryszard Trzesiński – od Marty Jagielskiej z rodziną
7:00 +Zofia Nowak – od rodziny Jaworskich
18:00 +Zygmunt Pięta – od siostry Lucyny Sopalskiej z rodziną
18:00 +Edward Mróz – od kolegów i koleżanek syna Jacka z firmy „Orion”

 

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – Wniebowstąpienie P. Jezusa 29.05.2022r. – św. Urszuli Ledóchowskiej

8:00 +Marianna i Józef Chojeccy
10:30 +Stanisław Bartuś w 18r. śmierci
12:00 +Władysław Patlewicz w 45 r. śmierci; +Kazimiera Niepokój w 2 r. śmierci
17:00 +Kazimiera Marszałek w 32 rocznicę śmierci

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.05.2022r.

 

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 15.05.2022r. – św. Zofii

8:00 +Zofia, Ludwik Pięta i Marian Krupa
8:00 – Za parafian
10:30 +Edward Mróz – od pracowników Laboratorium Firmy „Orion”
12:00 +Ryszard Stopkowicz w rocznicę śmierci – od żony i dzieci
13:30 – W intencji Dzieci Pierwszokomunijnych, ich Rodziców i Chrzestnych
17:00 +Jan Najbar, za jego rodziców i braci

 

Poniedziałek 16.05.2022r. – Święto św. Andrzeja Boboli, męcz, Patrona Polski

7:00 +Adam Kochański – od Anny, Mieczysława i Magdaleny Merkwa
+Maria Pękala – od uczestników pogrzebu odprawi ks. katecheta poza parafią
12:00 + Zygmunt Pięta – Msza święta pogrzebowa
18:00 +Helena Kubiak – od Marii Warchoł z rodziną

 

Wtorek 17.05.2022r.

7:00 +Alicja Czechowicz – od Małgorzaty Mumia z rodziną
7:00 +Adam Kochański – od Anny, Mieczysława i Magdaleny Merkwa
18:00 +Rutana Władysława i Ryszard, oraz Robert Rutana – od Kamili Rutana z dziećmi
18:00 +Zygmunt Pięta – od żony

 

Środa 18.05.2022r. – św. Jana I pap.

7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od sąsiadów
7:00 +Tadeusz Zieliński – od Zofii Kiełtyka z rodziną
18:00 +John Wynn – w 1 rocznicę śmierci
18:00 +Edward Mróz – od mieszkańców bloku nr. 13

 

Czwartek 19.05.2022.

7:00 +Julianna Mróz – od Elżbiety i Piotra Filip z rodziną
7:00 +Zofia Pięta – od rodziny Kardasiów z Jasła i Jedlicza
18:00 +John Wynn w 1 rocznicę śmierci
18:00 +Maria i Władysław Wójcik

 

Piątek 20.05.2022r. – św. Bernardyna ze Sieny

7:00 +Maria Lemanowicz – od rodziny Najbarów
7:00 +Ryszard Trzesiński – od Stanisławy Maczuga
18:00 +Edward Mróz – od Zofii Orzechowskiej z rodziną
18:00 +Zygmunt Pięta – od Elżbiety z rodziną

 

Sobota 21.05.2022r. św. Krzysztofa Magellaniego

– W intencji Dzieci Pierwszokomunijnych i Rodziców – ks. kat. na Jasnej Górze
7:00 +Maria Zielińska – od koleżanki Elżbiety z mężem
18:00 +Zygmunt Pięta – od brata Adama z żoną

 

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 22.05.2022r. – św. Rity

8:00 – W 90 rocznicę urodzin Marii Byczek z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog, opiekę M.Bożej – od dzieci z rodzinami
8:00 – Za parafian
10:30 +Lucyna Majka o życie wieczne – od córki z rodziną
12:00 – W intencji Dzieci i Rodziców przeżywających Rocznicę I – szej Komunii świętej
17:00 +Edward Mróz – od kolegów i koleżanek syna Jacka z Firmy ”Orion”

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 8.05.2022r.

 

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 8.05.2022r. – św. STANISŁAWA bpa i męcz.

8:00 +Stanisław Bara – od swatowej Marii Jurusik
10:30 +Stanisław Flaga w dniu imienin; Stefania, +Józef, +Wacław
12:00 +Stanisław Szlachta w dniu imienin
17:00 +Edward Mróz – od mieszkańców bloku nr. 13

 

Poniedziałek 9.05.2022r. – Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa bpa i męcz

7:00 +Anna Faryj – od brata Bronisława z Krakowa
18:00 +Edward Mróz – od rodziny Szprucińskich

 

Wtorek 10.05.2022r. – św. Jana z Avilla

7:00 +Robert Kocioł – od córki z rodziną
7:00 +Maria Jaworska – od brata Zbigniewa z rodziną
18:00 +Zbigniew Warchoł w 19 r. śmierci – od żony i dzieci z rodzinami

 

Środa 11.05.2022r.

7:00 +Helena Marszałek – od rodziny Wickowskich
7:00 +Adam Zaklikiewicz – od sąsiadów z klatki
18:00 +Władysława Rutana – od córki Beaty
18:00 +Józef Szot – od rodziny Pisarczyków z Osobnicy

 

Czwartek 12.05.2022. – św. Nereusza, Achillesa, Pankracego

7:00 +Wanda Leśniak – od Beatki Mijal z rodziną z Pilzna
7:00 +Józef Poręba – od sąsiadów Małgorzaty i Wojciecha Żychowskich
18:00 +Janina Faryj – od Bożeny i Krzysztofa Niziołków
18:00 +Władysława Rutana – od Ali z rodziną z Gorlic

 

Piątek 13.05.2022r. – Matki Bożej Fatimskiej

7:00 +Marianna Ryl – od siostry Krystyny
7:00 +Marianna Juszczyk – od Wiesławy i Andrzeja Jerzaków z rodziną
18:00 +Stanisław Sepioł w 15 rocznicę śmierci – od syna z rodziną

 

Sobota 14.05.2022r. św. Macieja

7:00 +Maria Wątroba – od rodziny Rzońca
7:00 +Maria Zielińska – od koleżanki Elżbiety z mężem
18:00 +Edward Mróz – od pracowników Logistyki Firmy „Orion”
18:00 +Ewa Szura – od koleżanek z klasy „B” Liceum Medycznego

 

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 15.05.2022r. – św. Zofii

8:00 +Zofia, Ludwik Pięta i Marian Krupa
8:00 – Za parafian
10:30 +Edward Mróz – od pracowników Laboratorium Firmy „Orion”
12:00 +Ryszard Stopkowicz w rocznicę śmierci – od żony i dzieci
13:30 – W intencji Dzieci Pierwszokomunijnych, ich Rodziców i Chrzestnych
17:00 +Jan Najbar, za jego rodziców i braci

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 1.05.2022r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 1.05.2022r. – św. Józefa Robotnika

8:00 +Józef Kowalczyk
8:00 Za parafian
10:30 +Michalina i Lech Mastej – od córki z rodziną
12:00 +Władysław Tęcza w 1 r. śmierci
17:00 +Tadeusz, Genowefa i Jan

 

Poniedziałek 2.05.2022r. – św. Zygmunta i Atanazego

7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od rodziny Prorackich
7:00 +Kazimierz Szydło – Od synowej Marty
18:00 +Władysława Rutana w 30 dzień śmierci – od córki Beaty z rodziną
18:00 +Władysława Rutana i Ryszard, oraz Kamil – od Kamili Rutana z dziećmi

 

Wtorek 3.05.2022r. – Uroczystość N.M.P. Królowej Polski

8:00 +Ewa Piątek w 3 r. śmierci – od męża i synów
10:30 W intencji mieszkańców Brzyścia i Ojczyzny o Boże błog. opiekę Matki Bożej dla mieszkańców i ich rodzin, o pokój na świecie.
17:00 +Edward Mróz w 30 dzień śmierci – od syna Jacka

 

Środa 4.05.2022r. – św. Floriana

7:00 – O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Danuty
7:00 +Lech Kuk – od rodziny Lewków z Gorlic
18:00 +Władysława Rutana – od Janusza i Adama Baran z rodziną
18:00 +Anna, Jerzy Urban

 

Czwartek 5.05.2022. – św. Stanisława Kazimierczyka – pierwszy czwartek miesiąca.

7:00 +Czesława Szczepańska – od siostry Władysławy
7:00 +Eugenia Bigos – Od rodziny Szerlągów z Roztok
18:00 +Lucyna Brej w 6 r. śmierci.
18:00 +Edward Mróz – od przyjaciół syna Pawła

 

Piątek 6.05.2022r. – św. Filipa i Jakuba Apostołów – pierwszy piątek miesiąca

7:00 +Krystyna Rolek – od Anny i Krystiana Pisz z dziećmi
7:00 +Jan Krajewski – od Ewy i Pawła Spólnik z dziećmi
18:00 +Władysława Rutana – od rodziny Kuk z Jasła
18:00 +Mariann i Adolf Piekarz – od syna z rodziną

 

Sobota 7.05.2022r. – pierwsza sobota miesiąca

7:00 +Czesław Źrebiec – od Danuty i Andrzeja Jeziorskich
7:00 +Maria Źrebiec – od rodziny Lewków z Gorlic
18:00 + Edward Mróz – od rodziny Wilczak

 

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 8.05.2022r. – św. STANISŁAWA bpa i męcz.

8:00 +Stanisław Bara w dniu imienin – od swatowej Marii Jurusik
10:30 +Stanisław Flaga w dniu imienin; +Stefania, +Józef, +Wacław
12:00 +Stanisław Szlachta w dniu imienin
17:00 +Edward Mróz – od mieszkańców bloku nr. 13

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 24.04.2022r.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 24.04.2022 ODPUST PARAFIALNY

8:00 +Maria i Marian Biernacki – od sióstr z rodziną
8:00 +Wanda Leśniak – od brata z rodziną
10:30 – Z prośbą o Boże błog. dla Marii i Ireny o pomoc w chorobie i wszelkich trudnościach
12:00 – za parafian
12:00 +Jerzy Gryga w dniu imienin z intencji żony z synami
17:00 +Edward Mróz – od Jadwigi i Alfreda Ryndak

 

Poniedziałek 25.04.2022r. – św. Marka Ewangelisty

7:00 +Marek Lupa – okazji imienin
7:00 +Adam Kochański – od Marii Wynn
18:00 +Stanisław Szot – w 17 rocznicę śmierci

 

Wtorek 26.04.2022r. Uroczystość św. Wojciecha /przeniesiona z Oktawy Wlk./

7:00 +Marta Mandygraf o szczęście wieczne – od rodziny Bełtkiewiczów
7:00 +Janina Faryj – od kolegów i koleżanek córki Bogusławy
18:00 +Jan Polak w 53 r. śmierci; Bronisława Polak w 43 r. śmierci
18:00 Maria i Stanisław Pękala; Marek Pękala

 

Środa 27.04.2022r.

7:00 +Maria Wątroba – od Małgorzaty Misiołek
7:00 +Maria Juszczyk – od Stanisława Marszałka z rodziną z Osobnicy
18:00 +Dionizja Sierpińska w 1 r. śmierci; Bożena Pyznar
18:00 +Władysława Rutana – od opiekunek PCK

 

Czwartek 28.04.2022.

7:00 +Janina Faryj – od Marii Byczek i Wnęków
7:00 + Maria Zielińska – od sąsiadki Krystyny Duda
18:00 +Janina Lechowska w 2 r. śmierci; Stefan i Franciszka Sajdak.
18:00 +Edward Mróz – od Małgorzaty Dziemiańskiej

 

Piątek 29.04.2022r. – św. Katarzyny ze Sieny

7:00 – W intencji Wiktora o światło Ducha Świętego o dobry i mądry wybór drogo życiowej
7:00 +Ewa Szura – od koleżanek z klasy „B” Liceum Medycznego
18:00 +Marek Hundziuk w 5 r. śmierci – od żony i syna
18:00 +Edward Mróz – od Moniki i Łukasza Trojanowskich

 

Sobota 30.04.2022r. św. Piusa V

7:00 +Adam Zaklikiewicz – od sąsiadów z klatki
7:00 +Józef Poręba – od rodziny Szotów
18:00 – W intencji Maksymiliana w 1 r. urodzin, jego urodzin o zdrowie, Boże błog. i opie;ę Matki Bożej
18:00 +Marian Chojecki

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 1.05.2022r. – św. Józefa Robotnika

8:00 +Józef Kowalczyk
8:00 Za parafian
10:30 +Michalina i Lech Mastej – od córki z rodziną
12:00 +Władysław Tęcza w 1 r. śmierci
17:00 +Tadeusz, Genowefa i Jan

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE NIEDZIELA ZMARTWYCHWASTANIA PAŃSKIEGO WIELKANOC – 17.04.2022r.

 

17.04.2022. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – WIELKANOC

6.00 +Rafał Czeluśniak w 5 r. śmierci – od rodziców
6:00 +Kazimiera Marszałek
10:30 +Maria Pękala w 1 r. śmierci
10:30 – Za parafian
12:00 +Kazimierz Maguda w 15 r. śmierci – od syna z rodziną
12:00 +Edward Mróz – od syna Pawła z rodziną

Poniedziałek Wielkanocny 18.04.2022r.

8:00 +Wojciech, Maria Grodzicki
8:00 +Władysława Rutana – od wnuczków
10:30 +Renata Byczek w 25 r. śmierci – o0d męża i dzieci z rodzinami
10:30 +Edward Mróz – od Barbary Tora
12:00 – W intencji Marii i Kazimierza w 40 r. ślubu. oraz w int. Katarzyny i Arkadiusza w 16 r. ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej – Gabrieli
12:00 +Stanisław Bara – od chrzestnego Stanisław z rodziną

Wtorek Wielkanocny 19.04.2022r.

7:00 – Z prośbą o łaskę nawrócenia i pojednania z Bogiem dla Jacka i Stanisława i ich rodzin
+Maria Wątroba – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. katech. poza parafią
18:00 +Marta Mikoś w 17r. śmierci

Środa Wielkanocny 20.04.2022r.

7:00 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Barbary, o szczęśliwy przebieg operacji serca, szybki powrót do zdrowia – koleżanek Elżbiety, Marii, Małgorzaty
7:00 +Helena Marszałek – od siostrzenicy Małgorzaty z rodziną
18:00 +Maria i Tadeusz Myśliwiec – od córki Barbary z rodziną
18:00 +Edward Mróz – od Heleny Piekarz z synem i rodziną

Czwartek Wielkanocny 21.04.2022. – św. Anzelma

7:00 +Marta Mandygraf – od cioci Danusi Libuszowskiej
7:00 +Marianna Ryl – od Wacława i i Elżbiety Dybaś z rodziną
18:00 +Wacław Dubiel w 31 r. śmierci
18:00 +za zmarłych z rodziny Kowalskiej

Piątek Wielkanocny 22.04.2022r.

7:00 +Katarzyna Szopniewska – od syna z rodziną
7:00 +Maria Jaworska – od Katarzyny i Janusza Garbacik
18:00 +Władysława Rutana – od chrzestnej Joli z rodziną
18:00 +Marek Hudziuk z rodziną

Sobota Wielkanocna 23.04.2022r. – św. Wojciecha

7:00 +Józef Szot – od Józefa Motkowicza z rodziną
+Maria Pękala – od ucz. pogrzebu – odprawi ks. kat. odprawi poza parafią
13:00 – Msza święta ślubna
18:00 +Wojciech i Wiktoria

 

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 24.04.2022 ODPUST PARAFIALNY

8:00 +Maria i Marian Biernacki – od sióstr z rodziną
8:00 +Wanda Leśniak – od brata z rodziną
10:30 – Z prośbą o Boże błog. dla Marii i Ireny o pomoc w chorobie i wszelkich trudnościach
12:00 – za parafian
12:00 +Jerzy Gryga w dniu imienin z intencji żony z synami
17:00 +Edward Mróz – od Jadwigi i Alfreda Ryndak

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – PALMOWA – 10.04.2022r.

 

10.04.2022. VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – PALMOWA

8.00 +Stanisław Górka w 19 rocznicę śmierci
8:00 – za Parafian
10:30 +Janina Rochecka – od bratowej Kazimiery Rocheckiej wraz z rodziną z Sobniowa
12:00 +Władysław Marek – od synowej Katarzyny z rodzicami
17:00 +Eugenia Bigos – od Grzegorza Kmiecik z córką Anią

 

  1. Poniedziałek 11.04.2022r.
7:00 +Władysława Rutana – od Czesławy Wadech z rodziną z Przysiek
7:00 +Krystyna Rolek – od Małgorzaty i Stanisława Byczek z dziećmi
18:00 +Marek, Wacław Lupa
18:00 +Edward Mróz – od żony w 7 dzień śmierci

 

  1. Wtorek 12.04.2022r. –
7:00 +Tadeusz Zieliński – od rodziny Gustek
7:00 +Alicja Czechowicz – od Mikołaja Winiarskiego z rodziną z Kolbuszowej
18:00 +Władysława Rutana w 7 dzień śmierci – od córki Beaty z rodziną
18:00 +Kazimierz Szydło – od syna Wiesława z rodziną

 

  1. Środa 13.04.2022r. – św. Marcina I pap.
7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od sąsiadów
7:00 +Maria Zielińska – od Krystyny Pięta z rodziną
18:00 +Augustyn Sienicki w 2 r. śmierci, oraz Józefa Sienicka w 15r. śmierci
18:00 +Edward Mróz – od córki Urszuli

 

  1. Czwartek 14.04.2022. – MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ
18:00 +Zbigniew Dybkowski
18:00 +Stefania Flaga – w 17 r. śmierci, oraz +Stanisław, Józef, Wacław

 

  1. Piątek 15.04.2022r.

NIE MA MSZY ŚWIĘTYCH

18:00 – LITURGIA MĘKI PAŚKIEJ

 

  1. Sobota 16.04.2022r. – WIGILIA PASCHALNA
19:00 +Stanisław Jarecki w 29 r. śmierci
19:00 +Maria Juszczyk – od Tadeusza Łopatkiewicza z rodziną

 

17.04.2022. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – WIELKANOC

6.00 +Rafał Czeluśniak w 5 r. śmierci – od rodziców
6:00 +Kazimiera Marszałek
10:30 +Maria Pękala w 1 r. śmierci
10:30 – Za parafian
12:00 +Kazimierz Maguda w 15 r. śmierci – od syna z rodziną
12:00 +Edward Mróz – od syna Pawła z rodziną

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3.04.2022r.

 

3.04.2022. V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 +Za zmarłych z rodzin Wilczak i Faryj
8:00 – za Parafian
10:30 +Stanisław Bara – od rodziny Białych
12:00 + Kazimierz Szydło – od Jacka Żółtka z rodziną
17:00 +Władysław Marek – od rodziny Teresy i Stanisława Seryła z Osieka Jasielskiego

 

Poniedziałek 4.04.2022r. – św. Izydora

7:00 +Janina Rochecka – od Weroniki Winiarskiej z rodziną
+Adam Kujawski – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. kat. poza parafią
18:00 +Józef Szot – od Henryka Motkowicza z rodziną

 

Wtorek 5.04.2022r. – św. Wincentego

7:00 +Lech Kuk – od rodziny Lenek
7:00 +Czesława Szczepańska – od kuzynki Heleny z mężem
18:00 +Stanisław Bara – od Dyrekcji i Pracowników Zespołu Szkół Miejskich nr. 1 w Jaśle
18:00 +Wanda Leśniak – od Kuzynek Zofii i Janiny

 

Środa 6.04.2022r.

7:00 +Adam Zaklikiewicz – od Marii i Stanisława Tworków z rodziną
7:00 +Józef Poręba – od Katarzyny i Artura Giża wraz z rodziną
18:00 +Maria Źrebiec – od wnuka Szymona z rodziną
18:00 +Czesław Źrebiec – od szwagra Andrzeja z rodziną

 

Czwartek 7.04.2022. – św. Jana Chrzciciela de la Salle

7:00 +Ewa Szura – od Marii i Stanisława Rakoczy z Brzysk
7:00 +Maria Jaworska – od chrzestnego Dariusza Jaworskiego
18:00 +Jan i Zofia Mosoń – od córki Jolanty z rodzicami
18:00 +Janina Faryj – od brata Ryszarda za żoną

 

Piątek 8.04.2022r.

7:00 +Maria Wątroba – od Ewy Ropa z rodziną
7:00 +Janina Faryj – od sąsiadów z Brzyścia
18:00 +Zofia Nowak – od Pawlików i Gołębiowskich
18:00 +Leszek Gorczyca – od żony i dzieci

 

Sobota 9.04.2022r.

7:00 +Helena Marszałek – od Janusza i Janiny Śmietana
7:00 +Marianna Ryl – od Iwony i Andrzeja Lach z rodziną
18:00 +Maria Pękala – od Stanisławy i Józefa Sekułów z rodziną
18:00 +Mieczysław – 2 rocznica śmierci

 

10.04.2022. VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – PALMOWA

8.00 +Stanisław Górka w 19 rocznicę śmierci
8:00 – za Parafian
10:30 +Janina Rochecka – od bratowej Kazimiery Rocheckiej wraz z rodziną z Sobniowa
12:00 +Władysław Marek – od synowej Katarzyny z rodzicami
17:00 +Eugenia Bigos – od Grzegorza Kmiecik z córką Anią

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – „LAETARE” 27.03.2022r.

27.03.2022. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – „LAETARE”.

8.00 +Józef Szot – od Jolanty i Wiesława Markuszków
8:00 – za Parafian
10:30 +Kazimierz Szydło – od sąsiadów z ulicy Bieckiej
12:00 +Danuta w 2 r. śmierci i Stanisław; Katarzyna i Jakub Woźniak
17:00 +Jan Żóltek w 5 r. śmierci – od żony i dzieci

 

Poniedziałek 28.03.2022r.

8:00 +Janina Faryj – od rodzin Kamińskich i Byczek
10:00 – za chorych
10:00 +Krystyna Rolek – od Marii Więcek
18:00 +Helena i Jan Widziszewscy

 

Wtorek 29.03.2022r.

8:00 +Józef Poręba – od rodzin: Kamińskich i Byczek
10:00 +Ewa Szura – od Krystyny i Aleksandra Rakoczy z Sosnowca
18:00 +Kazimierz Szydło – od rodziny Stopkiewiczów

 

Środa 30.03.2022r.

8:00 +Maria Zielińska – od kuzynów Eugeniusza i Edwarda z rodzinami z Libuszy
10:00 +Adam Kochański – od Łukasza i Małgorzaty Kolbusz
18:00 +Kazimierz Szydło – od rodziny Krzeszowskich i Moskalów
18:00 – W intencji ks. Rekolekcjonisty o zdrowie

 

Czwartek 31.03.2022.

7:00 +Alicja Czechowicz – od rodziny Winiarskich z Kolbuszowej
7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od sąsiadów
18:00 +Tadeusz Zieliński – od Elżbiety i Andrzeja Turek
18:00 +Kazimierz Szydło – od Kazimierza Żółtka

 

Piątek 1.04.2022r.

7:00 +Zofia Pięta – od siostrzenic Teresy i Bernadety
7:00 +Zofia Nowak – od Krzysztofa Roś z pracownikami
18:00 +Wanda, Marian, Bronisław i Józef Widziszewscy
18:00 +Julianna Mróz – od Marii i Józefa Mróz z rodziną

 

Sobota 2.04.2022r.

7:00 +Maria Lemanowicz – od sąsiadów Marii i Anatola Nowosielskich
7:00 +Zdzisław Michnal – od właścicieli hotelu „Imperial”
18:00 +Ryszard Trzesiński – od kolegów z „Lotos Serwis” Jasło
18:00 +Jan Krajewski – od rodziny Fudaczów

 

3.04.2022. V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 +Za zmarłych z rodzin Wilczak i Faryj
8:00 – za Parafian
10:30 +Stanisław Bara – od rodziny Białych
12:00 + Kazimierz Szydło – od Jacka Żółtka z rodziną
17:00 +Władysław Marek – od rodziny Teresy i Stanisława Seryła z Osieka Jasielskiego

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 20.03.2022r.

20.03.2022. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 – W intencji braci z Róży pw. św. Józefa o zdrowie, Boże błog. opiekę M. Bożej i za zmarłych braci o życie wieczne
8:00 – Za parafian
10:30 +Lucjan Brach w 20 r. śmierci ; +Maria Brach; +Dorotata i Wojciech Juszczyk
12:00 +Józef Jachym – od żony
17:00 +Maria Wątroba w 1 r. śmierci

 

Poniedziałek 21.03.2022r.

7:00 +Adam Zaklikiewicz – od rodziny Uriaszów
7:00 +Bronisław Żychowski – od uczestników pogrzebu – ks. kat. poza parafią
18:00 +Stanisław Rówiński w 30 r. śmierci

 

Wtorek 22.03.2022r.

7:00 +Maria Juszczyk – od Marioli i Jarosława Paluch, oraz Justyny i Przemysława Filip
7:00 +Maria Jaworska – od Adama Wandy Jaworskich
18:00 +Antoni Lupa
18:00 +Kazimierz Szydło – od córki Ewy z rodziną

 

Środa 23.03.2022r.

7:00 +Zofia, Franciszek Kardaś
7:00 +Marianna Ryl – od bratowej Marii z mężem Józefem Dybaś
18:00 +Tomasz, Marian Chojecki
18:00 +Stanisław Pelczar w 43 r. śmierci, oraz Jan, Aniela Trzeciak

 

Czwartek 24.03.2022.

7:00 +Maria Pękala – od rodziny Grzesiak z Kołaczyc
7:00 +Maria Wątroba – od brata Jana z żoną
18:00 +Helena i Tadeusz Dybkowscy
18:00 +Kazimierz Szydło – od szwagra Adama z rodziną

 

Piątek 25.03.2022r. – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

7:00 +Janina Faryj – od kolegów i koleżanek córki Bogusławy
7:00 +Helena Marszałek – od rodzin: Niezgoda, Szpak, Marszałek
18:00 +Maria Maksym w 4 r. śmierci – od męża z dziećmi
18:00 +Stanisław Bara – od siostrzeńca Jana Wojnarowicza z dziećmi

 

Sobota 26.03.2022r.

7:00 +Wanda Leśniak – od mieszkańców bloku nr. 3
18:00 +|Anna i Franciszek Faryj
18:00 +Kazimierz Szydło – od Zofii Szydło z dziećmi

 

27.03.2022. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – „LAETARE”.

8.00 +Józef Szot – od Jolanty i Wiesława Markuszków
8:00 – za Parafian
10:30 +Kazimierz Szydło – od sąsiadów z ulicy Bieckiej
12:00 +Danuta w 2 r. śmierci i Stanisław; Katarzyna i Jakub Woźniak
17:00 +Jan Żóltek w 5 r. śmierci – od żony i dzieci

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 13.03.2022r.

 

13.03.2022. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 +Kazimierz Nowosielski w 35 r. śmierci
8:00 – Za parafian
10:30 +Elżbieta Konik w 12 r. śmierci – od mamy z rodziną
12:00 +Wacław Ambramczyk – od córki Anny
17:00 +Michał w 23r. śmierci i Maria

 

Poniedziałek 14.03.2022r. – św. Klemensa Marii Hofbauera

7:00 +Maria Lemanowicz – od Janusza Najbara
7:00 +Helena Marszałek – od uczestników pogrzebu – odpr. ks. kat. poza parafią
18:00 +Krystian Dybkowski

 

Wtorek 15.03.2022r. – św. Łazarza, Matyldy

7:00 +Tomasz Chojecki
7:00 +Stanisław Bara – od rodziny Cichoń
18:00 +Maria w 39 r. śmierci
18:00 +Helena Marszałek w 1 r. śmierci; Stanisław w 27 r. śmierci – od dzieci i wnuków

 

Środa 16.03.2022r.

7:00 +Krystyna Rolek – od Heleny Berkowicz, Małgorzaty i Krzysztofa z rodzinami
7:00 +Eugenia Bigos – od wnuków Norberta i Łukasza
18:00 – O zdrowie i opiekę Bożą dla Czesławy i dzieci
18:00 +Janina Rochecka w 30 dzień śmierci – od córki Agnieszki z rodziną

 

Czwartek 17.03.2022. – św. Patryka

7:00 +Stefania Jarecka w 4 r. śmierci
7:00 – W intencji Aleksandry i Mateusza o zdrowie, Boże błog, opiekę Matki Bożej
18:00 +Zbigniew Dybkowski
18:00 +Marian Chojecki

 

Piątek 18.03.2022r. – św. Cyryla Jerozolimskiego

7:00 +Maria Źrebiec – od wnuczki Eweliny z rodziną
7:00 +Czesław Źrebiec – od szwagra Adama z rodziną
18:00 +Romana Nowosielska w 1 r. śmierci – od synów z rodzinami
18:00 +Józef Szot – od rodzin Anklerów, Balwierzów, Doboszów, Pezdków, Świątków

 

Sobota 19.03.2022r. – św. Józefa Oblubieńca N.M.P.

7:00 – W intencji Ireny o pomoc w ciężkiej chorobie, głęboką wiarę, pokój serca za przyczyną św. Józefa z prośbą i Miłosierdzie Boże.
7:00 +Czesława Szczepańska – od Marii Papciak
18:00 +Józef Poręba z okazji imienin – od żony
18:00 +Józef Tora w 12 r. śmierci – od żony

 

20.03.2022. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 – W intencji braci z Róży pw. św. Józefa o zdrowie, Boże błog. opiekę M. Bożej i za zmarłych braci o życie wieczne
8:00 – Za parafian
10:30 +Lucjan Brach w 20 r. śmierci ; +Maria Brach; +Dorota i Wojciech Juszczyk
12:00 +Józef Jachym – od żony
17:00 +Maria Wątroba w 1 r. śmierci

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 6.03.2022r.

 

6.03.2022. I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 +Władysław Sokołowski w 17r. śmierci – od córki i syna
8:00 Za parafian
10:30 W 18 rocznicę urodzin Michała, o Boże błog. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej z intencji rodziny
10:30 +Jerzy w 7 r. śmierci; Jan w 3r. śmierci – z int. dzieci i wnuczków
12:00 +Kazimierz Twaróg, +Dorota i Wojciech Juszczyk
17:00 +Ryszard Krużel – od Patrycji i Pawła Zych

 

Poniedziałek 7.03.2022r. św. Perpetuy i Felicyty

7:00 +Za dusze cierpiące w czyśćcu – odprawi ks. katecheta poza parafią
7:00 +Józef Szot – od pracowników firmy „Transkar”
18:00 +Janina Rochecka – od chrzestnego Krzysztofa Karaś

 

Wtorek 8.03.2022r. św. Jana Bożego

7:00 +Maria Juszczyk – od Krzysztofa Wierdaka
7:00 +Józef Poręba – od Marii i Fryderyka Paluch z rodziną
18:00 +Piotr w 17 r. śmierci; Paweł i zmarli z rodziny Jach; Filomena, Bronisław i Maria Macek
18:00 +Romana Nowosielska z okazji urodzin – od synów z rodzinami

 

Środa 9.03.2022r. św. Franciszki Rzymianki

7:00 + Za dusze cierpiące w czyśćcu
7:00 +Adam Kochański – od Łukasza Pleban z rodziną
18:00 +Janina Faryj – od kolegów i koleżanek córki Bogusławy
18:00 +Janina Rochecka – od sąsiadki Alfredy Dedo

 

Czwartek 10.03.2022.

7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od sąsiadów
7:00 +Tadeusz Zieliński – od rodzin: Warchoł i Rewiś
18:00 +Bożena Polak
18:00 +Tomasz Marszałek

 

Piątek 11.03.2022r.

7:00 +Za dusze w czyśćcu cierpiące
7:00 +Zofia Pięta – od Teresy z rodziną
18:00 +Janina Rochecka – od koleżanek z pracy córki Iwony
18:00 +Helena Marszałek – od Eugeniusza i Kazimiery Marszałek

 

Sobota 12.03.2022r.

7:00 +Zdzisław Michnal – od rodziny Proszków
7:00 +Jan Krajewski – od rodziny Tułeckich
18:00 +Czesław Trybek w 10 r. śmierci – z int. żony i dzieci
18:00 +Maria Wątroba – od Józefy Wojnarowskiej z Patrycją z Wielopola Skrzyńskiego

 

13.03.2022. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 +Kazimierz Nowosielski w 35 r. śmierci
8:00 – Za parafian
10:30 +Elżbieta Konik w 12 r. śmierci – od mamy z rodziną
12:00 +Wacław Ambramczyk – od córki Anny
17:00 +Michał w 23r. śmierci

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE VIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.02.2022r.

27.02.2022. VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 +Edward w 4 r. śmierci i Marianna Winiarski – z int. córki z mężem
8:00 Za parafian
10:30 +Wacław Abramczyk – od koleżanek i kolegów córki Anny z MPM
12:00 – +Władysław Marek – od Stowarzyszenia Rafineryjny Klub Seniora
17:00 +Janina Rochecka – od córki Iwony z rodziną

 

Poniedziałek 28.02.2022r.

