INTENCJE MSZALNE 28.04.2024 r. – 5.05.2024r.
V Niedziela Wielkanocna – 28.04.2024 r.
8:00 | +Janusz Sowa – od Heleny i Andrzeja Wędrychowicz |
8:00 | – Za parafian |
10:30 | +Alfreda Bartuś w 1 r. śmierci |
12:00 | +Władysław Tęcza w 3 r. śmierci |
17:00 | +Magdalena Bara – od opiekunek PCK |
Poniedziałek –29.04.2024r. – św. Katarzyny Sieneńskiej
7:00 | +Stanisław Pawluś – od kolegów emerytów z Polwaxu |
+Elżbieta Nowikow – od uczestników pogrzebu – poza parafią | |
18:00 | +Andrzej Brągiel z Chicago – od dawnych współpracowników z działo ochrony środowiska firmy „Lotos”. |
Wtorek – 30.04.2024 r. – św. PiusaV
7:00 | +Andrzej Nowosielski – od rodziny Brączyków |
7:00 | +Józef Macnar – od Jacka Sepioła z rodziną |
18::00 | – W intencji Kazimiery o zdrowie |
+ Elżbieta Nowikow – od uczestników pogrzebu – poza parafią |
Środa – 1.05.2024 r. – św. Józefa Robotnika
7:00 | +Józef Kowalczyk |
+Grażyna Wickowska – od uczestników pogrzebu – poza parafią | |
18:00 | +Stanisław – od rodziny Więcków |
Czwartek – 2.05.2024 r. św. Atanazego
7:00 | +Bogumił Ciuła – od sąsiadów z Brzyścia |
+Grażyna Wickowska – od uczestników pogrzebu – poza parafią | |
12:00 | – Msza św. pogrzebowa +Mariusz Wójcik |
18:00 | +Zbigniew Sanocki – od Izabeli Piekarz z rodziną |
Piątek – 3.05.2024 r. – Uroczystość N.M.P. Królowej Polski
8:00 | +Franciszek Szewczyk w 1r. śmierci – od żony i dzieci |
10:30 | +Tadeusz, Genowefa i Jan |
18:00 | +Anna Władysław Mazur |
18:00 | +Andrzej Budziak – od siostrzeńca Krzysztofa z rodziną |
Sobota – 4.05.2024 r. – św. Floriana
7:00 | +Zdzisław Konop – od rodziny Flaga |
7:00 | +Józef Szydło – od Jolanty i Tomasza Bora |
14:00 | – Msza święta ślubna |
18:00 | – W intencji Gabrieli i Bartłomieja o światło Ducha Świętego w czasie egzaminów maturalnych |
V Niedziela Wielkanocna – 5.05.2024 r. – św. Stanisława Kazimierczyka
8:00 | +Lucyna Brej w 8r. śmierci – od Sylwii z rodziną |
8:00 | – W intencji Kamila o dary Ducha Świętego podczas egzaminu maturalnego, oraz o Ducha Bożego w wyborze studiów |
10:30 | +Ewa Piątek w 5 r, śmierci – od męża i synów |
10:30 | – Za parafian |
12:00 | – W 3 r. urodzin Maksymiliana z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski |
17:00 | +Magdalena Bara – od siostry Marii Ryznar
Do użytku wewnętrznego |
INTENCJE MSZALNE 21.04.2024 r. – 28.04.2024r.
IV Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024 r.
8:00 | +Wojciech i Maria Grodziccy |
8:00 | – Za parafian |
10:30 | +Jerzy Gryga z okazji imienin – od żony Ewy i synów z rodzinami |
12:00 | – W 60 r. ślubu Czesławy i Mariana prośbą o dalsze błogosławieństwo opiekę Matki Bożej z intencji synów z rodzinami |
17:00 | +Franciszek Szewczyk – od szwagierki Danuty z rodziną |
Poniedziałek –22.04.2024 r.
7:00 | +Katarzyna Szopniewska – od syna z rodziną |
7:00 | +Tadeusz Śnieżek – od rodziny Macnarów i Jureczków |
18:00 | +Bogumił Ciuła – od sąsiadów z Brzyścia |
+Józef Macnar – od uczestników pogrzebu – poza parafią |
Wtorek – 23.04.2024 r. – Uroczystość św. Wojciecha – Patrona Polski
7:00 | +Marian i Maria Biernacy – od sióstr z rodzinami |
7:00 | +Zbigniew Sanocki – od rodziny Krzanowskich z Załęża |
18::00 | +Mariusz Musiał – od sąsiadów z Brzyścia |
18:00 | +Barbara Mróz – od Krystyny i Henryka Ryba |
Środa – 24.04.2024 r. – św. Jerzego
7:00 | +Kazimierz Żółtek – od Antoniny i Mariana Stopkowicz |
7:00 | +Alfreda Bartuś – od Stanisławy Budziak z rodziną |
18:00 | +Krystian Dybkowski |
18:00 | +Andrzej Nowosielski – od Karoliny Jaskółka z apteki |
Czwartek – 25.04.2024 r. – św. Marka Ewnangelisty
7:00 | +Mieczysław Wątroba – od Elżbiety Główka z rodziną i Zofii Pięta |
7:00 | +Emilia Bajorek – od córki Małgorzaty z mężem Januszem |
18:00 | +Jan Polak w 55 r. śmierci i +Bronisława Polakw 45r. śmierci |
18:00 | +Irena Książkiewicz – od kolegów i koleżanek z PKS – u w Jaśle |
Piątek – 26.04.2024 r.
