Ruszyły zapisy na 46. RzPP do Częstochowy

Ruszyły zapisy na 46. Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Tradycyjnie wyruszy ona 4 sierpnia. Zapisy tylko i wyłącznie poprzez formularz internetowy, który znajdziemy na stronie Organizatorów (www.pielgrzymka.rzeszow.pl).

Poniżej zamieszczamy informacje od przewodnika Grupy św. Maksymiliana, ks. Marka Jaworskiego.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA 46. RPP D0 CZĘSTOCHOWY

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAPISÓW

NA 46 RZESZOWSKĄ PIESZĄ PIELGRZYMKĘ DO CZĘSTOCHOWY

04 – 13. 08.2023 r.

GRUPA ŚW. MAKSYMILIANA

(grupa obejmuje dekanaty: Jasło – Wschód i Jasło – Zachód oraz część dekanatu Brzostek)

 

Po raz kolejny 4. sierpnia 2023 r. wyruszy z Rzeszowa 46. Piesza Pielgrzymka do Częstochowy w formie tradycyjnej (10 dni) oraz w formie sztafety.

Hasło pielgrzymki: „MATKO KOŚCIOŁA PROWADŹ”.

Zapisy na pielgrzymkę odbywają się TYLKO INTERNETOWO do 23. lipca. Wchodzimy na stronę: pielgrzymka.rzeszow.pl a następnie klikamy niebieską zakładkę (pasek) ZAPISY NA 46. RPP na Jasną Górę u góry strony, po lewej stronie i postępujemy dokładnie według instrukcji.

Więcej informacji znajdziemy na dole strony w zakładce: INFORMACJE O ZAPISACH – 46. RPP.

Zapraszamy również na stronę Facebook – Grupa św. Maksymiliana.

Ofiara pielgrzymkowa wynosi 250 zł. Zaliczka przy zapisie 50 zł na wskazane w internetowym formularzu zapisu konto pielgrzymkowe (pozostałą kwotę 200 zł wpłacamy u księdza przewodnika)

a) 1-sza i 2-ga osoba z domu – 250 zł,

b) 3-cia osoba z domu – 200 zł,

c) 4-ta osoba z domu i następne – 150 zł,

d) dzieci do lat 10 są zwolnione z opłaty, ale należy również uzupełnić formularz zgłoszeniowy, wpisując w uwagach informację o wieku dziecka i opiekunie.

e) SZTAFETA (czyli jeden wybrany dzień) – 40zł (za 1 dzień). W tym roku sztafeta dla grupy św. Maksymiliana wypada 11 sierpnia 2023 r. Bliższych informacji należy szukać na stronie głównej Pielgrzymki Rzeszowskiej w zakładce Gr. św. Maksymiliana.

Spotkanie przed pielgrzymką odbędzie się 30 lipca 2023r (NIEDZIELA) w Jasielskiej Farze (parafia pw. Wniebowzięcia NMP, ul. Farna 2) po Mszy św. o godz. 12.15 czyli ok. 13.10. Wcześniej możliwość uczestnictwa we Mszy św. o godz. 12.15. W tym dniu będzie można się także zapisać na autobus do Rzeszowa i powrotny z Częstochowy do Jasła.

Szczegółowych informacji udziela ks. Marek Jaworski – tel. 660 218 450.

 

 

 

Komentowanie jest wyłączone.