7:00 +Ryszard Trzesiński – od Czesławy i Mariana Źrebiec z rodziną
7:00 +Zofia Pięta – od Czesławy Barzyk z rodzinami Marut i Grzebień
18:00 +Władysław i Rozalia Świędrych

 

Wtorek 1.03.2022r.

7:00 +Maria Lemanowicz – od brata Andrzeja z rodziną
7:00 +Julianna Mróz – od sąsiadów z ulicy kolejowej
18:00 +Janina Rochecka – od kuzynki Marii Karaś z rodziną
18:00 +Wanda Leśniak – od mieszkańców Bloku nr. 3

 

Środa 2.03.2022r. Środa Popielcowa

7:00 +Ewa Szura – od Janiny Myśliwiec z Brzysk
9:00 +Alicja Czechowicz – od rodziny Winiarskich z Kolbuszowej
16:00 +Władysław Marek – od Bożeny i Andrzeja Czajków
18:00 +Wacław Abramczyk – od wnuczek Sandry i Maji

 

Czwartek 3.03.2022.

7:00 +Janina Faryj – od sąsiadów z Brzyścia
7:00 +Marianna Ryl – od brata z rodziną
18:00 +Ryszard Trzesiński – od kolegów z „Lotos Serwis” Jasło
18:00 +Maria Klimowicz w 9 rocznicę śmierci

 

Piątek 4.02.2022r. św. Kazimierza

7:00 +Maria Jaworska – od Danuty Dybaś z rodziną
7:00 +Maria Pękala – od Czesławy Witalis z Kołaczyc
18:00 +Kazimiera Marszałek
18:00 +Maria Zielińska – od bratowej z rodziną Kośków

 

Sobota 5.03.2022r.

7:00 +Zofia Nowak – od Lucyny Kulig z dziećmi
7:00 +Adam Zaklikiewicz – od Marii i Romana Flok z rodziną
18:00 +Władysław Marek – od Danuty Wojdyłowej
18:00 +Stanisław Bara – od uczniów i rodziców kl. VIIa

 

6.03.2022. I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 +Władysław Sokołowski w 17r. śmierci – od córki i syna
8:00 Za parafian
10:30 W 18rocznicę urodzin Michała, o Boże błog. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej z int. rodziny
10:30 +Jerzy w 7 r. śmierci; Jan w 3r. śmierci – z int. dzieci i wnuczków
12:00 +Kazimierz Twaróg; +Dorota i Wojciech Juszczyk
17:00 +Ryszard Krużel – od Patrycji i Pawła Zych

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE VII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.02.2022r.

20.02.2022. VII NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 +Jan Kamiński w 16 r. śmierci i Michalina – od syna z rodziną
10:30 +Wacław Cetnar – od Lidii z rodziną
12:00 – +Władysław Marek – od rodziny Nowosielskich
17:00 – W intencji Kazimiery Krajewskiej w 80 rocznicę urodzin z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej z intencji dzieci, wnuków i prawnuczki

 

Poniedziałek 21.02.2022r. – św. Piotra Damiana

7:00 +Janina Rochecka w 7 dzień śmierci – od córki Teresy z rodziną
+Zdzisław Michnal – od Janiny Myśliwiec z rodziną –ks. kat. poza parafią
18:00 +Józef Sajdak w 17 r. śmierci – od żony i dzieci z rodzinami

 

Wtorek 22.02.2022r. – święto Katedry św. Piotra

7:00 +Jan Krajewski – od Heleny i od rodziny Franciszka Zych
+Józef Szot – od rodziny Motkowicz – ks. kat. poza parafią
18:00 +Władysław Marek – od syna Mateusza z Iwoną i Kornelem

 

Środa 23.02.2022r. – św. Polikarpa

7:00 +Czesław Źrebiec – od kuzynki Teresy Syzdek z rodziną
+Maria Jaworska – od Stanisława i Kazimiery Jaworskich – ks. kat. poza parafią
18:00 +Władysław Marek – od Joli Misiołek z rodziną

 

Czwartek 24.02.2022.

7:00 +Maria Juszczyk – od Wiesławy Setlak z rodziną
+Józef Poręba – od Barbary i Leszka Czechowiczów z rodziną – ks.kat. poza parafią
18:00 +Władysław Marek – od syna Piotra z Asią, Szymonem i Filipem

 

Piątek 25.02.2022r.

7:00 +Bronisław Żychowski – od rodziny z Sobniowa
+Adam Kochański – od Joli Pleban z rodziną i Marty Więcek z rodziną – ks. kat. poza parafią
18:00 +Władysław Marek – od syna Łukasza

 

Sobota 26.02.2022r.

7:00 +Stanisław Bara – od Małgorzaty i Krzysztofa Pszczoła z rodziną
+Alicja Czechowicz – od Macieja Winiarskiego z rodziną – ks. kat. poza parafią
18:00 +Wiktoria Tuchowska w 8 r. śmierci – od męża z rodziną

 

27.02.2022. VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 +Edward w 4 r. śmierci i Marianna Winiarski – z int. córki z mężem
10:30 +Wacław Abramczyk – od koleżanek i kolegów córki Anny z MPM
12:00 – +Władysław Marek – od Stowarzyszenia Rafineryjny Klub Seniora
17:00 +Janina Rochecka – od córki Iwony z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.02.2022r.

 

13.02.2022. VI NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 +Danuta Sokulska – od siostrzeńca z rodziną
8:00 – za parafian
10:30 +Maria Brach w 9 r. śmierci – od córek z rodzinami
12:00 – +Lech Kuk – od Kornela z mamą
17:00 + Janina Faryj – od kolegów i koleżanek córki Bogusławy

 

Poniedziałek 14.02.2022r.

7:00 – O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Anny
13:00 +Władysław Marek – Msza święta pogrzebowa
18:00 +Marek i Wacław Lupa

 

Wtorek 15.02.2022r.

7:00 – O zgodę w domu, rodzinie i sąsiedztwie
+Stanisław Bara – od rodziny Czechowicz – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Maria Gorczyca w 23 r. śmierci; Witold Gorczyca w 11 r. śmierci

 

Środa 16.02.2022r.

7:00 +Władysław Marek w 7 dzień śmierci – od dzieci
+Helena Marszałek – od Zofii Strugała – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +za zmarłych z rodziny Guzik i Nowak

 

Czwartek 17.02.2022. – ŚWIĘTYCH SIEDMIU ZAŁOŻYCIELI SERWITÓW N.M.P

7:00 +Władysław Marek – od sąsiadów z bloku 5B z klatki I
+Maria Wątroba – od rodziny Bujak z Ropczyc – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Maria Szewczyk w 6 r. śmierci; jej siostry: Zofia i Irena

 

Piątek 18.02.2022r.

7:00 +Józef Szot – od kolegów i koleżanek żony Zosi z pracy z bazaru
+Maria Pękala – od Janiny i Stanisława Cieślickich z rodziną z Krynicy – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Albina Lubaś w 22 r. śmierci;+Krystyna, Jerzy, Helena

 

Sobota 19.02.2022r.

7:00 +Lech Kuk – od siostry Władysławy Rutana z córką Beatą
+Marianna Ryl – od Edwarda Ryl z rodziną – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Władysław Marek – od syna Sławka z Patrykiem i Paulinką

 

20.02.2022. VII NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 +Jan Kamiński w 16 r. śmierci i Michalina – od syna z rodziną
10:30 +Wacław Cetnar – od Lidii z rodziną
12:00 – +Władysław Marek – od rodziny Nowosielskich
17:00 – W intencji Kazimiery Krajewskiej w 80 rocznicę urodzin z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej z intencji dzieci, wnuków i prawnuczki Do użytku wewnętrznego

V NIEDZIELA ZWYKŁA 6.02.2022r.

6.02.2022. V NIEDZIELA ZWYKŁA – św. Pawła Miki i współbraci, św. Doroty

8.00 +Irena Niziołek w 3 r. śmierci – od córki Małgorzaty z mężem i dziećmi
8:00 – za parafian
10:30 +Roman i Maria Orzechowscy
12:00 – +Maria i Wojciech Grodzicki
17:00 +Tadeusz Wojdyła w 15 r. śmierci

 

Poniedziałek 7.02.2022r.

7:00 +Czesław Żrebiec – od wnuczki Eweliny z rodziną
7:00 +Maria Żrebiec – od siostry Czesławy wraz z rodziną
18:00 +Janina Faryj
18:00 +Lech Kuk – od Kornela z mamą

 

Wtorek 8.02.2022r. – św. Hieronima Emilianiego, św. Józefiny Bakhity

7:00 +Józef Szot – Od sąsiadów
7:00 +Wanda Leśniak – od rodziny Makosiów
18:00 – W intencji Haliny o ulgę w cierpieniu w śmiertelnej chorobie nowotworowej o potrzebne łaski od P. Jezusa Miłosiernego – z intencji męża wraz z rodziną

 

Środa 9.02.2022r.

7:00 +Krystyna Rolek – od chrześnicy Wioletty z rodziną
7:00 +Jan Krajewski – od Renaty Głowackiej z rodziną
18:00 +Jan, Marcela, Marzena Cyntler
18:00 +Stanisława Więcek w 25 r. śmierci – od siostrzenic

 

Czwartek 10.02.2022.- św. Scholastyki

7:00 +Maria Żrebiec – od siostry Michaliny z rodziną
7:00 +Eugenia Bigos – od wnuka Mateusza z żoną
18:00 +Helena i Adam Faryj

 

Piątek 11.02.2022r. – M.B. Lurdzkiej – dzień chorych

7:00 +Czesława Szczepańska – od wnuczki Sylwii z rodziną
7:00 +Adam Kujawski – od siostry Krystyny z dziećmi i wnuczkami z Otmuchowa
10:00 W intencji chorych z parafii
18:00 – W intencji Grzegorza w 17 rocznicę urodzin z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowiem Boże błog. i opiekę Matki Bożej

 

Sobota 12.02.2022r.

7:00 +Czesław Żrebiec – od brata Mariana z żoną Czesławą i rodziną
7:00 +Stanisław Bara – od szwagierki Heleny Więcek – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Tadeusz Kruczak w 3 r. śmierci – od żony i dzieci

 

13.02.2022. VI NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 +Danuta Sokulska – od siostrzeńca z rodziną
10:30 +Maria Brach w 9 r. śmierci – od córek z rodzinami
12:00 +Lech Kuk – od Kornela z mamą
17:00 +Janina Faryj – od kolegów i koleżanek córki Bogusławy

Do użytku wewnętrznego

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 30.01.2022r.

 

30.01.2022. IV NIEDZIELA ZWYKŁA – bł. Bronisława Markiewicza

8.00 +Stanisław Bara w 1 r. śmierci
8:00 – za parafian
10:30 +Wacław Cetnar – od cioci Barbary z rodziną
12:00 +Jan Janicki w 30 dzień śmierci
17:00 +Adam i Maria Wójcik w kolejną r. śmierci; + Henryk Wójcik w kolejną r. śmierci

 

Poniedziałek 31.01.2022r. – św. Jana Bosko

7:00 +Maria Juszczyk – od wnuczki Pauliny z Mateuszem
7:00 +Maria Jaworska -od sąsiadów z klatki VI
18:00 +Tadeusz, Marianna i Edmund
18:00 +Bronisław Żychowski – od Marii Rąpała z Czermnej

 

Wtorek 1.02.2022r.

7:00 +Maria Zielińska – od kuzynki Zofii Kiełtyka z rodziną, oraz kuzyna Wiesława i Bronisławy Dziedzic z rodziną
7:00 +Adam Kochański – od Jurka Szostaka z rodziną
18:00 +Waldemar Kolbusz w 15 r. śmierci – od syna Łukasza z rodziną

 

Środa 2.02.2022r. – Święto Ofiarowania Pańskiego

7:00 +Ewa Szura – od Pracowników Przychodni Rafineria
9:00 +Józef Poręba – od Marii i Ryszarda Dybaś z rodziną
12:00 + Adam Zaklikiewicz – od rodziny Jagielskich
18:00 – O powrót do zdrowia dla Piotra – z intencji rodziców

 

Czwartek 3.2.2022. – św. Błażeja

7:00 +Alicja Czechowicz – od Marii i Wojciecha
7:00 +Julianna Mróz – od rodziny z Jedlicza
18:00 +Piotr Pięta w 2 r. śmierci – od syna z mamą
18:00 +Robert i Edward Matłosz

 

Piątek 4.02.2022r.

7:00 +Ryszard Trzesiński – od sąsiadów: Dybaś i Rzońca
7:00 +Zofia Nowak – od Haliny Kozickiej
18:00 +Marian – z okazji imienin
18:00 +Janina Faryj – od sąsiadów z Brzyścia

 

Sobota 5.02.2022r. –św. Agaty

7:00 +Tadeusz Zieliński – od Anny Rzońca z Pawłem i dziećmi
7:00 +Zofia Pięta – od rodziny Majków
18:00 +Maria Lemanowicz – od sąsiadów z ulicy Słonecznej
18:00 +Andrzej Gromkiewicz – od sąsiadów

 

6.02.2022. V NIEDZIELA ZWYKŁA – św. Pawła Miki i współbraci, św. Doroty

8.00 +Irena Niziołek w 3 r. śmierci – od córki Małgorzaty z mężem i dziećmi
8:00 – za parafian
10:30 +Roman i Maria Orzechowscy
12:00 +Maria i Wojciech Grodzicki
17:00 +Tadeusz Wojdyła w 15 r. śmierci

Do użytku wewnętrznego

III NIEDZIELA ZWYKŁA 23.1.2022r.

23.01.2022. III NIEDZIELA ZWYKŁA – NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO

8.00 +Janina Żółtek w 3 r. śmierci – od męża
8:00 +Barbara Brągiel w 12 r. śmierci – od męża z dziećmi
10:30 +Andrzej Gromkiewicz – od Elżbiety i Tomasza Szot
12:00 – Za parafian
17:00 +Lesław Barzyk w 31 r. śmierci – od Czesławy Barzyk z rodziną

 

Poniedziałek 24.1.2022r. – św. Franciszka Salezego

7:00 +Stanisław Bara – od żony z synem Rafałem
7:00 +Zdzisław Michnal – od Wojciecha Michnal z rodziną
18:00 +Czesława Szczepańska – od koleżanek Eli i Lusi
18:00 +Marianna Ryl – od koleżanek i kolegów KADRA PSG w Rzeszowie

 

Wtorek 25.1.2022r. – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

7:00 +Janina Żółtek w 3 r. śmierci – od rodziny
18:00 +Lech Kuk w 30 dzień śmierci – od córki Anety z mężem i dziećmi
18:00 +Krzysztof Jurkowski

 

Środa 26.1.2022r. św. Tymoteusza i Tytusa

7:00 +Józef Szot – od sąsiadów
+Stanisław Bara – od rodziny Fudaczów – odprawi ks. Krzysztof poza parafią
18.00 +Feliks Jasienkiewicz w 44 rocznicę śmierci

 

Czwartek 27.1.2022. św. Anieli Merici

7:00 +Wanda Leśniak – od kuzyna Fredka Łonickiego z rodziną
+Maria Wątroba – od Janiny Bartuś – odprawi ks. Krzysztof poza parafią
18:00 +W intencji Marii Matłosz z prośbą o zdrowie i spełnienie się woli Bożej.

 

Piątek 28.1.2022r. – św. Tomasza z Akwinu

7:00 +Janina Faryj – od siostry Józefy Bal z mężem
+Maria Pękala – Od Małgorzaty i Stanisława Filip z Kąclowej – odpr. ks. Krzysztof poza parafią
18:00 +Genowefa Więcek w 35 r. śmierci – od chrześnicy

 

Sobota 29.1.2022r. – bł. Anieli Merici

7:00 +Helena Marszałek – od Małgorzaty Strugała i Aldony Tułeckiej z rodziną
+ Mieczysław Ciupek – od Teresy Rzońca i Bożeny Wojtoń – odpr. ks. Krzysztof poza parafią
18:00 – o powrót do zdrowia Jolanty

 

30.1.2022. IV NIEDZIELA ZWYKŁA – bł. Bronisława Markiewicza

8.00 +Stanisław Bara w 1 r. śmierci
8:00 – za parafian
10:30 +Wacław Cetnar – od cioci Barbary z rodziną
12:00 +Jan Janicki w 30 dzień śmierci
17:00 +Adam i Maria Wójcik w kolejną r. śmierci; +Henryk Wójcik w kolejną r. śmierci

Do użytku wewnętrznego

 

II NIEDZIELA ZWYKŁA 16.1.2022r.

16.1.2022. II NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 – W intencji Kazimiery Byczek w 80 rocznicę urodzin z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błog. opiekę Matko Bożej – od siostry Anny z rodziną
8:00 – za parafian
10:30 +Stanisław Misiołek – od rodziny Biernackich
12:00 +Ewa Szura – od Pracowników Przychodni Rafineria
17:00 +Marian w 8 rocznicę śmierci

 

Poniedziałek 17.1.2022r. – św. Antoniego opata

7:00 +Tadeusz Giebułtowski w 1 r. śmierci – od siostry
7:00 +Jan Krajewski – od chrześniaka Mariusza Głowackiego z rodziną
18:00 +Adam Kujawski w 30 dzień śmierci – od żony i syna
18:00 +Krystyna Rolek – od chrześnicy Doroty z rodziną

 

Wtorek 18.1.2022r.

7:00 +Adam Zaklikiewicz – od cioci Marii
7:00 +Zofia Nowak – od rodziny Ziemskich
18:00 +Arkadiusz Nylec – od mamy, wujka, brata i całej rodziny

 

Środa 19.1.2022r. św. Józefa Sebastiana Pelczara

7:00 +Melania i Józef
7:00 +Małgorzata Bajorek o radość wieczną – od mamy.
18.00 – W intencji sióstr z Róży św. Faustyny o Boże błog., opiekę Matki Bożej w Nowym Roku dla sióstr i ich rodzin.
18:00 +Helena i Edward Tenerowicz w 21 r. śmierci – od córek z rodzinami

 

Czwartek 20.1.2022. św. Fabiana i Sebastiana

7:00 +Adam Zaklikiewicz – od rodziny Budników
7:00 +Zofia Pięta – od Doroty i Romana Doktor z rodziną
18:00 +Czesław Źrebiec w 30 dzień śmierci – od syna Bogusława z żoną
18:00 +Czesława Szczepańska w 30 dzień śmierci – od córki Lidii z rodziną

 

Piątek 21.1.2022r. – św. Agnieszki – Dień Babci

7:00 +Maria Lemanowicz – od brata Józefa
7:00 +Julianna Mróz – od Teresy i Asi Harnaś
18:00 +Maria Radzik – od rodziny Janigów
18:00 +Władysław, Maria Kosiek

 

Sobota 22.1.2022r. – św. Wincentego – Dzień Dziadka

7:00 +Tadeusz Zieliński – od chrzestnego Jana z dziećmi
7:00 +Ryszard Trzesiński – od rodzin Kopeć i Wędrychowicz
18:00 +Arkadiusz Nylec – od mamy, wujka, brata i całej rodziny
18:00 +Józef Stasiowski z okazji Dnia Dziadka

 

23.1.2022. III NIEDZIELA ZWYKŁA – NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO

8.00 +Janina Żółtek w 3 r. śmierci – od męża
8:00 +Barbara Brągiel w 12 r. śmierci – od męża z dziećmi
10:30 +Andrzej Gromkiewicz – od Elżbiety i Tomasza Szot
12:00 – Za parafian
17:00 +Lesław Barzyk w 31 r. śmierci – od Czesławy Barzyk z rodziną

Do użytku wewnętrznego

IIL NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 9.01.2022r.

9.1.2022. IIL PO NARODZENIU PAŃSKIM – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

8.00 +Jan Krajewski w 30 dzień śmierci – od córki z rodziną
8:00 – W intencji mieszkańców Brzyścia, o zdrowie Boże błog. opiekę M. Bożej w Nowym Roku 2022
10:30 – W intencji pewnej rodziny z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej
12:00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
17:00 +Lech Kuk – od córki z mężem i dziećmi

 

Poniedziałek 10.1.2022r.

7:00 +Józef Szot – od rodziny Betlejów
7:00 +Stanisław Bara – od Wiesławy Dybaś z rodziną
18:00 +Eugenia Bigos w 30 dzień śmierci – od córek

 

Wtorek 11.1.2022r.

7:00 +Helena Marszałek – od Janiny Marszałek z rodziną
7:00 +Maria Pękala – od Anny i Zdzisława Ziółko z rodziną z Grybowa
18:00 +Maria Źrebiec w 30 dzień śmierci – od męża
18:00 +Czesław Źrebiec – od wnuka Szymona z małżonką

 

Środa 12.1.2022r.

7:00 +Bronisław Żychowski – od rodziny Dietzius i Pawluś
7:00 +Janina Faryj – od sąsiadów z Brzyścia
18.00 +Eugenia Bigos – od Zbigniewa Krausa
18:00 +Lech Kuk – od syna Konrada z synem

 

Czwartek 13.1.2022. św. Hilarego

7:00 +Adam Zaklikiewicz – od rodziny Topolskich
7:00 +Józef Poręba – od sąsiadów Doroty i Janusza Żychowskich
18:00 – Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę M. Bożej z okazji urodzin Roberta
18:00 – W int. sióstr z Róży pw. św. Weroniki, o Boże błog. o zdrowie, dla sióstr tej róży i za zmarłe siostry o życie wieczne

 

Piątek 14.1.2022r.

7:00 +Maria Zielińska – od Czesławy i Adama Pięta
7:00 +Adam Kochański – od Zofii i Zygmunta Pięta
18:00 +Eugenia Bigos – od sąsiadów z kl. I
18:00 +Czesława Szczepańska – od brata Zbigniewa z rodziną

 

Sobota 15.1.2022r.

7:00 +Alicja Czechowicz – od Jana i Renaty
7:00 +Maria Jaworska – od kolegów i koleżanek syna Dawida
18:00 +Michalina Hulanicka w 2 r. śmierci – od rodziny
18:00 +Adam Krajewski – od siostry Krystyny z dziećmi i wnuczkami z Otmuchowa

 

16.1.2022. II NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 – W intencji Kazimiery Byczek w 80 rocznicę urodzin z podz. za przeżyte lata, otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błog. opiekę Matko Bożej – od siostry Anny z rodziną
8:00 – za parafian
10:30 +Stanisław Misiołek – od rodziny Biernackich
12:00 +Ewa Szura – od Pracowników Przychodni Rafineria
17:00 +Marian 8 rocznicę śmierci

Do użytku wewnętrznego

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 2.1.2022r.

2.01.2022. II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

8.00 +Eugenia Bigos – od synowej Anny
8:00 – Za parafian
10:30 +Maria, Franciszek, Karolina, Bronisława, Ludwik
12:00 +Maria Źrebiec – od syna Jacka z żoną i dziećmi
12:00 + Maria Źrebiec – od córki Barbary z mężem i synem
17:00 +Romualda Witusik

 

Poniedziałek 3.1.2022r. Najświętszego Imienia Jezus

7:00 +Eugenia Bigos – od swatowej Marii
7:00 +Lech Kuk w 7 dzień śmierci – od żony
18:00 +Paweł, Piotr i zmarli z rodziny Jach; Filomena, Bronisław i Marian Macek

 

Wtorek 4.1.2022r.

7:00 +Wanda Leśniak – od kuzynki Marii Drewniak z rodziną
18:00 +Krzysztof Juszczyk w 3 rocznicę śmierci

 

Środa 5.1.2022r.

7:00 +Janina Faryj – od sąsiadów z Brzyścia(80)
7:00 +Mieczysław Ciupek – od Marii i Stanisława Rzońca
18.00 +Janina i Adolf Świątek w 1 r. śmierci Janiny i w13 r. śmierci Adolfa – od córek z rodzinami
18:00 +Zdzisław Michnal w 30 dzień śmierci – od Moniki z Wojtkiem

 

Czwartek 6.1.2022. UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – Trzech Króli

8:00 + Maria Źrebiec – od syna Bogusława z żoną i dziećmi
8:00 +Czesław Źrebiec – od córki Barbary z rodziną
10:30 +Aniela Danuta Szynal w 4 r. śmierci – od syna Sławomira z rodziną
10:30 – W int. mieszkańców ul. Gądki, Słoneczna, Letnia, o zdrowie, błog. Boże, opiekę Matki Bożej
12:00 +Romana Nowosielska – od Danuty Wożniackiej z rodziną
17:00 +Eugenia Bigos – od sąsiadów z klatki I.

 

Piątek 7.1.2022r. – św. Rajmunda

7:00 +Maria Wątroba – od Lucjana i Arka Korzeniowskich z rodzinami
7:00 +Marianna Ryl – od Sławomira i Marcina Trzeciak z rodziną
18:00 – W intencji P. Bogu wiadomej
18:00 – W intencji mieszkańców Osiedla przy ul. Rafineryjnej i domów ul. Rafineryjnej, o zdrowie Boże błog. i opiekę Matki Bożej

 

Sobota 8.1.2022r.

7:00 +Eugenia Bigos – od rodziny Karaś
7:00 +Maria Juszczyk – od siostrzenicy Dzidki
18:00 – W intencji mieszkańców z ulic: 3 maja; Sportowej i Bieckiej o zdrowie Boże błog. opiekę Matki Bożej.
18:00 +Krystyna Rolek – od Marty i Tadeusza Głogowskich z rodziną

 

9.1.2022. NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

8.00 +Jan Krajewski w 30 dzień śmierci – od córki z rodziną
8:00 – W intencji mieszkańców Brzyścia, o zdrowie Boże błog. opiekę M. Bożej w Nowym Roku 2022
10:30 – W intencji pewnej rodziny z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej
12:00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
17:00 +Lech Kuk – od córki z mężem i dziećmi

Do użytku wewnętrznego

NIEDZIELA OKTAWY BOŻEGO NARODZENIA 26.12.2021. ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA MARYI JÓZEFA, św. Szczepana

 

NIEDZIELA 26.12.2021. ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA MARYI JÓZEFA, św. Szczepana

8.00 +Monika Jędryczka w 3 rocznicę śmierci – od córek
8:00 +Adam Kujawski – w 7 dzień śmierci – od żony
10:30 – W intencji Adama w 60 r. ur. i imienin, o Boże błog. opiekę Matki Bożej łaski Miłosierdzia Bożego, oraz o zdrowie – od żony, dzieci i wnuków
10:30 +Jan Krajewski – od siostry Krystyny
12:00 +Janusz i Krzysztof Mosoń – od siostry Joli z rodziną
12:00 +Anna i Władysław Mazur

 

Poniedziałek 27.12.2021r. św. Jana Apostoła Ew.

7:00 +Jan Krajewski – od kolegów z PKP – Energetyka
7:00 +Czesław Źrebiec w 7 dzień śmierci – od syna Jacka z rodziną
18:00 Za duszami w czyśćcu cierpiącymi

 

Wtorek 28.12.2021r. – św. Młodzianków Męczenników

7:00 +Krystyna Rolek – od koleżanek synowej Magdaleny z pracy
18:00 +Stanisław Misiołek – od rodziny Faryj
+Maria Jaworska – Od koleżanek z bloku nr. 5 Krystyny i Danuty – odprawi ks. katecheta poza parafią

 

Środa 29.12.2021r. św. Tomasza Becketa

7:00 +Czesława Szymańska w 7 dzień pogrzebu – od wnuczki Sabiny z dziećmi
+Maria i Tadeusz – odprawi ks. katecheta poza parafią
18.00 +Leszek Gorczyca w 1 rocznicę śmierci – od żony dzieci

 

Czwartek 30.12.2021r. św. Eugeniusza

7:00 + Maria Źrebiec – od brata Adama z rodziną
+Ewa Szura – Od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzyskach – odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Maria Szumlańska w 30 dzień śmierci – od brata z rodziną

 

Piątek 31.12.2021r. – św. Sylwestra pap. Zakończenie Starego Roku

7:00 +Eugenia Bigos – od wnuczek Janiny i Weroniki
7:00 – Z podziękowaniem za miniony rok.
16:00 +Eugeniusz i Janina
16:00 +Kazimiera Marszałek

 

Sobota 1.1.2022r. – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI – NOWY ROK

8:00 +Rafał Czeluśniak
8:00 -Za parafian o Boże błog. i opiekę Matki Bożej w Nowym 2022 r.
10:30 +Cecylia i Jan
12:00 +Zdzisław Michnal – od siostrzeńca Henryka z rodziną
17:00 +Czesław Źrebiec – od córki Grażyny z rodziną

 

2.1.2022. 2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

8.00 +Eugenia Bigos – od synowej Anny
8:00 – Za parafian
10:30 +Maria, Franciszek, Karolina, Bronisława, Ludwik
12:00 +Maria Źrebiec – od syna Jacka z żoną i dziećmi
12:00 + Maria Źrebiec – od córki Barbary z mężem i synem
17:00 +Romualda Witusik

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE IV NIEDZIELA ADWENTU 19.12.2021 r.

 

IV NIEDZIELA ADWENTU 19.12.2021.

8.00 +Marzena Piekarz – od cioci Adeli z rodziną
8:00 – za parafian
10:30 +Zofia Pięta – od wnuka Dariusza z rodziną
12:00 +Maria Lemanowicz – od siostrzeńca Kazimierza z rodziną
17:00 +Władysława w 9 rocznicę śmierci

Poniedziałek 20.12.2021r.

7:00 +Maria Źrebiec w 7 dzień śmierci – od męża
7:00 +Eugenia Bigos w 7 dzień śmierci – od syna z synem i rodziną
18:00 +Zofia Pięta – od sąsiadów Czyżowiczów

Wtorek 21.12.2021r. – św. Piotra Kanizjusza

7:00 +Jan Krajewski – od kolegów z PKP – Energetyka
7:00 +Helena Marszałek – od Moniki koleżanki córki Beaty
18:00 +Stanisław Misiołek – od rodziny Marczyńskich
18:00 +Maria Żrebiec – od córki Grażyny

 

Środa 22.12.2021r.

7:00 +Eugenia Bigos – od Pawłowskiej koleżanki z pracy
7:00 +Józef Szot – od rodziny Betlejów
18.00 +Zdzisław Michnal – od Anatola Nowosielskiego
18:00 +Krystyna Rolek – od Krystyny Cholewiak z rodziną

 

Czwartek 23.12.2021r.

7:00 +Krystyna Rolek – od Danuty Górniak
7:00 +Maria Źrebiec – od siostry Bernadetty z mężem
18:00 +Stanisław Szlachta – w 11 rocznicę śmierci
18:00 +Adam Putyra z okazji imienin

 

Piątek 24.12.2021r. – Wigilia Bożego Narodzenia – Adama i Ewy

7:00 – O Boże błog. umocnienie i wsparcie w walce z ciężką chorobą dla Ewy, o wszelkie potrzebne łaski dla niej
7:00 +Zbigniew Dybkowski
22.00 +Zdzisław Michnal – od siostrzenic: Wandy z mężem; Danuty Woźniackiej z rodziną; Anny i Rafała Warchoł
22:00 +Krystyna Rolek – od Moniki i Damiana Górniak
24:00 +Eugeniusz Ciuła w 38 rocznicę śmierci z racji imienin; Wiktoria i Andrzej
24:00 – za parafian

 

Sobota 25.12.2021r. – UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

8:00 +Józef Poręba i Kazimierz Szafarz
8:00 +Jan Krajewski – od koleżanki z pracy
10:30 +Tadeusz Dybaś w 6 rocznicę śmierci – od żony córek z rodzinami
10:30 +Krystyna Rolek – od brata Stanisława z rodzinną
12:00 +Józef Jachym w 6 rocznicę śmierci
12:00 Eugenia Bigos – od wnuka Bartka z rodziną

 

NIEDZIELA 26.12.2021. ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA MARYI JÓZEFA, św. Szczepana

8.00 +Monika Jędryczka w 3 rocznicę śmierci – od córek
8:00 +Adam Kujawski w 7 dzieśmierci – od żony
10:30 – W intencji Adama w 60 r. ur. i imienin, o Boże błog. opiekę Matki Bożej łaski Miłosierdzia Bożego, oraz o zdrowie – od żony, dzieci i wnuków
10:30 +Jan Krajewski – od siostry Krystyny
12:00 +Janusz i Krzysztof Mosoń – od siostry Joli z rodziną
12:00 +Anna i Władysław Mazur

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE III NIEDZIELA ADWENTU 12.12.2021 r.

 

III NIEDZIELA ADWENTU 12.12.2021. – „GAUDETE

8.00 – W intencji Krystyny i Feliksa Dybaś z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej w rodzinie
8:00 +Jan Liszka – od córki Alicji z rodziną
10:30 +Maria Lemanowicz – od rodziny Stepek i Marii Czarna
12:00 +Maria i Jan Gromkiewicz
17:00 +Zofia Pięta – od wnuczka Andrzeja z żoną Agnieszką i rodziną

 

Poniedziałek 13.12.2021r. św. Łucji

7:00 +Zdzisław Michnal w 7 dzień śmierci – od bratanicy Iwony
18:00 +Maria Bigos – od ucz. pogrzebu – odprawi ks. Krzysztof poza parafią
18:00 +Maria Lemanowicz – siostrzeńca Wojciecha z rodziną

 

Wtorek 14.12.2021r. – św. Jana od Krzyża

7:00 +Julianna Mróz – od siostry Emilii z rodziną
7:00

12:00

+Tadeusz Zieliński – od siostry Janiny z Osobnicy

– Msza św. pogrzebowa +Jana Krajewskiego

14:00 – Msza św. pogrzebowa +Krystyny Rolek
18:00 +Zofia Pięta – od wnuka Janusza z żoną Moniką i rodziną

 

Środa 15.12.2021r.