7:00 | +Franciszek Szewczyk – od szwagierki Danuty z rodziną |
7:00 | +Stanisław3 Pawluś – Od kolegów z Polwaxu |
18:00 | +Helena i Tadeusz Dybkowscy |
18:00 | +Andrzej Nowosielski – od rodziny Buławów |
Sobota – 27.04.2024 r.
7:00 | +Andrzej Budziak – od Andrzeja Budziaka z rodziną |
7:00 | +Czesław Wojnarowicz – od chrześniaka Michała |
18:00 | – W intencji Szymona o światło Ducha Świętego w czasie egzaminów maturalnych |
18:00 | +Grażyna Wickowska – od Marii Wojdyła |
V Niedziela Wielkanocna – 28.04.2024 r.
8:00 | +Janusz sowa Sowa – od Heleny i Andrzeja Wędrychowicz |
8:00 | – Za parafian |
10:30 | +Alfreda Bartuś w 1 r. śmierci |
12:00 | +Władysław Tęcza w 3 r. śmierci |
17:00 | +Magdalena Bara – od opiekunek PCK |
Do użytku wewnętrznego.
INTENCJE MSZALNE 14.04.2024 r. – 21.04.2024r.
III Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024 r.
8:00 | +Rafał Czeluśniak |
8:00 | – Za parafian |
10:30 | +Stefania Flaga w 19r. śmierci; Stanisław, Józef, Wacław, Władysław i Zofia |
12:00 | – W 70 rocznicę urodzin Wandy z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo. |
17:00 | +Stanisław Górka w 12 r. śmierci |
Poniedziałek –15.04.2024 r.
7:00 | +Stefania i Józef Piekarz; Maria i Wktor Apanasiewicz; Maria Krupa |
+Janusz Sowa – od uczestników pogrzebu – poza parafią | |
18:00 | +Stanisław Jarecki w 30 r. śmierci |
Wtorek – 16.04.2024 r.
7:00 | +Barbara Kotulak – od sąsiadów Beaty i Waldemara Juszczyk |
7:00 | +Czesław Wojnarowicz – od sąsiadów z ul. Słonecznej |
18::00 | +Leszek Gorczyca – od żony dzieci |
18:00 | +Mieczysław Wątroba – od Ireneusza Zagórskiego |
Środa – 17.04.2024 r.
7:00 | +Stanisława Bartuś – od Andrzeja Szot z rodziną |
7:00 | +Kazimierz Żółtek – od Romana Janigi z żoną |
18:00 | +Irena Książkiewicz w 1r. śmierci – od męża i syna z rodziną |
18:00 | +Józef Macnar – od pracowników Oddziału Dermatologii |
Czwartek – 18.2024 r.
7:00 | +Władysław Kubas – od sąsiadów z klatki IV |
7:00 | +Janusz Sowa – od Marii i Jana Rak |
18:00 | +Stanisława Róg – od kuzynek i kuzynów |
18:00 | +Grażyna Wickowska – od chrzestnej Agnieszki |
Piątek – 19.04.2024 r.
7:00 | +Stanisław Pawluś – Od kolegi Aleksandra Wojnarowicza |
7:00 | +Magdalena Bara – od Jolanty i Tomasza Bora z rodziną – |
18:00 | +Marek Huziuk w 7 r. śmierci – od brata |
18:00 | +Andrzej Nowosielski – od przyjaciół rodziny |
Sobota – 20.04.2024 r.
7:00 | +Marek Huziuk w 7 r. śmierci – od żony i syna |
7:00 | +Zdzisław Konop – od Marii Myśliwiec i Andrzeja Wiśniowskiego |
18:00 | +Józef Szydło – od wnuków: Krystiana, Beaty i Huberta |
18:00 | +Józef Macnar – od uczestników pogrzebu – poza parafią |
IV Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024 r.
