III miejsce w diecezjalnych Mistrzostwach LSO!!!

2 marca 2024 r. reprezentacja z naszej parafii w składzie: Konrad Bajorek, Kacper Biernacki, Wojciech Gliwa, Szymon Kotulak, Filip Szudy oraz Kamil Wątroba, zajęła 3. miejsce w XXVIII Mistrzostwach Liturgicznej Służby Ołtarza w piłce nożnej o Puchar Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby w kategorii Lektor Młodszy. W turnieju wzięły udział 24 reprezentacje z Diecezji Rzeszowskiej.

W pierwszym meczu, łatwo pokonali reprezentację z par. Dobrego Pasterza w Babicy z wynikiem 6:0. Na listę strzelców tego meczu wpisali się: Konrad Bajorek (2 bramki), Kacper Biernacki (2 bramki), Szymon Kotulak (2 bramki). W drugim meczu zagrali z reprezentacją z par. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie. Mecz zakończył się wynikiem 3:1, a do bramki przeciwnika trafiali: Szymon Kotulak (2 bramki) oraz Konrad Bajorek (1 bramka).

W ćwierćfinale zagrali z reprezentacją z par. św. Michała Archanioła w Cieklinie. Zwycięski wynik 3:1 pozwolił naszym wejść do półfinału, a z bramek tego meczu cieszyli się: Szymon Kotulak (2 bramki) oraz Kacper Biernacki (1 bramka).

W półfinale zagrali z reprezentacją z par. Nawiedzenia NMP w Medyni Głogowskiej. Regulaminowy czas gry nie wyłonił zwycięzcy (0:0). O zwycięstwie miały zadecydować rzuty karne. W rzutach karnych lepsi okazali się przeciwnicy (2:3) i to oni weszli do gry o finał.

W meczu o 3. miejsce nasi zagrali z reprezentacją z par. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. Mecz zakończył się zwycięstwem 2:1, a z dwóch strzelonych bramek cieszył się Konrad Bajorek.

Najlepszym strzelcem całego turniej został Szymon Kotulak. Gratulujemy!

Komentowanie jest wyłączone.