7:00 +Zdzisław Michnal – od rodziny Jopków
7:00

11:00

+Andrzej Gromkiewicz – od kuzynki Anny Bartuś z rodziną

– Msza św. pogrzebowa +Eugenii Bigos

18.00 +Maria Lemanowicz – od siostrzeńca Krzysztofa z córką
18:00 +Zofia Nowak – od sąsiadów córki z Dębowca

 

Czwartek 16.12.2021r. Rozpoczęcie Nowenny do dzieciątka Jezus.

7:00 +Alicja Czechowicz – od Grażyny Skuby z rodziną
7:00 +Adam Kochański – od Marii Dybaś – koleżanki żony
18:00 +Zofia Pięta – od Zofii i Jana Więcek z rodziną
18:00 +Krystyna Rolek w 7 dzień śmierci – od syna Mirosława z rodziną

 

Piątek 17.12.2021r.

7:00 +Maria Zielińska – od Moniki i Kamila Mazur
7:00 +Maria Pękala – od sąsiadów Wickowskich
18.00 +Marzena Piekarz – od Alfreda i Anny Faryj
18:00 +Jan Krajewski w 7 dzień śmierci – od żony

 

Sobota 18.12.2021r.

7:00 +Zofia Nowak w 30 dzień śmierci – od sąsiadek: Emilii Bajorek i Małgorzaty Machońskiej
7:00 +Adam Zaklikiewicz – od zakładu Rardiologii Szpitala Specjalistycznego w Jaśle
18:00 +Bogusław Czyżowicz z okazji imienin
18:00 +Zdzisław Michnal – od rodziny Wilczak

 

IV NIEDZIELA ADWENTU 19.12.2021.

8.00 +Marzena Piekarz – od cioci Adeli z rodziną
8:00 – za parafian
10:30 +Zofia Pięta – od wnuka Dariusza z rodziną
12:00 +Maria Lemanowicz – od siostrzeńca Kazimierza z rodziną
17:00 +Władysława w 9 rocznicę śmierci

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE II NIEDZIELA ADWENTU 5.12.2021 r.

 

II NIEDZIELA ADWENTU 5.12.2021. – św. Ambrożego

8.00 – W intencji sióstr z Róży pw. św. Barbary z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej dla sióstr i ich rodzin
8:00 +Bogdan Idec w 3 rocznicę śmierci – intencja od mamy
10:30 +Józef Szot w 1 rocznicę śmierci
12:00 – O Boże błogosławieństwo dla Barbary, Macieja i Antosia, o głęboką wiarę, zdrowie, szczęście rodzinne i pomoc wszelakich trudnościach
17:00 +Władysław Nowakowski w 3 rocznicę śmierci – od żony i dzieci

Poniedziałek 6.12.2021r. św. Mikołaja

7:00 +Ryszard Trzesiński – od siostrzeńca Krzysztofa Mikoś z rodziną
18:00 +Józef Poręba – od Patrycji i Krzysztofa Wojdyła
18:00 +Marian Szydłowski w 9 rocznicę śmierci – od żony

 

Wtorek 7.12.2021r. – św. Ambrożego

7:00 +Zofia Nowak – od Alicji Papciak z rodziną
7:00 +Janina Faryj – od rodziny Flok
18:00 +Maria Lemanowicz – od siostry Teresy z rodziną
18:00 +Ryszard Trzesiński – od „Lotos” Serwis Jasło

 

Środa 8.12.2021r. – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA N.M.P.

7:00 +Marian Marszałek
9:00 +Maria Juszczyk – od Jana i Małgorzaty Przystasz z rodziną
12:00 +Romana Nowosielska – od Liliany Michnal
18.00 +Zofia Pięta – od wnuczki Edyty z mężem
18:00 +Maria Lemanowicz, +Janina Faryj – od Teresy Sajdak

Czwartek 9.12.2021r. – św. Jana Diego

7:00 +Kawa Anna i Józef
7:00 +Marianna Ryl – od Stanisława Trzeciaka i Marii Dybaś z rodziną
18:00 +Komisarz Anna i Józef – od córki
18:00 +Maria Lemanowicz – od chrzestnego Piotra

 

Piątek 10.12.2021r. – Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej

7:00 +Zofia Nowak – od Marii Kotula z rodziną z Brył
7:00 +Maria Wątroba – od sąsiadów Ewy, Jerzego Węgrzynowicz z rodzinami
18.00 – Msza św. dziękczynna Bożemu Miłosierdziu za opiekę nad Haliną i Januszem w czasie choroby i przeżywanych w ostatnim czasie trudności zdrowotnych
18:00 + Mariusz Czajka w 1 rocznicę śmierci – od rodziców

 

Sobota 11.12.2021r. – św. Damazego

7:00 +Bronisław Żychowski – od rodzin: Mitrutów, Dobrzańskich i Żydków
7:00 +Stanisław Bara – od rodzin Bartuś i Buczyńskich odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 +Maria Lemanowicz – od brata Józefa z rodziną

 

III NIEDZIELA ADWENTU 12.12.2021. – „GAUDETE”

8.00 – W intencji Katarzyny i Feliksa Dybaś z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej w rodzinie
8:00 +Jan Liszka – od córki Alicji z rodziną
10:30 +Maria Lemanowicz – od rodziny Stepek i Marii Czarna
12:00 +Maria i Jan Gromkiewicz
17:00 +Zofia Pięta – od wnuczka Andrzeja z żoną Agnieszką i rodziną

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.11.2021 r.

 

I NIEDZIELA ADWENTU 28.11.2021

8.00 +Alfred Chojecki w 11 rocznicę śmierci
8:00 +Ryszard Trzesiński w 30 dzień śmierci – od brata z rodziną
10:30 +Janina Myśliwiec w 5 rocznicę śmierci, Władysław, Maria, Helena, Stanisław
12:00 +Marianna i Edward Winiarscy w 7 rocznicę śmierci Marianny – od córki z rodziną
17:00 +Danuta Piekarz w 26 rocznicę śmierci

 

Poniedziałek 29.11.2021r.

7:00 +Ryszard Trzesiński – od Kuzyna Piotra Źrebiec z rodziną
18:00 +Zofia Nowak – od Renaty i Adama Latoszek
18:00 +Maria Lemanowicz – od chrześnicy Ewy Kisiel z rodziną

 

Wtorek 30.11.2021r. – św. Andrzeja

7:00 +Tomasz i Marian Chojeccy
7:00 +Helena Marszałek – od Elżbiety Sajdak z rodziną
18:00 +Andrzej i Aniela Szewczyk; Jan i Aniela Czech
18:00 +Marianna Ryl w dzień urodzin – od męża, siostry i syna z rodzinami

 

Środa 1.12.2021r.

7:00 +Ryszard Trzesiński – od ojca chrzestnego
7:00 +za duszami w czyśćcu cierpiącymi
18.00 +Anna Pawluś w 20 rocznicę śmierci – od syna z rodziną
18:00 +Zofia Pięta – od Oli z rodziną

 

Czwartek 2.12.2021r.

7:00 +Ryszard Trzesiński – od kuzyna Wacława z rodziną
7:00 +Mieczysław Ciupek – od koleżanek ze sklepu „Groszek”
18:00 +Wiesława Buglewicz – w 5 rocznicę śmierci
18:00 +Maria Lemanowicz – od siostrzeńca Piotra Jaracz z rodziną

 

Piątek 3.12.2021r. – św. Franciszka Ksawerego

7:00 +Wanda Leśniak – od kuzyna Romana z rodziną
7:00 +Janina Faryj – od Jacka Bal z rodziną
18.00 + Jan Kmiecik w 14 rocznicę śmierci; Zofia i Władysław Kmiecik
18:00 +Winicjusz Dietzius w 5 rocznicę śmierci

 

Sobota 4.12.2021r. – św. Barbary, św. Jana Damasceńskiego

7:00 +Ryszard Trzesiński – od kuzyna Bogusława z żoną
7:00 +Józef Szot – od kolegi Józefa Hajduka
18:00 – W intencji Barbary w dniu imienin, o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo
18:00 + Jan Bosak w 2 rocznicę śmierci – od żony z dziećmi

 

II NIEDZIELA ADWENTU 5.12.2021. – św. Ambrożego

8.00 – W intencji sióstr z Róży pw. św. Barbary z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej dla sióstr i ich rodzin
8:00 +Bogdan Idec w 3 rocznicę śmierci – intencja od mamy
10:30 +Józef Szot w 1 rocznicę śmierci
12:00 – O Boże błogosławieństwo dla Barbary, Macieja i Antosia, o głęboką wiarę, zdrowie, szczęście rodzinne i pomoc wszelakich trudnościach
17:00 +Władysław Nowakowski w 3 rocznicę śmierci – od żony i dzieci

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 21.11.2021 r.

XXXIV Niedziela 21.11.2021 – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

8.00 +Leszek Gorczyca – od żony i dzieci
10:30 +Julianna Mróz – od bratowej Władysławy z rodziną
12:00 +Maria Lemanowicz – od rodziny Owczarskich
12:00 +Maria Lemanowicz – od rodziny Kardaś i Marii Najbar
17:00 +Zbigniew Dybkowski

 

Poniedziałek 22.11.2021r. – św. Cecylii

7:00 +Wiktoria i Józef; Franciszek z rodziny Rzońców
7:00 +Ryszard Trzesiński – od cioci Lidii Serafin z rodziną
18:00 +Jan Orzechowski

 

Wtorek 23.11.2021r. – św. Klemensa

7:00 +Tomasz Chojecki z okazji urodzin
7:00 +Zofia Nowak w 7 dzień śmierci – od córki z rodziną
18:00 +Maria Lemanowicz – od siostry Anny z rodziną
18:00 +Wanda, Marian, Józef, Bronisław Widziszewscy

 

Środa 24.11.2021r. – św. Andrzeja Dunc – Lac i współbraci męczenników

7:00 +Ryszard Trzesiński – od chrzestnego Marcina z rodziną
7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Zofia Pięta – od wnuczki Anny z mężem Łukaszem i rodziną
18:00 +Maria Lemanowicz – od siostrzenicy Marii Madejczyk – Czech z mężem i rodziną

 

Czwartek 25.11.2021r. – św. Katarzyny Aleksandryjskiej

7:00 +Tomasz i Maria Chojeccy
7:00 +Zofia Nowak – od wnuczki Wioletty z mężem i dziećmi
18:00 +Maria Lemanowicz w 30 dzień śmierci – od córki z dziećmi
18:00 +Józef Poręba w dniu urodzin – od córki Sabiny z rodziną

 

Piątek 26.11.2021r.

7:00 +Antoni Lupa
7:00 +Stanisław Bara – od koleżanki córki Ani, Grażyny Jędryczka
18.00 – W intencji sióstr z Róży pw. św. Katarzyny o Boże błog. dla sióstr i ich rodzin, oraz za zmarłe siostry o Boże Miłosierdzie
18:00 +Bogdan Szczerba w 21 rocznicę śmierci; Anna i Kazimierz Szczerba

 

Sobota 27.11.2021r. – św. Rafała Kalinowskiego

7:00 +Zofia Pęta w 30 dzień śmierci – od córki zmężem
7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od wujka Kazimierza i Ireny Sopała
18:00 +Ewa i Jacek
18:00 +Maria Lemanowicz – od siostrzenicy Agnieszki Madejczyk z rodziną

 

I NIEDZIELA ADWENTU 28.11.2021

8.00 +Alfred Chojecki w 11 rocznicę śmierci
8:00 +Ryszard Trzesiński w 30 dzień śmierci – od brata z rodziną
10:30 +Janina Myśliwiec w 5 rocznicę śmierci, Władysław, Maria, Helena, Stanisław
12:00 +Marianna i Edward Winiarscy w 7 rocznicę śmierci Marii – od córki z rodziną
17:00 +Danuta Piekarz w 26 rocznicę śmierci

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 14.11.2021 r.

 

XXXIII Niedziela zwykła 14.11.2021

8.00 +Jan, Marcela, Marzena Cyntler
8:00 – Za parafian
10:30 +Anna i Józef Świdrakowie w 1rocznicę śmierci – od dzieci
10:30 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Adama
12:00 +Janina i Władysław Kaczor
17:00 +Władysława i Stanisław Spurna 9 rocznicę śmierci – od córki Krystyny

 

Poniedziałek 15.11.2021r. – św. Alberta Wielkiego

7:00 – O szczęście wieczne dla Teresy i Bogusława Kokurewiczów
+Bronisław Żychowski – od sąsiadów Haliny i Jerzego Borkowskich z rodziną – ks. katecheta odprawi poza parafią
18:00 +Maria Rybka w 12 rocznicę śmierci; Grzegorz Dybaś w 12 rocznicę śmierci

 

Wtorek 16.11.2021r. – św. Małgorzaty Szkockiej; św. Gertrudy

7:00 +Leopold Żychowski; +Małgorzata Bajorek
7:00 +Wiktoria Witalis – od rodziny Szydłowskich
18:00 – W int. sióstr z Róży pod wezwaniem św. Elżbiety w podzięce za dotychczasową opiekę z prośbą o dalszą opiekę i za zmarłą +Pelagię

 

Środa 17.11.2021r. – św. Elżbiety Węgierskiej

7:00 +Tomasz i Maria Chojeccy
7:00 +Tomasz Majkut
18.00 +Zofia Barzyk w 1 rocznicę śmierci i Mieczysław i Stanisław
18:00 +Jan Jędrzejczyk w 7 rocznicę śmierci i Jan; +Stanisław

 

Czwartek 18.11.2021r. – bł. Karoliny Kózka

7:00 +Ryszard Trzesiński – od rodzin: Mackoś, Duda, Kaszyckich i Zając
7:00 +Janina Faryj – od siostrzenicy Urszuli i siostrzeńca Kazimierza z rodziną Leśniaków
18:00 +Maria Lemanowicz – od siostry Doroty Madejczyk z rodziną
18:00 W int. sióstr z Róży pw. bł. Karoliny z prośbą o zdrowie Boże błog. opiekę M. Bożej dla sióstr i ich rodzin i za zmarłe siostry

 

Piątek 19.11.2021r.

7:00 +Janina i Jan Faryj
7:00 + za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Helena i Tadeusz Dybkowscy
18:00 +Maria Owczarz, Zdzisław Świerz, Mieczysław Gorczyca

 

Sobota 20.11.2021r. – św. Rafała Kalinowskiego

7:00 +Zofia Pęta – od wnuczek Moniki i Anny
7:00 +Maria Jaworska – od rodziny Mazurów
18:00 +Tomasz Marszałek
18:00 +Maria Lemanowicz – od siostrzeńca Mateusza Madejczyk z rodziną

 

XXXIV Niedziela 21.11.2021 – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

8.00 +Leszek Gorczyca – od żony i dzieci
10:30 +Julianna Mróz – od bratowej Władysławy z rodziną
12:00 +Maria Lemanowicz – od rodziny Owczarskich
12:00 +Maria Lemanowicz – od rodziny Kardaś i Marii Najbar
17:00 +Zbigniew Dybkowski

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 7.11.2021 r.

 

XXXII Niedziela zwykła 7.11.2021

8.00 +Jan Zając w 6 rocznicę śmierci – od żony i córki z rodziną
8:00 +Wawrzyniec Lazar w 28 rocznicę śmierci i Helena – od wnuczki Sylwii
10:30 +Stanisława Podkulska w 1 rocznicę śmierci – od dzieci z rodzinami
12:00 +Dariusz Mazurek w 7 rocznicę śmierci tragicznej – od kolego Krzysztofa
17:00 +Tadeusz Zieliński – od braci z róży pw. świętego Józefa

 

Poniedziałek 8.11.2021r.

7:00 +Tomasz i Marian Chojeccy
+Lucyna o życie wieczne – ks. katecheta odprawi poza parafią
18:00 +Kazimiera Marszałek

 

Wtorek 9.11.2021r. – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

7:00 +Edward Dubiel w 10 rocznicę śmierci – od żony i synów z rodzinami
+Maria Zielińska – od Marioli i Marka Mazur; Andżeliki i Grzegorza Hajnosz.- ks. katecheta odprawi poza parafią
18:00 +Jolanta Wójtowicz w 24 rocznicę śmierci; Marian Wójtowicz

 

Środa 10.11.2021r. – św. Leona Wielkiego papieża

7:00 +Ryszard Trzesiński – od mamy
+Ewa Szura – od Agnieszki i Daniela – ks. katecheta odprawi poza parafią
18.00 +Władysława, Marian, Tadeusz Bronowicz

 

Czwartek 11.11.2021r. – św. Marcina z Tours. 103 Rocznica Odzyskania Niepodległości

7:00 +Stanisław Bara, Katarzyna i Józef; Karolina i Józef
+ Józef Poręba – od Małgorzaty i Marka Gorczyca – ks. katecheta odprawi poza parafią
18:00 +Kazimierz, Honorata i Józef

 

Piątek 12.11.2021r. – św. Jozafata Kuncewicza biskupa.

7:00 +Maria Lemanowicz – od rodziny Owczarskich
+ Adam Zaklikiewicz – od rodziny ze Szczecina – ks. katecheta odprawi poza parafią
18.00 +Helena i Tadeusz Dybkowscy

 

Sobota 13.11.2021r. – św. Benedykta, Jan, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych Męczenników

7:00 +Stanisław, Maria, Marcela, Wojciech Marszałek
7:00 +Witold Gorczyca z okazji imienin i Maria – od córki
18:00 +Zbigniew Dybkowski w 4 rocznicę śmierci

 

XXXIII Niedziela zwykła 14.11.2021

8.00 +Jan, Marcela, Marzena Cyntler
8:00 – Za parafian
10:30 +Anna i Józef Świdrakowie w 1rocznicę śmierci – od dzieci
12:00 +Janina i Władysław Kaczor
17:00 +Władysława i Stanisław Spurna 9 rocznicę śmierci – od córki Krystyny

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 31.10.2021 r.

 

31 Niedziela zwykła 31.10.2021r.

8.00 +Roman Jurusik
8:00 +Stanisława i Kazimierz Nowosielscy, Barbara i Maria Czyż
10:30 +Tadeusz Zieliński z okazji imienin – od córki Ewy
12:00 +Janusz Dybaś w30 rocznicę śmierci; oraz +Stanisław i Bronisława
17:00 +Kazimierz Borkowski – od syna Damiana z rodziną

 

Poniedziałek 1.11.2021r. Uroczystość Wszystkich Świętych

8:00 +Maria Lemanowicz w 7 dzień pogrzebu – od męża
10:30 +Janina Faryj
12:00 +Aneta i Hubert – od siostry i cioci Jolanty z rodziną
14:00 +Julianna Mróz w 30 dzień śmierci – syna z rodziną

 

Wtorek 2.11.2021r. – Dzień Zaduszny

7:00 +Mieczysław Polak – od syna Rafała
18:00 +Grzegorz, Stanisława, Kazimierz, Apolonia, Stanisław, Filip

 

Środa 3.11.2021r. – św. Marcina de Porres

7:00 +Marek i Wacław Lupa
7:00 +Adam Kochański – od Adeli i Zbigniewa Woźniak
18.00 +Marzena Cyntler 3 rocznicę śmierci
18:00 +Lucyna Brej i Janina Nowak

 

Czwartek 4.11.2021r. – św. Karola Boromeusza

7:00 +Edward Leśniak w 11 rocznica śmierci
7:00 +Alicja Czechowicz – od wnuczki Karoliny z mężem
18:00 +Tadeusz Osika w 1 śmierci – od syna Piotra z rodziną
18:00 +Helena i Jan Widziszewscy

 

Piątek 5.11.2021r. – pierwszy piątek miesiąca

7:00 +Anna i Jan Więcek w rocznicę śmierci – od wnuczek
7:00 +Andrzej Gromkiewicz – Od syna Arkadiusza synowej Joanny, oraz wnuków Przemysława i Izabeli
18.00 +Anna, Helena, Maria, Władysław i Eugeniusz
18:00 +Zofia Pięta w 7 dzień śmierci – od syna Zbigniewa z żoną i rodziną

 

Sobota 6.11.2021r. – pierwsza sobota miesiąca

7:00 +Stanisław i Eleonora Giebułtowski
7:00 +Julianna Mróz – od Zdzisława Romanek z rodziną
18:00 +Zofia Pięta – od syna Krzysztofa z żoną Alicją
18:00 +Maria Lemanowicz – od sąsiadów Alicji i Henryka Nowosielskich

 

XXXII Niedziela zwykła 7.11.2021

8.00 +Jan Zając w 6 rocznicę śmierci – od żony i córki z rodziną
8:00 +Wawrzyniec Lazar w 28 rocznicę śmierci i Helena – od wnuczki Sylwii
10:30 +Stanisława Podkulska w 1 rocznicę śmierci – od dzieci z rodzinami
12:00 +Dariusz Mazurek w 7 rocznicę śmierci tragicznej – od kolego Krzysztofa
17:00 +Tadeusz Zieliński – od braci z róży pw. świętego Józefa

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 24.10.2021 r.

 

30 Niedziela zwykła 24.10.2021 – bł. Jana Balickiego

8.00 +Janina Faryj – od córki z rodziną
8:00 – za parafian
10:30 +Tadeusz Zieliński – od sąsiadki Krystyny Duda
12:00 +Julianna Mróz – od sąsiadów z klatki
17:00 +Teresa i Edward Skórski – od syna Marka z rodziną

 

Poniedziałek 25.10.2021r.

7:00 +Stanisław Bara – od rodziny Czyżów
7:00 +Wanda Leśniak – od rodzin: Wnęk, Kamińskich i Byczek
18:00 +Anna i Władysław Mazur

 

Wtorek 26.10.2021r. – ś

7:00 +Janina Faryj (80) – od sąsiadów z Brzyścia
7:00 +Helena Marszałek – od kolegów córki Beaty z Terminala Paliw
18:00 +Bożena Fila – intencja od siostry
18:00 +Łucja Mleczek – intencja będzie odprawiona poza parafią

 

Środa 27.10.2021r.

7:00 +Józef Szot – od rodziny Pieniądz
7:00 +Mieczysław Ciupek – od kierownictwa sklepu „Groszek”
18.00 +Andrzej Gromkiewicz – od córki Agaty z rodziną
18:00 +Tadeusz Zieliński – od syna Piotra z Kingą

 

Czwartek 28.10.2021r. – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

7:00 +Maria Myśliwiec w 3 rocznicę śmierci
7:00 +Maria Wątroba – od rodziny Żychowskich
18:00 +Tadeusz w dniu imienin – od sióstr
18:00 +Tadeusz i Maria Zielińscy – od Joli z rodziną

 

Piątek 29.10.2021r

7:00 +Adam Kochański – od Jana Woźniak
7:00 +Maria Pękala – od koleżanki Janiny
18.00 +Zofia Myśliwiec; Dionizja Sierpińska; Bożena Pyznar – od rodziny Byczek
18:00 +Tadeusz Zieliński – od Magdaleny i Dawida Leśniak

 

Sobota 30.10.2021r.

7:00 +Julianna Mróz – od brata Juliana i siostry Heleny
7:00 +Romana Nowosielska – od Anny i Rafała Warchoł
18:00 +Tadeusz Kruczak z okazji imienin – od rodziny

 

30 Niedziela zwykła 31.10.2021r.

8.00 +Roman Jurusik
8:00 +Stanisława i Kazimierz Nowosielscy, Barbara i Maria Czyż
10:30 +Tadeusz Zieliński z okazji imienin – od córki Ewy
12:00 +Janusz Dybaś w30 rocznicę śmierci; oraz +Stanisław i Bronisława
17:00 +Kazimierz Borkowski – od syna Damiana z rodziną

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 17.10.2021 r.

 

29 Niedziela zwykła 17.10.2021 – św. Ignacego Antiocheńskiego

8.00 +Łukasz i Tadeusz Chalibożek
8.00 – Za parafian
10.30 +Andrzej Gromkiewicz – od brata Józefa z rodziną
12:00 + Zofia Myśliwiec – od rodziny Kamińskich
17.00 +Julianna Mróz – od brata Franciszka

 

Poniedziałek 18.10.2021r. – św. Łukasza Ewangelisty

7:00 +Józef Szot – od szwagra Józefa z żoną
7:00 + Maria Wątroba – od uczestników pogrzebu – ks. katecheta poza parafią
18:00 +Andrzej Gromkiewicz – od Zbigniewa

 

Wtorek 19.10.2021r. – św. Jana de Brebeuf i współbraci; bł. Jerzego Popiełuszki

7:00 +Maria Pękala – od Zofii i Tomasza Filip
7:00 +Marianna Ryl – od rodziny Żołądź
18:00 +Alicja Czechowicz – od Teresy Sajdak

 

Środa 20.10.2021r. – św. Jana Kantego

7:00 +Kazimiera Więcek w 9 rocznicę śmierci – od siostrzenic
7:00 +Maria Juszczyk – od siostry Katarzyny Przystasz
18.00 +Tadeusz Zieliński – od sąsiadów
18:00 +Tadeusz Brączyk w 31 r. śmierci – od żony z dziećmi

 

Czwartek 21.10.2021r. – św. bł. Jakuba Strzemię; św. Urszuli

7:00 +Bronisław Żychowski – od sąsiadów: Porębów, Szafarzów, Machowskich
7:00 +Maria Jaworska – Od kolegów i koleżanek Dawida z P.P.H.U. CENTRUM – Skołyszyn
18:00 +Andrzej Gromkiewicz – od szwagra Kazimierza z Beatą
18:00 +Tomasz i Marian Chojeccy

 

Piątek 22.10.2021r. św. Jana Pawła II papieża

7:00 +Józef Poręba – od Marii Wojdyła
7:00 +Ewa Szura – od Pracowników Urzędu Gminy Brzyska
18.00 +Janina Faryj – od sióstr z Róży pw. św. Weroniki
18:00 – W intencji sióstr z Róży pw. św. Cecylii o zdrowie, Boże błog. dla nich i ich rodzin i za zmarłe siostry

 

Sobota 23.10.2021r. – św. Jana Kapistrana; św. Józefa Bilczewskiego

7:00 +Andrzej Gromkiewicz – od Lidii i Krzysztofa Tuchowskich
7:00 +Adam Zaklikiewicz – Od zakładu Rdiologii Szpitala Specjalistycznego w Jaśle
18:00 +Julianna Mróz – od sąsiadów z klatki

 

30 Niedziela zwykła 24.10.2021 – św. bł. Jana Balickiego

8.00 +Janina Faryj – od córki z rodziną
8:00 – za parafian
10:30 +Tadeusz Zieliński – od sąsiadki Krystyny Duda
12:00 +Julianna Mróz – od sąsiadów z klatki
17:00 +Teresa i Edward Skórski – od syna Marka z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.10.2021 r.

 

28 Niedziela zwykła 10.10.2021

8.00 +Józef Machowski w rocznicę śmierci – od żony i dzieci
8.00 – Za parafian
10.30 +Jan Konik w 3 rocznicę śmierci – od żony i rodzeństwa
12:00 – W intencji Izabeli o szczęśliwy poród, o zdrowie dla dziecka i dla całej rodziny, o potrzebne łaski – z intencji dziadków.
17.00 +Alicja Czechowicz – od córki Iwony z rodziną

 

Poniedziałek 11.10.2021r. – św. Jana XXIII pap.

7:00 +Julianna Mróz w 7 dzień śmierci – od córki Małgorzaty
7:00 +Józef Szot – od szwagra Jana i Marcina – ks. katecheta poza parafią
18:00 +Marzena Klimowicz w 2 rocznicę śmierci

 

Wtorek 12.10.2021r. – św. Jana Beyzyma

7:00 +Józefa i Kazimierz Palki
7:00 +Stanisław Bara – od kuzyna Feliksa z rodziną
18:00 +Alicja Czechowicz – od brata Staszka z rodziną

 

Środa 13.10.2021r. – bł. Honorata Koźmińskiego

7:00 +Julianna Mróz – od sąsiadki Machowskiej z dziećmi
7:00 +Janina Faryj – od sąsiadów z Brzyścia
18.00 +Edward Krajewski z okazji imienin; syn Marek
18:00 +Andrzej Gromkiewicz – od kuzyna Stanisława z rodziną

 

Czwartek 14.10.2021r. – św. Marii Małgorzaty Alacocoque

7:00 +Mieczysław Ciupek – od siostrzenicy Lucyny z córką Leą
7:00 +Maria Wątroba – od rodziny Dybaś
18:00 +Walerian, Paulina, Jan, Cecylia
18:00 +Tadeusz Zieliński – od sąsiadów

 

Piątek 15.10.2021r. św. Teresy od Jezusa

7:00 +Wacław Lupa w 2 r. śmierci
7:00 +Adam Kochański – od Franciszka Woźniak z rodziną
18.00 +Maria Zielińska – od koleżanek z pracy córki Ewy
18:00 +Alicja Czechowicz – od córki Edyty z rodziną

 

Sobota 16.10.2021r. – św. Jadwigi Śląskiej

7:00 +Alicja Czechowicz – od Marii Daraż z rodziną
7:00 +Edward w 34 r.śm i Alicja w 40 r. śm. Cichoń – od dzieci z rodzinami
18:00 +Alicja Czechowicz – od pracowników Zakładu Radiologii Szpitala Specjalistycznego w Jaśle

 

29 Niedziela zwykła 17.10.2021 – św. Ignacego Antiocheńskiego

8.00 +Łukasz i Tadeusz Chwalibożek
8.00 – Za parafian
10.30 +Andrzej Gromkiewicz – od brata Józefa z rodziną
12:00 +Zofia Myśliwiec – od rodziny Kamińskich
17.00 +Julianna Mróz – od brata Franciszka

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 3.10.2021 r.

 

27 Niedziela zwykła 3.10.2021

8.00 +Katarzyna w 29 r. śm.; Piotr, Wiesław z rodziny Szewczyk
8.00 – Za parafian
10.30 +Józef i Balbina Ludbin w 22 r. śmierci – od wnuczki Ewy z rodziną
12:00 +Julian Łącki w 18 rocznicę śmierci
17.00 +Józef Poręba – od sióstr z Róży pw. św. Anny

 

Poniedziałek 4.10.2021r. – św. Franciszka z Asyżu

7:00 +Andrzej Gromkiewicz w 7 dzień śmierci – od żony
7:00 +Ewa Szura – od Dyrektora i Pracowników Centrum Usług Wspólnych Gminy Brzyska
18:00 +Stefania, Franciszek, Maria, Aniela, Marcin

 

Wtorek 5.10.2021r. – św. Faustyny Kowalskiej

7:00 +Adam Zaklikiewicz – od Krzysztofa Zaklikiewicza z rodziną
7:00 +Maria Jaworska – od Ady i Grzegorza Smagackich
18:00 – W intencji sióstr z Róży pw. św. Faustyny o zdrowie, Boże błog., opiekę M. Bożej dla sióstr i ich rodzin, oraz za zmarłe siostry: Bogusławę i Barbarę.
18:00 +Alicja Czechowicz – od Zofii z rodziną

 

Środa 6.10.2021r. – św. Brunona

7:00 +Aniela Szewczyk w 24 rocznicę śmierci.
7:00 + Janina Faryj – od siostrzenicy Renaty z rodziną
18.00 +Alicja Czechowicz w 30 dzień śmierci – od córki Iwony z rodziną
18:00 +Tadeusz Zieliński w 7 dzień pogrzebu – od córki Ewy

 

Czwartek 7.10.2021r. – św. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

7:00 +Bronisław Żychowski – od bratowej Zofii z rodziną
7:00 +Maria Juszczyk – od sąsiadów z bloku nr. 11
18:00 +Stanisław Tuchowski w rocznicę śmierci – od żony; +Danuta, Tadeusz i Maria
18:00 +Andrzej Gromkiewicz – od syna Arkadiusza z rodziną.

 

Piątek 8.10.2021r.

7:00 +Marianna Ryl – od Marty i Arka Gorczyców
7:00 +Maria Pękala – od Barbary i Andrzeja Filip z Nowego Sącza
18.00 +Tadeusz Zieliński – od Renaty i Marka Leśniak
18:00 +Wiktoria, Wojciech

 

Sobota 9.10.2021r. – bł. Wincentego Kadłubka

7:00 +Rafał Czeluśniak – od kolegi
7:00 +Stanisław Bara – od Marii i Jana Gumienny z rodziną odprawi ks. katecheta

poza parafią

18:00 – W intencji sióstr z Róży pw. św. Jadwigi Śląskiej o zdrowie, Boże błog. i opiekę M. Bożej dla sióstr i ich rodzin i za zmarłe siostry.