8:00 | +Wojciech i Maria Grodziccy |
8:00 | – Za parafian |
10:30 | +Jerzy Gryga z okazji imienin – od żony Ewy i synów z rodzinami |
12:00 | – W 60 r. ślubu Czesławy i Mariana prośbą o dalsze błogosławieństwo opiekę Matki Bożej z intencji synów z rodzinami |
17:00 | +Franciszek Szewczyk – od szwagierki Danuty z rodziną |
Do użytku wewnętrznego.
INTENCJE MSZALNE 7.04.2024 r. – 14.04.2024r.
II Niedziela – Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego 7.04.2024 r. – Odpust Parafialny
8:00 | +Kazimierz Żółtek w r. śmierci |
10:30 | – O Boże błog. dla Mari i Ireny o pociesznie, umocnienie, pomoc w chorobie i wszelkich poważnych problemach |
10:30 | +Zdzisław Konop – od Danuty i Jana Wiśniowskich z Gamratu |
12:00 | – Za parafian |
12:00 | +Andrzej Budziak – od siostry Bogusławy z rodziną |
17:00 | Tadeusz Śnieżek – od szwagra Dariusza Bylinowskiego z żoną Danutą |
Poniedziałek – 8.04.2024 r.
7:00 | +Andrzej Budziak – od siostry Lutki z rodziną |
+Janusz Sowa – od uczestników pogrzebu – poza parafią | |
18:00 | +Zbigniew Sanocki – od Bożeny Cichoń z rodziną |
Wtorek – 9.04.2024 r.
7:00 | +Barbara Mróz – od Jasi i Danusi z rodzinami |
7:00 | +Irena Książkiewicz – od rodziny Boroniów |
18::00 | +Kazimierz Żółtek – od sąsiadów z ul. Bieckiej 5 Macnar, Leśniak, Śnieżek |
18:00 | +Mariusz Musiał – od sąsiadów z Brzyścia |
Środa – 10.04.2024 r.
7:00 | +Alfreda Bartuś – – od koleżanki Eugenii Warakso z mężem |
7:00 | +Stanisława Bartuś – od rodziny Lazar z Przysiek |
18:00 | +Wanda, Mariusz. Bronisław Józef Widziszewscy |
18:00 | +Czesław Wojnarowicz – od ratowników z Pogotowia Ratunkowego z Jasła |
Czwartek – 11.2024 r.
7:00 | +Janusz Sowa – – od Anny i Mirosława Myśliwiec |
7:00 | +Grażyna Wickowska – od koleżanki Małgorzaty z mężem |
18:00 | +Władysław Kubas – od sąsiada Wiesława z rodziną |
18:00 | +Emilia Bajorek – od córki Małgorzaty z mężem Januszem |
Piątek – 12.04.2024 r.
7:00 | +Józef Mocnar – – od Barbary Dobosz z rodziną |
7:00 | +Stanisław Pawluś – od rodziny Świerzów |
18:00 | +Andrzej Nowosielski – od rodziny Świszczów i Ewy |
18:00 | +Aleksandra Bajorek w 1r. śmierci |
Sobota – 13.04.2024 r.
7:00 | +Marta Mikoś w 18r. śmierci, oraz Aleksander Trzesiński |
7:00 | +Franciszek Szewczyk – – od koleżanek i kolegów synowej z Oddziału Geriatrii w Gorlicach |
18:00 | +Józef Szydło – – od wnuka Przemysława |
18:00 | +Magdalena Bara – – od Anety |
III Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024 r.
8:00 | +Rafał Czeluśniak |
8:00 | – Za parafian |
10:30 | +Stefania Flaga w 19r. śmierci; Stanisław, Józef, Wacław, Władysław i Zofia |
12:00 | — W 70 rocznicę urodzin Wandy z podziękowaniem za Boże błogosławieństwo, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo. |
17:00 | +Stanisław Górka w 12 r. śmierci |
Do użytku wewnętrznego.
INTENCJE MSZALNE 31.03.2024 r. – 7.04.2024r.
Wielka Niedziela – Wielkanoc – 31.03.2024 r. – Niedziela Zmartwychwstania Pana Jezusa.
6:00 | +Kazimiera Marszałek |
6:00 | – Za parafian |
10:30 | +Kazimierz Szydło – od pracowników mikrobiologii Szpitala w Brzozowie |
10:30 | +Adam Zając – od szwagierki z rodziną |
12:00 | +Andrzej Budziak – Od Franciszka Budziaka z rodziną |
12:00 | +Zofia Lupa – Od Pawła Faryj z rodziną, Wiesława Faryj z rodziną, Anny Faryj z rodziną, Elżbiety Łopatkiewicz |
Poniedziałek Wielkanocny – 1.04.2024 r.
800 | +Magdalena Bara – od córki Danuty |
8:00 | +Magdalena Bara = od córki Elżbiety |
10:30 | – W 35 r. ślubu Renaty i Leszka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, Boże błog. ns dalsze lata – od mamy i siostry z rodziną |
10:30 | +Józef Szydło – – od wnuka Mateusza z rodziną |
12:00 | +ks. Mieczysław Paśko w 5r. śmierci |
Wtorek Wielkanocny – 2.04.2024 r.