28 Niedziela zwykła 10.10.2021

8.00 +Józef Machowski w rocznicę śmierci – od żony i dzieci
8.00 – Za parafian
10.30 +Jan Konik w 3 rocznicę śmierci – od żony i rodzeństwa
12:00 – W intencji Izabeli o szczęśliwy powrót, o zdrowie dla dziecka i dla całej rodziny, o potrzebne łaski – z intencji dziadków.
17.00 +Alicja Czechowicz – od córki Iwony z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 26.09.2021 r.

XXVI Niedziela Zwykła – 26.09.2021r. ŚW. Męcz. Kosmy i Damiana

8:00 +Zofia Sokołowska w 5 r. śmierci – od córki i syna z rodzinami
8:00 – W intencji Krystyny i Feliksa Dybaś w 60 rocznicę ślubu, z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie.
10:30 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, oraz opiekę Matki Bożej dla Gabrieli z okazji 15. rocznicy urodzin – intencja od Rodziców.
10:30 – W intencji Stanisławy i Zbigniewa w 55 rocznicę ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo na dalsze lata, opiekę Matki Bożej, oraz w intencji Zbigniewa w 80 r. urodzin – od dzieci z rodzinami, wnuków i prawnuków.
12:00 +Michalina Kamińska w 3 rocznicę śmierci i Jan Kamiński – od syna z rodziną.
17:00 Za parafian

Poniedziałek 27.09.2021r. – św. Wincentego `a Paulo

7:00 – O Boże błogosławieństwo, głęboką wiarę, dobre zdrowie, dobrą pamięć, dobre życie zgodne z wolą Bożą dla Aleksandry
7:00 +Stanisław Bara – Od Ewy i Benedykta Wojnarowicz wraz z rodziną
18:00 -+Adam Kochański – od rodziny Wożniaków z Długiego

Wtorek 28.09.2021r. – św. Wacława

7:00 +Wacław Lupa z racji imienin
7:00 +Janina Faryj – od Krystyny i Wiesława Gliwa z rodziną
18:00 +Bogusława, Władysław i Marian Bilscy

Środa 29.09.2021r. – św. świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

7:00 +Adam Zaklikiewicz – od córki Agnieszki z mężem i rodziną
7:00 +Mieczysław Ciupek – od siostrzenicy Bożeny z rodziną
18.00 +Mieczysław Polak w 23 rocznicę śmierci
18:00 +Alicja Czechowicz – od męża Zygmunta

Czwartek 30.9.2021r. – św. Hieronima

7:00 +Ewa Szura – Od kierownika i pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzyskach
7:00 +Maria Wątroba – Od sąsiadów z ulicy Słonecznej
18:00 +Jan Dziki w 7 rocznicę śmierci – od żony i dzieci
18:00 +Józef Poręba – od Anny i Wiesława Nowosielskich

Piątek 1.10.2021r. – św. Teresy od Dzieciątka Jezus – pierwszy piątek miesiąca

7:00 +Romana Nowosielska – od Wandy i Jana Myśliwiec
7:00 +Helena Marszałek – od Eweliny Krygowskiej z rodziną
18.00 +Wanda Leśniak – od Ewy i Romana Myśliwiec z Jasła
18:00 +Józef Poręba – od rodziny Dietzius

Sobota 2.10.2021r. – św. Aniołów Stróżów; Niepokalanego Serca N.M.Panny

7:00 +Józef Poręba – od sąsiadów:Anny i Wojciecha Dubiel
7:00 +Stanisław Bara – od kuzyna Janka i Cecylii z Tarnowa
18:00 +Józef Cetnar w 5 rocznicę śmierci i Anna
18:00 +Anna Wasilewska w 7 r.śm. – od męża Edwarda i córki Beaty z rodziną

 

27 Niedziela zwykła 3.10.2021

8.00 +Katarzyna w 29 r. śm.; Piotr, Wiesław z rodziny Szewczyk
8.00 – Za parafian
10.30 +Józef i Balbina Ludbin w 22 r. śmierci – od wnuczki Ewy z rodziną
12:00 +Julian Łącki w 18 rocznicę śmierci
17.00 +Józef Poręba – od sióstr z Róży pw. św. Anny

Do użytku wewnętrznego

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE

od 19.09. do 26.09.2021r.

XXV Niedziela Zwykła – 19.09.2021r. św. Januarego

8:00 +Alicja Czechowicz – od córki Edyty z rodziną
8:00 – Za parafian
10:30 +Adam Kochański – od Tomasza i Elżbiety Szot z rodziną
12:00 +Ewa i Jacek
17:00 +Józef Gadzała w 28 r. śmierci; Zofia Gadzała w 19 r. śmierci; Jan Gadzała w 15r. śmierci o radość życia wiecznego przed tronem P. Jezusa Miłosiernego – od córki Haliny z mężem

 

Poniedziałek 20.09.2021r. św. Andrzeja Kim Taegon i Pawła Hong Hasang i towarzyszy

7:00 + – O łaskę wiary, nawrócenie i pojednanie z Bogiem dla Adama, Jacka i Stanisława

z rodzinami

11:00 S +ks. Jan Pikul – Borek Wielki – Sędziszów
18:00 X+ Adam Kochański – od sąsiadów

 

Wtorek 21.09.2021r. – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

7:00 +Maria Zielińska – od rodziny Dzików i Libuszowskich .
7:00 +Adam Zaklikiewicz – od rodziny Wiśniewiczów z Łodzi
18:00 +Zbigniew Dybkowski

 

Środa 22.09.2021r.

7:00 +Adam Kochański – od rodziny Woźniaków z Brzyścia
18:00 +Alicja Czechowicz – od Pracowników Zakładu Radiologii Szpitala Specjal. w Jaśle
+za zmarłych z rodzin: Nowosielskich, Poręba, Macoń i Szafarz – int. od wnuków – odprawi ks. katecheta poza parafią

 

Czwartek 23.09.2021r. św. O. Pio

7:00 +Maria Jaworska – od Agnieszki Mackoś z rodziną
7:00 + Janina Faryj – od Jana Lupa z rodziną
18:00 +Maria Juszczyk – od sąsiadów z bloku nr. 11
18:00 +Janina, Eugeniusz, Stanisław

 

Piątek 24.09.2021r.

7:00 +Adam Kochański – od rodziny Wożniaków z Kunowej
7:00 +Bronisław Żychowski – od Wojciecha Żychowskiego z rodziną
18:00 +Kazimiera Marszałek
18:00 +Marianna Ryl – od kolegów i koleżanek córki z działu pomiarów i Telemetrii Zakładu Gazowniczego w Jaśle

 

Sobota 25.09.2021r. – bł. Władysława z Gielniowa

7:00 +Maria Pękala – od Haliny Sendra
7:00 +Maria Bigos – od sąsiadki Zofii Machańskiej z rodziną
18:00 +Władysław Mazur w 2 rocznicę śmierci.

 

XXVI Niedziela Zwykła – 26.09.2021r.

8:00 +Zofia Sokołowska w 5 r. śmierci – od córki i syna z rodzinami
8:00 – W intencji Krystyny i Feliksa Dybaś w 60 rocznicę ślubu, z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie.
10:30 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, oraz opiekę Matki Bożej dla Gabrieli z okazji 15. rocznicy urodzin – intencja od Rodziców.
10:30 – W intencji Stanisławy i Zbigniewa w 55 rocznicę ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo na dalsze lata, opiekę Matki Bożej, oraz w intencji Zbigniewa w 80 r. urodzin – od dzieci z rodzinami, wnuków i prawnuków.
12:00 +Michalina Kamińska w 3 rocznicę śmierci i Jan Kamiński – od syna z rodziną.
17:00 Za parafian

 

Do użytku wewnętrznego

 

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE OD 13.09 – 19.09.2021r. XXXIV Niedziela Zwykła – 12.09.2021r. święto Imienia Marii, M. B. Rzeszowskiej

8:00 +Cecylia w 25 r. śmierci, oraz Franciszek, Stanisława, Stanisław, Feliks z rodz. Wierzbickich
8:00 Za parafian
10:30 +Józef Poręba – od Stanisława Pawluś
12:00 +Józef Szot – od Artura Ciepielowskiego
17:00 +Helena Jasiewicz w 14r. śmierci – od męża i dzieci

Poniedziałek 13.09.2021r. św. Jan Chryzostoma

7:00 – O Boże Miłosierdzie i pomoc w walce z chorobą nowotworową dla Ewy
18:00 – Msza święta dziękczynna za uratowanie życia Stanisława
18:00 +Ewa Szura – od wnuczków: Franciszka i Karola Papciak

 

Wtorek 14.09.2021r. – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

7:00 +Antoni Lupa w 26rocznicę śmierci.
7:00 +Józef Szot – od rodziny Brągiel i Stukus
18:00 +Ewa Szura – od Kierownika i Pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzyskach
18:00 +Alicja Czechowicz w 7 dzień śmierci – od męża

 

Środa 15.09.2021r. – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

7:00 +Adam Kochański – od sąsiadów
7:00 +Maria Wątroba – od przyjaciół wnuka Jakuba
18:00 +Bogusława Krzewińska w 15 rocznicę śmierci – int. od kuzynki
18:00 +Anna Szczerba w 15 rocznicę śmierci i Kazimierz i syn Bogdan

 

Czwartek 16.09.2021r. św. Korneliusza i Cypriana

7:00 +Stanisław Bara – od rodziny Krzanowskich z Oświęcimia
7:00 +Helena Marszałek – od Marcina Nowakowskiego z rodziną
18:00 +Maria Fortuna w 10 rocznicę śmierci – od rodziny Sajdaków
18:00 +Ewa Szura – od Burmistrza Kołaczyc i Pracowników Urzędu Miasta Kolaczyce

 

Piątek 17.09.2021r. św. Roberta Belarmina i św. Zygmunta Szczęsnego

7:00 +Stefania i Kazimierz Mazur
7:00 +Marianna Majdosz w 22rocznicę śmierci – od męża
18:00 +Janina Świątek – Od kuzynki Zofii Kiełtyka i kuzyna Wiesława Dziedzic z żoną Bronisławą
18:00 +Helena Gajewska w 24 rocznicę śmierci

 

Sobota 18.09.2021r. św. Stanisława Kostki

7:00 +Marek Lupa w 18 rocznicę śmierci
7:00 +Maria Bigos – Od koleżanek i kolegów córki Agaty z pracy w „Carrefour Market” Jasło
18:00 – W intencji Izabeli i Mateusza w 1 rocznicę. ślubu, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny – z int. mamy i braci.

 

XXIV Niedziela Zwykła – 19.09.2021r. św. Januarego

8:00 +Alicja Czechowicz – od córki Edyty z rodziną
8:00 – Za parafian
10:30 +Adam Kochański – od Tomasza i Elżbiety Szot z rodziną
12:00 +Ewa i Jacek
17:00 +Józef Gadzała w 28 r. śmierci; Zofia Gadzała w 19 r. śmierci; Jan Gadzała w 15r. śmierci o radość życia wiecznego przed tronem P. Jezusa Miłosiernego – od córki Haliny z mężem

Do użytku wewnętrznego

 

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE od 6.09. do 12.09.2021r.

XXIII Niedziela Zwykła – 5.09.2021r.

8:00 +Stanisława Ledzińska w 3 rocznicę śmierci i Stefan w 15 r. śmierci – od syna z rodziną
8:00 Za parafian
10:30 – W intencji Wiesławy i Zbigniewa Pięta w 50 r. ślubu, z podz. za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. opiekę Matki Bożej w rodzinie – od córek z rodzinami
10:30 +Adam i Helena Ochońscy; Stefan i Kazimiera Kobylińscy, Jan, Maria. Władysław Lowera
17:00 +Józef Poręba – od Alicji i Wojciecha Pawluś

Poniedziałek 6.09.2021r.

7:00 +Rafał Żydek – od Zofii Mitrut
18:00 – O zdrowie dla wnuków, a szczególnie o powrót do zdrowia dla Aleksa – od dziadków
18:00 +Ewa Szura – od wnuczki Oliwii i wnuka Jakuba

 

Wtorek 7.09.2021r. – św. Melchiora Grodzieckiego

7:00 – W intencji Andrzeja o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia, Boże błog..opiekę Matki Bożej.
7:00 +Józef Tora w 11 rocznicę śmierci
18:00 – w intencji Adriana w 18 r. urodzin, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu – od rodziców
18:00 +Bożena Pyznar – od rodziny Kamińskich

 

Środa 8.09.2021r. – święto Narodzenia N. M. Panny

7:00 +Adam Kochański – od Zdzisławy Szot
7:00 +Janina Świątek – od koleżanek z pracy
18:00 +Ewa Szura – od Pracowników Urzędu Gminy Brzyska
18:00 +Bożena Pyznar – od rodziny Wnęk

Czwartek 9.09.2021r. św. Piotra Klawera

7:00 +Stanisław Bara – od Andrzeja Wojnarowicz
7:00 +Wanda Leśniak – od Małgorzaty i Janusza Żygłowicz
18:00 – O zdrowie Boże błogosławieństwo dla Marii
18:00 +Władysław, Wiesław Filus

 

Piątek 10.09.2021r.

7:00 +Grażyna Setnik w 16 rocznicę śmierci, Henryk Setnik
14:00 Msza święta ślubna
18:00 +Tadeusz w 21 rocznicę śmierci – od córek
18:00 +Romana Nowosielska – od rodziny Kołodziejów z Krynicy Zdroju

 

Sobota 11.09.2021r. bł. Marii Stelli

7:00 +Janina Faryj – od wnuczki Justyny z rodziną
7:00 +Mieczysław Ciupek – od chrześnicy Elżbiety z rodziną
18:00 – W intencji Stanisławy i Adama Golenia w 50 r. ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nich i ich rodziny z int. dzieci z rodzinami.
18:00 +Bronisław i Natalia Czyżowicz, oraz za zmarłych rodziców – od wnuka Adama z rodz.

 

XXIV Niedziela Zwykła – 12.09.2021r. święto Imienia Marii, M. B. Rzeszowskiej

8:00 +Cecylia w 25 r. śmierci, oraz Franciszek, Stanisława, Stanisław, Feliks z rodz. Wierzbickich
8:00 Za parafian
10:30 +Józef Poręba – od Stanisława Pawluś
12:00 +Józef Szot – od Artura Ciepielowskiego
17:00 +Helena Jasiewicz w 14r. śmierci – od męża i dzieci

Do użytku wewnętrznego

 

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE od 30.08. do 5.09.2021r.

 

XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2021r. – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela

8:00 – W intencji sióstr z Róży pw. bł. Bronisławy o Boże błog. opiekę M. Bożej dla sióstr i ich rodzin i o radość życia wiecznego dla zmarłych sióstr
8:00 Za parafian
10:30 +Maria Brach z okazji imienin – od córek z rodzinami
17:00 +Wojciech Juszczyk w 34 rocznicę śmierci i Dorota w 12 rocznicę śmierci – od córki z rodziną

 

Poniedziałek 30.08.2021r.

7:00 +Józef Poręba – od Anny i Tomasza Sokołowskich
7:00 +Józef Szot – od chrześniaka Artura z rodziną
18:00 +Wanda, Marian, Józef i Bronisław Widziszewscy

 

Wtorek 31.08.2021r.

7:00 +Adam Kochański – od córki z mężem i synem
+Maria Bigos – od uczestników pogrzebu – poza parafią
18:00 +Maria Zielińska – od Anny Rzońca z Pawłem i synem

 

Środa 1.09.2021r. – bł. Bronisławy

7:00 +Józef Poręba – od Janiny i Stanisława Gorczyca
8:00 – Rozpoczęcie roku Szkolnego i Katechetycznego
18:00 +Zaklikiewicz Bronisław, Wiktoria, Marian, Alicja i Jan; Adam
18:00 +Maria Korczykowska w 1 rocznicę śmierci

 

Czwartek 2.09.2021r.

7:00 +Adam Kochański – od rodziny Szurlej
7:00 +Romana Nowosielska – od koleżanek z pracy
18:00 +Stefania Flaga z racji imienin; Stanisław, Józef, Wacław
18:00 +Maria Zielińska – od sąsiadów

 

Piątek 3.09.2021r. – św. Grzegorza Wielkiego pap.

7:00 +Adam Kochański – od rodziny Janusz
7:00 +Ewa Szura – od rodziny Wątrobów
18:00 +Józef Poręba – od Parafialnego Koła „Caritas”
18:00 +Maria Zielińska z okazji imienin – od męża z dziećmi

 

Sobota 4.09.2021r. bł. Marii Stelli

7:00 +Józef Poręba – od Klaudii Maziarskiej i Barbary Witalis
7:00 +Maria Zielińska – od sąsiadów
18:00 +Adam Kochański w 30 dzień śmierci – od syna
18:00 +Ewa Szura – od córki Sabiny

 

XXIII Niedziela Zwykła – 5.09.2021r.

8:00 +Stanisława Ledzińska w 3 rocznicę śmierci i Stefan w 15 r. śmierci – od syna z rodziną
8:00 Za parafian
10:30 – W intencji Wiesławy i Zbigniewa Pięta w 50 r. ślubu, z podz. za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. opiekę Matki Bożej w rodzinie – od córek z rodzinami
10:30 +Adam i Helena Ochońscy; Stefan i Kazimiera Kobylińscy, Jan, Maria. Władysław Lowera
17:00 +Józef Poręba – od Alicji i Wojciecha Pawluś

Do użytku wewnętrznego

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE od 22.08. do 29.08.2021r.

 

XXI Niedziela Zwykła – 22.08.2021r. – wsp. Matki Bożej Królowej

8:00 +Barbara Zawisza i zmarli w jej rodzinie
10:30 +Matylda Wierzchowiak i Bogdan – od syna
17:00 +Bronisław Dedo w 11 rocznicę śmierci – od żony z dziećmi

 

Poniedziałek 23.08.2021r. bł. Władysława Findysza

7:00 +Ewa Szura – od Marii Papciak
+ks. Jan Krzywiński poza parafią
18:00 +Krystian Dybkowski

 

Wtorek 24.08.2021r. św. Bartłomieja Ap.

7:00 +Maria Zielińska w 30 dzień pogrzebu – córki Ewy i syna Piotra
7:00 +Zbigniew Cetnar
18:00 +Józef Poręba – od szwagierki Ireny z Adamem

 

Środa 25.08.2021r. św. Ludwika

7:00 +Ewa Szura – od Stanisława Papciak
+Stanisław Walaszczyk – poza parafią
18:00 +Ludwig i Zofia Pięta; Zdzisław Sokalski; Marian Szydłowski; Barbara Chochół

 

Czwartek 26.08.2021r. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

7:00 +Ewa Szura w 30 dzień pogrzebu – od siostry Lidii z rodziną
+Romana Nowosielska – od uczestników pogrzebu – poza parafią
18:00 +Tomasz Marszałek

 

Piątek 27.08.2021r. – św. Moniki

7:00 W intencji Aleksandry, Barbary i Marty o Boże Miłosierdzie, żywą wiarę, pojednanie z Bogiem, w przyszłości o zbawienie wieczne za przyczyną św. Moniki
+Marianna Ryl – od uczestników pogrzebu – poza parafią
18:00 +Józef Poręba – od Magdy i Jacka Słowików

 

Sobota 28.08.2021r. św. Augustyna

7:00 +Józef Poręba – od Anny i Tomasza Słowików
+Maria Juszczyk – poza parafią
18:00 +Klara, Ludwik i Helena Gorczyca

 

XXI Niedziela Zwykła – 29.08.2021r. – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela

8:00 – W intencji sióstr z Róży pw. bł. Bronisławy o Boże błog. opiekę M. Bożej dla sióstr i ich rodzin i o rzdość życia wiecznego dla zmarłych sióstr
8:00 Za parafian
10:30 +Maria Brach z okazji imienin – od córek z rodzinami
17:00 +Wojciech Juszczyk w 34 rocznicę śmierci i Dorota w 12 rocznicę śmierci – od córki z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE od 15.08. do 22.08.2021r.

 

XX Niedziela Zwykła – 15.08.2021r. – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA N.M. PANNY

8:00 +Stanisława Nowosielska – w 17 rocznicę śmierci
10:30 – W intencji mieszkańców Brzyścia z podziękowaniem za zebrane plony, zachowanie od nieszczęść, opiekę Bożą, z prośbą o zdrowie, Boże błog. dla mieszkańców wioski.
17:00 +Maria i Tadeusz Szumlański o życie wieczne

 

 

Poniedziałek 16.08.2021r. św. Stefana Węgierskiego

7:00 +Ewa Szura – od pracowników i Obsługi Urzędu Gminy Brzyska
7:00 +Maria Zielińska – od Magdaleny i Dawida Leśniak z dziećmi
18:00 +Adam Zaklikiewicz – od pracowników Oddziału Wewnętrznego Szpitala w Jaśle
18:00 +Brągiel Władysław w 4 rocznicę śmierci – od żony z rodziną

 

Wtorek 17.08.2021r. św. Jacka

7:00 +Ewa Szura – od Kierownika i Pracowników Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Brzyskach
7:00 +Stanisław Walaszczyk – od zmiany III JRG P.S.P Jasło
18:00 +Józef Poręba – od żony
18:00 +Maria i Stanisław Maksym – od syna

 

Środa 18.08.2021r. bł. Sancja Szymkowiak

7:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Anny i jej rodziny
+Janina Faryj – od uczestników pogrzebu –ks. katecheta poza parafią
18:00 + Alicja Zaklikiewicz w 24 rocznicę śmierci i Adam – od córek

 

Czwartek 19.08.2021r. św. Jan Eudes

7:00 +Józef Poręba – w 30 dzień śmierci – od córki Sabiny z rodziną
+Mieczysław Ciupek – od uczestników pogrzebu – ks. katecheta poza parafią
18:00 +Adam Zaklikiewicz – od siostry Haliny z rodziną

 

Piątek 20.08.2021r. – św. Bernarda

7:00 +Józef Poręba – od szwagierki Haliny z mężem
+Mieczysław Ciupek – od uczestników pogrzebu – ks. katecheta poza parafią
18:00 +Helena i Tadeusz Dybkowski

 

Sobota 21.08.2021r. św. Piusa X

7:00 +Maria Zielińska – od Marii i Romana Myśliwiec
+Helena Marszałek – od uczestników – ks. katecheta poza parafią
18:00 +Ewa Szura – od Jolanty i Chrisa Shanon

 

XXI Niedziela Zwykła – 22.08.2021r. – wsp. Matki Bożej Królowej

8:00 +Barbara Zawisza i zmarli w jej rodzinie
10:30 +Matylda Wierzchowiak i Bogdan – od syna
17:00 +Bronisław Dedo w 17 rocznicę śmierci – od żony z dziećmi

Do użytku wewnętrznego

 

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE od 9.08. do 15.08.2021r.

 

XIX Niedziela Zwykła – 8.08.2021r. – św. Dominika

8:00 +Marian Korzeniowski w 36 rocznicę śmierci – od żony i dzieci
8:00 Za parafian
10:30 +Franciszek i Eleonora Mastaj
10:30 +Adam Zaklikiewicz w 30 dzień śmierci – od córki Marty z mężem
17:00 +Maria Juszczyk – od syna z rodziną

 

Poniedziałek 9.08.2021r. św. Teresy Benedykty od Krzyża /Edyty Stein/

7:00 +Adam Zaklikiewicz – od Marii i Stanisława Czajków
7:00 +Stanisław Walaszczyk – Od zarządu i członków Sportowego Klubu Pożarniczego „ „Strażak” w Rzeszowie
18:00 + Maria Jaworska – od sąsiadów z bloku nr 5 klatki V.

 

 

Wtorek 10.08.2021r. św. Wawrzyńca

7:00 +Maria Jaworska – od Marleny Hendzel
7:00 +Wanda Leśniak – od swatów z Gamratu – ks. prob. poza parafią
18:00 +Dominik Wołek

 

Środa 11.08.2021r. św. Klary

7:00 +Maria Jaworska – od rodziny Dygoń
7:00 +Maria Juszczyk – od uczestników pogrzebu – ks. prob. Poza parafią
18:00 + Bronisława Szot w 3 rocznicę śmierci

 

Czwartek 12.08.2021r. św. Joanny de Chantal

7:00 +Adam Zaklikiewicz – od swatowej Danuty Szura
7:00 – Za parafian
18:00 +Maria Jaworska – od Andrzeja Jaworskiego z żoną

 

Piątek 13.08.2021r. – św. męcz, Poncjana i Hipolita

7:00 +Józef Poręba – od wnuczki Anny z Przemkiem
7:00 – Za parafian
18:00 +Jan i Zofia Mosoń

 

Sobota 14.08.2021r. św. Maksymiliana Maria Kolbe

7:00 +Ewa Szura – od kierownika i pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzyskach
7:00 +Adam Kochański w 7 dzień pogrzebu – od żony
18:00 +Maria Maksym z okazji imienin – od męża i dzieci
+Józef Poręba – od żony przeniesiona na 17.08.2021 godz:18:00 – za zmianę przepraszamy

 

XIX Niedziela Zwykła – 15.08.2021r. – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA N.M. PANNY

8:00 +Stanisława Nowosielska – w 17 rocznicę śmierci
Msza św. za +Adama Zaklikiewicza – od pracowników Oddziału Wewnętrznego Szpitala w Jaśle będzie odprawiona w poniedziałek 16.08.2021r. o godz: 18:00 za zmianę przepraszamy
10:30 – W intencji mieszkańców Brzyścia z podziękowaniem za zebrane plony, zachowanie od nieszczęść, opiekę Bożą, z prośbą o zdrowie, Boże błog. dla mieszkańców wioski.
17:00 +Maria i Tadeusz Szumlański o życie wieczne

Do użytku wewnętrznego

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE od 2.08. do 8.08.2021r.

 

XVIII Niedziela Zwykła – 1.08.2021r. – św. Alfonsa Marii Liguoriego

8:00 +Edward Żychowski w 10 rocznicę śmierci – od żony i dzieci
+Józef Szot – od rodziny Grzywaczów z dziećmi – odprawi ks. kat. poza parafią.
10:30 +Józef i Marianna Chojeccy w 31 r. śmieci Józefa i w 26 r. śmierci Marianny
17:00 +Wacław Niziołek w 2 rocznicę śmierci – od siostry z rodziną

 

Poniedziałek 2.08.2021r. św. Euzebiusza

7:00 +Ewa Szura w 7 dzień pogrzebu – od mamy
7:00 +Janina Faryj – od Roberta z rodziną – odprawi ks. kat. poza parafią
18:00 + Michał i Stanisława Baran – od córki

 

Wtorek 3.08.2021r.

7:00 +Janina Faryj w 30 dzień śmierci – od chrześnicy Wiesławy
18:00 +Adam Zaklikiewicz – od wnuka Szymona
18:00 – Z okazji urodzin Łukasza, o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej – z int. rodziców

 

Środa 4.08.2021r. św. Jana Marię Vianneya

7:00 +Maria Jaworska w 30 dzień śmierci – od synów
7:00 +Adam Zaklikiewicz – od wnuczki Oli z mężem i prawnuczką
18:00 +Leszek Gorczyca – od syna Roberta z rodziną
18:00 +Maria Zielińska w 7 dzień śmierci – od męża

 

Czwartek 5.08.2021r.

7:00 +Maria Zielińska – od chrześnicy Renaty z rodziną
7:00 +Małgorzata Bajorek o radość życia wiecznego – z int. mamy
18:00 +Józef Poręba – od córki Ewy z rodziną
18:00 +Adam Zaklikiewicz – od córki Agnieszki z mężem i wnukiem Wojtusiem

 

Piątek 6.08.2021r. Święto Przemienienia Pańskiego

7:00 +Józef Poręba – od wnuczki Kingi z rodziną
7:00 +Grzegorz Filip w 9 r. śmierci – od żony i dzieci
18:00 +Eugenia i Julian Guzik
18:00 +Adam Zaklikiewicz – od wnuczki Pauliny z mężem i Olkiem

 

Sobota 7.08.2021r. św. Sykstusa pap.

7:00 +Adam Zaklikiewicz – od wnuczki Klaudii z mężem i Ignasiem
7:00 +Józef Szot – od Edyty i Pawła Juruś z rodziną
18:00 +Maria Jaworska – od Krystyny i Andrzeja Warchoł
18:00 +Janina Świątek – Od koleżanek i kolegów z Przedszkola Miejskiego nr. 6 w Jaśle i Państwowej Szkoły Muzycznej w Jaśle

 

XIX Niedziela Zwykła – 8.08.2021r. – św. Dominika

8:00 +Marian Korzeniowski w 36 rocznicę śmierci – od żony i dzieci
8:00 Za parafian
10:30 +Franciszek i Eleonora Mastaj
10:30 +Adam Zaklikiewicz w 30 dzień śmierci – od córki Marty z mężem
17:00 +Maria Juszczyk – od syna z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE od 26.07. do 1.08.2021r.

 

XVII Niedziela Zwykła – 25.07.2021r. – św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa

8:00 +Andrzej Suszczyński, oraz Julian, Maria, Feliks i Aniela
+Stanisław Bara – od uczestników pogrzebu – ks. kat. poza parafią.
10:30 +Edward Krajewski w 12 rocznicę śmierci i syn Marek
17:00 +Marian Wojtowicz w 8 rocznicę śmierci, oraz Jolanta Wójtowicz

 

Poniedziałek 26.07.2021r. św. Anny i Joachima

7:00 +Anna Urban w dniu imienin – od rodziny
7:00 +Janina Faryj – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. kat. poza parafią
14:00 Msza święta pogrzebowa +Ewa Szura
18:00 + Anna Mazur w dniu imienin

 

Wtorek 27.07.2021r.

7:00 +Józef Poręba w 7 dzień śmierci – od żony
+Anna i Józef Komisarz; Edward Leśniak – od córki Stefani – ks. kat. poza parafią
18:00 – W intencji Anny i Wojciecha w 30 r. ślubu, z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej

 

Środa 28.07.2021r. św. Szarbela Makhlufa

7:00 +Janina Faryj – od Szymona
+Wanda Leśniak – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. kat. poza parafią
18:00 – W intencji sióstr z Róży pw. św. Anny ich rodziny, oraz za zmarłe siostry

 

Czwartek 29.07.2021r. św. Marty

7:00 +Maria Konop w 12 rocznicę śmierci
+Wanda Leśniak – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. kat. poza parafią
18:00 – W intencji ks. Krzysztofa z okazji imienin, o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej – int. od Rady Parafialnej i Koła Caritas

 

Piątek 30.07.2021r. – św. Piotra Chryzologa

7:00 +Adam Zaklikiewicz – od wnuczki Karoliny
+Stanisław Bara – od siostry Marii Wojnarowicz – odprawi ks. kat. poza parafią
18:00 +Zbigniew Filar – od sąsiadów z klatki

 

Sobota 31.07.2021r. św. Ignacego z Loyoli

7:00 +Janina Faryj – od Marty
+ Janina Świątek – Od rodziny Gustków – odprawi ks. kat. poza parafią
18:00 +Emilia Mocnar w 41r. śmierci; Stanisław Mocnar w 16 r. śmierci

 

XVIII Niedziela Zwykła – 1.08.2021r. – św. Alfonsa Marii Liguoriego

8:00 +Edward Żychowski w 10 rocznicę śmierci – od żony i dzieci
+Józef Szot – od rodziny Grzywaczów z dziećmi – odprawi ks. kat. poza parafią.
10:30 +Józef i Marianna Chojeccy w 31 r. śmieci Józefa i w 26 r. śmierci Marianny
17:00 +Wacław Niziołek w 2 rocznicę śmierci – od siostry z rodziną

Do użytku wewnętrznego

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE od 12.07. do 18.07.2021r.

 

XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2021r. – św. Szymona z Lipnicy

8:00 +Jan Darniewa w 1 rocznicę śmierci
+Maria Pękala – od sąsiadów z Brzyścia ks. kat. poza parafią.
10:30 +Maria i Czesław Faryj
17:00 – W intencji Kazimiery Stanisława Czajków w 50 rocznicę ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą zdrowie, Boże błog. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla nich.

 

Poniedziałek 19.07.2021r.