7:00 | +Stanisław Pawluś – od Alicji Gorczyca |
+Franciszek Szewczyk – od uczestników pogrzebu – poza parafią | |
18::00 | +Barbara Kotulak – Od sąsiadów córki Marty |
Środa Wielkanocna – 3.04.2024 r.
7:00 | +Emilia Bajorek – od sąsiadów z bloku nr. 5 z klatki 6 |
7:00 | +Janusz Sowa – od Anny i Stanisława Skiba |
18:00 | +Tomasz Marszałek |
18:00 | +Władysław Kubas – od brata Krzysztofa z rodziną |
Czwartek Wielkanocny – 4.04.2024 r. –
7:00 | +Grażyna Wickowska – od kolegi Jerzego z żoną |
7:00 | +Franciszek Szewczyk – |
18:00 | +Józef Macnar – od Danuty Śnieżek |
18:00 | +Andrzej Nowosielski – od rodzin: Jurusik, Bora, Chalibożek |
Piątek Wielkanocny – 5.04.2024 r.
7:00 | +Magdalena Bara – od Marty Gorczyca |
7:00 | +Mieczysław Wątroba – od Angeliki Hajduk z rodziną |
18:00 | +Helena i Jan Widziszewscy |
18:00 | +Bogumił Ciuła – od Zdzisławy Szot z rodziną |
Sobota Wielkanocna – 6.04.2024 r.
7:00 | +Franciszek i Zofia Kardaś |
+Franciszek Szewczyk – od uczestników pogrzebu = poza parafią | |
18:00 | +zmarli z rodziny Faryj i Wilczak |
II Niedziela – Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego 7.04.2024 r. – Odpust Parafialny
8:00 | +Kazimierz Żółtek w r. śmierci |
10:30 | – O Boże błog. dla Mari i Ireny o pociesznie, umocnienie, pomoc w chorobie i wszelkich poważnych problemach |
10:30 | +Zdzisław Konop – od Danuty i Jana Wiśniowskich z Gamratu |
12:00 | – Za parafian |
12:00 | +Andrzej Budziak – od siostry Bogusławy z rodziną |
17:00 | Tadeusz Śnieżek – od szwagra Dariusza Bylinowskiego z żoną Danutą |
Do użytku wewnętrznego.
INTENCJE MSZALNE 24.03.2024 r. – 31.03.2023r.
VI niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2024 r. – Niedziela Palmowa
8:00 | + Maria Maksym – w 6. rocznicę śmierci |
8:00 | Za parafian |
8:00 | + Władysław Kubas – od uczestników pogrzebu (poza parafią) |
10:30 | + Lucjan Brach w 22. rocznicę śmierci, + Maria Brach, +Joanna Pietraszek, ++ Dorota i Wojciech Juszczyk |
12:00 | + Józef Owczarski – z okazji imienin od żony i córek |
17:00 | + Zdzisław Konop – od siostrzenicy Pauliny Myśliwiec z mężem Bartoszem |
Poniedziałek – 25.03.2024 r.
7:00 | +Danuta w 11 r. śmierci |
7:00 | +Stanisław Pawluś – od rodziny Lewickich |
18:00 | +Helena Wędrychowicz – od Grażyny Rak z rodziną |
Wtorek – 26.03.2024 r.
7:00 | +Mieczysław Wątroba – od Elżbiety Ściepek |
7:00 | +Elżbieta Nowikow – od Anny i Grzegorza Rzońca |
18::00 | +Józef Szydło – – od wnuczki Moniki z rodziną |
Środa – 27.03.2024 r.
7:00 | +Danuta Woźniak; +Stanisław, Ryszard |
7:00 | +Janusz Sowa — od Bernadety i Jana z Jastrzębia Zdroju |
18:00 | +Andrzej Nowosielski – od Magdy Borkowskiej |
Czwartek – 28.03.2024 r. – Pamiątka Ostatniej Wieczerzy – Msza św. Wieczerzy Pańskiej
18:00 | +Zbigniew Dybkowski |
18:00 | – Z podziękowaniem za dar kapłaństwa |
Piątek – 29.03.2024 r. Pamiątka Mę1)ki i śmierci Pana Jezusa
18:00 – Nabożeństwo Męki Pańskiej |
Sobota – 30.03.2024 r. Wigilia PASCHALNA
19:00 | +Alfreda Bartuś – – od siostrzenicy Sylwii z mężem |
19:00 | +Grażyna Wickowska – – od Jolanty i Jana Brączyków |
Wielka Niedziela – Wielkanoc – 31.03.2024 r. – Niedziela Zmartwychwstania Pana Jezusa.
6:00 | +Kazimiera Marszałek |
6:00 | – Za parafian |
10:30 | +Kazimierz Szydło – od pracowników mikrobiologii Szpitala w Brzozowie |
10:30 | +Adam Zając – od szwagierki z rodziną |
12:00 | +Andrzej Budziak – Od Franciszka Budziaka z rodziną |
12:00 | +Zofia Lupa – Od Pawła Faryj z rodziną, Wiesława Faryj z rodziną, Anny Faryj z rodziną, Elżbiety Łopatkiewicz |
INTENCJE MSZALNE (17.03. – 24.03.2024 r.)
V niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2024 r.
8:00 | W intencji braci z róży św. Józefa, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla żyjących, a dla zmarłych braci o radość życia wiecznego. |
8:00 | Za parafian |
10:30 | + Zbigniew Ochwat – z okazji imienin
+ Katarzyna, Michał, Jan, Stanisław Wrona +Antonina, Karolina Delimuta |
12:00 | + Stefania Jarecka – w 6. rocznicę śmierci |
17:00 | + Zbigniew Dybkowski – z okazji imienin |
Poniedziałek – 18.03.2024 r. – św. Cyryla Jerozolimskiego
7:00 | + Józef Tora |
7:00 | + Józef Jachym – od żony |
7:00 | + Andrzej Budziak – od siostrzeńca Martina (poza parafią) |
Wtorek – 19.03.2024 r. – św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
18:00 | + Sławomir Rodak |
18:00 | + Józef Poręba – z okazji imienin od żony z dziećmi |
Środa – 20.03.2024 r.
18:00 | + Tomasz, Marian Chojeccy |
18:00 | + Maria Wątroba – w 3. rocznicę śmierci |
Czwartek – 21.03.2024 r. – Renowacja Misji Świętych
8:00 | + Tadeusz Śnieżek – od koleżanek córki Magdy |
8:00 | + Bogumił Ciuła – od kolegów brata Janka z MOSiR-u |
9:30 – 10:30 – rekolekcje szkolne |
|
18:00 | + Tomasz, Marian Chojeccy |
18:00 | + Zbigniew Sanocki – od Małgorzaty Pszczoła z rodziną |
Piątek – 22.03.2024 r. – Renowacji Misji Świętych
8:00 | + Mariusz Musiał – od sąsiadów z Brzyścia |
8:00 | + Barbara Mróz – od Jasi i Danusi z rodzinami |
9:30 – 10:30 – rekolekcje szkolne |
|
18:00 | + Stanisław Pelczar – w 51. rocznicę śmierci oraz + Jan i Aniela Trzeciak |
18:00 | + Kazimierz Żółtek – od rodziny Sanockich |
18:00 | + Czesław Wojnarowicz – od sąsiadów z ul. Słonecznej (poza parafią) |
Sobota – 23.03.2024 r. – Renowacji Misji Świętych
8:00 | + Janusz Sowa – od Barbary i Kazimierza z Tarnowa |
8:00 | + Stanisława Bartuś – od wnuczki Magdaleny z rodziną |
Spowiedź wielkopostna 9:00 – 12:00 oraz 15:00 – 18:00 |
|
18:00 | + Andrzej Nowosielski – od Zespołu „Studio 0 – 4” |
18:00 | + Irena Książkiewicz – od Stanisława Maczugi z rodziną |
18:00 | + Elżbieta Nowikow – od sąsiadów z klatki (poza parafią) |
VI niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2024 r. – Niedziela Palmowa
8:00 | + Maria Maksym – w 6. rocznicę śmierci |
8:00 | Za parafian |
8:00 | + Władysław Kubas – od uczestników pogrzebu (poza parafią) |
10:30 | + Lucjan Brach w 22. rocznicę śmierci, + Maria Brach, +Joanna Pietraszek, ++ Dorota i Wojciech Juszczyk |
12:00 | + Józef Owczarski – z okazji imienin od żony i córek |
17:00 | + Zdzisław Konop – od siostrzenicy Pauliny Myśliwiec z mężem Bartoszem |
Do użytku wewnętrznego.
INTENCJE MSZALNE (10.03. – 17.03.2024 r.)
IV niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2024 r.
8:00 | + Kazimierz Nowosielski – w 37. rocznice śmierci |
8:00 | Za parafian |
10:30 | + Elżbieta Konik – w 14. rocznicę śmierci – od mamy z rodziną |
12:00 | + Jan Jarecki – w 5. rocznicę śmierci oraz + Jerzy |
17:00 | + Balbina Moskal – w 1. rocznicę śmierci |
Poniedziałek – 11.03.2024 r.