7:00 +Adam Zaklikiewicz w 7 dzień śmierci – od córki Eweliny
7:00 – W intencji Panu Bogu wiadomej – poza parafią
18:00 + Danuta Kędrek w 20 rocznicę śmierci – od dzieci

 

Wtorek 20.07.2021r. bł Czesława

7:00 +Janina Faryj – od Wiktora
+Stanisław Walaszczyk – od Eugeniusza Stukusa z Biecza – ks. kat. poza parafią
18:00 +Czesław Trybek w dniu imienin – od żony i dzieci

 

Środa 21.07.2021r. św. Wawrzyńca z Brindisi

7:00 +Maria Jaworska – od sąsiadów z bloku nr. 5
+Józef Szot – od uczestników pogrzebu – ks. kat. poza parafią
18:00 +Czesława Jędrzejczyk

 

Czwartek 22.07.2021r. święto św. Marii Magdaleny

7:00 +Maria Konop w 12 rocznicę śmierci
+Józef Szot – od uczestników pogrzebu – ks. kat. poza parafią
18:00 +Andrzej i Tadeusz Rączka; Ryszard Romański i Stanisław Karowski

 

 

Piątek 23.07.2021r. – św. Brygidy

7:00 +Bronisław Żychowski – Od siostry Marii w 30 dzień śmierci
+Janina Świątek – od uczestników pogrzebu – ks. kat. poza parafią
18:00 W intencji Janiny i Stanisława w 45 rocznicę ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w rodzinie

 

Sobota 24.07.2021r. św. Kingi

7:00 + Stanisław Flaga w 12 rocznicę śmierci oraz Stefania, Józef i Wacław
+Stanisław Bara – od uczestników pogrzebu – ks. kat. poza parafią
18:00 – W intencji Alicji i Wojciecha Pawluś w 50 rocznicę ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej na dalsze lata – od dzieci

 

XVII Niedziela Zwykła – 25.07.2021r. – św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa

8:00 +Andrzej Suszczyński, oraz Julian, Maria, Feliks i Aniela
+Stanisław Bara – od uczestników pogrzebu – ks. kat. poza parafią.
10:30 +Edward Krajewski w 12 rocznicę śmierci i syn Marek
17:00 +Marian Wojtowicz w 8 rocznicę śmierci, oraz Jolanta Wójtowicz

Do użytku wewnętrznego

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE od 12.07. do 18.07.2021r.

 

XV Niedziela Zwykła – 11.07.2021r. – św. Benedykta

8:00 +Stanisław Bara – Barbary i Łukasza Barańskich
8:00 – Za parafian
10:30 W intencji Małgorzaty i Ryszarda Bęś w 40 rocznicę ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej – int. od córek z rodzinami
10:30 +Tadeusz Jędryczka w 30 rocznicę śmierci – int. od córek
17:00 – W intencji Ignasia o zdrowie, Boże błog., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla niego i rodziców.

 

Poniedziałek 12.07.2021r. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

7:00 +Bernarda Kowalska – od sąsiadów z klatki
7:00 +Stanisław Walaszczyk – od Staniszewskiego Stanisława i Staniszewskiego Krzysztofa
18:00 +Anatol Byczek w 22 rocznicę śmierci; Renata Byczek

 

Wtorek 13.07.2021r. św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników

7:00 +Janina Faryj w 7 dzień śmierci – od siostry Zofii
+Józef Szot – od swatowej Lidii – poza parafią
18:00 +Bronisław Żychowski – od Lucyny i Wojciecha Zawiszów wraz z dziećmi

 

Środa 14.07.2021r. św. Henryka i św. Kamila de Lellis

7:00 +Bronisław Żychowski – od brata Stanisława z rodziną
+Janina Świątek – od sąsiadów córki Renaty, Krupów i Ulaszków – poza parafią
18:00 +Janina Nowak w 4 rocznicę śmierci – od męża z rodziną

 

Czwartek 15.07.2021r. św. Bonawentury

7:00 +Maria Jaworska w 7 dzień śmierci – od córki Marty z rodziną
+Mieczysław Ciupek – od kolegów Radka, Szymona i Norberta – poza parafią
18:00 +Kazimierz w 11 rocznicę śmierci – od córki z rodziną.

 

Piątek 16.07.2021r. N.M.P z Góry Karmel

7:00 +Bronisław Żychowski – od chrześnicy Marii Misiołek
+Maria Bigos – od Pawła Roszkowicza z rodziną – poza parafią
18:00 +Maria Juszczyk w 30 dzień śmierci – od córki z rodziną

 

Sobota 17.07.2021r.

7:00 +Janina Faryj – od Marty
+Stanisław Bara – od rodziny Żółtek – poza parafią
18:00 – W intencji Janusza i Marii w 30 rocznicę ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

 

XV Niedziela Zwykła – 18.07.2021r. – św. Szymona z Lipnicy

8:00 +Jan Darniewa w 1 rocznicę śmierci
+Maria Pękala – od sąsiadów z Brzyścia poza parafią.
10:30 +Maria i Czesław Faryj
17:00 – W intencji Kazimiery Stanisława Czajków w 50 rocznicę ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą zdrowie, Boże błog. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla nich.

Do użytku wewnętrznego

 

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE od 5.07. do 11.07.2021r.

 

XIV Niedziela Zwykła – 4.07.2021r.

8:00 +Marian Korzeniowski z okazji imienin – od żony z dziećmi
8:00 – Za parafian
10:30 +Teresa Kiełtyka w 20 rocznicę śmierci – od córki z rodziną
17:00 +Jerzy Gryga w 2 rocznicę śmierci

 

Poniedziałek 5.07.2021r. św. Marii Goretti; św. Antoniego Zaccari

7:00 +Bronisław Żychowski – od rodzin: Bilskich i Wojnarów
7:00 +Józef Szot – Od rodziny Brach
18:00 +Bernarda Kowalska – od sąsiadów z klatki

 

Wtorek 6.07.2021r. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

7:00 +Maria Juszczyk – od rodziny Piątków z Brzostku
+Stanisław Bara – od Małgorzaty i Mirosława Ryba – poza parafią
18:00 +Bernarda Kowalska – od sąsiadów z bloku 97

 

Środa 7.07.2021r.

7:00 +Maria Juszczyk – od swatowej Janiny Wierdak i Elżbiety Owczarskiej z rodziną
7:00 +Wanda Leśniak – od rodziny Cichoń z Łężyn – poza parafią
18:00 +Bronisław Żychowski – od Elżbiety i Bogdana Bobola z synem

 

Czwartek 8.07.2021r. św. Jana z Dukli

7:00 +Maria Juszczyk – od Bogdana Matysik z rodziną
+Janina Faryj – od sąsiada Jana Telma i córki Anny
18:00 – W intencji Sylwii i Mirosława w 29 rocznicę ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata z prośbą o zdrowie, Boże błog. opiekę Matki Bożej, oraz w intencji Sylwii z okazji urodzin.

 

Piątek 9.07.2021r. – św. Augustyna Zhao Rong i towarzyszy

7:00 +Filar Bernadetta w 1 rocznicę śmierci – od męża z córkami
+Helena Marszałek – od Haliny Nowakowskiej – poza parafią
18:00 +Lesława Mazur w 19 rocznicę śmierci

 

Sobota 10.07.2021r.

7:00 +Bronisław Żychowski – od brata Jana z rodziną
+Maria Wątroba – od swatowej – poza parafią
18:00 +Danuta i Franciszek Zawisza w 5 r. śmierci Danuty – od córek z rodzinami

 

XV Niedziela Zwykła – 11.07.2021r. – św. Benedykta

8:00 +Stanisław Bara – Barbary i Łukasza Barańskich
8:00 – Za parafian
10:30 W intencji Małgorzaty i Ryszarda Bęś w 40 rocznicę ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej – int. od córek z rodzinami
10:30 +Tadeusz Jędryczka w 30 rocznicę śmierci – int. od córek
17:00 – W intencji Ignasia o zdrowie, Boże błog., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla niego i rodziców.

Do użytku wewnętrznego

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE od 28.06. do 4.07.2021r.

 

XIII Niedziela Zwykła – 27.06.2021r.

8:00 +Teresa w 4 rocznicę śmierci; +Marian Goleń w 24 rocznicę śmierci
8:00 +Jan i Marcela Cyntler
10:30 – W intencji ks. proboszcza o zdrowie Boże błog. i opiekę M. Bożej, z intencji Rady Parafialnej i Koła Caritas
10:30 +Jan Zaklikiewicz z okazji imienin
12:00 +Jan Betlej – od rodziny Jandów
17:00 – Msza Święta dziękczynna w intencji ks. Proboszcza – z int. Apostolatu „Margaretek” z Bieździedzy

 

Poniedziałek 28.06.2021r. św. Ireneusza

7:00 +Stanisław Walaszczyk – od Jadwigi Trychta z rodziną
7:00 +Janina Faryj – od Ewy z rodziną
18:00 +Piotr, Paweł z rodz. Jach; Filomena, Bronisław i Marian Macek

 

Wtorek 29.06.2021r. UROCZYSTOŚĆ św. APOSTOŁÓW – PIOTRA I PAWŁA

8:00 +Maria Juszczyk – od Renaty Marszałek z rodziną
10:30 +Idec Józef w 31 rocznicę śmierci – od żony
12:00 +Bronisław Żychowski w 7 dzień śmierci – od brata Jana z żoną
18:00 +Anna Mazur w 5 rocznicę śmierci

 

Środa 30.06.2021r. św. Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego

7:00 +Bronisław Żychowski – od Małgorzaty i Marka Gorczyców
7:00 + Józef Szot – od rodziny Igielskich
18:00 +Tomasz Szlachta w 5 rocznicę śmierci

 

Czwartek 1.07.2021r. św Ottona

7:00 +Stanisław Bara – od Marii i Wiesława Maksym z rodziną
7:00 +Wanda Leśniak – od Wiesława Byczek z rodziną – odprawiona będzie poza parafią
18:00 +Halina Brej w dniu imienin
18:00 Bronisław Żychowski – od Patrycji i Krzysztofa Wojdyła

 

Piątek 2.07.2021r. N.M.P. – Tuchowskiej

7:00 +Bernarda Kowalska – od sąsiadów z klatki
7:00 +Janina Świątek – od Renaty i Stanisława Dybaś
18:00 +Cecylia Kania w rocznicę śmierci
18:00 +Bronisław Żychowski – od brata Władysława z żoną i dziećmi

 

Sobota 3.07.2021r. św. Tomasza Apostoła

7:00 +Maria Juszczyk – od rodzin Majkut i Filus
15:00 +Msza święta ślubna
18:00 +Franciszek i Katarzyna Sanoccy; Józef i Maria Sanoccy – od syna z rodziną

 

XIV Niedziela Zwykła – 4.07.2021r.

8:00 +Marian Korzeniowski z okazji imienin – od żony z dziećmi
8:00 – Za parafian
10:30 +Teresa Kiełtyka w 20 rocznicę śmierci – od córki z rodziną
17:00 +Jerzy Gryga w 2 rocznicę śmierci

Do użytku wewnętrznego

 

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE od 21.06. do 27.06.2021r.

 

XII Niedziela Zwykła – 20.06.2021r.

8:00 +Jan Betlej – od rodziny – od rodziny Czerwonków
10:30 +Jan Liszka – od córki Alicji z rodziną
12:00 – W intencji Pauliny i Dawida w 2 r. ślubu, oraz dziecka ochrzczonego, o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej dla rodziców i dziecka
17:00 +Romans Nowosielska – od rodziny Kołodziejów z Krynicy Zdroju

 

Poniedziałek 21.06.2021r. św. Alojzego Gonzagi

7:00 +Stanisław Walaszczyk – od kuzynki Marii z rodziną
7:00 +Stanisława Podkulska – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. kat. poza parafią
18:00 +Robert w 30 dzień śmierci – od córki

 

Wtorek 22.06.2021r.

7:00 +Za zmarłych z rodzin: Skałba, Kasprzyk, Dybaś, Zając
7:00 +Stanisława Podkulska – od uczestników Pogrzebu – odprawi ks. kat. poza parafią
11:00 +Maria Juszczyk – Msza św. pogrzebowa
18:00 – W intencji Danuty z okazji imienin, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej – od męża , dzieci, wnuków i wnuczek

 

Środa 23.06.2021r.

7:00 +Józef Szot – od kolegów i koleżanek z rynku
7:00 +Leszek Gorczyca – od uczestników pogrzebu – odprawi ks. kat. poza parafią
18:00 +Janina Nowak z okazji imienin – od córki Sylwii z rodziną

 

Czwartek 24.06.2021r.

7:00 +Jan – z int. Barbary
7:00 +Janina Świątek – od ucz. pogrzebu – odprawi ks. kat. Poza parafią
18:00 +Jan Darniewa

 

Piątek 25.06.2021r.

7:00 +Maria Juszczyk w 7 dzień śmierci – od córki z rodziną
8:00 – Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego
18:00 +Władysława Bronowicz z okazji imienin – z int. Córek
18:00 +Jan Jędrzejczyk z racji imienin – int. od żony z dziećmi

 

Sobota 26.06.2021r. św. Romualda

7:00 +Maria Wickowska w 11 rocznicę śmierci – od męża z dziećmi
7:00 +Stanisław Bara – od chrześniaka Witolda z rodziną
18:00 +Mieczysław Konopka w 18 r. śmierci, oraz: +Wanda, Bronisław, Lucjan Brach

 

XII Niedziela Zwykła – 27.06.2021r.

8:00 +Teresa w 4 rocznicę śmierci; +Marian Goleń w 24 rocznicę śmierci
8:00 +Jan i Marcela Cyntler
10:30 – W intencji ks. proboszcza o zdrowie Boże błog. i opiekę M. Bożej, z intencji Rady Parafialnej i Koła Caritas
10:30 +Jan Zaklikiewicz z okazji imienin
12:00 +Jan Betlej – od rodziny Jandów
17:00 – Msza Święta dziękczynna w intencji ks. Proboszcza – z int. Apostolatu „Margaretek” z Bieździedzy

Do użytku wewnętrznego

 

 

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – INTENCJE MSZALNE od 14.06. do 20.06.2021r.

 

XI Niedziela Zwykła – 13.06.2021r. św. Antoniego z Padwy

8:00 +Maria Bigos – od sąsiadów z Brzyścia
8:00 – Za parafian
10:30 +Czyżowicz Bogusław w 2 rocznicę śmierci od żony z rodziną
12:00 +John Winn – od Zdzisławy Szot
17:00 +Jan Betlej – od rodziny Szetela

 

Poniedziałek 14.06.2021r. bł. Michała Kozala

7:00 – O łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo dla córki – intencja od mamy
7:00 +Józef Szot – od Sebastiana Trznadla z żoną
18:00 + Stanisław Walaszyk – Od kierownictwa i pracowników Komendy Powiatowej

Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle

 

Wtorek 15.06.2021r. bł. Jolanty

7:00 +Janina Świątek – od kuzyna Eugeniusza Kapanowskiego z rodziną z Libuszy
7:00 +Wanda Leśniak – od kuzyna Jana z rodziną
18:00 – W intencji Wiesławy i Pawła w 30 rocznicę ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, Boże błog. opiekę M. Bożej na dalsze lata
18:00 +Dariusz Fałat – w 2rocznicę śmierci – od rodziców

 

Środa 16.06.2021r.

7:00 +Janina Faryj – od siostry Marii
7:00 +Mieczysław Ciupek – od rodzin Szerlągów i Przerwanków
18:00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Ireny
18:00 +Jolanta Tora

 

Czwartek 17.06.2021r. św. brata Alberta Chmielowskiego

7:00 +Maria Wątroba – od rodziny Szczepańskich
7:00 +Maria Bigos – od Urszuli Gancarz
18:00 +Stanisław Kijowski w 20 rocznicę śmierci

 

Piątek 18.06.2021r.

7:00 +Helena Marszałek – od rodziny Śmietanów z Czeluśnicy
7:00 +Maria Pękala – od sąsiadów z Brzyścia
18:00 +Antoni i Jan – od rodziny Faryj

 

Sobota 19.06.2021r. św. Romualda

7:00 +Stanisław Bara – od Bronisławy i Tadeusza Maksym
18:00 +Anna Czyżowicz z Gliwic – od Wiesławy z rodziną

 

XII Niedziela Zwykła – 20.06.2021r.

8:00 +Jan Betlej – od rodziny Czerwonków
10:30 +Jan Liszka – od córki Alicji z rodziną
12:00 – W intencji Pauliny i Dawida w 2 r. ślubu, oraz dziecka ochrzczonego, o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej dla rodziców i dziecka
17:00 +Romana Nowosielska – od rodziny Kołodziejów z Krynicy Zdroju

Do użytku wewnętrznego

X NIEDZIELA ZWYKŁA. INTENCJE MSZALNE od 7.06. do 13.06.2021r.

 

X Niedziela Zwykła – 6.05.2021r.

8:00 +Helena Lazar w 2 rocznicę śmierci; Wawrzyniec Lazar – z intencji syna Janka
10:30 +Romana Nowosielska – od Anny i Andrzeja Jodłowskich
12:00 – Za parafian
14:00 – W intencji dzieci i rodziców w 1 rocznicę Komunii świętej
17:00 +Maria i Tadeusz

 

Poniedziałek 7.06.2021r.

7:00 +Józef Szot – od Katarzyny Dachowskiej z rodziną
+Eleonora Mazurek – od uczestników pogrzebu – ks. kat. Poza parafią
18:00 +Stanisław Walaszczyk – Od kolegów syna Wojciecha ze zmiany II – P. S. Pożarnej

 

Wtorek 8.06.2021r. św. Jadwigi Królowej

7:00 +Stanisław Bara – od Elżbiety i Artura Przyboś z rodziną
7:00 +Wanda Leśniak – od Agnieszki Olech – Kylcik z rodziną
18:00 +Anna i Władysław Mazur
18:00 +Romana Nowosielska – od rodziny Warywodów z Grudnej Kępskiej

 

Środa 9.06.2021r. św. Efrema

7:00 +Janina Faryj – od Lucyny, Bogusławy, Grażyny z rodzinami
18:00 +John Winn – od Anny Merkwa z rodziną
18:00 +Jan i Helena Widziszewscy

 

Czwartek 10.06.2021r.

7:00 +Mieczysław Ciupek – od koleżanek: Sylwii, Iwony i Bernadki
7:00 +Helena Marszałek – od Michała Śmietany z Czeluśnicy z rodziną
18:00 +Zbigniew Dybkowski
18:00 +Janina Świątek – od sąsiadów: Czesławy, Melanii i Józefa

 

Piątek 11.06.2021r. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZSUSA

7:00 +Stanisław Walaszczyk – od siostry Jadwigi z rodziną
7:00 +Janina Świątek – od Stanisławy Świątek z rodziną
18:00 +Henryk Buglewicz w rocznicę śmierci
18:00 +Kazimiera Marszałek

 

Sobota 12.06.2021r. WSP. NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

7:00 +Maria Wątroba – od rodziny Magudów
7:00 +Marianna Ryl – Od kolegów i koleżanek córki z działu pomiarów i Telemetrii Zakładu Gazowniczego w Jaśle
18:00 +Stanisław Bara – od Bogusława i Magdaleny Byczek z rodziną
18:00 +Maria Bigos – od Marty i Andrzeja Krajewskich

 

XI Niedziela Zwykła – 13.06.2021r. św. Antoniego z Padwy

8:00 +Maria Bigos – od sąsiadów z Brzyścia
8:00 – Za parafian
10:30 +Czyżowicz Bogusław w 2 rocznicę śmierci od żony z rodziną
12:00 +John Winn – od Zdzisławy Szot
17:00 +Jan Betlej – od rodziny Szetela

Do użytku wewnętrznego

 

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 30.05.2021 r. Intencje od 31.05 – 6.06. 2021r.

 

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 30.05.2021r.

8:00 +Roman Mazur w 42 rocznicę śmierci
8:00 – Za parafian
10:30 +Władysław Tęcza – od córki z rodziną
12:00 +Julian Ciupek – od sąsiadów z bloku 11 klatka 2
17:00 +Józefa Biernacka w 3rocznicę śmierci

Poniedziałek 31.05.2021r. NAWIEDZENIE – NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

7:00 +Żychowski Leopold w 8 rocznicę śmierci
7:00 +Wanda Leśniak – od Barbary Kwilosz z rodziną
18:00 + Stanisław Walaszczyk – od braci Strażaków z Zakładowej Straży Pożarnej „Orlen Południe” Zakład Jedlicze

 

Wtorek 1.06.2021r. św. Justyna

7:00 – W intencji Iwony o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia
7:00 +Stanisław Bara – od Heleny i Eugeniusza Byczek
18:00 – W 50 rocznicę ślubu Marii i Bolesława z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej – z intencji dzieci z rodzinami

 

Środa 2.06.2021r. św. Marcelina i Piotra. Rocznica Poświęcenia Katedry w Rzeszowie

7:00 +Beata Fitacz w 6 rocznicę śmierci – od rodziców
7:00 +Maria Bigos – od Teresy i Stanisława Krajewskich
18:00 +Helena Marszałek – od członkiń Róży pw. św. Weroniki
18:00 +Janina Faryj – od Tomasza Jareckiego z żoną

 

Czwartek 3.06.2021r. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Bożego Ciała

8:00 +Helena Lazar w 2 rocznicę śmierci – od wnuczki Sylwii z rodziną
10:30 +Józef Szot – od szwagra Marka z żoną
12:00 +Janina Świątek – od Czesławy Gorczyca
17:00 +Marianna Ryl w 30 dzień śmierci – od rodziny

Piątek 4.06.2021r.

7:00 +Maria Wątroba – od rodziny Chlebickich
7:00 +Maria Pękala – od kuzynki Łucji Idec
18:00 +Stefania, Franciszek, Maria, Aniela, Marcin
18:00 +Mieczysław Ciupek – od brata Stanisława z rodziną

 

Sobota 5.06.2021r. św. Bonifacego

7:00 +Wiesława Najbar, Franciszek, Stanisław i Jan
7:00 +Augustyn Baca o spokój duszy – od żony i dzieci
18:00 +Marianna Ryl – od kolegów i koleżanek córki z działu pomiarów i Telemetrii Zakładu Gazowniczego w Jaśle
18:00 +Stanisław Bara – od rodziny Cyntler

 

X Niedziela Zwykła – 6.05.2021r.

8:00 +Helena Lazar w 2 rocznicę śmierci; Wawrzyniec Lazar – z intencji syna Janka
10:30 +Romana Nowosielska – od Anny i Andrzeja Jodłowskich
12:00 – Za parafian
14:00 – W intencji dzieci i rodziców w 1 rocznicę Komunii świętej
17:00 +Maria i Tadeusz

Do użytku wewnętrznego

 

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO – 23.05.2021 r. Intencje od 24.05. – 30.05. 2021r.

 

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 23.05.2021r.

8:00 – Z podziękowaniem za szczęśliwe zdanie egzaminu
8:00 +Krystyna, Danuta i Maria
10:30 +Kazimiera Niepokój w 1r.śmierci; Władysław Paklewicz w 44 r. śmierci – od syna Janusza
10:30 – Za parafian
12:00 +Dionizja Sierpińska – od rodziny Kamińskich
17:00 +Marianna Ryl – od swatowej Janiny Gasztych

 

Poniedziałek 24.05.2021r. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY MATKI KOŚCIOŁA

7:00 +Janina Świątek – od rodzin: Dzików i Libuszowskich
9:00 +Romana Nowosielska – od Wojciecha Michnal
18:00 +Marianna Ryl – od rodziny Jarzynów
18:00 +Helena Marszałek – od członkiń Róży pw. św. Weroniki

 

Wtorek 25.05.2021r. św. Bedy Czcigodnego

7:00 +Dionizja Sierpińska w 30 dzień śmierci – od siostrzenicy Barbary
7:00 +Stanisław Bara – od Ewy i Jerzego Węgrzynowicz
18:00 – Z podziękowaniem za powrót do zdrowia Barbary
18:00 – W intencji Marii o powrót do zdrowia, Boże błog. i opiekę M.Bożej

 

Środa 26.05.2021r. św.Filipa Nereusza

7:00 +Monika Jędryczka – w Dniu Matki – od córek
7:00 + Stanisław Walaszczyk – od Zbigniewa i Grażyny Paja
18:00 +Anna, Stanisława, Stanisław z Czerników; +Sebastian, Janina, Józefa Władysław z Kosibów – od Agnieszki i Bogusława

 

Czwartek 27.05.2021r. JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO PASTERZA

7:00 +Maria Bigos – od Justyny i Łukasza Krajewskich
7:00 +Krzysztof Mosoń – od uczestników pogrzebu – ks. katecheta poza parafią
18:00 +Maria Myśliwiec w 10 rocznicę śmierci

 

Piątek 28.05.2021r.

7:00 +Krzysztof Mosoń – od uczestników pogrzebu – ks. katecheta poza parafią
7:00 +Maria Pękala – od Marii Spaniszewskiej
18:00 +Dionizja Sierpińska – od Leny z rodziną

 

Sobota 29.05.2021r. św. Urszuli Ledóchowskiej

7:00 +Marianna Ryl – od rodzin Skałów
18:00 +Helena Marszałek – od rodziny z Krakowa – ks. kat. Poza parafią
18:00 +Kazimiera Marszałek w 31 rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 30.05.2021r.

8:00 +Roman Mazur w 42 rocznicę śmierci
8:00 – Za parafian
10:30 +Władysław Tęcza – od córki z rodziną
12:00 +Julian Ciupek – od sąsiadów z bloku 11 klatka 2
17:00 +Józefa Biernacka w 3rocznicę śmierci

Do użytku wewnętrznego

VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie – 16.05.2021 r. Intencje od 17.05. – 23.05. 2021r.

 

VII Niedziela Wielkanocna 16.05.2021r. WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

8:00 +Jan Najbar w 41 rocznicę śmierci, Jego rodzice i bracia
10:30 +Maria Starzec w 16 rocznicę śmierci
12:00 W 1 rocznicę urodzin Zuzi, o Boże błog. dla niej i całej rodziny
13:00 – W intencji dzieci Pierwszokomunijnych i ich rodziców
14:15 – W intencji dzieci Pierwszokomunijnych i ich rodziców
17:00 – O Boże błogosławieństwo, głęboką wiarę, ukończenie studiów, dobrą pracę i dobre życie zgodne z wolą Bożą dla Aleksandry

Poniedziałek 17.05.2021r.

7:00 +Józef Juruś
18:00 +Maria Wątroba – od rodziny Sepiołów
18:00 +Maria Pękala w 30 dzień śmierci – od wnuka Marcina

Wtorek 18.05.2021r. św. Jana I – papieża

7:00 +Maria Pękala – od sąsiadów: Marii i Ryszarda Dybaś i Ewy Gorczyca
18:00 +Marianna Ryl – od swatów Mikrutów
18:00 +Stanisław Bara – od braci z Róży Różańcowej pw. św. Józefa
19:00 – W intencji dzieci pierwszokomunijnych

Środa 19.05.2021r. św.

7:00 +Helena Marszałek – od rodziny z Krakowa
7:00 +Maria Bigos – od chrześnicy Eweliny z rodziną
18:00 – O zdrowie, opiekę Bożą dla Czesławy i jej dzieci
18:00 +Marianna Ryl – od córki z rodziną

Czwartek 20.05.2021r. św. Bernardyna ze Sieny

7:00 +Mieczysław Ciupek – od chrześnicy Aleksandry
7:00 +Janina Świątek – od Elżbiety i Jana Pasterczyk
18:00 +Wanda Leśniak – od Ewy i Marka Jurczyk z rodziną
18:00 +Marianna Ryl – od swatów Jurusików

Piątek 21.05.2021r. – św. Jana Nepomucena; św. Magallanesa męcz.

7:00 +Stanisław Walaszczyk – od braci Strażaków z Zakładowej Straży Pożarnej „Orlen Południe” Zakład Jedlicze
7:00 +Józef Szot – od Moniki Dobrowolskiej
18:00 +Janina Faryj – od Janiny Jareckiej z córką
18:00 +Marianna Ryl – od sąsiadów Szopniewskich i Nowaków

Sobota 22.05.2021r. św. Rity z Casci

7:00 +Helena Marszałek – od rodziny z Krakowa
7:00 +Romana Nowosielska – od Iwony Prokop z Krakowa
18:00 +Józef i Helena Śmietana i ich rodzice Jakub i Maria; Teofil i Anna – od córki z rodziną

 

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 23.05.2021r.

8:00 – Z podziękowaniem za szczęśliwe zdanie egzaminu
8:00 +Krystyna, Danuta i Maria
10:30 +Kazimiera Niepokój w 1r.śmierci; Władysław Paklewicz w 44 r. śmierci – od syna Janusza
10:30 – Za parafian
12:00 +Dionizja Sierpińska – od rodziny Kamińskich
17:00 +Marianna Ryl – od swatowej Janiny Gasztych

Do użytku wewnętrznego

 

 

VI Niedziela Wielkanocna – 9.05.2021 r. Intencje od 10.05. – 16.05. 2021r.

 

VI Niedziela Wielkanocna 9.05.2021r.

8:00 +Stanisława Mikoś z okazji imienin
8:00 – Za parafian
10:30 +Zbigniew Warchoł w 18 r. śmierci – od żony i dzieci
12:00 +Helena Marszałek – od rodzin: Filus, Majkut, Janiszewskich
17:00 +Romana Nowosielska – od Anny i Jana Grzesiaków

 

Poniedziałek 10.05.2021r.

7:00 +Stanisław Bara – od koleżanek z pracy
7:00 +Stanisław Bara – od rodziny Siryków
18:00 +Czesław Jaworski w 21 rocznicę śmierci – od żony z dziećmi

 

Wtorek 11.05.2021r.

7:00 +Dionizja Sierpińska w 7 dzień śmierci – od Alicji Drapały
7:00 +Mieczysław Ciupek – od rodziny Rydzaniczów
18:00 +Julian Ciupek – od sąsiadów z bloku 11 klatka 2
18:00 +Cecylia, Jan, Paulina, Walerian

 

Środa 12.05.2021r. św. Nereusza, Achillesa, Pankracego męczenników – ogrodników

7:00 +Robert Kocioł – od córki z rodziną
7:00 +Janina Faryj – od Joanny i Leszka Popielarzów
18:00 +Leszek Gorczyca – od synów Ludwika i Marka
18:00 +Marianna Ryl w 7 dzień śmierci – od męża

 

Czwartek 13.05.2021r. wsp. Matki Bożej Fatimskiej, św Serwacego

7:00 +Wanda Leśniak – od emerytów z „Lotos Kolej”
7:00 +Janina Świątek – od Krystyny i Tadeusza Pienta
18:00 +Julian Ciupek – od rodziny Filus
18:00 +Romana Nowosielska – od rodzin Majewskich i Najbarów

 

Piątek 14.05.2021r. – św. Macieja, św. Bonifacego

7:00 +Stanisława Podkulska – od Marii i Kazimierza Mokrzyckich
7:00 +Józef Szot – od sąsiadów siostry zmarłego
18:00 +Teresa Bogdan – od sąsiadek córki
18:00 +Marianna Ryl – od syna z rodziną

 

Sobota15.05.2021r. św. Zofii

7:00 +Marianna Ryl – od synowej z wnukami
7:00 +Stanisław Walaszczyk – od pracowników Straży Pożarnej z Rafinerii
18:00 +Ryszard Stopkowicz w 4r. śmierci – od żony, dzieci i wnuków
18:00 +Zofia, Ludwik Pięta; Barbara i Tadeusz Chochół; Maria Krupa

 

VII Niedziela Wielkanocna 16.05.2021r. WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

8:00 +Jan Najbar w 41 rocznicę śmierci, Jego rodzice i bracia
10:30 +Maria Starzec w 16 rocznicę śmierci
12:00 W 1 rocznicę urodzin Zuzi, o Boże błog. dla niej i całej rodziny
13:00 – W intencji dzieci Pierwszokomunijnych i ich rodziców
14:15 – W intencji dzieci Pierwszokomunijnych i ich rodziców
17:00 – O Boże błogosławieństwo, głęboką wiarę, ukończenie studiów, dobrą pracę i dobre życie zgodne z wolą Bożą dla Aleksandry

Do użytku wewnętrznego

V Niedziela Wielkanocna – 2.05.2021 r. Intencje od 3.05. – 9.05. 2021r.

 

V Niedziela Wielkanocna 2.05.2021r. – św. Atanazego

8:00 +Tadeusz, Genowefa i Jan
8:00 – Za parafian
10:30 – W int. Ks. Katechety Krzysztofa, ks. proboszcza, o Boże błog. w posłudze kapłańskiej i opiekę Matki Bożej – z int. Rodziców i Młodzieży, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania.
12:00 +Maria Pękala – od wnuczki Anety z rodziną
17:00 +Maria Bigos – od znajomych córki Agaty

Poniedziałek 3.05.2021r. – Uroczystość N.M.P Królowej Polski

8:00 +Ewa Piątek w 2 rocznicę śmierci – od męża z synami
10:30 – O Boże błogosławieństwo w domu, w rodzinie, w sąsiedztwie i o zdrowie duszy i ciała
17:00 +Józef Szot – od rodziny Bełtkiewiczów

Wtorek 4.05.2021r. św. Floriana

7:00 +Dionizja Sierpińska w 7 dzień śmierci – od siostry Marii
7:00 +Janina Faryj – od Joanny i Leszka Popielarzów
18:00 +Janina, Stanisław
18:00 +Janina Świątek – od Stanisława i Małgorzaty Byczek

Środa 5.05.2021r. św. Stanisława Kazimierczyka

7:00 +Tomasz i Marian Chojecki – od brata Jana z rodziną
7:00 +Mieczysława Ciupek – od teściów Krystyny i Czesława
18:00 +Lucyna Brej – od siostrzenicy Sylwii z rodziną
18:00 + Wanda Leśniak – od Agnieszki Mokrzyckiej z rodziną

Czwartek 6.05.2021r. święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

7:00 +Józef Szot – od sąsiadów siostry zmarłego
7:00 +Wanda Leśniak – od emerytów z „Lotos Kolej”
18:00 +Wiktoria, Wojciech
18:00 +Maria Bigos – od brata Tadeusza z rodziną

Piątek 7.05.2021r.

7:00 +Stanisław Walaszczyk – Od pracowników „Polwaxu”
7:00 + Maria Pękala – od synowej Anety Pękala
18:00 +Stanisława Podkulska – od Iwony i Jana Ciuła z rodziną
18:00 +Stanisław Bara – od swatowej Bronisławy

Sobota 8.05.2021r. Uroczystość św. Stanisława B i M.

7:00 +Stanisław Flaga w dniu imienin i Stefania, Józef, Wacław
7:00 +Maria Wątroba – od Zofii i Zygmunta Pięta z rodziną
18:00 +Stanisław Bara – od swatowej Zofii z rodziną
18:00 +Stanisław Szlachta w dniu imienin

VI Niedziela Wielkanocna 9.05.2021r.

8:00 +Stanisława Mikoś z okazji imienin
8:00 – Za parafian
10:30 +Zbigniew Warchoł w 18 r. śmierci9 – od żony i dzieci
12:00 +Helena Marszałek – od rodzin: Filus, Majkut, Janiszewskich
17:00 +Romana Nowosielska – od Anny i Jana Grzesiaków

Do użytku wewnętrznego

IV Niedziela Wielkanocna – 25.04.2021 r. Intencje od 26.04. – 2.05. 2021r.

 

4 Niedziela Wielkanocna 25.04.2021r. – św. Marka Ewangelisty

8:00 +Marek Lupa w dniu imienin
8:00 – Za parafian
10:30 +Ks. Mieczysław Paśko w 3 rocznicę śmierci
10:30 +Jerzy Gryga z okazji imienin
12:00 +Maria Bigos w 30 dzień śmierci – od wnuków
17:00 +Adam Sanocki – od wujka z rodziną

 

Poniedziałek 26.04.2021r.

7:00 – O Boże Miłosierdzie, pomoc w walce z chorobą i zdrowie dla Ewy.
7:00 +Janina Faryj – od rodziny Pancerzów
18:00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodzin Apostolatu Matki Bożej Pielgrzymującej Szensztatu
18:00 +Stanisław Walaszczyk – od braci Strażaków z Zakładowej Straży Pożarnej „Orlen Południe” Zakład Jedlicze

Wtorek 27.04.2021r.

7:00 +Huziuk Marek w 4 r. śmierci – od żony i syna
7:00 +Stanisław Bara – od rodziny Żmudów
18:00 – W intencji Anny o Boże błog. w rekonwalescencji i powrót do zdrowia
18:00 + Alicja Lindzińska w rocznicę śmierci

Środa 28.04.2021r. św. Piotr Chanel, św. Ludwik de Monfort

7:00 +Marek Huziuk w 4 r. śmierci – od brata
7:00 +Maria Bigos – od siostry z rodziną
18:00 +Janina i Stefan Lechowscy w 1 r. śmierci Janiny
18:00 + Józef Szot – Msza święta będzie odprawiona w późniejszym terminie

za zmianę przepraszamy

Czwartek 29.04.2021r.

7:00 +Adam Targoszyński – od Ewy Mamot z rodziną
7:00 +Leszek Gorczyca – od uczestników pogrzebu
18:00 +Maria Pękala – od wnuka Michała z rodziną
18:00 +Zbigniew Dybkowski

Piątek 30.04.2021r. św. Katarzyna Sieneńska

7:00 +Marek Huziuk – od siostry
7:00 +Maria Wątroba – od Czesławy i Adama Pięta z rodziną
18:00 +Kazimiera Marszałek
18:00 +Romana Nowosielska – od rodzin: Krystyny i Ryszarda Wróżek; Grażyny i Stanisława Jagielskich

Sobota 1.05.2021r. św. Józefa Rzemieślnika

7:00 +Józef Kowalczyk – od rodziny
7:00 +Stanisława Podkulska – od siostry Emilii
18:00 +Stanisław Walaszczyk – od pracowników „Polwaxu”
18:00 +Maria Pękala – od wnuka Dariusza

 

V Niedziela Wielkanocna 2.05.2021r. – św. Atanazego

8:00 +Tadeusz, Genowefa i Jan
8:00 – Za parafian
10:30 – W int. Ks. Katechety Krzysztofa, ks. proboszcza, o Boże błog. w posłudze kapłańskiej i opiekę Matki Bożej – z int. Rodziców i Młodzieży, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania.
12:00 +Maria Pękala – od wnuczki Anety z rodziną
17:00 +Maria Bigos – od znajomych córki Agaty

Do użytku wewnętrznego

 

III Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021 r. Intencje od 19.04. – 25.04. 2021r.

 

3 Niedziela Wielkanocna 18.04.2021r.

8:00 – W intencji Jerzego w 70 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie, Boże błog. – od Daniela z rodziną
8:00 +Rafał Czeluśniak w 4r. śmierci – od rodziców
10:30 – W intencji Zuzanny w 18 rocznicę urodzin o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej – od rodziców i rodzeństwa
10:30 – za parafian
12:00 +Maria Wątroba w 30 dzień śmierci – od córki Anny z rodziną
17:00 +Renata Byczek w 24 r. śmierci i Anatol Byczek

 

Poniedziałek 19.04.2021r.

7:00 O spokój dla dusz Zofii i Józefa Gadzałów – od córki Haliny i Janusza
14:00 – Msza św. pogrzebowa śp + Marii Pękala
18:00 +Romana Nowosielska w 30 dzień śmierci – od syna Anatola z żoną

Wtorek 20.04.2021r.

7:00 +Augustyn Sienicki – od właścicieli firmy „Hubys”
7:00 +Józef Szot – od Damiana Twarduś z rodziną
18:00 +Maria Wątroba – od wnuków: Mateusza, Jakuba i Karoliny
18:00 +Maria Bigos – z intencji pani prowadzącej różaniec

Środa 21.04.2021r.

7:00 +Stanisław Walaszczyk – od rodziny Byczków
7:00 +Stanisława Podkulska – od Krystyny i Andrzeja Faryj z rodziną
18:00 +Maria Wątroba – od znajomej
18:00 +Dudek Józef i Stanisław – od Kazimierza Dudka

Czwartek 22.04.2021r.

7:00 +Katarzyna Szopniewska – od syna z rodziną
7:00 +Janina Świątek – od Ewy i Jerzego Leśniak
18:00 – O zdrowie, siły, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Arkadiusza z okazji 15 rocznicy ślubu
18:00 +Helena i Edmund Tenerowicz w 20 rocznicę śmierci

Piątek 23.04.2021r. urocz. św. Wojciecha

7:00 – z podziękowaniem za powrót do zdrowia
7:00 +Krzysztof Mosoń – od wujka Józka z rodziną
18:00 +Maria Pękala w 7 dzień śmierci – od córki Józefy z mężem
18:00 +Maria Wątroba – od Janusza i Elżbiety Korzeniowskich

Sobota 24.04.2021r. św. Jerzego

7:00 +Maria i Marian Biernacki – od sióstr z rodzinami
16:00 – Msza święta chrzcielna
18:00 +Maria Wątroba – od mieszkańców z ulicy Bieckiej
18:00 +Maria Pękala – od wnuczki Joanny

 

4 Niedziela Wielkanocna 25.04.2021r. – św. Marka Ewangelisty

8:00 +Marek Lupa w dniu imienin
8:00 – Za parafian
10:30 +Ks. Mieczysław Paśko w 3 rocznicę śmierci
10:30 +Jerzy Gryga z okazji imienin
12:00 +Maria Bigos w 30 dzień śmierci – od wnuków
17:00 +Adam Sanocki – od wujka z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

II Niedziela Wielkanocna – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – odpust parafialny 11.04.2021 r. Intencje od 12.04. – 18.04. 2021r.

 

2 Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego. Odpust Parafialny 11.04.2021r.

8:00 + za zmarłych z rodziny Faryj i Wilczak
8:00 +Mieczysław Ciupek – od Reni Marszałek i Beaty Przystaś
10:30 – O Miłosierdzie Boże dla Marii i Ireny Świątkiewicz z prośbą o pomoc w chorobie i innych trudnościach
10:30 – za parafian
12:00 +Romana Nowosielska – od rodzin: Bieńkowskich i Nowak
17:00 +Beata Fitacz – od siostry Anny z rodziną

Poniedziałek 12.04.2021r.

7:00 +Anna i Franciszek Faryj
7:00 +Stanisław Walaszczyk – od Iwony Niedzielskiej
18:00 – W 35 rocznicę ślubu Kazimierza i Danuty o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na dalsze lata
18:00 +Wacław Dubiel w 30 r. śmierci

Wtorek 13.04.2021r.

7:00 +Józef Bińkowicz – od rodziny Cieślików
7:00 +Stanisława Podkulska – od dzieci z rocznika 2011 z Klubu UKS szóstka Jasło
18:00 +Józefa i Augustyn Sieniccy w 1r. śmierci Augustyna – od dzieci
18:00 +Romana Nowosielska – od Klaudii, Sary, Pawła i Krystiana

Środa 14.04.2021r.

7:00 +Stefania Szydłowska i Józef Piekarz; Maria Apanasiewicz, Zdzisław Sopalski.
16:30 – W intencji bierzmowanych
18:00 +Stefania Flaga w 16r. śmierci, +Stanisław, +Józef , +Wacław
18:00 – W intencji bierzmowanych

Czwartek 15.04.2021r.

7:00 +Józef Bińkowicz – od Danuty Żyra
7:00 +Józef Szot – od Doroty Czarny z rodziną
18:00 +Marta Mikoś w 16 r. śmierci
18:00 +Stanisław Jarecki – w 27 r. śmierci

Piątek 16.04.2021r.

7:00 +Za duszami zmarłych cierpiącymi w czyśćcu
7:00 +Janina Świątek – od Melanii Leśniak
18:00 +Helena Marszałek w 30 dzień śmierci – od syna Piotra

Sobota 17.04.2021r.

7:00 +Marian Chojecki
15:00 – Msza święta ślubna
18:00 +Marian Chojecki – od sąsiadów z klatki I

 

2 Niedziela Wielkanocna 18.04.2021r.

8:00 – W intencji Jerzego w 70 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie, Boże błog. – od Daniela z rodziną
8:00 +Rafał Czeluśniak w 4r. śmierci – od rodziców
10:30 – W intencji Zuzanny w 18 rocznicę urodzin o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej – od rodziców i rodzeństwa
10:30 – za parafian
12:00 +Maria Wątroba w 30 dzień śmierci – od córki Anny z rodziną
17:00 +Renata Byczek w 24 r. śmierci i Anatol Byczek

Do użytku wewnętrznego

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Wielkanoc 4.04.2021 r. Intencje od 5.04. – 11.04. 2021r.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Wielkanoc 4.04.2021r.

6:00 +Helena Marszałek – od Uli Baran z rodziną
6:00 – Za parafian
8:00 +Mieczysław Ciupek – od sąsiadów z klatki II
10:30 +Stanisława i Kazimierz Nowosielscy
10:30 +Jan Liszka – od żony z dziećmi
12:00 +Tomasz Chojecki – od kolegi ze szkoły – Grzegorza Mikruta z rodziną
17:00 +Romana Nowosielska – od Bożeny i Andrzeja Czajków

 

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy 5.04.2021r.

8:00 +Wojciech, Maria Grodzicki
10:30 – W 35 rocznicę ślubu Stanisława i Bogusławy Kmiecik, zdrowie, Boże błogosławieństwo, o potrzebne łaski na dalsze lata – intencja od synów z rodzinami i wnukami.
10:30 +Maria Bigos w 7 dzień śmierci – od syna i córki z rodzinami
12:00 +Romana Nowosielska – od rodzin: Najbar i Kardaś
12:00 +Helena Marszałek – od Renaty z dziećmi
17:00 +Maria Wątroba – od rodziny Machowskich.

 

Wtorek w Oktawie Wielkanocy 6.04.2021r.

7:00 +Marian Chojecki – od sąsiadów z kl. I
18:00 +Szczerba Kazimierz w 6 rocznicę śmierci; Anna i Bogdan
18:00 +Maria Bigos – od Krystyny i Czesława Olbrot

 

Środa w Oktawie Wielkanocy 7.04.2021r.

7:00 – O Boże miłosierdzie i prawidłowy rozwój dla małego Kajetanka z Brzyścia
7:00 +Zofia Świtalska – od rodziny Kochańskich z Brzyścia
18:00 +Romana Nowosielska – od Danuty Wojdyłowej
18:00 +Helena Marszałek – od wnuka Michała

 

Czwartek w Oktawie Wielkanocy 8.04.2021r.

7:00 +Aleksander Trzesiński w 32 rocznicę śmierci
7:00 +Wanda Leśniak – od Grzegorza Szeląga z rodziną
18:00 +Romana Nowosielska – od rodziny Porębów
18:00 +Stanisław Bara – od sąsiadów z ulicy Słonecznej

 

Piątek w Oktawie Wielkanocy 9.04.2021r.

7:00 +Romana Nowosielska – od rodziny Borkowskich
+Józef Szot – od chrześniaka Marcina z rodziną /ks. katecheta poza parafią/
18:00 +Helena Marszałek – od wnuka Patryka

 

Sobota w Oktawie Wielkanocy 10.04.2021r.

7:00 +Romana Nowosielska – od Elżbiety i Juliana Puchała z Jędrzejowa
18:00 +Maria Wątroba – od Renaty Halupka z rodziną
18:00 +Helena Marszałek – od koleżanek i kolegów z pracy córki Beaty Dybaś

 

2 Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego. Odpust Parafialny 11.04.2021r.

8:00 + za zmarłych z rodziny Faryj i Wilczak
8:00 +Mieczysław Ciupek – od Reni Marszałek i Beaty Przystaś
10:30 – O Miłosierdzie Boże dla Marii i Ireny Świątkiewicz z prośbą o pomoc w chorobie i innych trudnościach
10:30 – za parafian
12:00 +Romana Nowosielska – od rodzin: Bieńkowskich i Nowak
17:00 +Beata Fitacz – od siostry Anny z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

Niedziela Męki Pańskiej – Niedziela Palmowa

Intencje od 29.03. – 4.04. 2021 r.

 

Niedziela Męki Pańskiej – Palmowa 28.03.2021 r.

8:00 +Łukasz – od chrześniaka Mateusza
8:00 +Maria Wątroba w 7. dzień śmierci – od męża
10:30 +Stanisław Bara – od Marii i Jana Gumienny z rodziną.
10:30 +Romana Nowosielska – od brata Zdzisława
12:00 +Zofia Barzyk /28 gr./
17:00 +Helena Marszałek – od syna Karola z rodziną

 

Poniedziałek 29.03.2021 r.

7:00 +Zofia Barzyk /29 gr./
7:00 +Helena Marszałek – od Eweliny Szurek z rodziną
18:00 +Ewa i Jacek

 

Wtorek 30.03.2021 r.

7:00 +Romana Nowosielska – od Joli i Arka
7:00 +Maria Wątroba – od Marii i Czesława Machowskich
18:00 +Zofian Barzyk /30 gr./
18:00 +Helena Marszałek – od syna Wojciecha

 

Środa 31.03.2021 r.

7:00 Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marii Świątkiewicz
7:00 +Romana Nowosielska – od wnuka Andrzeja z rodziną
18:00 +Tomasz Chojecki – od sąsiadów z kl. I
18:00 +Helena Marszałek – syna Józefa z rodziną

 

Wielki Czwartek. 1.04.2021r. Msza Wieczerzy Pańskiej

18:00 Z podziękowaniem za dar kapłaństwa
18:00 +Helena Marszałek – od koleżanki Emilii Ciuła

 

Wielki Piątek 2.04.2021 r.

18:00 – Liturgia Męki Pańskiej, Adoracja Krzyża

 

Wielka Sobota 3.04.2021 r. 19:00 – Obrzędy Wigilii Paschalnej

19:00 +Helena Marszalek – od wnuka Mateusza
19:00 +Maria i Władysław Woźniak w 49. r. śmierci Marii i w 54. r. śmierci Władysława

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Wielkanoc 4.04.2021 r.

6:00 +Helena Marszałek – od Uli Baran z rodziną
6:00 – Za parafian
8:00 +Mieczysław Ciupek – od sąsiadów z klatki II
10:30 +Stanisława i Kazimierz Nowosielscy
10:30 +Jan Liszka – od żony z dziećmi
12:00 +Tomasz Chojecki – od kolegi ze szkoły – Grzegorza Mikruta z rodziną
17:00 +Romana Nowosielska – od Bożeny i Andrzeja Czajków

 

Do użytku wewnętrznego

 

V Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021 r. Intencje od 22.03. – 28.03. 2021r.

 

V Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021r.

8:00 +Anna, Michał Lubaś; Adela i Ludwik Źrebiec
8:00 – W intencji członków Róży pw. św. Józefa o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych.
10:30

10:30

– O zdrowie dla Anny

+Lucjan Brach w 19 rocznicę śmierci; Dorota , Wojciech Juszczyk

12:00 +Zofia Barzyk /21gr./
17:00 +Helena Marszałek w 7 dzień śmierci – od córki Beaty

 

 

Poniedziałek 22.03.2021r. – św. Klemensa Marii Hofbauera

7:00 + +Zofia Barzyk /22gr./
+Stanisław Walaszczyk – od rodziny Laudorfów – odprawi ks. katecheta poza parafią
9:00 +Tomasz Chojecki – od sąsiadów z kl. I
9:00 +Henryk i Marcin Paszkiewicz
18:00 +Józef i Bronisław Widziszewscy

 

Wtorek 23.03.2021r.

7:00 +Helena Marszałek – od siostrzenicy Alicji z rodziną
7:00 +Zofia Barzyk /23gr./
9:00 +Romana Nowosielska w 7 dzień śmierci – od syna Henryka z żoną
9:00 +Józef Bińkowicz w 7 dzień śmierci – od najbliższej rodziny
18:00 +Helena i Tadeusz Dybkowscy
18:00 +Albina Lubaś w 21 rocznicę śmierci; Krystyna i Marian Lubaś; Helena Faryj

 

Środa 24.03.2021r.

7:00 +Franciszek i Zofia Kardaś
7:00 +Marian Chojecki – od sąsiadów z kl. I
9:00 +Romana Nowosielska – od wnuka Jacka z żoną
18:00 +Zofia Barzyk /24gr./
18:00 Leszek Gorczyca – od Alfredy Wiśniowicz z rodziną

 

Czwartek 25.03.2021r. św. Cyryla Jerozolimskiego

7:00 +Zofia Barzyk /25 gr./
7:00 +Helena Marszałek – od Anny Placek z rodziną
18:00 +Maria Maksym w 3 rocznicę śmierci – int.od męża i dzieci
18:00 +Stanisław Pelczar w 48 rocznicę śmierci; Aniela i Jan Trzeciak

 

Piątek 19.03.2021r.

7:00 +Tomasz Chojecki – od sąsiadów z klatki I
7:00 +Helena Marszałek – od siostrzenicy Krystyny
18:00 +Tadeusz o spokój duszy – z intencji żony
18:00 +Zofia Barzyk /26gr./

 

Sobota 20.03.2021r.

7:00 +Danuta Grzywna – Wożniak w 1 rocznicę śmierci
7:00 +Romana Nowosielska – od wnuka Marka z żoną i dziecmi
18:00 +Zofia Barzyk /27 gr./
18:00 +Janina Faryj – od syna Tomasza z Ewą

 

VI Niedziela Wielkiego Postu – Palmowa 28.03.2021r.

8:00 +Łukasz – od chrześniaka Mateusza

+Maria Wątroba w 7 dzień śmierci – od męża

10:30 +Stanisław Bara – od Marii i Jana Gumienny z rodziną.
10:30 +Romana Nowosielska – od brata Zdzisława
12:00 +Zofia Barzyk /28gr./
17:00 +Helena Marszałek – od syna Karola z rodziną

 

Do użytku wewnętrznego

IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021 r. Intencje od 15.03. – 21.03. 2021 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021 r.

8:00 +Katarzyna, Ludwik, Józef Leśniak, Helena Łoza
8:00 +Elżbieta Konik w 11. rocznicę śmierci – od mamy i rodzeństwa
10:30 – W intencji Aleksandry w 18. rocznicę urodzin, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu – od rodziców i siostry
12:00 +Zofia Barzyk /14 gr./
17:00 +Wanda i Marian Widziszewscy

 

Poniedziałek 15.03.2021 r. – św. Klemensa Marii Hofbauera

7:00 +Zofia Barzyk /15 gr./
7:00 +Albina i Józef o spokój wieczny – od syna Janusza i synowej Haliny
18:00 +Józef Sajdak w 16. rocznicę śmierci – od Teresy i Adama Sajdak z rodziną
18:00 +Maria w 38. rocznicę śmierci

 

Wtorek 16.03.2021 r.

7:00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Matki Miłosierdzia, oraz o zdrowie dla Marii Świątkiewicz – od córki
7:00 +Zofia Barzyk /16 gr./
18:00 +Stanisław Marszałek – w 26. rocznicę śmierci
18:00 +Henryk Setnik – od córki z rodziną

 

Środa 17.03.2021 r. – św. Patryka

7:00 +Stefania Jarecka – w 3. rocznicę śmierci
7:00 +Stanisława Bara – od Heleny Gomółka z Lisowa
18:00 +Zbigniew Dybkowski – w dniu imienin
18:00 +Zofia Barzyk /17 gr./

 

Czwartek 18.03.2021 r. św. Cyryla Jerozolimskiego

7:00 +Zofia Barzyk /18 gr./
7:00 +Komisarz Józef i Anna z racji imienin Józefa
18:00 +Mieczysław Bałucki w 1. rocznicę śmierci – od żony z dziećmi
18:00 +Mieczysław Ciupek w 30. dzień śmierci – od żony

 

Piątek 19.03.2021 r. – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

7:00 +Józef Duda w dniu imienin – od żony i dzieci
7:00 +Zofia Barzyk /19 gr./
18:00 +Józefa Kosiba – od córek

 

Sobota 20.03.2021 r.

7:00 +Józef Mikoś z okazji imienin
16:00 Obrzęd Chrztu świętego
18:00 +Zofia Barzyk /20 gr./
18:00 +Janina Faryj – od córki Łucji z dziećmi – odprawi ks. Krzysztof poza parafią

 

V Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021 r.

8:00 +Anna, Michał Lubaś; Adela i Ludwik Źrebiec
8:00 – W intencji członków Róży pw. św. Józefa o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych
10:30 +Lucjan Brach w 19. rocznicę śmierci; Dorota , Wojciech Juszczyk
12:00 +Zofia Barzyk /21 gr./
17:00 – Za parafian

 

Do użytku wewnętrznego

Intencje od 8.03. – 14.03. 2021 r.

 

III Niedziela Wielkiego Postu 7.03.2021r.

8:00 +Cecylia, Jan Setlak
8:00 +Kazimierz Nowosielski w 34. rocznice śmierci
10:30 +Jerzy w 6. rocznicę śmierci ; +Jan w 2. rocznicę śmierci
10:30 +Janina Świątek – od sióstr z Róży pw. św. Kingi
12:00 +Zofia Barzyk /7gr./
17:00 +Jan Kamiński w 14. rocznicę śmierci i Michalina – od syna z rodziną

 

Poniedziałek 8.03.2021 r. – św. Jana Bożego

7:00 – O Boże błogosławieństwo, pomyślną operację i zdrowe oczy dla Elżbiety
7:00 +Zofia Barzyk /8gr./
18:00 – O zdrowie dla Janiny i Zofii
18:00 +Piotr w 16. rocznicę śmierci; Paweł Józefa, Mieczysław; Ewa i Andrzej Jach; Filomena, Bronisław, Marian Macek

 

Wtorek 9.03.2021 r. – św. Franciszki Rzymianki

7:00 +Zofia Barzyk /9gr./
7:00 +Zygmunt Róg – od szwagierki z rodziną
18:00 +Joanna Leśniak w 25. rocznice śmierci
18:00 +Anna Władysław Mazur

 

Środa 10.03.2021 r.

7:00 +Zofia Barzyk /10gr./
7:00 – O łaskę zdrowia dla Tomasza
18:00 +Janina Faryj w 30. dzień po śmierci – od córek
18:00 +Janina, Stanisław

 

Czwartek 11.03.2021 r.

7:00 +Stanisław Walaszczyk – od rodziny Dębskich z Dębicy
7:00 +Józef Szot – od kolegów i koleżanek dzieci
18:00 +Mieczysław Ciupek – od siostry Urszuli z rodziną
18:00 +Zofia Barzyk /11gr./

 

Piątek 12.03.2021 r.

7:00 +Zofia Barzyk /12gr/
7:00 +Krzysztof Mosoń – od Marii Jaworskiej z rodziną
18:00 +Czesław Trybek w 9. rocznicę śmierci – od żony i dzieci
18:00 +Henryk Setnik – od syna z rodziną

 

Sobota 13.03.2021r.

7:00 +Zofia Barzyk /13gr./
18:00 +Janina Świątek – od chrzestnej Ewy Zielińskiej
18:00 +Maria i Michał w 22. rocznicę śmierci Michała – od dzieci

 

IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021 r.

8:00 +Katarzyna, Ludwik, Józef Leśniak, Helena Łoza
8:00 +Elżbieta Konik w 11. rocznicę śmierci – od mamy i rodzeństwa
10:30 – W intencji Aleksandry w 18. rocznicę urodzin, z prośbą o zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu – od rodziców i siostry
12:00 +Zofia Barzyk /14gr./
17:00 +Wanda i Marian Widziszewscy

 

Do użytku wewnętrznego

 

II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021r. św. Romana

8:00 +Edward Winiarski w 3 rocznicę śmierci – od córki z rodziną
8:00 +Rozalia i Władysław Świędrych – od córek z rodzinami
10:30 +Stanisław Bara od rodzin Najbar i Kardaś
12:00 – za parafian
17:00 +Maria i Wojciech Grodzicki

 

Poniedziałek 1.03.2021r.

7:00 +Cezary Miluk o życie wieczne dla niego – od żony Heleny
7:00 +Zofia Barzyk /1gr./
18:00 +Stanisław Bara – od Mariusza Betleja z rodziną
18:00 +Janina Świątek – od koleżanki Doroty Agaty z mamą

 

Wtorek 2.03.2021r.

7:00 +Zofia Barzyk /2gr./
7:00 – O Boże Miłosierdzie, wszelkie potrzebne łaski, a zwłaszcza o zdrowe oczy dla Elżbiety
18:00 +Stanisław Bara – od Zofii i Jana Więcków
18:00 +Mieczysław Ciupek – od taty

 

Środa 3.03.2021r.

7:00 +Zofia Barzyk /3gr./
7:00 +Stanisława Podkulska – od wszystkich dzieci z Klubu UKS szóstka Jasło
18:00 +Kazimierz Twaróg, oraz Dorota i Wojciech Juszczyk
18:00 +Mieczysław Ciupek – od siostry Wioletty z rodziną

 

Czwartek 4.03.2021r.

7:00 +Mieczysław Ciupek – od rodziny Szydłów
7:00 +Leszek Gorczyca – od rodziny Tomkiewiczów
18:00 +Kazimiera Marszałek w dniu imienin.
18:00 +Zofia Barzyk /4gr./

 

Piątek 5.03.2021r.

7:00 +Zofia Barzyk /5gr/
7:00 +Mieczysław Ciupek – od rodziny Kwiatek
18:00 – W intencji Mileny w 30 rocznicę urodzin, oraz Jana w 88 rocznicę urodzin z prośbą o o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej, od Teresy i Adama Sajdak z rodziną
18:00 +Katarzyna i Władysław Poręba – od syna z rodziną

 

Sobota 6.03.2021r.

7:00 +Zofia Barzyk /6gr./
18:00 +Janina Świątek – od siostry Marii z rodziną
18:00 +Wanda Leśniak w 30 dzień śmierci – od syna, synowej i wnuczki

 

III Niedziela Wielkiego Postu 7.03.2021r.

8:00 +Cecylia, Jan Setlak
8:00 +Kazimierz Nowosielski w 34 rocznice śmierci
10:30 +Jerzy w 6 rocznicę śmierci ; +Jan w 2 rocznicę śmierci
10:30 +Janina Świątek – od sióstr z Róży pw. św. Kingi
12:00 +Zofia Barzyk /7gr./
17:00 +Jan Kamiński w 14 rocznicę śmierci i Michalina – od syna z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

I Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2021 r. Intencje od 22.02. – 28.02. 2021r.

 

I Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2021r. św. Piotra Damazego

8:00 +Władysław Sokołowski w 16 rocznicę śmierci – od córki, syna z rodziną
8:00 +Józef Szot – od pracowników M.P.M
10:30 +Czesław Orzechowski – od bratowej z dziećmi
12:00 – za parafian
17:00 +Stanisław Bara – od wnuka Mariusza

 

Poniedziałek 22.02.2021r. – święto Katedry św. Piotra

7:00 + W intencji Marii Świątkiewicz z prośbą o Boże Miłosierdzia, opiekę Matki Bożej n Pocieszycielki Strapionych i o zdrowie – z intencji córki.
7:00 A +Janina Faryj – od Iwony i Jana Ciuła z rodziną
18:00 +Eugeniusz Ciołek w 2 rocznicę śmierci

 

Wtorek 23.02.2021r. św. Polikarpa

7:00 – O zdrowie dla Heleny
7:00 +Mieczysław Ciupek w 7 dzień śmierci – od żony
18:00 +Janina Faryj – od Emilii Ciuła
18:00 – Za duszami zapomnianymi

 

Środa 24.02.2021r. – św. Macieja

7:00 – O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski, a szczególnie o zdrowe oczy dla Elżbiety
7:00 +Mieczysław Ciupek – od koleżanek z M.P.M u
18:00 +Tadeusz Tuchowski – od brata Władysława z rodziną
18:00 +Anna w 30 rocznicę śmierci i Wiktoria

 

Czwartek 25.02.2021r.

7:00 +Janina Faryj – od Daniela i Andrzeja Faryj z rodziną
7:00 +Stanisław Walaszczyk – od Ani i Jadzi z rodziną
18:00 +Stanisław Bara w 30 dzień śmierci – od córki Marii z mężem
18:00 +Eugenia, Julian Guzik

 

Piątek 26.02.2021r.

7:00 +Augusty Sienicki – od kolegów i koleżanek syna Sebastiana z firmy „Hubys”
7:00 +Stanisława Podkulska – od sąsiadów z Brzyścia
18:00 +Wiktoria Tuchowska w 7 dzień śmierci – od męża z rodziną
18:00 +Kazimierz Szafarz – od syna z rodziną

 

Sobota 27.02.2021r.

7:00 – O szczęśliwy przebieg leczenia choroby nowotworowej, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, ulgę w cierpieniu dla Haliny od męża Janusza.
18:00 +Marian Such w 7 rocznicę śmierci i Krystyna – od synów.
18:00 +Janina Faryj – od chrześnicy Marii Mokrzyckiej

 

II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021r. św. Romana

8:00 +Edward Winiarski w 3 rocznicę śmierci – od córki z rodziną
8:00 +Rozalia i Władysław Świędrych – od córek z rodzinami
10:30 +Stanisław Bara od rodzin Najbar i Kardaś
12:00 – za parafian
17:00 +Maria i Wojciech Grodzicki

Do użytku wewnętrznego

 

VI Niedziela Zwykła 14.02.2021 r. Intencje od 15.02. – 21.02. 2021r.

 

VI Niedziela Zwykła 14.02.2021r. św. Cyryla i Metodego; św. Walentego.

8:00 +Łukasz – od rodzin Barów i Jurusików
8:00 +Stanisław Bara – od wnuczki Elżbiety z mężem
10:30 +Roman i Anna Orzechowscy – od żony
12:00 – Za parafian
17:00 +Aleksandra Wickowska i Teresa Goleń

 

Poniedziałek 15.02.2021r. – bł. ks. Michała Sopoćko

7:00 + +Janina Faryj w 7 dzień śmierci – od córki Bogusławy z mężem
7:00 A +Stanisław Walaszczyk – od uczestników pogrzebu odprawi ks. katecheta poza parafią
18:00 – W 90 rocznicę urodzin Barbary Sajdak z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia – z intencji dzieci z rodzinami

 

Wtorek 16.02.2021r.

7:00 +Józef Szot – od rodziny Bednarz
7:00 +Janina Świątek – od rodziny Myśliwców
18:00 +Kazimierz Marszałek
18:00 +Wanda Leśniak – od sąsiadów z Brzyścia

 

Środa 17.02.2021r. ŚRODA POPIELCOWA

7:00 +Wanda Leśniak – od Małgorzaty Kmiecik
9:00 +Stanisław Bara – od wnuczki Katarzyny
16:00 +Janina Faryj – od wnuka Mateusza z rodziną
18:00 +Maria Szewczyk w 5 r. śmierci; Irena Czajka

 

Czwartek 18.02.2021r.