7:00 | + Zdzisław Konop – od brata Jana Konop |
7:00 | + Józef Szydło – od wnuczki Klaudii z rodziną |
Wtorek – 12.03.2024 r.
7:00 | + Helena Marszałek – w 3. rocznicę śmierci oraz + Stanisław Marszałek – w 29. rocznicę śmierci |
7:00 | + Czesław Trybek – intencja od żony i dzieci |
Środa – 13.03.2024 r.
18:00 | W intencji Emilii, w 18. rocznicę urodzin, o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej |
18:00 | + Barbara Kotulak – od Małgorzaty i Stanisława Byczek z dziećmi |
Czwartek – 14.03.2024 r.
7:00 | + Emilia Bajorek – od córki Małgorzaty z mężem Januszem |
7:00 | + Mieczysław Wątroba – od rodziny Jodłowskich |
Piątek – 15.03.2024 r.
18:00 | + Maria – 41. rocznica śmierci |
18:00 | + Andrzej Nowosielski – od Zespołu „Studio 0 – 4” |
Sobota – 16.03.2024 r.
7:00 | + Janusz Sowa – od Stanisława i Marii Figura |
7:00 | + Franciszek Szewczyk – od rodzin: Załubska, Malikowscy i Władysław Byczek |
V niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2024 r.
8:00 | W intencji braci z róży św. Józefa, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla żyjących, a dla zmarłych braci o radość życia wiecznego. |
8:00 | Za parafian |
10:30 | + Zbigniew Ochwat – z okazji imienin
+ Katarzyna, Michał, Jan, Stanisław Wrona +Antonina, Karolina Delimuta |
12:00 | + Stefania Jarecka – w 6. rocznicę śmierci |
17:00 | + Zbigniew Dybkowski – z okazji imienin |
Do użytku wewnętrznego.
INTENCJE MSZALNE – 03.03. – 10.03.2024 r.
III niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024 r.
8:00 | + Władysław Sokołowski, w 19. rocznicę śmierci – od córki i syna z rodzinami |
8:00 | Za parafian |
10:30 | + Józef Szydło – od córki Beaty z mężem |
12:00 | Za zmarłych z rodziny Kowalkowskich i Sławińskich |
17:00 | + Alfreda Bartuś – od siostrzenicy Barbary z rodziną |
Poniedziałek – 04.03.2024 r. – święto św. Kazimierza
7:00 | + Kazimiera Marszałek – z okazji imienin |
7:00 | + Zdzisław Konop – od siostry Marii Musiał z synem Bogdanem |
Wtorek – 05.03.2024 r.
7:00 | + Józef Szydło – od syna Roberta z żoną |
7:00 | + Emilia Bajorek – od Sióstr z Róży św. Cecylii |
Środa – 06.03.2024 r.
18:00 | + Maria Klimowicz – w 11. rocznicę śmierci |
18:00 | + Mieczysław Wątroba – od kuzynek: Zofii Wątroba i Anny Labut z rodziną |
Czwartek – 07.03.2024 r.
7:00 | + Władysław Kubas – od kuzyna Gustawa z rodziną |
7:00 | + Andrzej Nowosielski – od Anny i Bogdana Rumińskich |
Piątek – 08.03.2024 r.
18:00 | + Piotr – w 19. rocznicę śmierci
+ Paweł, Józefa, Mieczysław, Ewa i Andrzej Jach +Filomena, Bronisław i Marian Macek |
18:00 | + Alfreda Bartuś – od siostrzenicy Ireny z rodziną |
Sobota – 09.03.2024 r.
7:00 | + Grażyna Wickowska – od Doroty i Michała Rolek |
7:00 | + Józef Macnar – od sąsiada |
IV niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2024 r.
8:00 | + Kazimierz Nowosielski – w 37. rocznice śmierci |
8:00 | Za parafian |
10:30 | + Elżbieta Konik – w 14. rocznicę śmierci – od mamy z rodziną |
12:00 | + Jan Jarecki – w 5. rocznicę śmierci oraz + Jerzy |
17:00 | + Balbina Moskal – w 1. rocznicę śmierci |
Do użytku wewnętrznego.
INTENCJE MSZALNE (25.02. – 03.03.2024 r.)
II niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024 r.
8:00 | + Edward i Marianna Winiarskich |
8:00 | Za parafian |
10:30 | + Irena i Antoni Błażejewscy |
12:00 | + Mariusz Musiał – w 1. rocznicę śmierci, od mamy i rodzeństwa |
17:00 | W 18. rocznicę urodzin Filipa, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie – intencja od rodziców i brata |
Poniedziałek – 26.02.2024 r.
7:00 | + Wiktoria Tuchowska – w 10. rocznicę śmierci od męża i syna |
7:00 | + Józef Szydło – od żony Anny |
Wtorek – 27.02.2024 r.