7:00 +Krzysztof Mosoń – od sąsiadów z klatki IV
7:00 +Janina Świątek – od przyjaciółki Doroty Barbary Pliś
18:00 +Krystian Dybkowski
18:00 +Wanda Leśniak – od koleżanek z pracy Danuty, Doroty, Krystyny

 

Piątek 19.02.2021r.

7:00 +Stanisława Podkulska – od chrzestnego Ryszarda z rodziną
7:00 +Leszek Gorczyca – od szwagra Tadeusza z rodziną
18:00 +Janina Faryj – od Kazimiery i Władysława Byczek
18:00 +Tomasz Marszałek

 

Sobota 20.02.2021r.

7:00 +Stanisław Bara – od rodziny Nowaków i Szopniewskich
7:00 +Janina Faryj – od córki Teresy
18:00 +Wanda Leśniak – od koleżanki Moniki z mężem
18:00 +Łukasz – od pracowników sklepu „Majster” Krosno

 

I Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2021r. św. Piotra Damazego

8:00 +Władysław Sokołowski w 16 rocznicę śmierci – od córki, syna z rodziną
8:00 +Józef Szot – od pracowników M.P.M
10:30 +Czesław Orzechowski – od bratowej z dziećmi
12:00 – za parafian
17:00 +Stanisław Bara – od wnuka Mariusza

 

Do użytku wewnętrznego

 

V Niedziela Zwykła 7.02.2021 r. Intencje od 8.02. – 14.02. 2021r.

 

V Niedziela Zwykła 7.02.2021r.

8:00 +Łukasz – od Ewy i Janusza Bara
8:00 +Stanisław Bara – od córki Anny z mężem i dziećmi
10:30 +Maria Brach w 8 rocznicę śmierci – od córek z rodzinami
12:00 – za parafian
17:00 +Janina Świątek – od sióstr z Róży Różańcowej pod wezwaniem św. Kingi

 

Poniedziałek 8.02.2021r. – św. Józefy Bakhity; św Hieronima Emilianiego

7:00 + +Stanisław Bara – od wnuczki Patrycji z mężem
7:00 A +Czesława Rutana od uczestników pogrzebu – ks. katecheta poza parafią
18:00 +Zbigniew Dybkowski

 

Wtorek 9.02.2021r.

7:00 +Stanisława Więcek w 25 rocznicę śmierci – od siostrzenic
7:00 +Krzysztof Mosoń – od rodziny Filus
18:00 – Za duszami zmarłych za których nikt się nie modli
18:00 +Wanda Leśniak – od sąsiadów Malikowskich

 

Środa10.02.2021r. – św. Scholastyki

7:00 +Stanisław Bara – od wnuczki Moniki z mężem i prawnukiem
7:00 +Leszek Gorczyca – od chrzestnej Sławomiry i Marii Gotfryd z Trzcinicy
18:00 +Maria Cichoń w 1 rocznicę śmierci – od syna Andrzeja z rodziną
18:00 +Wanda Leśniak w 7 dzień śmierci – od męża

 

Czwartek 11.02.2021r. wsp. N.M.P. z Lourdes – Światowy Dzień Chorego

7:00 +Wanda Leśniak – od sąsiadów \ Brzyścia
7:00 +Stanisława Podkulska – od bratowej Janiny z dziećmi
10:00 – W intencji chorych z parafii
18:00 +Adam i Helena Faryj

 

Piątek 12.02.2021r.

7:00 +Józef Duda w 4 rocznicę śmierci – od córki Małgorzaty z rodziną
7:00 +Wanda Leśniak – od sąsiadów Załubskich
18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo; opiekę Matki Bożej i zgodę w rodzinie

 

Sobota 13.02.2021r.

7:00 +Maria Gorczyca w 22 rocznicę śmierci i +Witold Gorczyca w 10 rocznicę śmierci
18:00 +Wanda Leśniak – od Kazimiery i Władysława Byczek
18:00 +Łukasz – od pracowników sklepu „Majster” Jasło

 

VI Niedziela Zwykła 14.02.2021r. św. Cyryla i Metodego; św. Walentego; św. Walentego

8:00 +Łukasz – od rodzin Baranów i Jurusików
8:00 +Stanisław Bara – od wnuczki Elżbiety z mężem
10:30 +Roman i Anna Olechowscy – od żony
12:00 – za parafian
17:00 +Aleksandra Wickowska i Teresa Goleń

 

Do użytku wewnętrznego

 

IV Niedziela Zwykła 24.01.2021 r. Intencje od 1.02. – 7.02. 2021r.

IV Niedziela Zwykła 31.01.2021r. – św. Jana Bosko.

8:00 +Łukasz – od siostry Małgorzaty i brata Jacka z dziećmi
8:00 – za parafian
10:30 +Leszek Zbigniew Gorczyca – od mieszkańców bloku nr 13
12:00 +Irena Niziołek w 2 rocznicę śmierci
17:00 +Janina Świątek – od sąsiadów z ulicy Słonecznej

 

Poniedziałek 1.02.2021r.

7:00 + + Wiktoria i Józef Rzońca w 16 rocznicę śmierci Józefa
7:00 A +Stanisław Bara w 7 dzień śmierci – od żony
18:00 +Leszek Gorczyca – od mieszkańców bloku nr. 13

 

Wtorek 2.02.2021r. – Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej

7:00 +Krzysztof Mosoń – od rodziny Doktorów
7:00 +Leszek Gorczyca od sąsiadki Barbary z dziećmi
9:00 +Janina Swiątek w 30 dzień śmierci – od córki Renaty z rodziną
18:00 +Marian Bronowicz z okazji imienin – od córek
19:00 – W intencji dzieci pierwszokomunijnych i rodziców

 

Środa 03.02.2021r. – św. Błażeja

7:00 +Piotr Pięta w 1 rocznicę śmierci – od syna z mamą
7:00 +Eleonora Mazurek – od uczestników pogrzebu
18:00 +Krzysztof Mosoń – od brata Tadeusza z rodziną
18:00 – za duszami za których nikt się nie modli

 

Czwartek 4.02.2021r.

7:00 +Józef Szot – od Mateusza Warchoła z rodziną
7:00 +Zofia Barzyk – od siostrzenicy Beaty i siostrzeńca Piotrka
18:00 +Leszek Gorczyca – od Basi z rodziną z USA
18:00 +Janina Świątek – od członków parafialnego Koła Caritas

 

Piątek 5.02.2021r. – św. Agaty

7:00 +Krzysztof Mosoń w 30 dzień śmierci – od siostry Jolanty z rodziną
7:00 +Stanisław Bara – od córki Danuty z mężem
18:00 +Zofia Barzyk – od siostry Heleny
18:00 + Tadeusz Wojdyła w 14 rocznicę śmierci

 

Sobota 6.02.2021r. – św. Pawła Miki i towarzyszy męcz.

7:00 +Stanisław Bara – od syna Janusza z rodziną
7:00 +Stanisław Walaszczyk – od Władka Rzońca
18:00 +Tadeusz Kruczak w 2 rocznicę śmierci – od żony i córek z rodzinami
18:00 +Janina Świątek – od Marii Wątroba z rodziną

 

V Niedziela Zwykła 7.02.2021r.

8:00 +Łukasz – od Ewy i Janusza Bara
8:00 +Stanisław Bara – od córki Anny z mężem i dziećmi
10:30 +Maria Brach w 8 rocznicę śmierci – od córek z rodzinami
12:00 – za parafian
17:00 +Janina Świątek – od sióstr z Róży Różańcowej pod wezwaniem św. Kingi

 

Do użytku wewnętrznego

 

III Niedziela Zwykła 24.01.2021 r. Intencje od 25.01. – 31.01. 2021r.

III Niedziela Zwykła 24.01.2021r. – św. Franciszka Salezego.

8:00 +Waldemar Kolbusz w 14 rocznicę śmierci – od syna Łukasza
10:30 +Barbara Brągiel w 11 rocznicę śmierci – od męża z rodziną
10:30 +Karolina Kaszowicz w 17 rocznicę śmierci i Stanisław Syzdek w 25 rocznicę śmierci
12:00 – Za parafian
17:00 +Józef Stasiowski (24gr)

 

Poniedziałek 25.01.2021r. – święto nawrócenia św. Pawła

7:00 + + Józef Stasiowski (25gr.)
7:00 A +Janina Świątek – od Janiny Bartuś i Heleny Buczyńskiej
18:00 +Janina Żółtek – w 2 rocznicę śmierci

 

Wtorek 26.01.2021r. – św. Tymoteusza i Tytusa

7:00 +Feliks Jasienkiewicz w 43 r. śmierci – od żony i dzieci
7:00 +Krzysztof Mosoń – od brata Jurka z rodziną
18:00 +Józef Stasiowski (26gr).
18:00 +Janina Świątek – od sąsiadów z ulicy Słonecznej

 

Środa 27.01.2021r. – św. Anieli Merici.

7:00 +Józef Stasiowski (27gr.)
7:00 +Józef Szot – od Teresy i Bernarda Sójka
18:00 +Leszek Zbigniew Gorczyca w 30 dzień śmierci – od mamy

 

Czwartek 28.01.2021r. – św. Tomasza z Akwinu

7:00 +Józef Stasiowski (28gr)
7:00 +Stanisław Walaszczyk – od siostry Anny z rodziną
18:00 +Genowefa Więcek w 32 rocznicę śmierci – od chrześnicy
18:00 +Janina Świątek – od pracowników Przedszkola Miejskiego nr. 10 Jaśle

 

Piątek 29.01.2021r.

7:00 +Józef Stasiowski (29gr)
7:00 +Stanisława Podkulska od – Bożenki
18:00 +Za dusze zmarłych za których nikt się nie modli

 

Sobota 30.01.2021r. – bł. Bronisława Markiewicza

7:00 +Józef Stasiowski (30gr.)
18:00 +Leszek Barzyk w 31 rocznicę śmierci – od żony Czesławy z rodziną i Aleksandra Kędra w 1 rocznicę śmierci – od siostry Czesławy z rodziną
18:00 +Arkadiusz Nylec w 9 rocznicę śmierci – od babci i od brata z żoną

 

IV Niedziela Zwykła 31.01.2021r. – św. Jana Bosko.

8:00 +Łukasz – od siostry Małgorzaty i brata Jacka z dziećmi
8:00 – za parafian
10:30 +Leszek Zbigniew Gorczyca – od mieszkańców bloku nr 13
12:00 +Irena Niziołek e 2 rocznicę śmierci
17:00 +Janina Świątek – od sąsiadów z ulicy Słonecznej

 

Do użytku wewnętrznego

 

II Niedziela Zwykła 17.01.2021 r. Intencje od 18.01. – 24.01. 2021r.

 

II Niedziela Zwykła 17.01.2021r.

8:00 – W intencji sióstr z Róży św. Faustyny o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w Nowym Roku
8:00 +Stanisława Podkulska – od sióstr z Róży pw. bł. Bronisławy
10:30 +Leszek Zbigniew Gorczyca – od brata Roberta
10:30 – Za parafian
17:00 +Józef Stasiowski (17gr)

 

Poniedziałek 18.01.2021r. – bł. Reginy Protman

7:00 +Leszek Zbigniew Gorczyca – od Lidii i Krzysztofa Tuchowskich
7:00 +Krzysztof Mosoń – od rodziny Igielskich
18:00 +Józef Stasiowski (18gr.)

 

Wtorek 19.01.2021r. – św. Sebastiana Pelczara bpa

7:00 +Małgorzata Bajorek w 6 rocznicę – od mamy
7:00 +Eleonora Mazurek – od Marii Gałuszka z rodziną
18:00 +Józef Stasiowski (19gr).
18:00 +Janina Świątek – od wnuka Dawida z żoną i prawnukami

 

Środa 20.01.2021r. – św. Fabiana i Sebastiana mecz.

7:00 +Józef Stasiowski (20gr.)
7:00 +Krzysztof Mosoń – od rodziny Bojanów
18:00 +Leszek Zbigniew Gorczyca – od szwagra Władysława
18:00 +Janina Świątek – od rodziny Berkowiczów z Sobniowa

 

Czwartek 21.01.2021r. – św. Agnieszki

7:00 +Józef Stasiowski (21gr)
7:00 +Józef Szot – od Bolesława Piekarza z rodziną
18:00 +Lesze Zbigniew Gorczyca – od mieszkańców bloku nr. 13
18:00 +Janina Świątek – od wnuczki Natalii z mężem i prawnuczką

 

Piątek 22.01.2021r. – św. Wincentego Pallottiego

7:00 +Józef Stasiowski (22gr)
7:00 +Janina Świątek – od sióstr z grupy modlitewnej „Koronka do Miłosierdzia Bożego”
18:00 +Leszek Zbigniew Gorczyca – od mieszkańców bloku nr. 13

 

Sobota 23.01.2021r. – bł. Wincentego Lewoniuka

7:00 +Józef Stasiowski (23gr.)
18:00 +za dusze za które nikt się nie modli
18:00 +Janina Świątek – od Urszuli Czernik z rodziną

 

III Niedziela Zwykła 24.01.2021r. – św. Franciszka Salezego.

8:00 +Waldemar Kolbusz w 14 rocznicę śmierci – od syna Łukasza
10:30 +Barbara Brągiel w 11 rocznicę śmierci – od męża z rodziną
10:30 +Karolina Kaszowicz w 17 rocznicę śmierci i Stanisław Syzdek w 25 rocznicę śmierci
12:00 – Za parafian
17:00 +Józef Stasiowski (24gr)

Do użytku wewnętrznego

 

 

III Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01.2021 r. Intencje od 11.01. – 17.01. 2021 r.

 

III. Niedziela po Narodzeniu Pańskim – Niedziela Chrztu Pana Jezusa 10.01.2021 r.

8:00 +Józef Stasiowski (10 gr.)
8:00 +Łukasz – od rodzin: Barów i Jurusików
10:30 Za parafian
10:30 Janina Świątek w 7. dzień śmierci – od córki Danuty z rodziną
17:00 +Mieczysław Żółtek w 13. rocznicę śmierci – od syna z rodziną

 

Poniedziałek 11.01.2021 r.

7:00 +Józef Stasiowski (11 gr.)
7:00 +Augustyn Sienicki – od uczestników pogrzebu
18:00 +Leszek Zbigniew Gorczyca w 7. dzień śmierci – od syna Marka

 

Wtorek 12.01.2021r.

7:00 +Michalina Hulanicka w 1. rocznicę śmierci – od syna i córek
18:00 +Józef Stasiowski (12 gr.)
+Krzysztof Mosoń w 7. dzień śmierci – od siostry Jolanty z rodziną – ks. Katecheta poza parafią

 

Środa 13.01.2021r.

7:00 +Janina Świątek – od rodzin Sepiołów, Chlebickich i Magudów
18:00 +Józef Stasiowski (13 gr.)
+Augustyn Sienicki od uczestników pogrzebu – ks. Katecheta poza parafią

 

Czwartek 14.01.2021 r. – św. Rajmunda

7:00 +Józef Stasiowski (14 gr.)
18:00 +Leszek Zbigniew Gorczyca – od cioci Jasi z rodziną
+Edward Czerwiński – od uczestników pogrzebu – ks. Katecheta poza parafią

 

Piątek 15.01.2021 r.

7:00 +Marian Bronowicz w 7. rocznicę śmierci – od córek
18:00 +Józef Stasiowski (15 gr.)
+Stanisław Walaszczyk – od uczestników pogrzebu – ks. Katecheta poza parafią

 

Sobota 16.01.2021 r.

7:00 +Józef Stasiowski (16 gr.)
18:00 +Leszek Zbigniew Gorczyca – od mieszkańców bloku nr 13
18:00 +Janina Świątek – od pracowników Przedszkola Miejskiego nr 10 w Jaśle

 

IV Niedziela Zwykła 17.01.2021 r.

8:00 – W intencji sióstr z Róży św. Faustyny o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w Nowym Roku
8:00 +Stanisława Podkulska – od sióstr z Róży pw. św. Faustyny
10:30 +Leszek Zbigniew Gorczyca – od brata Roberta
10:30 – Za parafian
17:00 +Józef Stasiowski (17 gr.)

Do użytku wewnętrznego

 

 

 

Msze święte na 2 Niedzielę po Narodzeniu Pańskim 3.01.2021 r.

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim 3.01.2021r.

 

8:00 – W intencji sióstr z róży pw. św. Weroniki z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla sióstr tej Róży i ich rodzin i za zmarłe siostry
8:00 – Za parafian
10:30 – O szczęśliwą operację, powrót do zdrowia i opiekę Matki Bożej dla córki
10:30 +Aniela Danuta Szynal w 3 rocznicę śmierci – od syna Sławomira z rodziną
17:00

17:00

W 21. rocznicę urodzin Rafała, o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski.

+Józef Stasiowski (3gr)

 

 

 

Poniedziałek 4.01.2021r.

7:00 + +Józef Stasiowski (4gr.)
7:00 +Leszek Zbigniew Gorczyca w 7 dzień śmierci – od żony
18:00 +Krzysztof Juszczak w 2 rocznicę śmierci

 

Wtorek 5.01.2021r.

7:00 +Józef Stasiowski (5gr)
18:00 +Augustyn Sienicki – od NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” – Podkarpacie

 

Środa 6.01.2021r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

8:00 +Józef Stasiowski (6gr)
8:00 – Za parafian
10:30 +Józef Szot – od Zdzisławy Szot
17:00 – W intencji Janiny i Bolesława Kobylińskich w 60 rocznicę ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata – od córek z rodzinami

 

Czwartek 7.01.2021r. – św. Rajmunda

7:00 +Józef Stasiowski (7gr)
18:00 +Stanisław Walaszczyk – od chrześnicy Elżbiety z córką

13;00 PoGRZEB śp. +Janiny Świątek

 

Piątek 8.01.2021r.

7:00 +Zofia Barzyk – od siostry Heleny
18:00 +Józef Stasiowski (8gr)
+Edward Czerwiński – od uczestników pogrzebu ks. Katecheta odprawi poza parafią

 

Sobota 9.01.2021r.

7:00 +Stanisława Podkulska – od Daniela z rodziną
18:00 +Józef Stasiowski (9gr)

10:00 POGRZEB śp. + Krzysztofa Mosoń

3 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – Niedziela Chrztu Pana Jezusa 10.01.2021r.

8:00 +Józef Stasiowski (10 gr)
8:00 +Łukasz – od rodzin: Barów i Jurusików
10:30

10:30

+Janina Świątek w 7 dzień śmieci – od córki Danuty z rodziną

Za parafian

17:00 +Mieczysław Żółtek w 13 rocznicę śmierci – od syna z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

Msze święte na Niedzielę Świętej Rodziny 27.12.2020 r.

Niedziela w Oktawie Bożego Narodzenia Święto Świętej Rodziny 27.12.2020r. – św. Jana Ew.

8:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agaty
8:00 – Za parafian
10:30 +Eugenia Ciuła w 36 rocznicę śmierci; +Andrzej i Wiktoria Faryj
12:00 +Zofia Barzyk – od od Lucyny i Mieczysława Burda z rodziną
17:00 +Józef Szot – od córki Sylwii z rodziną

 

Poniedziałek 28.12.2020r. św. Młodzianków

7:00 + +Augustyn Sienicki – od Jacka i Agnieszki Gorgosz z rodziną
18:00 +Maria, Tadeusz
18:00 – W intencji mieszkańców Brzyścia

 

Wtorek 29.12.2020r. św. Tomasza Becketa bpa

7:00 +Józef Szot – od brata Stanisława z rodziną
18:00 +Łukasz – od mamy
18:00 – W intencji mieszkańców bloków z ulicy Rafineryjnej

 

Środa 30.12.2020r. św Eugeniusza

7:00 + Eleonora Mazurek w 30 dzień śmierci – od wnuczki Agnieszki z rodziną.
18:00 – O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla ks. Prałata Eugeniusza Królika w dniu imienin
18:00 – W intencji mieszkańców ulic: Gadki, Słonecznej, 3 – maja, Sportowej, Letniej, Rafineryjnej domy

 

Czwartek 31.12.2020r. – św. Sylwestra papieża

7:00 +Eleonora Mazurek – od sąsiadów
16:00 – Z podziękowaniem za Stary Rok
16.00 + Za wszystkich zmarłych parafian wypominanych

 

Piątek 1.01.2021r. – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Nowy Rok.

8:00 +Józef Stasiowski (1gr)
10:30 +Józef Szot w 30 dzień śmierci – od syna Andrzeja z żoną
12:00 Za parafian
17:00 +Stanisław Walaszczyk – od rodziny Lewickich

 

Sobota 2.01.2021r. – św. Bazylego i św. Grzegorza z Nazjanzu

7:00 +Józef Stasiowski (2gr)
18:00 +Paweł Piotr, Józefa, Mieczysław, Ewa i Andrzej; Jacek i Filomena, Bronisław, Marian Macek
18:00 +Stanisława Podkulska – od brata Leopolda z żoną

 

Niedziela w Oktawie Bożego Narodzenia 3.01.2021r.

8:00 – W intencji sióstr z róży pw. św. Weroniki z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla sióstr tej Róży i ich rodzin i za zmarłe siostry
8:00 – Za parafian
10:30 – O szczęśliwą operację, powrót do zdrowia i opiekę Matki Bożej dla córki
10:30 +Aniela Danuta Szynal w 3 rocznicę śmierci – od syna Sławomira z rodziną
17:00 +Józef Stasiowski (3gr)

Do użytku wewnętrznego

 

 

INTENCJE MSZALNE NA IV TYDZIEŃ ADWENTU 21.12 – 27.12.2020r.

VI Niedziela Adwentu 20.12.2020r.

8:00 +Zofia Barzyk – od rodziny Przybyłów
8:00 – Za parafian
10:30 +Bogusław Czyżowicz – od żony z rodziną
17:00 +Józef Szot – od córki Agnieszki z rodziną

 

Poniedziałek 21.12.2020r.

7:00 +Józefa i Józef Bracik – od wnuka Rafała
7:00 +Stanisław Walaszczyk – od rodziny Spólników
18:00 +Józef Stasiowski – od koleżanek z pracy córki Urszuli
18:00 +Stanisława Podkulska – od Dyrekcji, Nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle

 

Wtorek 22.12.2020r.

7:00 +Józef Szot – od Tomasza Szot z rodziną
7:00 +Augustyn Sienicki – Od kolegów i koleżanek Sebastiana z firmy „Łazur”
18:00 +Władysława Skupińska – od rodziny Czajków
18:00 +Zofia Barzyk – od rodziny Gomułków

 

Środa 23.12.2020r.

7:00 +Stanisław Szlachta w 10. rocznicę śmierci
7:00 +Czesława Rutana – od uczestników pogrzebu
18:00 +Józef Szot – od kolegów z dializ
18:00 +Eleonora Mazurek – od Hani i Janusza Wilczak

 

Czwartek 24.12.2020r. – Wigilia Bożego Narodzenia

7:00 +Zbigniew Dybkowski
7:00 +Adam Putyra i zmarli z rodziny
22.00 +Eleonora Mazurek – od sąsiadów
22:00 + Łukasz – od brata Darka z rodziną
24:00 +Mieczysław Polak
24:00 +Józef Szot – od siostry Janiny z rodziną

 

Piątek 25.12.2020r. – Uroczystość Bożego Narodzenia

8:00 – za parafian
10:30 +Tadeusz Dybaś w 5. rocznicę śmierci – od żony i córek z rodzinami
10:30 +Józef Jachym w 5. rocznicę śmierci – od rodziny
12:00 +Zofia Barzyk – od Dyrekcji, Nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Osobnicy

 

Sobota 26.12.2020r. – Święto św. Szczepana

8:00 W intencji misji i misjonarzy
10:30 +Anna i Władysław Mazur
12:00 +Janusz Mosoń w 1. rocznicę śmierci – od siostry Joli
12:00 +Edmund i Józefa Biernaccy; Michalina Stukus

 

Niedziela w Oktawie Bożego Narodzenia – Święto Świętej Rodziny 27.12.2020r.

8:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agaty
8:00 – Za parafian
10:30 +Eugeniusz Ciuła w 36. rocznicę śmierci; +Andrzej i Wiktoria Faryj
12:00 +Zofia Barzyk – od od Lucyny i Mieczysława Burda z rodziną
17:00 +Józef Szot – od córki Sylwii z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

 

INTENCJE MSZALNE NA III TYDZIEŃ ADWENTU 14.12 – 20.12.2020r.

 

III Niedziela Adwentu 13.12.2020r. – św. Łucji

8:00 +Zofia Barzyk – od Józefa Palucha
8:00 – Za parafian
10:30 +Wiktoria i Jan Stasiowski
17:00 +Maria Cichoń z okazji imienin – od syna, synowej i wnuków

Do użytku wewnętrznego

 

Poniedziałek 14.12.2020r. – św. Jana od Krzyża

7:00 + +Augustyn Sienicki – od kolegów i koleżanek Sebastiana z firmy „Łazur
7:00 +Józef Szot – od syna Łukasza z żoną
18:00 +Józef Stasiowski – od wnuka Arka z rodziną

 

Wtorek 15.12.2020r.

7:00 +Józef Stasiowski – od rodziny Koperów
18:00 +Józef Szot – od wnuków Oli i Arka
18:00 +Edward Mckoś – od Barbary i Andrzeja Jaworskich

 

Środa 16.12.2020r.

7:00 +Zofia Barzyk w 30 dzień śmierci – od córki Alicji z mężem
7:00 +Edward Czerwiński – od kolegó1) syna Aleksandra z Przybówki
18:00 +Tadeusz Osika – od wnuków

 

Czwartek 17.12.2020r.

7:00 +Zofia Barzyk – Renaty i Pawła Iglot z rodziną
18.00 +Czesława Rutana w 30. dzień śmierci – od rodziny i wnuków
18:00 +Józef Stasiowski – od Danuty i Wiesława Kranc

 

Piątek 18.12.2020r.

7:00 – W intencji Haliny i Janusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, za zdrowie po przebytej chorobie, z prośbą o opiekę Pana Jezusa Miłosiernego w trudnych chwilach, o zdrowie dla Haliny w jej chorobie
7:00 +Józef Szot – od wnuczek Julii i Roksany
18.00 +Tomasz Marszałek

 

Sobota 19.12.2020r.

7:00 +Zofia Barzyk – od Jolanty i Jana Czechowicz z rodziną
18:00 +Monika Jędryczka w 2 rocznicę śmierci – od córek
18:00 +Goleń Franciszka – od siostrzenicy Marioli i siostrzeńca Zbigniewa z rodziną

 

VI Niedziela Adwentu 20.12.2020r.

8:00 +Zofia Barzyk – od rodziny Przybyłów
8:00 – Za parafian
10:30 +Bogusław Czyżowicz – od żony z rodziną
17:00 +Józef Szot – o0d córki Agnieszki z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE NA II TYDZIEŃ ADWENTU 7.12 – 13.12.2020r.

II Niedziela Adwentu 6.12.2020r. – św. Mikołaja

8:00 – W intencji sióstr z Róży pw. św. Barbary, z prośbą o zdrowie dla nich i ich rodzin, dla siostry Anny Boże błog. opiekę M. Bożej i za zmarłe siostry
8:00 +Maria i Jan Gromkiewicz
10:30 +Marian Szydłowski w 8 rocznicę śmierci – od żony i dzieci
10:30 – Za parafian
17:00 +Władysław Nowakowski w 2 rocznicę śmierci – od żony i dziećmi

 

 

Poniedziałek 7.12.2020r. – św. Ambrożego

7:00 +Zofia Barzyk – od Eweliny i Pawła Czochara
14:00 +Józef Szot – Msza święta pogrzebowa
18:00 +Edward Mackoś – od żony

 

Wtorek 8.12.2020r. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

7:00 +Czesława Rutana – od sąsiadów z klatki bloku 5 B
9:00 +Zofia Barzyk – od kuzynki Heleny z Hankówki
18:00 +Edward Mackoś – od syna z rodziną

 

Środa 9.12.2020r. świętego Jana Diego

7:00 +Antoni, Marek, Wacław Lupa
18:00 +Tadeusz Osika – od syna z rodziną
18:00 +Stanisława Podkulska w 30 dzień śmierci – od syna Roberta z rodziną

 

Czwartek 10.12.2020r. – Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej

7:00 +Stanisława Podkulska – od rodziny Ignarskich
18.00 +Anna Urban w 1 rocznicę śmierci – od cioci
18:00 +Józef Szot w 7 dzień śmierci – od żony Zofii

 

Piątek 11.12.2020r. – św. Damazego

7:00 +Stanisława Podkulska – od Zarządu i zawodników klubu „Ostoja „ Kołaczyce
7:00 +Józef Stasiowski – od wnuka Marcina z żoną
18.00 +Zofia Barzyk – od Anny i Jana Wilczak i Ewy Gorczyca

 

Sobota 12.12.2020r. – Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe

7:00 +Stanisława Podkulska – od zarządu i zawodników klubu LKS Skołyszyn
18:00 +Józef Stasiowski – od wnuka Marcina z żoną
18:00 +Zofia Barzyk – od Urszuli Baran z rodziną

 

III Niedziela Adwentu 13.12.2020r. – św. Łucji

8:00 +Zofia Barzyk – od Józefa Palucha
8:00 – Za parafian
10:30 +Wiktoria i Jan Stasiowski
17:00 +Maria Cichoń z okazji imienin – od syna, synowej i wnuków

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE NA I TYDZIEŃ ADWENTU 30.11 – 6.12.2020 r.

I Niedziela Adwentu 29.11.2020 r.

8:00 +Marianna w 6 r. śmierci i Edward Winiarscy
8:00 – za parafian
10:30 +Zofia Barzyk – od wnuczki Agnieszki z rodziną
17:00 +Helena i Tadeusz Dybkowscy

 

Poniedziałek 30.11.2020r. – św. Andrzeja Ap.

7:00 +Zofia Barzyk – od wnuczki Moniki z rodziną
18:00 +Eleonora Mazurek – od syna z rodziną
18:00 +Andrzej i Aniela Szewczyk; Jan i Aniela Czech

 

Wtorek 1.12.2020r.

7:00 +Stanisław Fąfara – od kolegów z pracy brata Zenona z firmy „Lotos” infrastruktura S.A
18:00 +Krystian Dybkowski
18:00 +Jószef Stasiowski od córki Wiesławy z rodziną

 

Środa 2.12.2020r.

7:00 +Józef Stasiowski – od córki Marysi z mężem
7:00 +Zofia Barzyk – od wnuczki Eweliny
18:00 +Wiesława Buglewicz w 4 rocznicę śmierci

 

Czwartek 3.12.2020r. – św. Franciszka Ksawerego

7:00 +Eleonora Mazurek – od wnuka Jarka z żoną i synem
18.00 +Augustyn i Józefa Sieniccy – szwagierki Heleny Dubiel
18:00 +Winicjusz Dietzius w 4 rocznicę śmierci – od rodziców

 

Piątek 4.12.2020r. – św. Barbary

7:00 +Czesława Rutana – od Emilii Baran z dziećmi
7:00 +Zofia Barzyk – od wnuczki Ani z rodziną
18.00 +Jan Bosak 1 rocznica śmierci – od żony z rodziną

 

Sobota 5.12.2020r.

7:00 +Bogdan Idec w 2 rocznicę śmierci – od mamy
18:00 +Józef Stasiowski – od wnuków: Adama i Grzegorza
18:00 +Ewa i Jacek

 

II Niedziela Adwentu 6.12.2020r. – św. Mikołaja

8:00 – W intencji sióstr z Róży pw. św. Barbary, z prośbą o zdrowie dla nich i ich rodzin, dla siostry Anny Boże błog. opiekę M. Bożej i za zmarłe siostry
8:00 +Maria i Jan Gromkiewicz
10:30 +Marian Szydłowski w 8 rocznicę śmierci – od żony i dzieci
10:30 Za parafian – poza parafią
17:00 +Władysław Nowakowski w 2 rocznicę śmierci – od żony i dziećmi

Do użytku wewnętrznego

 

 

INTENCJE MSZALNE NA 34 TYDZIEŃ ZWYKŁY 23 – 29.11.2020r.

34. Niedziela Zwykła 22.11.2020., Uroczystość Chrystusa Króla

8:00 – W intencji sióstr pw. św. Cecylii z prośbą o zdrowie, Boże błog. opiekę M. Bożej dla sióstr i ich rodzin
8:00 – za parafian
10:30 +Stanisława Podkulska – od córki Marty z rodziną
17:00 +Franciszek, Eleonora Mastaj

 

Poniedziałek 23.11.2020r. – św. Klemensa i św. Kolumbana

7:00 +Anna i Józef Komisarz – od córek: Stefanii, Herminy i Janiny
7:00 +Zofia Barzyk w 7 dzień śmierci – od córki Krystyny
18:00 +Helena i Jan Widziszewscy

 

Wtorek 24.11.2020r. – św. Andrzeja Dung – Lac i towarzyszy

7:00 +Jan Liszka – od córek Alicji i Antoniny
7:00 +Czesława Rutana w 7 dzień śmierci – od córek i wnuków
18;00 – O łaskę zdrowia i ulgę w cierpieniu dla Mariusza
18:00 +Wanda i Maria Widziszewski

 

Środa 25.11.2020r. – św. Katarzyny Aleksandryjskiej męcz.

7:00 +Stanisława Podkulska – od rodziny Trybek
18.00 – W intencji sióstr z Róży pw. św. Katarzyny z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla sióstr i ich rodzin i za zmarłe siostry o radość życia wiecznego
18:00 +Zofia Barzyk – od syna Janka z żoną

 

Czwartek 26.11.2020r. – św. Jana Berchmansa

7:00 +Czesława Rutana – od sąsiadów z klatki bloku nr. 5 B
18.00 +Zofia, Adam, Czesław Jaworski – od Barbary i Andrzeja Jaworskich
18:00 +Stanisława Podkulska – od Stanisławy i Andrzeja Synowiec

 

Piątek 27.11.2020r. – bł. Małgorzaty Sabaudzkiej

7:00 +Józef Stasiowski – od córki Małgorzaty
18:00 +Józef i Bronisław Widziszewscy
18.00 +Stanisława Podkulska – od Katarzyny i Damiana Świędrych

 

Sobota 28.11.2020r. św. Franciszka Estebana

7:00 +Stanisława Podkulska – od rodziny Trybek
18:00 +Alfred w 11 rocznicę śmierci
18:00 +Danuta Piekarz w 28 rocznicę śmierci – od męża i dzieci z rodzinami

 

I Niedziela Adwentu 29.11.2020r.

8:00 +Marianna w 6 r. śmierci i Edward Winiarscy
8:00 – za parafian
10:30 +Zofia Barzyk – od wnuczki Agnieszki z rodziną
17:00 +Helena i Tadeusz Dybkowscy

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE NA 33 TYDZIEŃ ZWYKŁY 15 – 22.11.2020r.

 

33 Niedziela Zwykła 15.11.2020.

8:00 +Jan Marcela. Marzena, Marzena Cyntler
8:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny w 60 rocznicę urodzin.
10:30

10:30

– Za parafian

+Stanisława Podkulska w 7 dzień śmierci – od córki Elżbiety z rodziną

17:00 – W intencji rodziny Mrugacz z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

 

Poniedziałek 16.11.2020r. – wsp. M. B. Ostrobramskiej; św. Małgorzaty Szkockiej; św. Gertrudy

7:00 +Jan Sienicki – od kuzyna Stanisława Barwińskiego z rodziną
18:00 +Franciszek i Stefania
18:00 +Witold i Maria Gorczyca z okazji imienin Witolda – od córki Ewy

 

Wtorek 17.11.2020r. – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej

7:00 +Jan Sienicki – od rodziny Fryców
18;00 +Jan Jędrzejczyk w 6 rocznicę śmierci – od żony z dziećmi
18:00 +Wędrychowicz Mieczysław w 22 rocznicę śmierci – od żony z rodziną

 

Środa 18.11.2020r. – bł. Karoliny Kózka patronki diecezji.

7:00 +Jan Sienicki – od kuzynki Marii Podgórskiej z rodziną
18.00 – W intencji sióstr z Róży pw. bł. Karoliny z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla sióstr i ich rodzin i za zmarłe siostry
18:00 +Edward Mackoś – od Marii Jaworskiej z rodziną

 

Czwartek 19.11.2020r. – wsp. Seweryna

7:00 +Piotr Mrugacz – od babci Rozalii
18.00 +Robert Rutana – od uczestników pogrzebu
18:00 +Kazimierz, Wiktoria, Jan Walczyk – od Barbary, Andrzeja Jaworskich

 

Piątek 20.11.2020r. – wsp. św. Rafała Kalinowskiego

7:00 +Edward Leśniak – od żony i dzieci
18:00 +Anna, Franciszek, Antoni Faryj
18.00 +Stanisław, Józef Dudek

 

Sobota 21.11.2020r. wsp. Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

7:00 +Julia, Jan Leśniak
7:00 +Stanisława Podkulska – od córki Zofii z rodziną
18:00 +Stanisław Mastaj w 3 rocznicę śmierci – od chrzestnego

 

34 Niedziela Zwykła 22.11.2020. Uroczystość Chrystusa Króla

8:00 – W intencji sióstr pw. św. Cecylii z prośbą o zdrowie, Boże błog. opiekę M. Bożej dla sióstr i ich rodzin
8:00 – za parafian
10:30 +Stanisława Podkulska – od córki Marty z rodziną
17:00 +Franciszek, Honorata Mastaj

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE NA 32 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 8 – 15.11.2020r.

32 Niedziela Zwykła 8.11.2020.

8:00 +Jan Zając w 5 rocznicę śmierci – od żony i córki z rodziną
8:00 – za parafian
10:30 +Robert Rutana – od Janusza z rodziną z Gorlic
17:00 +Stanisław Walaszczyk – od synów z rodzinami

 

Poniedziałek 9.11.2020r. – Święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

7:00 +Edward Dubiel w 9 rocznicę śmierci – od żony i dzieci z rodzinami
18:00 +Jolanta Wójtowicz w 23 rocznicę śmierci; Marian Wójtowicz
18:00 +Ilona Michnal w 6 rocznicę śmierci – od rodziców

 

Wtorek 10.11.2020r. wsp. św. Leona Wielkiego – papieża

7:00 +Jan Sienicki – od Urszuli i Krzysztofa Madej
18;00 +Anna Urban – od cioci
18:00 +Janina Stanisław i Maria

 

Środa 11.11.2020r. – wsp. św. Marcina z Tours

7:00 +Jan Sienicki – od Agaty i Adama Pałys
18.00 +Kazimierz i Honorata Wojdacz
18:00 +Janina Nowak, oraz +Lucyna Brej – od Sylwii z rodziną

 

Czwartek 12.11.2020r. –wsp. św. Jozafata Kuncewicza

7:00 +Jan Sienicki – od Marzeny Zajdel z rodziną
18.00 +Józef i Apolonia Wojdyła
18:00 +Stanisław, Wojciech, Marcela, Maria Marszałek

 

Piątek 13.11.2020r. – wsp. św. męcz. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna

7:00 +Jan Sienicki – od Andrzeja Skocz z rodziną
18:00 +Stanisław i Władysława Spórka – od córki Krystyny z rodziną
18.00 +Zbigniew Dybkowski w 3 rocznicę śmierci

 

Sobota 14.11.2020r.

7:00 – W intencji Mariusza Czajki z prośbą o zdrowie i ulgę w cierpieniu
7:00 +Jan Sienicki – od kuzynki Agaty z rodziną z Branic.
18:00 – W intencji rodziny Michalików, o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Pana Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej.

 

33 Niedziela Zwykła 15.11.2020.

8:00 +Jan Marcela. Marzena, Marzena Cyntler
8:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny w 60 rocznicę urodzin.
10:30

10:30

– Za parafian

+Stanisława Podkulska w 7 dzień śmierci – od córki Elżbiety z rodziną

17:00 – W intencji rodziny Mrugacz z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Do użytku wewnętrznego

 

 

31. Niedziela 01.11.2020 r. – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

8:00 +Roman Jurusik
10:30 +Augustyn Sienicki – od Marcina i Karoliny z rodziną
14:00 +Robert Rutana – od mamy Władysławy
14:00 – za zmarłych parafian.

Poniedziałek 02.11.2020 r.Dzień Zaduszny

7:00 +Stanisław Walaszczyk – od wnuka Łukasza z Olą
9:00 +za zmarłych wypominanych
18:00 +Janusz Dybaś w 23r.śmierci; Stanisław i Bronisława

Wtorek 03.11.2020 r.św. Marcina de Porres

7:00 +Stanisław i Eleonora Giebułtowscy – od córki
18:00 +Marzena Cyntler w 2rocznicę śmierci
18:00 +Wiktoria, Wojciech, Paulina, Walerian

Środa 04.11.2020 r. św. Karola Boromeusza

7:00 + Jan Sienicki – od Urszuli i Piotra Hendzel z rodziną
18.00 +Karolina, Józef, Katarzyna, Józef Bara
18:00 +Olga, Matylda, Maria – od siostry

Czwartek 05.11.2020 r.

7:00 +Jan Sienicki od Edyty Koś z rodziną
18.00 +Anna i Jan Więcek w rocznicę śmierci – od wnuczek
18:00 +Karol w 1 rocznicę śmierci – od rodzeństwa

Piątek 06.11.2020 r.

7:00 +Jan Sienicki – od Eweliny Brej z rodziną
18:00 +Wawrzyniec i Helena Lazar – od Sylwii z rodziną
18.00 +Wacław Lupa – od siostrzenicy

Sobota 07.11.2020 r.

7:00 – O spełnienie się woli Bożej w życiu Marii
18:00 +Anna i Władysław; Helena i Eugeniusz – od rodziny Pawluś
18:00 +Stanisław Walaszczyk – od byłych i obecnych pracowników Przedszkola Miejskiego nr. 12 w Jaśle

32. Niedziela Zwykła 08.11.2020 r.

8:00 +Jan Zając w 5. rocznicę śmierci – od żony i córki z rodziną
8:00 – za parafian
10:30 +Robert Rutana – od Janusza z rodziną z Gorlic
17:00 +Stanisław Walaszczyk – od synów z rodzinami

Do użytku wewnętrznego

 

 

 

INTENCJE MSZALNE XXVIX NIEDZIELA ZWYKŁA 25.10.2020 r.

30 Niedziela zwykła 25.10.2020 – Rocznica Poświecenia własnego kościoła.

8.00 – Za parafian
8.00 +Tadeusz Chwalibożek
10.30 +Robert Rutana – od chrześnicy Agnieszki z rodziną
17.00 +Władysław Mazur 1 rocznicę śmierci.

Poniedziałek 26.10.2020r.

7:00 +Jan Sienicki – od cioci Matyldy z rodziną
7:00 +Stanisław Walaszczyk – od rodziny Mroczków z Nowego Żmigrodu
18:00 +Kazimierz Marszałek

 

Wtorek 27.10.2020r.

7:00 +Jan Sienicki – od kuzynki Grażyny Ochałek z rodziną
7:00 +Augustyn Sienicki – od kuzyna Stanisława Kality z rodziną
18;00 +Stanisław Walaszczyk – od kolegów Emerytów syna Pawła i Wojciecha z Komendy Powiatowej PSP Jasło
18:00 +Maria Myśliwiec w 2 rocznicę śmierci

 

Środa 28.10.2020r. – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

7:00 +Augustyn Sienicki – od sąsiadów z klatki
7:00 +Edward Czerwiński – od Małgorzaty i Rafała Szumielewiczów
18.00 +Sławomira Turek – od Małgorzaty Machowskiej
18:00 +Stanisław Walaszczyk – od sąsiadów z klatki I

 

Czwartek 29.10.2020r.

7:00 +Jan Sienicki od Ireny i Jana Leśniak
7:00 +Maria i Michał
18.00 +Stanisław Walaszczyk w 30 dzień śmierci – od synów z rodzinami
18:00 +Edward Czerwiński –d sąsiadów syna z ulicy Słonecznej

 

Piątek 30.10.2020r.

7:00 +Jan Sienicki – od sąsiadów Gozdeckich i Skórków
7:00 +Augustyn i Józefa Sieniccy – od szwagierki Heleny Dubiel.
18:00 +Bronczyk Tadeusz w 30rocznicę śmierci – od żony z rodziną
18.00 +Stanisław Walaszczyk – od Sławomira i Marcina z rodzinami

 

Sobota 31.10.2020r.

7:00 +Jan Sienicki – od sąsiadów Marka i Renaty Hendzel
7:00 +Antoni Ochałek – od kuzynki
18:00 +Tadeusz Kruczek

 

31 Niedziela 1.11.2020 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

8:00 +Roman Jurusik
10:30 +Augustyn Sienicki – od Marcina i Karoliny z rodziną
14:00 +Robert Rutana – od mamy Władysławy
14:00 – za zmarłych parafian.

Do użytku wewnętrznego

INTENCJE MSZALNE XXVIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18.10.2020 r.

 

29 Niedziela zwykła 18.10.2020 – św. Łukasza Ewangelisty

8.00 – Za parafian
8.00 +Cecylia Setlak – od uczestników pogrzebu
10.30 +Władysław i Bronisława Bilscy – od córki
17.00 +Zygmunt Szarzyński

Poniedziałek 19.10.2020r. – św. Jana de Brebeuf i towarzyszy ; św. Jana od Krzyża

7:00 +Jan Sienicki – od siostry Zofii z synami
7:00 +Edward Czerwiński – od rodziny Kmiotków
18:00 +Zbigniew Dybkowski

 

Wtorek 20.10.2020r. – św. Jana Kantego

7:00 +Jan Sienicki – od siostry Agaty z rodziną
7:00 +Tadeusz Szymaszek – od siostry
18;00 +Kazimiera Marszałek
18:00 +Kazimiera Więcek w 8 rocznicę śmierci od siostrzenic

 

Środa 21.10.2020r. – św. Urszuli i bł. Jakuba Strzemię

7:00 +Jan Sienicki – od przyjaciół z USA Jana i Bożeny Dziwak
7:00 +Stanisław Walaszczyk – od rodziny Krupów
18.00 +Czajka Mieczysław w 9 rocznicę śmierci – od z rodziną
18:00 +Janina Faryj w 60 rocznicę śmierci

 

Czwartek 22.10.2020r. – św. Jana Pawła II

7:00 +Augustyn Sienicki – od Iwony Rzońca z rodziną i chrześnicy Marzeny Ruszała
7:00 +Edward Czerwiński – od wnuczki Anny
18.00 +Hubert Jaworski w 6 rocznicę śmierci
18:00 +Stanisław Walaszczyk – od sąsiadów z klatki II

 

Piątek 23.10.2020r. – św. Józefa Bilczewskiego; św. Jana Kapistrana

7:00 +Robert Rutana – os cioci Barbary z rodziną
7:00 +Edward Czerwiński – Od pracowników firmy „KITEC”
18:00 +Zbigniew Dybkowski
18.00 +Augustyn Sienicki – od Wojciecha z żoną Ewą

 

Sobota 24.10.2020r. – św. Antoniego, Marię Clareta

7:00 +Jan Sienicki – od siostry Krystyny i siostrzenicy Kasi z rodziną
7:00 +Edward Czerwiński – od wnuczki Doroty
18:00 – W intencji Anny i Łukasza Piekarz w 11r. ślubu z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dla nich i dla nowo ochrzczonej córki Lilianny Ewy

 

30 Niedziela zwykła 25.10.2020 – Rocznica Poświecenia własnego kościoła.

8.00 – Za parafian
8.00 +Tadeusz Chwalibożek
10.30 +Robert Rutana – od chrześnicy Agnieszki z rodziną
17.00 +Władysław Mazur 1 rocznicę śmierci.

Do użytku wewnętrznego

 

 

 

INTENCJE MSZALNE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11.10.2020 r.

 

28 Niedziela zwykła 11.10.2020 – św. Jana XXIII papieża

8.00 – W intencji Kingi w 18 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu
8.00 +Cecylia Setlak – od Melanii Głowaty z rodziną
10.30

10:30

+Augustyn Sienicki – od sąsiadów z klatki

– za parafian

17.00 +Marzena Klimowicz w 1 rocznicę śmierci – od męża z rodziną

Poniedziałek 12.10.2020r. – bł. Jana Beyzyma

7:00 +Jan Sienicki – od Angeliki; Katarzyny; Dominiki i Daniela
7:00 +Edward Czerwiński – mieszkańców bloku nr. 3
18:00 +Robert Rutana – od Marii Rogala z synem Markiem

 

Wtorek13.10.2020r. – bł. Honorata Koźmińskiego

7:00 +Jan Sienicki – od Kuzynki Marii Lisowskiej z rodziną
7:00 +Augustyn Sienicki – od szwagra z rodziną
18;00 +Iwona Michnal – od rodziców
18:00 +Stanisław Walaszczyk – od sąsiadów z klatki II

 

Środa 14.10.2020r. – św. Małgorzaty Marii Alacoque

7:00 +Jan Sienicki – od siostry Marii z rodziną
7:00 +Stanisław Walaszczyk – od Beaty i Jana Stec
18.00 +Edward Czerwiński w 30 dzień śmierci – od synów z rodzinami
18:00 +Cecylia Setlak – od rodziny Cetnarów z Osobnicy

 

Czwartek 15.10.2020r. – św. Teresy od Jezusa

7:00 +Augustyn Sienicki – od szwagierki z rodziną
7:00 +Edward Czerwiński – od rodziny Szelenkiewiczów
18.00 +Wacław Lupa w 1 rocznicę śmierci
18:00 +Stanisław Walaszczyk – od rodziny Szarków

 

Piątek 16.10.2020r. – św. Jadwigi Śląskiej

7:00 +Piotr Mrugacz – od babci Rozalii
7:00 +Augustyn Sienicki – od rodziny Myśliwców
18:00 +Aniela Szewczyk w 23 rocznicę śmierci / za pomyłkę przepraszamy/
18.00 +Cecylia Setlak – od uczestników pogrzebu

 

Sobota 17.10.2020r. – św. Ignacego Antiocheńskiego

7:00 +Stanisław Walaszczyk – od wnuczki Joanny z Tomaszem
7:00 +Augustyn Sienicki – od siostry Józefy Dybaś
14:00 Msza święta ślubna
18:00 – W intencji sióstr z Róży pw. św. Jadwigi Śląskiej z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla sióstr i ich rodzin i za zmarłe siostry

 

29 Niedziela zwykła 18.10.2020 – św. Łukasza Ewangelisty

8.00 – Za parafian
8.00 +Cecylia Setlak – od uczestników pogrzebu
10.30 +Władysław i Bronisława Bilscy – od córki
17.00 +Zygmunt Szarzyński

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 5.10 – 11.10..2020 r.

27 Niedziela zwykła 4.09.2020 – św. Franciszka

8.00 W intencji sióstr z Róży pw. Św. Anny o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla sióstr, ich rodzin i za zmarłe siostry o życie wieczne
8.00 +Jan Konik w 2r. śmierci – od żony i rodzeństwa
10.30

10:30

+Bernadetta Filar – od uczestników pogrzebu

– za parafian

17.00 +Cecylia Setlak – od Jana Biesiady z rodziną

Poniedziałek 5.10.2020r. – św. FAUSTYNY KOWALSKIEJ

7:00 +Jan Sienicki – od chrześnicy Małgorzaty z rodziną
7:00 +Stanisław Walaszczyk w 7 dzień śmierci – od synów z rodzinami
18:00 – W intencji sióstr z Rózy pw. Św. Faustyny o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę M. Bożej dla nich i ich rodzin i za zmarłe siostry: Bogusławę i Barbarę
18;00 +Cecylia Setlak – od siostrzenicy Jolanty z rodziną

 

Wtorek 6.10.2020r. – św. Brunona

7:00 +Jan Sienicki – od Agnieszki Fundakowskiej z rodziną
18;00 +Edward Czerwiński – od wnuczki Ewy
18:00 +Sławomira Turek – od koleżanki z mężem

 

Środa 7.10.2020r. – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

7:00 +Józef Machowski w 14r. śmierci – od żony i dzieci
18.00 +Augustyn Sienicki – od brata z żoną
18:00 +Cecylia Setlak – od siostrzenicy Mari z rodziną

 

Czwartek 8.10.2020r.

7:00 +Edward Czerwiński – od wnuczki Aleksandry
18.00 – W intencji Czesławy w 70 rocznicę urodzin z podziękowaniem za przeżyte lata, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
18:00 +Zbigniew Caban – od przyjaciół

 

Piątek 9.10.2020r. – św. Dionizego

7:00 +Jan Sienicki – od Iwony Roś z rodziną

+Stanisław Walaszczyk – od synów z rodzinami

18.00 +Cecylia Setlak – od siostrzenicy Wiesławy z rodziną

Sobota 10.10.2020r. – bł. Marii Truszkowskiej

7:00 +Augustyn Sienicki – od siostry Teresy z rodziną
7:00 +Jan Sienicki – od Mariusza Skocz
18:00 +Antoni z okazji urodzin – od żony i dzieci

 

28 Niedziela zwykła 11.10.2020 – św. Jana XXIII papieża

8.00 – W intencji Kingi w 18 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu
8.00 +Cecylia Setlak – od Melanii Głowaty z rodziną
10.30

10:30

+Augustyn Sienicki – od sąsiadów z klatki

– za parafian

17.00 +Marzena Klimowicz w 1 rocznicę śmierci – od męża z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

INTENCJE MSZALNE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09.2020 r.

26 Niedziela zwykła 27.09.2020 – św. Wincentego a Paulo

8.00
+Zofia Sokołowska w 4 rocznicę śmierci – od córki i syna z rodzinami
8.00 +Michalina w 2 rocznicę śmierci i Jan
10.30

11:00

+Eugeniusz

– Za parafiian

17.00 +Stanisław Sierakowski w 25brocznicę śmierci i +Maria Sierakowska

Poniedziałek 28.09.2020r. – św. Wacława

7:00 +Eugeniusz /gr/
18:00 – O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Gabrieli w 14r. urodzin – od rodziców

Wtorek 29.09.2020r. – świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

7:00 +Eugeniusz /gr/
18:00 +Mieczysław Polek w 22r. śmierci – od żony

Środa 30.09.2020r. – św. Hieronima

7:00 Za zmarłych z rodzin: Guzików i Nowaków
18.00 +Jan Dziki w 6r.śmierci – od żony i dzieci
18:00 +Eugeniusz /gr./

Czwartek 1.10.2020r. – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7:00 +Jan Sienicki – od kolegów z pracy syna Łukasza
18.00 +Cecylia Setlak – od Zofii i Bronisława Kamińskich z rodziną
18:00 +Augustyn Sienicki – od rodziny Bartula

Piątek 2.10.2020r. – św. Aniołów Stróżów

7:00 +Natalia – od Matki chrzestnej
18.00 +Cecylia Setlak – od rodziny Setlaków z Radości
18:00 +Julian Łącki w 17r. śmierci

Sobota 3.09.2020r. – Niepokalanego Serca N.M.Panny

7:00 +Mira Turek
18:00 +Cecylia Setlak – od rodziny Setlaków z Radości
18:00 +Anna Wasilewska w 6r. śmierci – od męża i córki Beaty z rodziną

27 Niedziela zwykła 4.09.2020 – św. Franciszka

8.00 W intencji sióstr z Róży pw. Św. Anny o zdrowie, Boże błog. i opiekę M.Bożej dla sióstr i ich rodzin i za zmarłe siostry o życie wieczne
8.00 +Jan Konik w 2r. śmierci – od żony i rodzeństwa
10.30

10:30

+Bernadetta Filar – od uczestników pogrzebu

– za parafian

17.00 +Cecylia Setlak – od Jana Biesiady z rodziną

Do użytku wewnętrznego

 

 

 

INTENCJE MSZALNE 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

21.09 – 27.09.2020r.

 

25 Niedziela zwykła 20.09.2020 – św. Andrzeja KIM TEAGON

8.00 +Antoni Lupa w 25 rocznicę śmierci
8.00 +Bernadetta Filar – od cioci Żychowskiej z rodziną
10.30

 

11:00

– W intencji Adama i Małgorzaty w 20 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej

Będzie odprawiona dziś w Dębowcu – za parafian

17.00 +Eugeniusz /gr./

 

Poniedziałek 21.09.2020r. – św. Mateusza Ewangelisty

7:00 +Bernadetta Filar – od Jolanty
7:00 +Edward Czerwiński w 7 dzień śmierci – od synów z rodzinami
18:00 +Eugeniusz /gr/

 

Wtorek 22.09.2020r. – św. Maurycego

7:00 +Bernadetta Filar – od rodziny Czaszyńskich
18.00 +Nina i Edward Szymańscy, córka Tatiana, dziadkowie: Jerzy Walentyna, Anna
18:00 +Eugeniusz Grzywacz /gr./

 

Środa 23.09.2020r. – św. – Ojca Pio

7:00 +Eugeniusz /gr./
18.00 +Bernadetta Filar – od uczestników pogrzebu
18:00 +Janusz Betlej – od rodziny Juszcyków

 

Czwartek 24.09.2020r. – św. Gerarda i św. Tekli

7:00 +Cecylia Setlak – od Czesławy Barzyk
18.00 +Zdzisław; rodzice, Władysława i Józef Mazurek
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Piątek 25.09.2020r. – św. Władysława z Gielniowa

7:00 +Marek Lupa w 17 rocznicę śmierci
18.00 +Edward Czerwiński – od wnuczki Katarzyny
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Sobota 26.09.2020r. – św. Kosmy i Damiana

7:00 +Cecylia Setlak – od Bernadetty Staniszewskiej
18:00 +Eugeniusz./gr./

 

26 Niedziela zwykła 27.09.2020 – św. Wincentego a Paulo

8.00 +Zofia Sokołowska w 4 rocznicę śmierci – od córki i syna z rodzinami
8.00 +Michalina w 2 rocznicę śmierci i Jan
10.30

10:30

– +Eugeniusz

– za parafian

17.00 +Stanisław Sierakowski w 25brocznicę śmierci i +Maria Sierakowska

 

Do użytku wewnętrznego

 

 

 

INTENCJE MSZALNE 24 NIEDZIELA ZWYKŁA

13.09 – 20.09.2020r.

 

24 Niedziela zwykła 13.09.2020 – św. Filipa

8.00 +Stefan w 14 r. śmierci i Stanisława w 2r. śmierci Ledzińskich – od syna z rodziną
8.00 – Za parafian
10.30 +Eugeniusz /gr./
17.00 +Helena Jasiewicz w 13r. śmierci – od męża z dziećmi

 

Poniedziałek 14.09.2020r. – Święto Podwyższenia Krzyża

7:00 +Bernadetta Filar – od Iwony z rodziną
18:00 +Eugeniusz /gr/

 

Wtorek 15.09.2020r. – wsp. Matki Boskiej Bolesnej

7:00 +Bernadetta Filar – od chrześnicy Anety z rodziną
18.00 +Cezary Miluk w 5 rocznicę śmierci – od żony i syna Janusza z rodziną
18:00 +Eugeniusz Grzywacz /gr./

 

Środa 16.09.2020r. – św. Korneliusza i Cypriana męcz.

7:00 +Eugeniusz /gr./
18.00 +Bernadetta Filar – od Marii Zabawa z rodziną
18:00 +Bogusława Krzywińska w 13rocznicę śmierci

 

Czwartek 17.09.2020r. – św. Roberta Belarmina i św. Szczęsnego Felińskiego

7:00 +Marianna Majdosz w 21 rocznicę śmierci – od męża z dziećmi
18.00 +Helena Gajecka w 23 rocznicę śmierci – od córki
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Piątek 18.09.2020r. – św. Stanisława Kostki

7:00 +Bernadetta Filar – od rodziny Marszałek z rodziną
18.00 +Augustyn Sienicki – od rodziny Ziółkowskich
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Sobota 19.09.2020r. – wsp. Najświętszej Marii Panny z La Salette

7:00 +Bernadetta Filar – od Ryszarda Filar z rodziną
18:00 +Eugeniusz./gr./

 

25 Niedziela zwykła 20.09.2020

8.00 +Antoni Lupa w 25 rocznicę śmierci
8.00 +Bernadetta Filar – od cioci Żychowskiej z rodziną
10.30

 

10:30

– W intencji Adama i Małgorzaty w 20 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej

– za parafian

17.00 +Eugeniusz / gr./

 

 

INTENCJE MSZALNE 22 NIEDZIELA ZWYKŁA 7.09 – 13.09.2020r.

 

Poniedziałek 7.09.2020r. – wsp św. Melchiora Grodzieckiego

7:00 +Bernadetta Filar – od rodziny Jedziniak
18.00 +Stanisław Szczyrba
18:00 +Eugeniusz /gr/

 

Wtorek 8.09.2020r. – Święto Narodzenia N. M. P

7:00 +Bernadetta Filar – od rodziny Sławniaków i Słowińskich
18.00 +Robert Rutana – od dzieci
18:00 +Eugeniusz Grzywacz /gr./

 

Środa 9.09.2020r. – św. Piotra Klawera

7:00 +Bernadetta Filar – od rodziny Sławniak
18.00 +Tora Józef w 10 rocznicę śmierci – od żony
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Czwartek 10.09.2020r.

7:00 +Eugeniusz /gr./
18.00 +Grażyna Setnik w 16 rocznicę śmierci
18:00 +Robert Rutana – od siostry Bożeny z mężem i dziećmi

 

Piątek 11.09.2020r.

7:00 +Bernadetta Filar – od Marka i Pauliny Doktor
18.00 +Augustyn Sienicki – od syna Sebastiana z rodziną
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Sobota 12.09.2020r. – wsp. Matki Boskiej Rzeszowskiej

7:00 +Bernadetta Filar – od Jana i Marii Bachta
18.00 +Augustyn Sienicki – od córki Katarzyny z rodziną
18:00 +Eugeniusz./gr./

 

23 Niedziela zwykła 13.09.2020 – św. Filipa

8.00 +Stefan w 14 r. śmierci i Stanisława w 2r. śmierci Ledzińskich – od syna z rodziną
8.00 – Za parafian
10.30 +Eugeniusz /gr./
17.00 +Helena Jasiewicz w 13r. śmierci – od męża z dziećmi

 

Do użytku wewnętrznego

 

 

INTENCJE MSZALNE 22 NIEDZIELA ZWYKŁA 31.08 – 6.09.2020r.

 

Poniedziałek 31.08.2020r.

18.00 +Bernadetta Filar od Katarzyny i Mateusza Gaweł
18.00 +Augustyn Sienicki – od syna Grzegorza z rodziną

 

Wtorek 1.09.2020r. – bł. Bronisławy

16.30 W intencji Dzieci, Rodziców i Nauczycieli o zdrowie Boże błogosławieństwo w Nowym Roku Szkolnym
18.00 +Bronisław, Marian, Jan, Wiktoria, Alicja Zaklikiewicz
18:00 Eugeniusz Grzywacz /gr./

 

Środa 2.09.2020r.

7:00 Stefania Flaga z racji imienin; Stanisław, Józef, Wacław
18.00 +Cecylia Setlak – od brata Jana z żoną
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Czwartek 3.09.2020r. – św. GrzegorzaWielkiego

7:00 +Bernadetta Filar – od Piotra i Małgorzaty Prugar
18.00 +Marian Bronowicz
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Piątek 4.08.2020r. – bł. Marii Stelli

7:00 +Augustyn Sienicki – od córki Edyty i Kormaca
18.00 +Cecylia Setlak – od siostrzenicy Barbary z rodziną
18:00 +Eugeniusz /gr./

 

Sobota 5.09.2020r. – wsp. Św. Marii Teresy z Kalkuty

7:00 +Robert Rutana – od siostry Beaty z rodziną

+Eugeniusz /gr./

18.00 +Wojciech i Dorota Juszczyk w 33 rocznicę śmierci Wojciecha i w 11 rocznicę śmierci Doroty – od córki z rodziną

 

22 Niedziela zwykła 6.09.2020 –

8.00 +Cecylia Setlak – od siostrzenicy Grażyny z rodziną
8.00 +Bernadetta Filar – od koleżanek i kolegów Wiesława z firmy „Polway – Jasło”
10.30 Za parafian
17.00 +Eugeniusz /gr./

 

Do użytku wewnętrznego

 

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE 21 NIEDZIELA ZWYKŁA 24.08 – 30.08.2020r.

 

Poniedziałek 23.08.2020r. – św. Bartłomieja

18.00 +Bernadetta Filar od Romana Filara z rodziną z Trzcinicy
18.00 +Jan Janiga – od sąsiadów z klatki VI

 

Wtorek 24.08.2020r. – św. Ludwika; św. Józefa Kalasantego

18.00 +Ludwik Zofia Pięta, Zdzisław Sonalski, Barbara, Marian Szydłowski
18.00 +Bernadetta Filar od Dawida i Patrycji Ostałeckich

 

Środa 26.08.2020r. – Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej

18.00 +Bernadetta Filar – od Marii Marek, Andrzeja i Alicji Żebrackich, sąsiadów córki Ilony

 

Czwartek 27.08.2020r. – św. Moniki

18.00 +Bernadetta Filar – od Wojciecha i Marzeny Świątkowskich
18.00 +Jan Janiga – od rodzin Gęsiak, Gorczyca

 

Piątek 28.08.2020r. – św. Augustyna

18.00 +Bernadetta Filar – od Teresy Kurowskiej.
18.00 +Mirosława Turek – od sąsiadów z boku nr. 5, z klatki 5

 

Sobota 29.08.2020r. – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela

18.00 +Mirosława Turek – od sąsiadów z bloku 5 klatki 5
18.00 +Bernadetta Filar – od Jana Gawła z rodziną

 

22 Niedziela zwykła 30.08.2020

8.00 W intencji sióstr z Róż pw. św. Bronisławy o zdrowie, Boże błog. dla sióstr i ich rodzin i o życie wieczne dla zmarłych
8.00 +Barbara Zawisza w 7 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny
10.30 W intencji Mariusza i Moniki w 25 rocznicę ślubu, z okazji imienin Moniki z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
17.00 Za parafian

 

 

Komentowanie jest wyłączone.