7:00 | + Kazimierz Szydło – od właścicieli i pracowników Restauracji „Grodzka” w Bieczu |
7:00 | + Tadeusz, Marianna, Wojciech, Agata |
Środa – 28.02.2024 r.
18:00 | + Paweł Świątek
+ Helena Kędrek |
18:00 | + Zdzisław Konop – od syna Adama z żoną i córkami |
Czwartek – 29.02.2024 r.
7:00 | + Rozalia, Władysław Świędrych – od córek z rodzinami |
7:00 | + Zbigniew Sanocki – od Moniki Pszczoła z rodziną |
Piątek – 01.03.2024 r. – Narodowy Dzień Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych
7:00 | + Irena Książkiewicz – od Doroty i Marka Trzesińskich |
7:00 | + Józef Szydło – od syna Janusza z żoną |
18:00 | + Janusz Sowa – od Mariusza i Justyny Ochałek |
18:00 | + Adam Pasterz – w 1. rocznicę śmierci |
Sobota – 02.02.2024 r.
7:00 | + Edward, Jan, Agata |
7:00 | + Stanisław Pawluś – od rodziny Melanii |
18:00 | + Andrzej Nowosielski – od rodziny Goleniów |
18:00 | + Franciszek Szewczyk – od rodzin: Leśniak, Kwilosz, Izabela Byczek |
III niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024 r.
8:00 | + Władysław Sokołowski, w 19. rocznicę śmierci – od córki i syna z rodzinami |
8:00 | Za parafian |
10:30 | + Józef Szydło – od córki Beaty z mężem |
12:00 | Za zmarłych z rodziny Kowalkowskich i Sławińskich |
17:00 | + Alfreda Bartuś – od siostrzenicy Barbary z rodziną |
Do użytku wewnętrznego
INTENCJE MSZALNE (18.02. – 25.02.2024 r.)
I niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024 r.
8:00 | + Adela, Ludwik Źrebiec oraz
+ Anna, Michał Lubaś |
8:00 | Za parafian |
10:30 | + Kazimierz Twaróg – w 30. rocznicę śmierci oraz
+ Wojciech i Dorota Juszczyk |
12:00 | + Jan Kamiński – w 18. rocznicę śmierci oraz
+ Michalina Kamińska |
17:00 | + Alfreda Bartuś – od rodziny Jędryczka z Dobryni |
Poniedziałek – 19.02.2024 r.
7:00 | + Kazimierz Szydło – od właścicieli i pracowników Restauracji „Grodzka” w Bieczu |
7:00 | + Zofia Lupa – od rodzin Byczków i Kamińskich |
Wtorek – 20.02.2024 r.
7:00 | + Stefania, Michał, Maria, Władysław z rodz. Niszczak |
7:00 | + Andrzej Budziak – od brata Tadka z rodziną |
Środa – 21.02.2024 r.
18:00 | + Józef Sajdak – od syna Mirka z rodziną |
18:00 | + Andrzej Nowosielski – od Jerzego Bożek |
Czwartek – 22.02.2024 r. – święto Katedry św. Piotra
7:00 | + Grażyna Wickowska – od Anny Jakubowicz z rodziną |
7:00 | + Janusz Sowa – od Natalii i Krzysztofa Myśliwiec |
Piątek – 23.02.2024 r. – św. Polikarpa
18:00 | + Franciszek Szewczyk – od rodzin: Pancarowicz, Konopka, Tadeusz Byczek |
18:00 | + Alfreda Bartuś – od Bogdana Piątkiewicz z rodziną |
Sobota – 24.02.2024 r.
7:00 | + Stanisława Bartuś – od wnuczki Moniki z rodziną |
7:00 | + Irena Książkiewicz – od emerytowanych koleżanek z PKS – u |
II niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024 r.
8:00 | + Edward i Marianna Winiarskich |
8:00 | Za parafian |
10:30 | + Irena i Antoni Błażejewscy |
12:00 | + Mariusz Musiał – w 1. rocznicę śmierci, od mamy i rodzeństwa |
17:00 | W 18. rocznicę urodzin Filipa, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie – intencja od rodziców i brata |
Do użytku wewnętrznego
INTENCJE MSZALNE (11.02. – 18.02.2024 r.)
VI Niedziela zwykła – 11.02.2024 r. – NMP z Lourdes (Światowy Dzień Chorego)
8:00 | + Maria Brach w 11. rocznicę śmierci – od córki z rodziną |
8:00 | Za parafian |
10:30 | + Roman i Anna Orzechowski |
12:00 | + Maria, Wojciech Grodzicki |
17:00 | + Andrzej Budziak – od koleżanek i kolegów córki Sylwii z pracy |
Poniedziałek – 12.02.2024 r.
7:00 | + Helena Wędrychowicz |
7:00 | + Barbara Kotulak – od Anny Gąsior |
Wtorek – 13.02.2024 r.
7:00 | + Emilia Bajorek – od listonoszy i kierownictwa Urzędu Pocztowego Jasło 1 |
7:00 | + Mieczysław Wątroba – od kuzynki Justyny Nabożny wraz z mężem i dziećmi |
Środa – 14.02.2024 r. – POPIELEC – wsp. św. Cyryla i Metodego, patronów Europy
7:00 | + Grażyna Wickowska – od Alicji Jerzego Szerląg z rodziną |
7:00 | + Józef Macnar – od córki Teresy z rodziną |
9:00 | + Andrzej Nowosielski – od Haliny i Jerzego Barowskich |
18:00 | O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz powrót do zdrowia dla ks. Proboszcza |
Czwartek – 15.02.2024 r.
7:00 | + Janusz Sowa – od koleżanek i kolegów żony ze Szkoły Podstawowej w Błażkowej |
7:00 | + Franciszek Szewczyk – od rodzin: Barzyk, Woźniak, Krygowscy |
Piątek – 16.02.2024 r.
18:00 | + Maria Gorczyca – w 25. rocznicę śmierci oraz + Witold Gorczyca – w 15. rocznicę śmierci |
18:00 | + Stanisława Bartuś – od Edwarda i Danuty Dybaś z Osobnicy |
Sobota – 17.02.2024 r.
7:00 | + Maria Szewczyk – w 8. rocznicę śmierci i zmarłe siostry |
7:00 | + Tadeusz Kraub – w 5. rocznicę śmierci od żony i córek |
I niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024 r.
8:00 | + Adela, Ludwik Źrebiec oraz
+ Anna, Michał Lubaś |
8:00 | Za parafian |
10:30 | + Kazimierz Twaróg – w 30. rocznicę śmierci oraz
+ Wojciech i Dorota Juszczyk |
12:00 | + Jan Kamiński – w 18. rocznicę śmierci oraz
+ Michalina Kamińska |
17:00 | + Alfreda Bartuś – od rodziny Jędryczka z Dobryni |
Do użytku wewnętrznego.
INTENCJE MSZALNE (04.02. – 11.02.2024 r.)
V Niedziela zwykła – 04.02.2024 r.
8:00 | + Stanisława Bartuś – od Edwarda Kuchta z Osobnicy |
8:00 | + Stanisław Bara – od rodziny Biernatów (poza parafią) |
8:00 | Za parafian (poza parafią) |
10:30 | + Ryszard Majkut – w 10. rocznicę śmierci |
12:00 | + Czesław i Maria Faryj – od dzieci |
17:00 | + Maria i Stanisław Pękala |
Poniedziałek – 05.02.2024 r. – św. Agaty
7:00 | O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agaty |
7:00 | + Józef Macnar – od Alicji Gutowskiej (poza parafią) |
7:00 | + Elżbieta Nowikow – – od Józefa Dybasia z rodziną (poza parafią) |
Wtorek – 06.02.2024 r.
7:00 | + Tadeusz Wojdyła w 17. rocznicę śmierci – od Marii Wojdyła, Małgorzaty i Marka Gorczyca |
7:00 | + Grażyna Wickowska – od rodziny Gadzałów (poza parafią) |
7:00 | + Władysław Kubas – Od Renaty i Rafała Kowalskich (poza parafią) |
Środa – 07.02.2024 r.
18:00 | + Emilia Bajorek – od koleżanek i kolegów rodziny z Urzędu Pocztowego Jasło 1 |
18:00 | + Stanisław Bara – od pracowników firmy MAJSTER z Gorlic (poza parafią) |
Czwartek – 08.02.2024 r.
7:00 | + Jan, Marcela Cyntler |
7:00 | + Barbara Kotulak – od Mirosławy i Janusza Mastej (poza parafią) |
Piątek – 09.02.2024 r.
18:00 | + Stanisława Wiącek – w 28. rocznicę śmierci – od siostry |
18:00 | + Stanisława Owczarska – od sąsiada Grześka z córką (poza parafią) |
Sobota – 10.02.2024 r. – św. Scholastyki
7:00 | + Helena i Adam Faryj |
7:00 | + Mieczysław Wątroba – od kuzyna Zbigniewa z rodziną (poza parafią) |
VI Niedziela zwykła – 11.02.2024 r. – NMP z Lourdes (Światowy Dzień Chorego)
8:00 | +Maria Brach w 11. Rocznicę śmierci – od córki z rodziną |
8:00 | Za parafian |
10:30 | +Roman i Anna Orzechowski |
12:00 | +Maria, Wojciech Grodzicki |
17:00 | + Andrzej Budziak – od koleżanek i kolegów córki Sylwii z pracy |
Do użytku wewnętrznego.